a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۳۷ تجربه حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

نظم بار > نکات اسباب کشی  > ۳۷ تجربه حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

۳۷ تجربه حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

۳۷ تجربه از اسباب کشی حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱۴ تجربه از حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی یکی از امور مهم مخصوصا برای خانم ها است که برای هر خانم دست کم یک بار اتفاق افتاده است. اسباب کشی تایم زیادی از شما می گیرد، بسته بندی اثاثیه منزل، نقل مکان، تمیز نمودن خانه جدید و چیدن دوباره آن، همگی زمان بر هستند. اما اگر به اصول حمل اثاثیه منزل تسلط داشته باشید می توانید به راحتی، خیلی از دغدغه هایی که در حین حمل اثاثیه منزل پیش می آید را کاهش دهید. یک ضرب المثل چینی وجود دارد که می گوید هر سه بار اسباب کشی به میزان یک بار آتش سوزی منزل به شما آسیب می رساند.

 1. معمولا فصل انتخابی مردم برای حمل اثاثیه منزل، فصل تابستان است.
 2. استرس و وحشت بسیاری با اسباب کشی همراه است.
 3. با این وجود، دریافت کمک از دوستان و رعایت برخی از اصول اسباب کشی، موجب می شود که کار راحت تر انجام شود.
 4. استفاده از تجربه های زیر در مورد اسباب کشی باید باعث کاهش دردسر در اسباب کشی خواهد شد.
 5. در هنگام اسباب کشی، باز کردن کارتن ها، شکسته شدن بشقاب ها و ریختن وسایل، بسیار ناراحت کننده است. بنابراین بهتر است که از شیوه حمل اثاثیه منزل خود اطمینان حاصل کنید و از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) استفاده نمایید.
 6. هنگامی که متوجه شدید قرار است اثاثیه منزل خود را حمل کنید، ابتدا اثاثیه خود را بسته بندی نمایید.
 7. وسایل مرتبط را به صورت دسته بندی شده در کارتون های مجزا قرار دهید.
 8. اسباب و اثاثیه ای که به آن ها نیاز ندارید بفروشید یا به نیازمندان ببخشید تا کار سریع تر و ساده تر انجام شود.
 9. در اسرع وقت شروع به اسباب کشی کنید.
 10. با برنامه ریزی می توان در چند روز تمام اتاق ها را تمام کرد.
 11. با این وجود تا جایی که امکان دارد از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان که قابل اعتماد و با سابقه هستند استفاده نمایید. این امر باعث می شود که در حمل اثاثیه منزل ضرر کاهش یابد.
 12. در همین مواقع است که بنی آدم اعضای یک پیکرند و به درد هم میخوردند. از دیگران کمک بگیرید. اگر شخصی از فامیل یا خانواده در اطراف شما نبود می توانید از کارگرهای شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان کمک بگیرید.
 13. با تجربه بودن کارگران حمل اثاثیه منزل در کار، موجب می شود که اسباب کشی سریع تر انجام شود و همچنین صحت انجام کار را دو چندان می کند و خود شما نیز احساس تضمین بیشتری خواهید داشت.
 14. در حین حمل اثاثیه منزل، شناسایی اثاثیه مهم بوده و این مهم که اثاثیه ی دست و پا گیر و بد بار (مثل گاو صندوق، پیانو و …) را قبل از سایر وسایل جدا نمایید باعث انتقال ساده تر اثاثیه به وسیله شما یا کارگرهای حمل اثاثیه منزل خواهد شد.

۱۰ تجربه اسباب کشی در بسته بندی اثاثیه منزل

قبل از حمل اثاثیه منزل می بایست وسایل و اثاثیه منزل را بسته بندی نمود تا اسباب کشی ساده تری پیش رو داشته باشیم. در این رابطه نیاز است که نکاتی را در مورد بسته بندی بدانیم:

 1. برای بسته بندی اثاثیه منزل به کارتن های مخصوص حمل اثاثیه، سلفون و چسب نیاز است. درصورت عدم دسترسی به این تجهیزات، می توانید از شرکت های حمل اثاثیه منزل کمک بخواهید.
 2. ابتدا وسایلی را بسته بندی نمایید که کارتون های مخصوص به خود را دارند.
 3. باید سعی شود که بسته بندی اثاثیه، چند روز قبل از حمل اثاثیه منزل شروع شود تا این کار سازمان یافته تر انجام شود.
 4. به منظور جلوگیری از وارد شدن ضربه و عدم آسیب به وسایل شکستنی، دور آن ها را با پارچه یا روزنامه بپیچید.
 5. وسایلی همچون پتو، لباس یا حوله را نیز می توان بدون نیاز به بسته بندی در داخل خود کشو حمل کرد.
 6. قرار دادن اثاثیه هم جنس و مشابه در داخل یک کارتن از دیگر نکات مهم در بسته بندی اثاثیه منزل است. این امر باعث می شود که در خانه جدید برای پیدا کردن اثاثیه دچار مشکل نشوید.
 7. سایز کارتون ها از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به عنوان مثال، نباید از کارتون های بزرگ برای حمل اثاثیه شکستنی استفاده نمود. بلکه باید اثاثیه شکستنی را در کارتون های کوچک قرار داد تا در هنگام حمل اثاثیه منزل، در صورت تکان خوردن، ضربه نبینند.
 8. همچنین از قرار دادن چندین وسیله شکستنی در یک بسته بندی خودداری شود.
 9. توصیه می شود که حتما درب روی کارتن و زیر کارتن حتما با چسب مخصوص پلمپ شود.
 10. در صورت نداشتن زمان یا تجربه کافی برای بسته بندی اثاثیه منزل، می توانید از پرسنل و کارگران با تجربه و آموزش دیده شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده کنید.

۷ تجربه اسباب کشی در انتخاب شرکت حمل اثاثیه منزل

یکی از مهم ترین بخش ها در اسباب کشی، انتخاب شرکت حمل اثاثیه منزل (نظم بار) است. یک شرکت حمل اثاثیه منزل، کار اسباب کشی را بسیار بی دردسر تر می کند. با این وجود، یک انتخاب اشتباه امکان دارد که اسباب کشی شما را مشکل تر سازد.

 1. انتخاب یک شرکت حمل اثاثیه منزل که معتبر باشد دارای اهمیت بالایی است؛ چون پول و زمان خود را صرف این امر می کنید.
 2. هر چه آگاه تر انتخاب کنید قطعا در اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل، بیشتر بهره مند خواهید شد.
 3. از اشتباهاتی که امکان دارد رخ دهد این است که تحقیق نکنید و یک شرکت حمل اثاثیه معتبر و قابل اعتماد پیدا نکنید.
 4. با تحقیق و جستجوی صحیح می توان، شرکت حمل اثاثیه منزل با بهترین امکانات و کمترین قیمت انتخاب نمود و با آنها تماس گرفت.
 5. نظرات کاربران شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) در وب سایت نظم بار یکی از راه هایی است که به شما در انتخاب شرکت باربری کمک می کند.
 6. حتما قبل از حمل اثاثیه منزل، بیمه ی آن شرکت باربری را چک کنید. علی الخصوص اگر وسایل با ارزش و قیمتی هستند.
 7. از دیگر خصوصیات مهم شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان، داشتن پرسنل و کارگران قوی و آموزش دیده، کامیون های مسقف و سالم در سایزهای گوناگون و دقت و سرعت بالا می باشد. بنابراین شاخص های انتخاب خود را برای یک شرکت باربری بر روی سابقه، قیمت، تجهیزات و هزینه اسباب کشی و نیروی انسانی متمرکز کنید تا بتوانید یک اسباب کشی موفق داشته باشید.

۶ تجربه حمل اثاثیه منزل در خانه جدید

فعالیت هایی که پس از حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی انجام می شود بسیار حائز اهمیت است چون نقل مکان به خانه جدید شروع یک زندگی جدید به شمار می آید. پس از نقل مکان به خانه ی جدید، فعالیت های فراوانی وجود دارد که باید انجام شود تا در خانه جدید به خوبی ساکن شد. در این بخش به چند نکته اشاره می شود که در حل مشکلات خانه جدید به شما کمک میکند:

 1. مهم ترین و اولین کار این است که فهرستی از اثاثیه که در منزل جدید لازم است و فعالیت هایی که باید انجام گیرد تهیه کرده تا بتوانید امور را بهتر مدیریت نمایید.
 2. تلاش کنید که موقعیت های مکانی مهم در خانه، همچون فیوز، کنتور آب، فلکه ی آب و کنتور گاز و غیره را شناسایی کرده و از وصل یا قطع بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 3. بسته بندی اثاثیه را باز کنید؛ از وسایل لازم شروع کنید و وسایل غیر لازم را به فردا موکول نمایید و هر کارتن را در موقعیت مکانی مخصوص خود قرار دهید.
 4. اگر به کارتون ها بر چسب زده باشید، کار شما بسیار ساده تر می شود. برای این کار می توانید از شرکت های حمل اثاثیه منزل کمک بگیرید. آنها تا انتهای چیدمان و سایر اقدامات نیز با شما همراه هستند.
 5. یکی دیگر از فعالیت های مؤثر در منزل جدید، جمع آوری اطلاعاتی از مکان هایی همچون مدرسه، حمل و نقل عمومی، بیمارستان و مراکز خرید است. این کار را می توانید با صحبت و معاشرت با همسایه ها به راحتی انجام دهید.
 6. و مهمترین مسئله حفظ آرامش شما می باشد، زیرا بدون استرس می توان مسائل را ساده تر و سریعتر حل نمود.

 

نظم بار امیدوار است که ترفندهای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل برای شما مفید واقع شده باشد و شما سروران بتوانیدبدون دردسر و راحتی را داشته باشید.

شماره همراه :

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)