a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ فراموش کاری در حمل اثاثیه منزل

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ فراموش کاری در حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ فراموش کاری در حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

۴ مورد از بزرگترین فراموشی ها

اسباب کشی منزل اصفهان | اقلام فراموش شده

#۱ داروها

اسباب کشی اصفهان # ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسناد مهم

#۳ وسایل انبار شده

حمل اثاثیه منزل در اصفهان # ۴ مواردی که به دیگران قرض داده اید

شکل ۱ اسباب کشی منزل

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۴ فراموش کاری های اسباب کشی منزل در اصفهان

۴ مورد از بزرگترین فراموشی ها

انتقال لوازم خانه و اسباب کشی منزل در اصفهان نیاز به برنامه ای از قبل تعیین گشته دارد. در هر حال امکان دارد ما مدعی شویم که ذهن آدم ها خارق العاده میباشد. حتی قادر به سیو اطلاعات بی حد و تحلیل این قسمت های بزرگ داده ها با شتابی بینظیر است. ما به نوعی حافظه را داریم که ممکن است اینطور نباشد. ما هم برخی چیزها را از یاد میبریم. به عنوان مثال، هر موقع که در محیطی استرس زا قرار گیریم. مثل زمان انتقال بار و اسباب کشی منزل اصفهان، توانایی خواندن حافظه و به ذهن سپردنمان تا حد زیادی کم میشود. پس میتوان نتیجه گرفت که ما در پایان اسباب کشی، متوجه میشویم که تعداد زیادی کار فراموش شده، باقی مانده. به احتمال زیاد ما هرگز فراموش نخواهیم کرد که تلوزیون خانه را کارتن کنیم. یا در مثال دیگر حتما کامپیوتر خود را کارتن گرفته و در ماشین حمل میگزاریم. اما لوازمی هم وجود دارند که ممکن است ما در پایان اسباب کشی آنها را فراموش کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

در ذیل ما در شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان به شما نمونه ای از اقلام فراموش شده را نمایش داده ایم.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | اقلام فراموش شده

#۱ داروها

داروها یکی از مهمترین مواردی هستند که در اسباب کشی منزل در اصفهان از یاد میرند. این هم به دلیل اینست که اغلب در دراورها و کمد ها یا کابینت ها پنهان شده اند.

اگر دوا های مهم را که به شکل منظم، مثلا روزانه به آنها نیاز دارید را از یاد ببرید که بسته بندی و استفاده کنید. ممکن است باعث ایجاد مشکل بزرگی برای شما شود. پس سعی کنید داروهایتان را بسته بندی کنید. داروها ممکن است خیلی حائز اهمیت باشند. پس نباید آنها را جا بگزارید. ابتدا به سمت کابینتی که دارو ها را در آنجا نگه میدارید بروید. سپس اطمینان حاصل کنید که هر داروی مورد نیازی را بسته بندی کرده و به همراه برده باشید. بسته بندی آن را باید نزدیک و در کنار خود داشته باشید تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که بسته ی کمک های اولیه یتان را نیز به همراه ببرید.

اسباب کشی منزل در اصفهان # ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسناد مهم

فراموش کردن بسته های مهم مدارک. مخصوصا آن دسته از مدارکی که در هنگام یا پس از انتقال اسباب خانه به آنها نیاز پیدا میکنید. فراموش کردن این مدرک ها میتواند به شما آسیب بزرگی وارد کند. به منظور اطمینان از اینکه همه مدارک لازم بدون آنکه مرحله انتقال را در نظر بگیرید همراه شما خواهد ماند. یک کاور یا جعبه حمل لوازم مناسب را تهیه کنید، مدارک مهم را در آن قرار دهید. دقت داشته باشید که موارد زیر را رعایت نمائید:

 • مدارک وسایل نقلیه موتوری
 • مدارک شخصی مهم مانند گزرنامه یا شناسنامه یا عقد نامه و…
 • مدارک حقوقی و یا قضائی و مجوز ها
 • مدارک تحصیلی خودتان
 • مدارک مربوط به محل زندگی
 • سابقه های پزشکی
 • پرونده مدارس فرزندان
 • مدارک مربوط به شغل و حرفه
 • و موارد دیگر
  موارد فوق از دسته مدارک خیلی مهم میباشند که فراموش کردن آنها، میتواند برای شما مشکل ساز باشد. موارد فوق را در اسباب کشی منزل در اصفهان و نیز در حمل اثاثیه منزل در اصفهان رعایت نمائید.

#۳ وسایل انبار شده

بعضی مواقع مکان های مورد نیاز در طی فرایند کارتن گیری و انتقال لوازم بررسی نمیشوند. یا بی اهمیت یا کم اهمیت میشود که باعث میشود در جمع کردن و جابحایی تعدادی از لوازم مهم ناتوان شوید. که در پیش از پروسه ی کارتن گیری جمع آوری شده اند.
همه ی مکان های جا سازی در خانه خود را مانند:

 • گاراژ
 • یا انباری
 • زیرزمین
 • اتاق سرسرا

چک نمائید و نگاه کنید که آیا مواردی موجود است که آنها را بسته بندی و منتقل نمائید. اگر اینگونه باشد، آنها را برای اسباب کشی منزل در اصفهان و انتقال لوازم مهیا نمائید. نیز امکان دارد یک انبار جمع آوری بیرونی مانند یک واحد جاسازی اجاره نمائید. مکانی که معمولا برخی وسایل مفید را که دوست دارید همراهتان باشد را در آن نگه داری کنید. پس در نهایت دقت داشته باشید که همه ی فضا های ذخیره سازی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین اطمینان از اینکه وسایل ارزشمند را از یاد نبرده اید.

در ذیل در شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیز تعدادی از این محصولات آورده شده اند.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان # ۴ مواردی که به دیگران قرض داده اید

وسایلی که مردم معمولا در هنگام انتقال وسایل و حمل اثاثیه منزل از یاد میبرند، وسایلی است که آنها را به دوستان و اعضای خانواده قرض داده اند. برای یک لحظه دست نگه دارید و تامل کنید. آیا شخصی از شما این اواخر ابزاری قرض گرفته است. وسیله ای مانند دفتر، سی دی، کیف،  دامن و… .

اگر در حال اسباب کشی منزل در اصفهان هستید در یک زمان کوتاه هستید. دقت داشته باشید که فراموش نکنید که چیزهایی که قرض دادید را باز پس گیرید، نگران نباشید. زیرا شما قادر هستید این مورد ها را پس از پایان انتقال بار و حمل اثاثیه منزل اصفهان، گرد آوری نمائید. با این وضع، اگر شما در حال انتقال اسباب خانه به شهری یا کشوری دیگر میباشید. برای گرد آوری و پس برگرداندن لوازمتان باید خیلی سخت گیرانه تر عمل نمائید. با این وجود، میدانید که چقدر کارتن گیری وسایل باعث صرفه در زمان و هزینه ی جابجایی و انتقال میشود. پس امکان دارد حرکت آینده بهونه ای برای از یاد بردن چیزهایی باشد که به آَشنایان و دوستان داده اید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)