a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی | ۰۵ اقدام اولیه برای حمل اثاثیه چیست؟

نظم بار > اسباب کشی  > اسباب کشی | ۰۵ اقدام اولیه برای حمل اثاثیه چیست؟

اسباب کشی | ۰۵ اقدام اولیه برای حمل اثاثیه چیست؟

اسباب کشی

05 اقدام اولیه برای اسباب کشی و حمل اثاثیه چیست؟

تعریف اثاث کشی

بکارگیری کارگراسباب کشی

نکات درباره اسباب کشی

ابزار حمل اثاثیه

اقدامات پیش از حمل اثاثیه منزل

شکل ۱ اسباب کشی

شکل ۲ حمل اثاثیه

 

۰۵ اقدام اولیه برای اسباب کشی چیست؟

تعریف اسباب کشی

اسباب کشی یعنی انتقال دادن وسیله ها از مکانی به جای دیگر و در این روش ابزارها داخل باکس قرار می گیرند. در زمان چینش و هنگام جابه جائی مجدد وسیله های نو نقص ها هویدا میشوند و دردسرها آغاز می گردد. نشانه هائی مانند خستگی و سردرگمی و عدم آشنایی با محیط جدید را به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این بی توجه باعث بروز حوادثی می شود پس سعی کنید از تجربه های دیگران استفاده کنید.

بکارگیری کارگراسباب کشی

در جابه جائی اثاثیه در شرکت افرادی هستند، که فقط به تجربه خود اعتماد دارند و می خواهند آزموده را بیازمایند. اگرشما جزو این افراد نیستید پس سعی کنید که این متن را جدی بگیرید، ازمتخصصین نظم بار جهت انجام اینکار کمک بگیرید. دراین مواقع اضطراب از لطمه زدن ابزار از یک سو و نگرانی احتمالی این که یکی از اعضای خانواده صدمه ببیند.

بکارگیری کارگر اسباب کشی نظم بار به عنوان حامل بار می تواند ازاضطراب و استرس بکاهد، کارگری که با تجربه باشد.دارای بدنی ورزیده و قوی چرا که در هنگام حمل بعضی از وسایل علاوه بر قوی بودن، تجربه و مهارت نیز لازم است. به ویژه این ایام که زمان حمل اثاثیه چندین طبقه باید اسباب راحمل کرد. پس اگر برای سلامتی بار و جسم خویش اعتبارقایل هستید. همچنین دوست دارید در زمانی کوتاه، نقل مکان خود را کامل کنید. به شکل ۱ اسباب کشی توجه کنید:

اسباب کشی

شکل ۱ اسباب کشی

نکات درباره اثاث کشی

حمل بار و اسباب کشی منزل یکی از اقداماتی است که حتما بایستی روی آن خیلی کار بشود. همچنین اگر دوست دارید در زمانی کوتاه، نقل مکان خود را کامل کنید. حمل بار و تغییر مکان اثاثیه منزل یکی از اقداماتی است که حتما بایستی روی آن خیلی کار بشود.درانجام آن دقت زیادی داشته باشید. در نظم بار حمل ونقل عمل سختی نیست به دلیل این که مهارت حامل بار و چگونگی انجام آن با پلن می باشد.

دانستن رعایت نکاتی در اسباب کشی وسایل باعث می شود وسائل را ازخرابی و لطمه دیدگی در امان نگه داشت.

ابزار اثاث کشی

نظم بار در این نوشته برای شما نکاتی مهم و ضروری گرد آوری کرده تا در موقع حمل اثاث برایتان مشکلی پیش نیاید وبه راحتی این کار را به پایان برسانید ادوات و ابزارهای مورد نیاز برای حمل اثاثیه این بار بایستی چیزهای مورد احتیاج شما را برای جعبه بندی اماده کنید.

 

ابزاری مانند طناب، کارتن های کلفت مقوایی در اندازه های مختلف، پک لاکی، پارچه نرم، منگنه، برچسب، بند، چسب شیشه ای ضخیم و پهن،نایلون های حبابی ویژه بسته بندی وسائل خورد شدنی، خبرنامه های از تاریخ گذشته، ماژیک درشت برای درج روی پکها. یکی از مهم ترین قسمت های شیرین در اسباب کشی، جمع آوری وسایل می باشد. گردآوری ملزومات باید به صورت متداول انجام می پذیرد.

با نایلونهای حبابی و چسب محکم کنید. اگرزمانبندی مناسب و آگاهی کامل ندارید، می شود از دفترهای حمل بارمخصوصا نظم بار کمک بگیرید. شرکت نظم بار بهترین شرکت اسباب کشی خانه شناخته شده است که با بودن افراد مجرب و حرفه ای، گردآوری وسایلتان را انجام می دهد . شما می توانید با اطمینان خاطر، ملزومات خود را به نظم بار واگذار کنید. پیش از برقراری با شرکت حمل اثاثیه بیاندیشید آیا زمان دارید یا نه؟

اگر زمان و فرصت کافی برای آغاز کار را دارید در سریع ترین تایم با کمپانی نظم بار ارتباط حاصل کنید تا در کم ترین زمان کارگرحمل اثاثیه خود را برای خدمت رسانی به شما در جمع آوری، بسته بندی وسایل و حمل اثاثیه اعزام نمایند. کارگران نظم بار با سابقه شرکت به صورت تمام وقت و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی مشتریان می باشد اگر از افرادی هستید که مایل هستید با کمک آشنایان خود، بسته بندی را به پایان برسانید. به شکل حمل اثاثیه دقت کنید:

اسباب کشی

شکل ۲ حمل اثاثیه

اقدامات پیش از اسباب کشی

وسایل را در فهرست بندی و لیست کنید

اینکه به طور اتفاقی و بی هیچ پیش شرطی اقدام به بسته بندی می کنید، کاملا غلط و نگران کننده است. پیشنهاد اینکه پیش از بسته بندی از آن ها لیستی آماده گردد. ابتدا با استفاده از برگه و مداد یا خودکار، داخل اتاق ها شده و همه را لیست بندی کنید تا پیش از آمدن هنگام خدمه اسباب کشی نظم بار این لیست را محفوظ نگه دارید . بخصوص اگر در منزل وسیله های زیادی دارید

و چنان چه دچار فراموشی می باشید. این کار یاریگر خوبی برای خدمه اسباب کشی می باشد. تا شما بدون استرس آماده بسته بندی شوید. برای تسریع روند نگارش لیست وسایل بهتر است ازنزدیکان خویش یاری بگیرید. در فهرست وسایل نوشته شود چه وسیله هایی پراهمیت هستند و یا هر وسیله در کدام بخش از منزل باشد.

تا حد امکان وسایل را کاهش دهید

بعد از اینکه، توانستید از همه اسباب منزل لیستی آماده کنید ، در گام بعد درصورت امکان در بسته بندی در حمل بار، از لوازم غیر ضروری اجتناب کنید. و تجهیزات لازم را بسته بندی کنید. از لوازم کم کاربرد و بلااستفاده پرهیزکنید و وقت خود را برای بسته بندی این اسباب صرف نکنید ؛ به عنوان نمونه : مبلمان قدیمی، لباس هایی که اندازه شما نیست و یا تجهیزات تازه ، اما نیازی به آن نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)