a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۰۵ عامل مهم در حمل ال ای دی!

نظم بار > بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۰۵ عامل مهم در حمل ال ای دی!

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۰۵ عامل مهم در حمل ال ای دی!

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | نظم بار | nazmbar

عنوان ۰۵ عامل مهم در حمل ال ای دی!
نویسنده وحید ابراهیمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۱۰۲۷
زمان لازم برای خوانش ۰۰:۱۰:۲۷

فهرست مطالب

۰۵عامل مهم در حمل ال ای دی!

۰۱ اولین نکته ال ای دی در بسته بندی اثاثیه منزل

۰۲ نکته دوم چگونگی انتقال ال ای دی در حمل اثاثیه

۰۳ جای امن در خودروی حمل بار بسته بندی اثاثیه منزل

۰۴متمایز کردن و تفکیک کابل ها از تلویزیون ال ای دی

۰۵ انباکس ال ای دی پس از بسته بندی اثاثیه منزل

فیدبک

فهرست اشکال

شکل ۱ بسته بندی اثاثیه منزل

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل

۰۵عامل مهم در حمل ال ای دی!

۰۱ اولین نکته ال ای دی در بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

شرکت نظم بار برای حمل و بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان ال ای دی های مشتریانی که قصد دارند تا نکاتی را برای حمل اساسی این وسیله به شما توصیه کند. اولین نکته در حمل تلویزیون های ال ای دی بسته بندی صحیح آن می باشد همانطور که در شکل ۱ بسته بندی اثاثیه منزل مشاهده می کنید این وسیله دارای مانیتور بزرگی است که باید آن را اصولی بسته بندی کرد تا در مسیر انتقال و حمل اثاثیه منزل در اصفهان دچار آسیب دیدگی نشود البته باید این را دانست که برای بسته بندی کردن این وسیله از هر کارتنی نمی توان استفاده کرد این شرکت برای افرادی که قصد دارند تا این نوع از تلویزیون را خریداری کنند توصیه کرده تا پس از آنباکس کردن تلویزیزن کارتن را برای چنین مواقعی نگه دارند. و از دور انداختن آن خوداری کنید.

۰۲ نکته دوم چگونگی انتقال ال ای دی در حمل اثاثیه

اگر دقت کرده باشید در حمل تلویزیون های ال ای دی افرادی که این نوع ال ای دی ها را خریداری می کنند معمولا در انتقال این وسیله مرتکب اشتباه خواهند شد چرا که به گفته نظم بار افرادی که آن را جابجا می کنند در وسیله نقلیه به طور نا مناسب انتقال می دهند. در این نوع انتقال که شاید در حمل اثاثیه منزل در اصفهان این اشتباه تکرار شود برای افرادی که قصد این کار و انتقال لوازم الکتریکی مخصوصا ال ای دی را دارند توصیه می شود تا در بهترین شرایط این کار را انجام دهند به این دلیل که شاید با رسیدن به اولین دست انداز و گذر از آن ال ای دی از عقب خودرو افتاده و دچار اسیب شود. در بسته بندی اثاثیه منزل این نوع ال ای دی دقت کنید که تا حد امکان از کارتن خود وسیله استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱ بسته بندی اثاثیه منزل

۰۳ جای امن در خودروی حمل بار  بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

یکی از نکاتی که باید برای این تلویزیون ها به یاد داشته باشید این است که به هنگام بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان دقت کنید که این نوع از تلویزیون ها به نسبت دو نسل قبل از حساسیت بالایی برخوردار هستند. بنابراین به هنگام بارگیری دقت لازم را به عمل رسانید و به توصیه افراد حرفه ای که در NAZMBAR فعالیت می کنند دقت کنید این متخصصان توصیه کرده اند که در هنگام بارگیری در کامیون از لوازمی که امکان دارد تا به این وسیله خسارتس وارد نشود. همانطور که در شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان دیده میشود باید این دقت را در مورد این وسیله به کار گرفت و از افراد متخصص  حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده کرد. برای بارگیری این وسیله باید خیلی محتاط بود چراکه هر وسیله تیز و برنده وسیله سنگین احتمال صدمه زدن به آن را دارد.

۰۴متمایز کردن و تفکیک کابل ها از تلویزیون ال ای دی

قبل از بسته بندی لازم است تا تمام کابل ها و سیم ها را از دستگاه تفکیکی کنید چراکه اتصال این سیم ها و کابل ها در هنگام بسته بندی اثاثیه منزل امکان اسیب زدن به دستگاه را افزایش داده و یا به دلیل کمک فضا در کارتن امکان دارد تا سیم ها و کابل ها صدمه ببینند و بسیاری از این اتصالات پس از آنکه آسیب دیدند شاید نتوان اصل آن را خریداری کرد و این سبب خواهد شد تا دستگاه خوب کار نکند به همین تلاش کند از افراد نظم بار  کمک بگیرید تا در حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان با اطمینان بالا از آن محافظت و مطمئنا بدون اسیب دیده گی به منزل جدید آن را انتقال دهید. تلاش کنید تا برای این که کابل ها و سیم ها برای دوباه نصب شدن جابجا نشوند از لیبل و مازیک برای نشانه گذاری استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۰۵ انباکس ال ای دی پس از  بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

لازم است تا پس از بسته بندی اثاثیه منزل و انتقال به محل جدید به درستی آن را نصب کرد در بسیاری از موارد دیده شده که تمام ملاحظات برای بسته بندی به درستی و به ترتیب و تمرکز بالا رعایت شده اما به محض این که قرار شد تا دستگاه را نصب کنید مشکلات زیادی را پدیدار شده است یکی از این موارد شاید این باشد که اتصالات و کابل ها به درستی متصل نشده باشد که در این صورت باید طبق نشانه گذاری که طبق توصیه های افراد متخصص در شرکت نظم بار گفته شده  کابل ها را برچسب گذاری کرد. نکته مهمی که باید در نظر گرفت این که پس از  حمل اثاثیه منزل در اصفهان از خارج کردن دستگاه بدون کمک افراد دیگر خودداری کنید و تلاش نکنید آنرا به تنهایی آنباکس کنید به دلیل وزن بالا امکان افتادن و خسارت وجود دارد.

فیدبک

۰۱ اولی ابزار برای بسته بندی ال ای دی؟ کارتن

۰۲ نکته ای قبل از پک کردن ال ای دی؟ تفکیک و جداسازی کابل ها و لیبل کاری

۰۳ نکته مهم در هنگام بارگیری برای ال ای دی؟ در مکانی امن و وسایل سنگین و لوازم برنده و تیز

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)