a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ نکته ی موثر در تعیین دستمزد کارگر

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ نکته ی موثر در تعیین دستمزد کارگر

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ نکته ی موثر در تعیین دستمزد کارگر

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ نکته موثر در تعیین دستمزد کارگر؟

ویژگی های کارگر اسباب کشی

عدم توانایی

۱) هزینه اسباب کشی | حجم وسایل و قیمت آن

۱) وسایل هارا الک کنیم

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۱۰ نکته موثر در تعیین دستمزد کارگر؟

همانطور که میدانید شرکت های بار بری خدمات بسیاری را برای ما ارئه میکنند. یکی از همین خدمت ها استخدام کارگران برای راحتی کارشماست. سوالی که در این قسمت بوجود می آید آن است که دستمزد این کارگران اسباب کشی اثاثیه در اصفهان چگونه حساب میشود؟ حتما برای شما یا اطرافیانتان پیش امده. که مجور به اسباب کشی وسایل شده باشند. و حتما مشاهده یا تجربه کردید که از شرکت های باربری کمک گرفته باشند. واز خدمات های آن استفاده کرده باشند.

شاید برایتان سوال سوا ایجاد شود که کارگر باکارگر اسباب کشی چه تفاوتی دارد؟

کارگر اسباب کشی از ویژگی هایی برخوردار است. که یک کارگر معمولی برخوردار نیست. در ادامه با خصوصیات این افراد آشنا خواهید شد:

شما میتوانید در شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان میتوانید تصویری از ماشین های اسباب کشی مارا مشاهده نمائید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | ویژگی های کارگر اسباب کشی

 v یک کارگر اسباب کشی بسیار با حوصله، قوی، صابر، متخصص و دارای تجربه اسباب کشی میباشد.

 v کارکن شرکت های اسباب کشی بسیار با مسئولیت، کاردان وکار بلد میباشند.

v یک کارگر باربری خوب، به دلیل داشتن تجربه کافی در این زمینه با مشکلات این راه آشنا است.  و میداند که باید چه کاری انجام دهد.

v کارگر حمل اسباب واثاثیه میداند که وسایل چگونه و چطور بسته بندی و چیدمان شود که چیزی از قلم نیوفتد.

شما یا هرکسی دیگر میداند که اسباب کشی اغلب خسارت های زیادی را به دنبال دارد. و جبران این خسارت ها در این دوران برای اکثریت امری نشدنی و غیر ممکن میباشد. به عنوان مثال شما در هنگام اسباب کشی منزل خود. از افرادی که هیچ تجربه ای در این کار ندارند استفاده میکنید.  مانند همسایه ها و اقوام. تا هزینه اضافی برای جابه جایی وسایل نپردازید. اما بهتر است بدانید که در هنگام بروز هرگونه خسارت به وسایل شما. جواب آنها تنها معذرت میخواهم است. ومیدانید که این برای شما پول نمیشود.

اما شرکت های حمل بار اثاثیه منزل کارگرانی دارن که آنها را بیمه کردند. و در صورت هرگونه مشکل و خسارت به وسایل و اسباب شما شرکت آن هزینه را متقبل میشود.

عدم توانایی

قطعا برایتان پیش آمده که در حین اسباب کشی منزل به این پی برده اید.  که توانایی انجام این کار ها را ندارید. اگر هم داشته باشید و کارهارا به اتمام برسانید. در نهایت خستگی ناشی از کار شمارا از پای در خواهد آورد.

و دیگر توانی برایتان نمی ماند که اثاثیه را در مکان جدید چیدمان کنید. پس بهتر است که از کارگران اسباب کشی استفاده کنید. و خودتان به بقیه کار های خود رسیدگی کنید. به عنوان مثال غذا درست کنید، از کودکانتان مراقب کنید، بر بسته بندی کارتن ها نظارت داشته باشید و… .

اگر در خانه خود وسایلی حساس و گران قیمت دارید که ممکن است آسیب بسیار زیادی ببیند. باز هم به شما پیشنهاد میکنیم که به شرکت های باربری مراجعه فرمایید. آنها میتوانند وسایلی مانند : تلوزیون، یخچال، پیانو و مشتقات آن، گاز و فر، کامپیوتر و… را بدون استرس برای شما جابه جا کنند. شاید از دید شما کاری سخت و دشوار باشد. اما برای افراد و کارگران شرکت های باربری کاری بسیار آسان میباشد.

۱) اسباب کشی منزل در اصفهان | حجم وسایل و قیمت آن

بدون شک میدانید که هر مقدار  حجم اشیا هایی که میخواهید جابه جا کنید. کم تر باشد. قیمت آن نیز کمتر در می آید. چیزی که باید به آن توجه کنید ولی برای خیلی ها بی اهیمت است. نوع بسته بندی وسایل میباشد. اگر کارتن گیری  به صورت درست و صحیح و اصولی انجام نشود. تعداد کارتن ها بالا رفته و طبق قوانین قیمت اسباب کشی هم به نسبت آن بالا میرود.

البته این به معنا نیست که تمامی وسایل ها را در جعبه ها بچپانید. و هم به خود وسایل داخل آن آسیبی بزنید.اما اگر وسایل هارا به خوبی بسته بندی کنید نه تنها به وسایل آسیب نمیزنید. بلکه  میتوانید قیمت را تا حد امکان کاهش دهید. پس برای کاهش هزینه در کار خود از شرکت باربری در اصفهان کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱) وسایل هارا الک کنیم

اسباب کشی اثاثیه و منزل برای شما زمانی را فراهم میکند. که شما نگاه دیگری به تمام وسایل های خود بیاندازید. چیز هایی را که دیگر به آنها نیاز ندارید را دور بیاندازید. یا یک سری وسایل سالم که از آنها استفاده نمیکنید را به فروش برسانید. تا هم حجم وسایل هایتان کم شود و هم در خانه جدیدتان چیز های اضافی و بدرد نخوری را نداشته باشید.

ماشین هایی برای حمل وسایل | حمل بار

ماشین هایی که از آنها برای حمل اثاثیه و وسایل ها استفاده میشود. انواع متفاوتی دارند مانند:

کامیون، خاور، نیسان، وانت

و کاملا روشن است این قضیه که هرچقدر ماشین حمل بار کوچک تر باشد هزینه آن نیز کمتر است. بعد از این قضیه بحث  مسافت مطرح میشود. هرچقدر مسافت بیشتر باشد مسلما هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

اسباب کشی باید بین ۱تا ۲ساعت باشد و اگر به ۳ساعت به طول بیانجامد.  برای کارگر اضافه کار محسوب میشود و باید به آنها مبلغ بیشتری را تقدیم کنید.

به طور معمول هرکارگر بین ۳۰تا۴۰ تومان روزانه درامد دارد. البته در بین بقیه متفاوت است ممکن است. برخی از کارگران روزانه بین ۲۰ تا ۲۵ هزارتومان درامد داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)