a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نظم بار > اسباب کشی اصفهان  > اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان nazmbar
برای پیشگیری از ضربه خوردن وسایل درجابجایی ازچه وسایلی میتوانیم کمک بگیریم؟

گارانتی و ضمانت پس ازفروش محصولات برقی چه کمکی به ما خواهد کرد؟

عدم اتصال به برق را در اسباب کشی در اصفهان نظر بگیرید.

بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی منزل اصفهان بایدچگونه انجام گیرد؟

لوازم برقی کوچک و بزرگ چگونه بسته بندی می شوند؟

درجابجایی لباسشویی اسباب کشی منزل چه نکاتی باشد درنظرگرفته شود؟

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

عنوان ۵ نکته اسباب کشی لوازم برقی
نویسنده راضیه عبداللهی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۹۲۰
مدت زمان مطالعه ۰۰ : ۰۹ :۰۰

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

همانطور که میدانید اسباب کشی منزل در اصفهان مقوله ای است که ممکن است برای هرکدام از ما پیش بیاید. و به تنهایی و بدون آگاهی امکان پذیر نیست. هر مسئله ای قطعا برای حلش نیاز به یک سری نکات و راه حل دارد. از جمله وسایل حساسی که در منزل وجود دارد، وسایل برقی است. که باتوجه به شرایط اقتصادی روز به روز قیمت آنها رو به افزایش است. پس لازم است در حمل اثاثیه منزل در اصفهان با احتیاط بیشتری حمل شوند. اکنون باهم میخواهیم راه حل های مهم این مسئله را باهم بررسی کنیم.

برای پیشگیری از ضربه خوردن وسایل درجابجایی ازچه وسایلی میتوانیم کمک بگیریم؟

همانطور که گفته شد کارتن از جمله مهم ترین ابزار کمک کننده است. اما نکته قابل توجه این است که احتمال ضربه خوردن وسایل درون کارتن هم بابلا است. البته اگر فضاهای خالی بین آن هارا به درستی پوشش دهید. احتمال به صفرمی رسد میتوانید برای این هدف در حمل اثاثیه منزل در اصفهان ازروزنامه یاملحفه یانایلون های حباب دار یافیبرهااستفاده کرد. این نکته رادرنظرداشته باشیدکه تا جایی که امکان داردکمتر از روزنامه استفاده کنید. زیراروزنامه به دلیل جوهر چاپش برای وسایل برقی مضر است. اما برای تلویزیون هابهتراست ازیونولیت یاکائوچو مثل شکل ۱ اسباب کشی منزل  اصفهان برای اطراف آن درکارتن استفاده کنید.

گارانتی و ضمانت پس ازفروش محصولات برقی چه کمکی به ما خواهد کرد؟

خوشبختانه طی سال های اخیر، تمهیداتی که کارخانه ها برای تولیدات خود در نظر گرفته اند. یکی از آن ها ضمانت پس از فروش است. که شامل گارانتی خرابی و تعمیر یا گارنتی تعویض است. بنابراین توصیه میشود اگر قرار است اسباب کشی منزل در اصفهان را مثل تجربه کنید. سری هم به برگه های ضمانت وسایل مثل شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود بزنید. اگر موعد آن ها نزدیک است. و وسیله شما دچار خرابی شده حتما با نمایندگی آن در ارتباط باشید. که بعد از اثاث کشی اگر دچار خرابی یا ضربه شد، بتوانید مشکل را حل کنید. و متحمل خسارت های بیشتری نشوید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | nazmbar

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

عدم اتصال به برق را در اسباب کشی منزل در اصفهان نظر بگیرید.

قبل از هر جابجایی باید از وسایل برقی به خوبی محافظت کنید. زیرا با هر بار نوسانات برق ممکن است خراب شوند و یا حتی بسوزند. که جبران کردنش پیچیده تر خواهد شد. بنابراین چند ساعت قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان وسایل برقی را از برق بکشید. مثل یخچال و فریزر. و بعد از تخلیه وسایل در منزل جدید تا ۲۴ ساعت آن ها را به برق نزنید. زیرا در جابجایی ممکن است گاز  یخچال  برگردد. و بلا فاصله روشن کردن  خطرات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی منزل در اصفهان بایدچگونه انجام گیرد؟

بهتراست بعد ازخرید هروسیله ای الی الخصوص برقی ، درصورت امکان کارتن آن را نگهداری کنید. زیرا هنگام جابجایی به شما در حفظ ونگهداری آن به شما کمک خواهد کرد. وسایل در کارخانه به وسیله فیبر و نایلون های حباب دار بسته بندی میشوند. و در کارتن قرار میگیرند. اگر کارتن های فابریک خودشان را نگهداری کنید. میتوانید با هربار جابجایی از آن ها به منظور راحتی و پیشگیری از آسیب زدن. استفاده کنید. و جابجایی ایمن و بی خطری را تجربه کنید.

لوازم برقی کوچک و بزرگ چگونه بسته بندی می شوند؟

اگر وسایل برقی کوچک و ریزی مثل آسیاب برقی ، گوشت کوب برقی یا اسنک ساز و.. دارید. آن ها را بعد از قرار دادن در کارتن های فابریک خوشان. با ترتیب و نظم خاصی در یک کارتن بزرگ تر بچینید. وسایلی که قدرت تحمل وزن بیشتری دارند را در کف کارتن بزرگ اسباب کشی منزل در اصفهان  قراردهید. و دیگر کارتن ها و وسایل کوچک را روی آنها بگذارید. اینگونه نهایت استفاده از فضا را میبرید. و دست و بالتان خلوت تر میشود.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان nazmbar

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

درجابجایی لباسشویی اسباب کشی منزل در اصفهان چه نکاتی باشد درنظرگرفته شود؟

لباسشویی ازجمله وسایل مهم و ضروری هر خانه است. امادراسباب کشی منزل در اصفهان چون سنگین است و جای دست ندارد. باید از کسانی که دراین موضوع مهارت وتجربه دارند. کمک بگیرید. اگرازشرکت های باربری کمک بگیرید.مطمئناً حمل اثاثیه منزل در اصفهان راحت تری را سپری خواهید کرد. دراین شرایط نیازی نیست که لباسشویی را درون کارتن قراردهید. یاآن را با نایلون های حباب دار ایمن کنید. را افراد شرکت های باربری لباسشویی را درون پتو می پیچند. قبل از بارگیری لباسشویی هم مطمئن شوید که  پیچ های حمل ونقل پشت لباسشویی را محکم بسته باشید. لوله های آب سرد و گرم را به بدنه بچسانید یا اگر قابلیت جدا شدن دارند را جداکنید. شیلنگ تخلیه لباسشویی را هم جدا کنید. و سیم برق را هم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان جمع وببندید.

برای محافظت از وسایل برقی بهتر است چه کار هایی انجام دهیم؟

این هدف ازروزنامه یاملحفه یانایلون های حباب دار یافیبرهااستفاده کرد.این نکته رادرنظرداشته باشیدکه تا جایی که امکان داردکمتر ازروزنامه استفاده کنید. زیراروزنامه به دلیل جوهرچاپش برای وسایل برقی مضراست. امابرای تلویزیون هابهتراست ازیونولیت یاکائوچو برای اطراف آن درکارتن استفاده کنید.

چه راه هایی برای جابجایی لباسشویی توصیه میکنید؟

افراد شرکت های باربری لباسشویی را درون پتو می پیچند. قبل از بارگیری لباسشویی هم مطمئن شوید که پیچ های حمل ونقل پشت لباسشویی را محکم بسته باشید. لوله های آب سرد و گرم را به بدنه بچسانیدیااگر قابلیت جدا شدن دارندراجداکنید. شیلنگ تخلیه لباسشویی راهم جدا کنید. وسیم برق راهم جمع وببندید.

بسته بندی لوازم برقی را چگونه باید انجام داد؟

بهتراست بعد ازخرید هروسیله ای الی الخصوص برقی ، درصورت امکان کارتن آن را نگهداری کنید. زیرا هنگام جابجایی به شما در حفظ ونگهداری آن به شما کمک خواهد کرد. وسایل در کارخانه به وسیله فیبر و نایلون های حباب دار بسته بندی میشوند. و در کارتن قرار میگیرند. اگر کارتن های فابریک خودشان را نگهداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)