a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی فان با کودکان

نظم بار > اسباب کشی  > اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی فان با کودکان

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی فان با کودکان

اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی فان با کودکان

  1. انتخاب آهنگ مخصوص برای جمع کردن اثاثیه
  2. سورپرایز های کوچک
  3. اسباب کشی منزل | تزئین جعبه ها
  4. بازی کردن با جعبه ها
  5. حمل اثاثیه منزل در اصفهان | جابجایی فان
  6. اسباب کشی منزل در اصفهان | بازی های حین جابجایی
  7. کمپ خانگی
  8. حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اجازه دهید خودشان اتاقشان را بچینند
  9. استفاده از هنر آن ها
  10. بازم جعبه ها

نکته مهم:

آ. سوال و جواب آزاد!

ب. به فکرشان باشید.

 

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی فان با کودکان: اثاث کشی کار آسانی نمی باشد! اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار. امیدوارم آن را دست کم نگرفته باشید. میدانستید تعدادی از افراد خانواده هستند که میتوانند کاملا از آن لذت ببرند؟! دنیای کودکان کاملا با دنیا ما متفاوت است. برای آن ها همه چیز میتواند فان باشد اگر به شیوه ای جذاب و خلاقانه انجام شود. میخواهم کاری کنم هم کارها برای شما آسان شود هم به کودکانتان خوش بگذرد! با این ۱۰ روش کابوس خود را برطرف کنید:

۱ انتخاب آهنگ مخصوص برای جمع کردن اثاثیه

یک آهنگ شاد و فان مخصوص وقتی که مشغول هستید بسازید. آهنگ تان باید خنده دار باشد. هم چنین بهتر است هم قافیه با آهنگی باشد که کودکانتان دوست دارند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان با نظم بار. بدین شکل به آسانی میتوانند آن را از بر کنند و از کارها لذت ببرند. اگر بچه هایتان بزرگ تر هستند، اجازه دهید خودشان آهنگ انتخاب کنند یا بسازند.

۲ سورپرایز های کوچک

حتی بچه های سه چهار ساله نیز می توانند در جمع کردن برخی وسایل کمک کنند. چیزهای کوچکی مانند شکلات یا کوکی در جاهایی برای آن ها قایم کنید. تا وقتی مشغول جمع کردن هستند آن را پیدا کنند. برای بچه های بزرگتر نیز میتوانید یادداشت هایی را با مضمون کارهایی که باید بکنند قایم نمایید. اسباب کشی منزل در اصفهان با نظم بار. معما هایی را نوشته و در جاهای مختلف خانه بچسبانید تا آن ها را یافته و سورپرایز بشوند.

۳ اسباب کشی منزل در اصفهان | تزئین جعبه ها

وقتی کار جمع کردن اثاثیه تمام شد، از کودکانتان بخواهید کار چسب و تزیین را انجام دهند. آن ها را با کاغذ های رنگی و استیکر ها مانند شکل ۱ تزیین کنند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان با نظم بار. کودکان بزرگتر می توانند لیبل گذاری جعبه ها را انجام دهند.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

۴ بازی کردن با جعبه ها

چندین جعبه را برای بچه هایتان کنار بگذارید تا با آن ها بازی کنند. می توانند با آن ها خانه یا قلعه بسازند. وقتی اسباب بازی هایشان را جمع کرده اید، بهترین وسیله بازی برایشان جعبه هاست. اسباب کشی ارزان در اصفهان با نظم بار.

۵ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | جابجایی فان

هنگام ترک منزلتان و رفتن به منزل جدید، حتما آهنگ مورد علاقه کودکتان همراه تان باشد. اسباب کشی منزل در اصفهان همراه با نظم بار. اگر کودکتان کمی سنش بیشتره، باهم پلی لیستی برای راه درست کنید. نوجوانان از این موردخیلی استقبال می کنند!

۶ اسباب کشی منزل در اصفهان | بازی های حین جابجایی

اگر فاصله دو منزل زیاد است، با انجام بازی های ساده میتوانید فضا را عوض کنید! هاپ، یک کلاغ چهل کلاغ، بله-نه معکوس و … بازی هایی هستند که میتوانید در ماشین بازی کنید. اسباب کشی منزل آسان در اصفهان با نظم بار.

۷ کمپ خانگی

بعد از اینکه اثاث تان منتقل شد، برای همه چی عجله نداشته باشید. مانند شکل ۲ وسط هال کمپ بزنید! شب را اینگونه سر کنید و به آرامی شروع به در آوردن اثاثیه کنید. اسباب کشی منزل اصفهان با نظم بار. بچه ها شدیدا از این ایده خوششان می آید. واجب نیست افراط کنید و مثلا وسط پذیرایی آتش روشن کنید و جوجه بزنید!

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۸ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اجازه دهید خودشان اتاقشان را بچینند

با توجه به سنشان تا حدی می توانند خودشان کار چیدن اثاثیه را برای اتاقشان انجام دهند. اجازه دهید خودشان اسباب بازی هایشان را به سلیقه خود بگذارند. حتی می توانند خود لباس هایشان را تا کرده و در کشو بگذارند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان به کمک نظم بار.

۹ اسباب کشی منزل در اصفهان | استفاده از هنر آن ها

بچه های با استعداد می توانند یک نقاشی یا تابلو زیبا برای اتاق ها یا پذیرایی درست کنند. یا حتی یک کاردستی که نام خانوادگی شما را بازتاب می دهد. سخت گیر نباشید و به آ نها اجازه دهید خودشان را نشان دهند. اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار.

۱۰ اسباب کشی منزل در اصفهان | بازم جعبه ها

وقتی کارتان با جعبه ها تمام شد، آن ها را در اختیار بچه ها بگذارید. جعبه را برش داده و به صورت یک صحفه بزرگ درارید. اجازه دهید فرزندتان به سبک جکسون پولاک برای خودش شاهکار خلق کند!

نکته مهم:

بچه ها قطعا سوال های زیادی برایشان پیش می آید. حمل اثاثیه منزل  در اصفهان با نظم بار. آنها احتمالا با جابجایی به خوشی کنار نیایند. ترس از دست دادن دوستانشان ، مکان جدید و .. یقینا موجب از دست رفتن آرامش او می شوند. با رعایت نکاتی می توانید ترس آن ها را رفع کنید:

آ سوال و جواب آزاد!

اجازه ندهید ترس بر کودکتان غلبه کند. آنها قطعا برای اسباب کشی استرس دارند! شما نباید این عامل را تشدید کنید. بگذارید آزادانه هر سوالی که دارند بپرسندو با آرامش به آن ها جواب دهید. ممکن است زمانی که شما مشغول کار هستید سوال پیچتان کنند و اعصابتان بهم بریزد. بهترین روش این است که بخواهید سوالشان را مدنظر داشته باشند تا شما کارتان را تمام می کنید. حتما وقتی را برای پاسخگویی به سوالات آن ها در نظر بگیرید.

ب به فکرشان باشید.

اگر کودکانتان کلاسی نزدیک منزل کنونی تان می رود، مضطرب است که نتواند کلاسش را ادامه دهد! به فکر چنین مسائلی باشید. اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار به فکر و مشکلتان است. جاهایی را نزدیک منزل جدیدتان پیدا کنید تا او بتواند کلاس قبلی خود را ادامه دهد. یا او را در کلاس های جدیدی که به منزلتان نزدیک است، ثبت نام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)