a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

تمیزکردن آشپزخانه قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نظم بار > نکات اسباب کشی  > تمیزکردن آشپزخانه قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

تمیزکردن آشپزخانه قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

تمیز کردن اثاثیه منزل

تمیزکردن آشپزخانه قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

تمیز کردن وسایل آشپزخانه جهت حمل اثاثیه منزل، یکی از کارهای سخت و اساسی به شمار می رود. قسمت مهمی از منزل هر کدام از افراد، آشپزخانه به حساب می آید و هر چند روز یک بار احتیاج به یک نظافت جزئی دارد. اما در هنگامی که بخواهید، حمل اثاثیه منزل انجام دهید، این کار مورد اهمیت بیشتری  قرار می گیرد. هنگامی که می خواهید به منزل جدیدی بروید، چه بهتر است که وسایل شما درخشان و تمیز باشد. در این صورت شما به راحتی می توانید در هنگام ورود به منزل جدید، اثاثیه تان را به آسانی بچینید.
چیدمان اثاثیه آشپزخانه نیز یکی از قسمت های مهمی است، که باید در زمان حمل اثاثیه منزل انجام دهید. هنگامی که این قسمت از منزل تکمیل شود آن وقت می توانید ادعا کنید که قسمت بزرگی از پروسه حمل اثاثیه منزل را به پایان رسانده اید و نفسی به راحتی بکشید.
پس از همین حالا خود را برای آشپزخانه تکانی آماده کنید.

 

تمیز کردن وسایل آشپزخانه قبل از بسته بندی

یکی از نکاتی که در حمل اثاثیه منزل و بسته بندی وسایل باید به آن دقت نمایید، جمع و تمیز کردن وسایل آشپزخانه و قسمت های مختلف منزل است. بهتر است اثاثیه تمیز و عاری از هر کثیفی باشد.، سپس داخل جعبه بسته بندی قرار گیرد. اگر از خاکی و کثیف شدن دوباره اثاثیه خود نگران هستید و فکر می کنید که پاک کردن آن ها را باید به بعد از حمل اثاثیه موکول نمایید. باید بدانید که برای پاک کردن وسایل آشپزخانه و سایر قسمت های خانه پس از حمل اثاثیه به منزل جدید کار بسیار دشواری در پیش رو دارید.

چرا که در این هنگام شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و این سبب بهم ریختگی و سردگمی بیشتر شما می شود. لازم است اثاثیه تان را تمیز کنید و بعد آن ها را با سلفون و یا پلاستیک های حباب دار کاملا بسته بندی و محکم کنید. از کیسه های پلاستیکی معمولی هم حتی برای این کار، می توانید استفاده کنید. با این روش از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل بسته بندی وسایل جلوگیری می کنید.

نظم بار در این مقاله گام های اساسی در تمیز کردن وسایل آشپزخانه را را توضیح می دهد کافیست با ما همراه شوید.

تمیز کردن فریزر و یخچال

در مرحله اول بهتر است به سراغ تمیز کردن فریز و یخچال بروید. قسمتی که امکان دارد مواد غذایی فاسد وجود داشته باشد. نظم بار پیشنهاد می کند تا قبل حمل اثاثیه منزل در اصفهان از خرید محصولات و موادی که قابل فاسد شدن هستند، تا حد امکان خودداری کنید. سپس تا جایی که می توانید مواد غذایی نگهداری شده داخل یخچال را مصرف کنید. همچنین هنگام ورود به منزل جدید، می توانید اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود کنید.

پس در مرحله اول تمام داروهای تاریخ گذشته، مواد غذایی فاسد و کهنه و … را از فریز و یخچال خارج کنید. مواد غذایی که نیاز به یخچال دارند را می توانید درون ظرفی را پر از یخ کنید و داخل آن قرار دهید و یا برای چند ساعت درون یخچال کسی قرار دهید تا از خراب شدن آن جلوگیری شود.

مراحل تمیز کردن فریز و یخچال

  • ابتدا یخچال را از برق خارج کنید.
  • تمام جعبه ها و کشوهای یخچال را بیرون کشیده.
  • کشوها و قفسه های یخچال را تمیز شسته و خشک کنید.
  • سطوح داخلی یخچال و فریز را نیز به خوبی تمیز کنید.
  • پشت یخچال را نیز تمیز کنید.
  • کشوها و قفسه ها را سر جای خود قرار دهید.

تمیز کردن اجاق گاز برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

در مرحله دوم برای برای تمیز کردن آشپزخانه به سراغ  گاز می رویم. ابتدا سر شعله ها و پایه ها را بردارید. بهتر است برای مدتی درون آبف جوش شیرین و سرکه بگذارید تا خیلی تمیز و براق شود. سطح گاز را مواد شوینده تمیز کرده و با دستمال خشک کنید. سپس به سراغ بدنه گاز رفته و سطح داخلی فر را با دستمال خیس تمیز کنید. نظم بار پیشنهاد می کند، وسایل اجاق گاز را به صورت تکی بسته بندی کنید. در هنگام بسته بندی، مراقب بدنه گاز باشید.

برای بسته بندی می توانید از مقوای ضخیم و یا پلاستیک حباب دار و پتو استفاده کنید. با بسته بندی درست از آسیب به اجاق گاز در حین اسباب کشی منزل در اصفهان جلوگیری می شود. به راحتی می توانید داخل ماشین حمل اثاثیه مزل در اصفهان قرار دهید.

تمیز کردن ماشین لباسشویی و ظرفشویی

در مرحله بعد به تمیز کردن ماشین لباسشویی و ظرفشویی می رسیم.
شاید فکر کنید که این وسیله ها احتیجی به تمیز کردن ندارند. چرا که اصلا کثیف نمی شوند. اما بدانید که این دو وسیله همیشه در معرض آب و رطوبت قرار دارند و می توانند مکان خوبی برای رشد قارچ ها و میکروب ها باشند. پس برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی و لباسشویی می توانید از یک شوینده ملایم و دستمال تمیز استفاده کنید. فراموش نکنید، درب آن را باز نگه دارید تا رطوبت و بو داخل آن ها گرفته شود. از باقی گذاشتن هر گونه لباس، مواد شوینده و ظرف داخل این دو وسیله اجتناب کنید.مطمئن شوید که برای اسباب کشی کاملا تمیز و خشک باشند.

تمیز کردن وسایل آشپزخانه داخل کابینت ها

در ادامه به تمیز کردن کابینت های آشپزخانه می پردازیم. همه آشپزخانه ها پر شده از کابینت های کوچک و بزرگ که تمام وسایل ریز و درشت داخل اتن قرار می گیرد. اما کابینت ها را به دسته های مختلفی تقسیم می کنیم. کابینت ظروف، کابینت مواد غذایی، کابینت زیر ظرفشویی و … که انواع و اقسام وسایل آشپزخانه قرار می گیرد. بهتر است تمام وسایل را خارج کنید و سپس درون کابینت و وسایل را به خوبی تمیز کنید.

برای تمیز کردن وسایل آشپزخانه درون کابینت ها می توانید، در ابتدا به سراغ کابینت زیر ظرفشویی بروید. اصولا همه افراد داخل این کابینت، وسایل شوینده و سطل زباله را قرار می دهند. در ابتدا سطل زباله را خارج کنید، داخل حمام و یا حیاط کاملا شسته و تمیز کنید و اجازه دهید خشک شود. سپس واد شوینده ها را تمیز کنید و درون کارتن قرار دهید و  بسته بندی کنید.

تا اینجای کار قسمت های مهم آشپزخانه را انجام داده اید. اکنون به سراغ کابینت های مواد غذایی رفته و تمام جعبه های حبوبات، ادیه ها و … را درون ظرفی به صورت جداگانه خالی کرده و ظروف را بشورید و خشک کنید.

فراموش نکنید، مواد غذایی که تاریخ گذشته و یا خراب شده است را دور بریزید. هنگامی که مطمئن شودید تمام ظرف مواد غذایی خشک شدن، محتویات را درون جعبه ها بریزید. برای بسته بندی از پلاستیک حباب دار و کارتن محکم استفااده کنید. همچنین می توانید از کاغذ های مخصوص بسته بندی هم برای جلوگیری از آسیب استفاده کیند.

تمیز کردن ست چاقو ها و وسایل کاربردی

تمیز کردن وسایل آشپزخانه از جمله تمیز کردن انواع ظروف آشپزخانه , چاقو و وسایل کاربردی مثل: کتری، قوری، تخته گوشت، سماور و … می باشد. این اثاثیه نیز باید قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان خوب تمیز شوند. چاقوی آشپزخانه بخاطر اینکه سری تیزی دارد باید به خوبی بسته بندی شود. در صورت عدم بسته بندی صحیح امکان دارد به تمام اثاثیه و  یا حتی به افراد هم آسیب برساند. نظم بار پیشنهاد می کند برای بسته بندی وسایل منزل به قسمت بسته بندی رفته و با مطالعه مقاله های بعدی، به شما آموزش می دهیم چگونه وسایل خود را بدون آسیب بسته بندی کنید.

تمیز کردن اثاثیه آشپزخانه با خدمات شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار)

تمیز کردن وسایل آشپزخانه برای حمل اثاثیه منزل و جابجایی به منزل جدید، اصولا نیاز به انرژی زیادی و وقت اضافی دارد. بهتر است برای حمل اثاثیه منزل، حداقل چند روز قبل از جابجایی انجام شود تا هم در زمان کافی به کارهای خود برسید و هم خستگی خود را بتوانید در کنید و بدون خستگی به سراغ بقیه کارها بروید.

در صورتی که توانایی و وقت این کارها را ندارید می توانید از شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان درخواست کارگر نمایید. شرکت نظم بار با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه حمل اثاثیه و بسته بندی تمام مراحل تمیز کردن و بسته بندی اثاثیه آشپزخانه را در زمانی کوتاه انجام می دهد.

شما می توانید تمامی پروژه های زمان بر و سخت از جمله تمیز کردن وسایل آشپزخانه را به شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار) بسپارید و اطمینان حاصل کنید که در زمانی کوتاه و بدون هیچ آسیبی به اثاثیه شما اسباب کشی صورت می گیرد

برای همکاری با شرکت نظم بار با این شماره ها تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)