a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

بیمه حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نظم بار > نکات اسباب کشی  > بیمه حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بیمه حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بیمه حمل اثاث منزل

بیمه حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار)

شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار) ، اثاثیه مشتریان را از  یک مکان به مکان دیگر حمل می کنند. بیمه حمل اثاثیه منزل در اصفهان، در کاهش ریسک احتمالی و در جهت اطمینان سازی سلامت محصول در پایان حمل اثاثیه به عنوان مهمترین اصل حمل اثاثیه منزل در اصفهان مورد توجه قرار گرفته است. بیمه حمل اثاثیه منزل به خاطر جبران مالی، خطرات ناشی از حمل اثاثیه های سنگین برای افراد، یک راهکار مفید در پایین آوردن ریسک ناشی از اسباب کشی منزل در اصفهان است.

بیمه نامه همانطور که از اسمش پیداست، حمل کالا و اثاثیه منازل و ادارات را به هنگام حمل اثاثیه با پوشش های مختلف بیمه می کند. امروزه نوعی بیمه به عنوان بیمه حمل اثاثیه موجود هست که با تعرفه های مطلوب پوشش خیلی خوبی برای تضمین سالم توشه مشتریان به مقصد به حساب آورده می شود. مطابق این جور بیمه، بیمه گر دارای مسئولیت می شود که در قبال اخذ حق بیمه ازطرف بیمه گذار، در صورت پیدایش ضرر و زیان به مرسوله در زمان مسیر ( از لحظه حمل اثاثیه تا تخلیه توشه در مقصد )، به تعهد خویش فعالیت نموده و بعد از فرایند ابتدایی مربوط، ضرر و زیان و مخارج وارده را با دقت به سقف مالی بیمه مربوط، پرداخت کند .آغاز این بیمه طومار با پرداخت حق بیمه نخستین پیش از آغاز حمل لوازم است و تا تحویل پایانی محموله به وسیله اشخاص خبره در مقصد ادامه می یابد.

اگر حمل اثاثیه توسط خود بیمه گذار انجام شود، از زمان بارگیری کامل کالا روی وسیله حمل، تا زمان تخلیه کالا در مقصد مورد نظر پوشش دارد. وسایل منزل و آثار شخصی به جز مواردی خاص در این بیمه نامه تحت پوشش هستند؛ وسایل نقلیه موتوری و حیوانات خانگی در صورتی تحت پوشش قرار می گیرند که در بیمه نامه به عنوان بیمه اضافی درج شده باشد. جت اسکی، پول نقد، جواهرات، سنگ های قیمتی، کلکسیون ها یا اسناد با ارزش نیز از دیگر مواردی هستند که تحت پوشش این نوع بیمه نامه  قرار نمی گیرند. بیمه حمل اثاثیه هنگامی اهمیت پیدا می کند که حمل اثاثیه به شهرستان یا مکان دوری باشد

بیمه حمل اثاث منزل

چگونگی پرداخت خسارت در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

هنگامی که شخص بیمه گذار ادعای ضرر و زیان نماید. شخص بیمه گر، میزان درخواست او را با اعمال اضافی می کاهد و سازه به گزینش بیمه گذار ضرر و زیان وارده جبران می شود. بیمه گذار می تواند از بین تعمیر کالاهای مصدوم, جایگزینی محصول با کالای نو، پرداخت هزینه تعمیر و جایگزینی، یکی را گزینش نماید. ولی بایستی اظهار کرد که در صدر، بیمه گذار می بایست همه اقدامات ضروری جهت دوری از توسعه و گسترش ضرر با زخم را به عمل گیرد و کارشناس نقل و انتقال را از وجود کالاهای مصدوم و یا این که از میان رفته با خبر نماید. همین طور بیمه گذار بایستی در زود ترین زمان ممکن به کمپانی بیمه وقوع اتفاق را گزارش دهد. از طرف دیگر، بعد از آن که کمپانی بیمه زیان را پرداخت کرد، حق بازیافت مبلغ پرداخت شده از مسئول پیدایش زیان، برای بیمه گر محفوظ است. بیمه گذار بایستی کمپانی را در بازیابی حق خویش کمک کند و موافقت خویش را اعلام نماید.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان  نظم بار با بیش از یک دهه سابقه در زمینه حمل اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، اثاثیه شرکت و اداره، حمل وسایل سنگین از جمله گاو صندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و … با داشتن کادر مجرب، بدون محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم می باشد. از جمله خدماتی که نظم بار را جزء بهترین و منحصر به فرد ترین شرکت ها نموده عبارتند از:

امضای قرار داد برای تضمین اثاثیه

بسته بندی کالا و اثاثیه با دقت کامل

داشتن بیمه نامه معتبر از اداره اصناف

حمل تخصصی اثاثیه منزل با کادر با تجربه

حمل بار با نیسان و وانت بار داخل شهر و بیرون از شهر

فرستادن کارگر برای بار چینی و تخلیه بار به صورت شبانه روزی

جابجایی وسایل سنگین به صورت حرفه ای از جمله پیانو، گاو صندوق بزرگ، یخچال

 

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)