a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نوع کارتن بسته بندی حمل اثاثیه

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نوع کارتن بسته بندی حمل اثاثیه

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نوع کارتن بسته بندی حمل اثاثیه

اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نوع کارتن بسته بندی حمل اثاثیه

@۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | کارتن ۵ لایه

@۲ حمل اثاثیه منزل | کارتن ۵ لایه مخصوص

@۳ اثاث کشی منزل در اصفهان | پلاستیک های حباب دار

@۴ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | کارتن های رگال دار

@۵ حمل اثاثیه منزل | کارتن های با ظرفیت بالا

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نوع کارتن بسته بندی حمل اثاثیه

در مقاله های قبلی به شما گفتیم که کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان چقدر حائز اهمیته. پس شما بایستی به این نکته دقت زیادی بکنید. چگونگی کارتن گیری و نیز چجوری حمل و نکته های دیگه ی این مبحث رو ما به شما عنوان کردیم. دراین مقاله قصد داریم در مورد انواع و گونه های متفاوتی از کارتن و جعبه به شما مواردی رو توضیح بدیم. پس در ادامه با ما همراه باشین.

همچنین سعی کنین مقالات دیگه ی ما در مورد کارتن اسباب کشی منزل رو چک و مطالعه کنین. نکات و موارد مهم بسیاری وجود داره که شما بایستی از اونها آگاه بشین.

شما میتونین در شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان تصاویری از نظم بار مشاهده کنین. همچنین تصاویری در شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیز وجود دارن.

@۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | کارتن ۵ لایه

این مدل از کارتن یکی از پر کاربرد ترین مدل کارتنه که به شما کمک زیادی میکنه. این گونه از ۵ لایه کاغذ مخصوص کارتن ساخته شده. این باعث میشه که زخامت و استقامت خوبی به این کارتن داده بشه.

همچنین اندازه های متفاوتی از این مدل کارتن وجود داره که میتونه به شما کمک زیادی بکنه. پس دقت کنین که این نکته میتونه به شما کمک زیادی بکنه. به علاوه یک لایه روکش روی این مدل کارتن هست. این روکش باعث میشه که کارتن در برابر آب و دیگر مایعات نفوذ ناپذیر باشه.

نکته ی دیگه ای که هست اینه که با استفاده از این کارتن شما میتونین عمده وسایل خودتون رو بسته بندی کنین. پس در انتخاب این مورد سعی کنین با مشاوران اسباب کشی منزل در اصفهان ما مشورت های لازم رو انجام بدین.

اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

@۱ حمل اثاثیه منزل | کارتن ۵ لایه مخصوص

این مدل کارتن از نظر ساختاری مشابه با کارتن ۵ لایه معمولی میباشه. اما از نظر کاربرد و اندازه متفاوته. سایز های بسیار بزرگی در این مدل کارتن وجود داره. این سایزهای بزرگ باعث میشه که شما بتونین وسایل بزرگ و سنگینی رو در اون قرار بدین.

همچنین نکته ی دیگه ای که هست اینه که توانایی مقاومت این کارتن ها خیلی بالاست. پس عملا میتونه گزینه ی خیلی خوبی برای لوازم شکستنی و حساس شما باشه.

در خرید و یا انتخاب این کارتن با مشاوران اسباب کشی منزل در اصفهان ما صحبت کنین. خرید برای مواقع نالازم باعث میشه که شما نتونین استفاده ی کافی رو از این کارتن ببرید. به علاوه فقط پول اضافی ای را خرج کردید.

یا انتخاب نکردن این کارتن در شرایط ضروری میتونه باعث این بشه که شما دچار آسیب و ضرر بشین. دقت به این نکته نیز امری ضروری برای شماست.

@۲ اثاث کشی منزل در اصفهان | پلاستیک های حباب دار

این محصول و عرضه ی نظم بار کارتن نیست. اما در مراقبت و محافظت از وسایل شما دست کمی از کارتن نداره. میتونه جلوی آسیب دیدن بعضی لوازم رو بگیره.

به علاوه نکته ای که هست اینه که بعضی لوازم در کارتن اثاث کشی منزل در اصفهان، فیکس با دیواره نمیشن. این باعث میشه که در صورت وارد شدن آسیب به کارتن، لوازمی که توی کارتن هست هم دچار آسیب بشه. پس به این نکته دقت کنین.

پلاستیک های حباب دار به دلیل اینکه سرعت برخورد شی با اثاث شما رو کم میکنه. میتونه تا حد زیادی آسیب دیدگی رو پایین بیاره.

به علاوه درصد آسیب دیدگی وسایلتون رو میتونید با ترکیب این ابزار و کارتن حمل اثاثیه منزل کم کنید. پس به این نکته دقت کافی را داشته باشید.

@۳ حمل اثاثیه منزل در اصفهان | کارتن های رگال دار

گونه ی دیگه ای از کارتن هست که معروف به کارتن رگال داره. این مدل از کارتن بسیار مناسب است برای حمل لباس های شما. به این گونه که در میان این کارتن یه ستون افقی هست که کمک میکنه به نگه داشتن لباس ها. این کارتن واقعا در اسباب کشی منزل در اصفهانبه شما کمک میکند.

شما اگه لباس هاتون رو تا کنید و بین بقیه وسایلتون بزارید ممکنه چروک بشه. خب این مشکل شاید برای خیلی از لباس های شما ایرادی نداشته باشه. اما برای مثال لباس عروسی یا کت و شلوار شما رو میتونه دچار آسیب کنه. حتی میتونه باعث این بشه که دیگه نتونید ازش استفاده کنید.

خب این کارتن در جلوگیری از این اتفاق جلوگیری میکنه. پس به این نکته دقت کنید. همچنین سعی کنید به تعداد لازم از این کارتن هنگام خرید و سفارش به نظم بار اطلاع دهید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

@۱ حمل اثاثیه منزل | کارتن های با ظرفیت بالا

گونه ای از کارتن های  اسباب کشی منزل در اصفهان هستند که در این امر کمک زیادی میکند. بایستی دقت لازم رو در قرار دادن وسایل در این کارتن ها داشته باشین.

این کارتن ها به صرفه بوده و هزینه ی اسباب کشی در اصفهان شما رو کاهش میده. اما نکته ای که هست قرار دادن وسایل اشتباه در بین این وسایل میتونه نتیجه ی عکس بده. پس به این نکته دقت لازم رو داشته باشین.

به علاوه میتونین لباس هایی که نیاز به کارتن رگال دار ندارن رو تو این کارتن منظم بزارین. اون هارو تا کنید و در کارتن حمل اثاثیه در اصفهان بچینین.

همچنین دقت داشته باشین که نظم بار بهترین کمپانی اسباب کشی منزل در اصفهان است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)