a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

ایمنی در جابجایی را باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد! ۱۰ مورد

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > ایمنی در جابجایی را باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد! ۱۰ مورد

ایمنی در جابجایی را باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد! ۱۰ مورد

حمل اثاثه- ایمنی در جابجایی -نظم بار -

ایمنی در جابجایی و حمل اثاثیه در اصفهان   خیلی موضوع مهمی است . نظم بار (nazmbar) و این کار ها را برای یتان راحت تر میکند.  خیلی جابجایی اثاثیه سنگین زمانی که به تازگی یک اتاق را مرتب کرده اید. ممکن است دشوار باشد، بنابراین وقتی آن را از خانه ای به خانه دیگر منتقل می کنید بدتر می شود. بنابراین ما ۱۰ نکته مهم برای جابجایی اثاثیه سنگین در سال جاری ارائه کرده ایم. از قبل برنامه ریزی کنید قبل از شروع اسباب کشی، ایده خوبی است.  برنامه ریزی کنید که در خانه جدید شما کجا خواهد رفت. به این ترتیب، فقط باید دو بار آن را جابجا کنید. از خانه قدیمی به ون و سپس از ون به خانه جدید. اگر از قبل برنامه ریزی نکنید.

حمل  ۱اثاثیه در اصفهان

کار گران حمل در حال کار - ایمنی در جابجایی -نظم بار -

کار گران حمل در حال کار – ایمنی در جابجایی

نام نویسنده امیر رضامحضب
تاریخ ۵/۴/۱۴۰۲
موضوع حمل اثاثیه در اصفهان

نحوه‌‎ی تنظیم مبل برای ان تر شدن ایمنی در جابجایی

احتمالاً باید چندین بار مبلمان را تنظیم کنید تا بهترین نقطه را پیدا کنیدموارد را تا حد امکان حذف کنید. این کار باعث ایمنی در جابجایی در حمل اثاثیه میشود. اگر می توان قسمت هایی از مبلمان را جدا کرد. به خصوص قطعات نامنظم که از مبلمان بیرون زده اند، بهتر است .  را از مبلمان جدا کرده و به صورت جداگانه بسته بندی کنید.  جابجایی مبلمان از طریق درها و اتاق ها آسان تر شود. و این که ایمنی در جابجایی داشته باشید حتماً آنها را برچسب بزنید. بتوانید به یاد داشته باشید که کدام قطعات برای کدام مبلمان مورد نیاز است! هنگام جابجایی از مبلمان محافظت کنید مهم است که مطمئن شوید

بنابراین مطمئن شوید که آن را در لایه هایی از حباب، پتو و پلاستیک بسته بندی کنید . واقعاً از هر گونه خراش یا خط و خش جلوگیری شود. ایمنی در جابجایی شما تضمین میکند راهنمای ما را در مورد نحوه بسته بندی چمدان های خود هنگام حرکت بخوانید. وسایل را با احتیاط حمل کنید هنگام حمل اقلام، مهم است که آنها را با احتیاط حمل کنید . مطمئن شوید از ایمنی در جابجایی برای شما. به جای خم شدن برای برداشتن چیزی، زانوهای خود را خم کرده و با پشتی صاف بالا بیاورید. روش دیگر برای کارآمدتر کردن جابجایی این است که آن را به یک کار دو نفره تبدیل کنید.

چه گونه از ایمنی اثاثیه خود در حمل اثاثیه مطمئا شویم؟

پمبل اجسام بلند به بالا و پایین، یک نفر دو سر شی را حمل می کند. این گونه ایمنی در جابجایی برای اثاثیه شما حفظ میشود . مبلمان را با زاویه مشخصی کج می کند تا یک سر آن پایین تر از دیگری باشد. کارکرد آسان درب گاهی اوقات عبور اقلام از درها، به خصوص اقلام بزرگتر یا سنگین تر، دشوار است. وقتی صحبت از صندلی شد، این یک ترفند خوب است . صندلی را از طریق یک درب با پیچاندن صندلی به پهلو به سمت چارچوب ! به طوری که پشتی صندلی ابتدا از در می گذرد. سپس بقیه صندلی را به سمت بالا بچرخانید، ترفند خوبی است.  با این ترفند ها متوان ایمنی در جابجایی حفظ کرد.

حمل  ۲در تمام ایران

کار گران حمل - ایمنی در جابجایی -نظم بار -

کار گران حمل – ایمنی در جابجایی –

برای وسایل بزرگتر، مانند مبل، آن را در انتهای آن قرار دهید، سپس همان روند صندلی را دنبال کنید. این روش با میزها نیز کار می کند، زیرا معمولاً می توانید دو پایه میز را از در قلاب کنید. با این ترقند هایی که میگییم میتوانید از ایمنی در جابجایی مطمئا شوید. بقیه میز را به اطراف بچرخانید. از آویزها استفاده کنید تسمه های وزنه برداری برای کمک به بلند کردن . وسایل بزرگتر و سنگین تر بسیار عالی هستند زیرا حمایت بیشتری از کمر و شانه های شما می کنند. از تحمل فشار جلوگیری می کنند. تمام روش هایی که میگوییم برای ایمنی در جابجایی شما تضمین شود.

مواردی برای راحت تر شدن کار شما در حمل اثاثه

اینها همچنین دستان شما را آزاد می کنند و به دستکاری اقلام با مهارت بیشتر کمک می کنند. پیانو مبلمان موبایل مبلمان کشویی در صورت لزوم اگر چیدن اثاثیه سنگین و مانور دادن با دست دشوار است. لغزنده های مبلمان می توانند جابجایی آن را آسان کنند. اگر لغزنده مبلمان را برای خرید پیدا نکردید. می توانید آنها را از فرش، حوله، ضایعات فرش یا درب ظروف پلاستیکی یا فریزبی درست کنید. مطمئن شوید که فقط از لغزنده های نرم روی سطوح سخت و لغزنده‌های پلاستیکی سخت روی سطوح نرم استفاده کنید.  وسایل بزرگ میتوانند ایمنی در جابجایی را از شما بگیرند. با این کار ها ایمنی در جابجایی را برای شما به ارمغان بیاورد .

حمل و نقل تشک آسان است وقتی به خانه جدیدی نقل مکان می کنید. دو روش برای حمل تشک وجود دارد. تلاش برای کشیدن یک تشک سنگین از پله‌ها یا در یک اتاق کار ساده‌ای نیست. اما یک بند تشک می‌تواند کار را راحت‌تر از هم جدا کند. کافی است یکی را با نخ جمع کنید و آن را از سمت بلند از تشک آویزان کنید. و دست خود را ثابت نگه دارید. آی تی.

نکاتی برای حرکت دادن سازه های سنگین برای رشما

هنگام جابجایی از حذف آنها می ترسید: حرکت سازهای سنگین مانند پیانو ممکن است دشوار باشد. و ایمنی در جابجایی  به خطر بیندازد. اما اگر بتوان پاها را جدا کرد، عبور از در آسانتر خواهد بود. معمولاً می‌توان پیانوهای عمودی را در خانه چرخاند، اگرچه پیانوهای گرند به کمک و کمک متخصص نیاز دارند.  ب این کار ایمنی در جابجایی دیگ به خطر نمی افتد جابجایی یک آینه تمام قد می تواند خطرناک باشد. زیرا خطر شکستن آن بسیار بیشتر از آینه های کوچکتر است . می توانند به سادگی بسته بندی و بسته بندی شوند. برای قرار دادن آینه های بزرگتر، معمولاً بهتر است آنها را در یک جعبه روکش مخصوص ساخته شده بپیچید.  اینه ها و شیشه ها همک برای ایمنی در جابجایی را به خطر می اندازد

از آنجایی که فناوری تلویزیون همچنان در حال تغییر است، بسته بندی آنها برای تلفن همراه دشوارتر می شود. تلوزیون ها به دلیل حساس بودن و سنگین بودن ایمنی در جابجایی را به خطر می اندازد . جعبه‌ها معمولاً به اندازه کافی بزرگ نیستند تا تلویزیون با عرض بزرگ‌تر را در خود جای دهند. اما اگر می‌توانید تلویزیونی را پیدا کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد . دو تا را در کنار هم قرار دهد، می‌توانید جعبه را با ملافه بپوشانید و آن را جابه‌جا کنید. لوازم آشپزخانه، به ویژه وسایل بزرگ مانند یخچال و فر، مظهر مبلمان سنگین هستند. با این ترفند می توانید ایمنی در جابجایی را درست کنید .

نتیجه مقاله ما و سوالت شما از مقاله ما

نکته اصلی که هنگام جابجایی آنها باید . خاطر داشته باشید این است که تمام منابع گاز و برق را قطع کنید. اطمینان حاصل کنید که قبل از بلند کردن یا کار کردن، آنها را نیز خالی و تمیز کنید . به آنها زنگ بزن از رمپ استفاده کنید اگر خانه شما دارای پله است. به احتمال زیاد باید مقداری مبلمان را از زیر پله های طبقه بالا یا از پله های جلوی خانه بردارید. برای این کار بهتر است از رمپ استفاده کنید. چه رمپ های فلزی حرفه ای داشته باشید . امید واریم از مقاله ما راجب ایمنی در جابجایی در حمل اثاثیه در اصفهان لذت برده باشید.

حمل  ۳ برای شما در اصفهان با نظم بار (nazmbar)

کار گران حمل اثاثیه - ایمنی در جابجایی -نظم بار

کار گران حمل اثاثیه –

نکته اصلی که هنگام جابجایی که باید بدانیم؟

سعی کنید حتی برای لوازم کوچک هم از ۲ نفر کمک بگیرید

مزایای شرکت های نظم بار(nazmbar)  چیست؟

امنیت در حمل اثاثیه و سرعت در حمل

مبل را چه گونه راحت تر تنظیم کنیم؟

احتمالاً باید چندین بار مبلمان را تنظیم کنید

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)