a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

جهیزیه عروسی – حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

نظم بار > نکات اسباب کشی  > جهیزیه عروسی – حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

جهیزیه عروسی – حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

جهیزیه عروسی – حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

یکی از کارهای خیلی حساس و سخت شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان، اسباب کشی و حمل جهیزیه عروس می باشد. که نیاز به وقت و دقت بیشتری نسبت به اسباب کشی اثاثیه دیگری دارد. در گذشته خانواده عروس وسایل اولیه مورد نیاز عروس را به راحتی خریداری و به خانه داماد می بردند. در انتخاب اثاثیه، تجملاتی و سخت گیر نبودند. امروزه خانواده عروس به دلیل اینکه وقت و هزینه زیادی برای صرف خرید جهیزیه نموده اند، شکستن و از بین رفتن وسایل برایشان سخت می باشد. برای حمل جهیزیه عروس نیاز به برنامه ریزی دقیق می باشد. چرا که بیشتر وسایل بزرگ و شکستنی بوده و به تنهایی نمی توان حمل و جابجا کرد. حتما برای حمل جهیزیه عروس از شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان کمک بخواهید و این کار حساس و زمان گیر را به شرکت نظم بار بسپارید.

اقداماتی قبل از حمل جهیزیه عروس

اثاثیه ی که خریداری می کنید، فرقی نمی کند برای عروس باشد یا برای خود شما، دارای جعبه و کارتن هستند. از شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بخواهید در این اقدام شما را یاری کنند. نظم بار پیشنهاد می کند وسایل را از کارتن و یا جعبه های اصلی خارج نکنید. حمل وسایل داخل جعبه راحت تر بوده و از هر گونه آسیبی به دور است. برای جلوگیری از آسیب های احتمالی بهتر است از پلاستیک حباب دار و پتو برای محکم کاری جهیزیه عروس استفاده کنید. حتما در مورد شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان، تحقیق کنید و ذکر کنید برای جهیزیه عروس به آن ها نیاز دارید. اگر در بسته بندی دچار مشکل می شوید و نیاز به نیروی  کمکی دارید، کارگران شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان گزینه خوبی برای کمک شما هستند. از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بخواهید بهترین نیرو های خود را برای کمک به شما اعزام کنند.

حتما از وسایل عروس فهرستی بدست آورید تا در آن زمان دچار مشکل نشوید.

وسایل عروس به دلیلی اینکه همه قیمتی و نو هستند باید در حمل آن دقت کافی داشت. احتمال دارد بعضی از وسایل بدون جعبه و کارتن باشند. بهتر است قبل از بسته بندی وسایل بدون کارتن را کنار هم قرار داده و از آن ها لیستی تهیه کنید. فرقی نمی کند، آن وسیله کوچک باشد یا بزرگ، قیمتی باشد یا ارزان، حتما باید همه وسایل را بسته بندی و داخل جعبه های محکم قرار دهید. در صورت نداشتن جعبه از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار)در خواست کنید. به خاطر اینکه تمام وسایل عروس قیمتی و شکستنی هستد در بسته بندی آن دقت کرده و زمان زیادی صرف کنید. نظم بار توصیه می کند این پروسه حساس را به شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان بسپارید.

شرکت های حمل اثاثیه در جابجایی جهیزیه عروس

یکی از دغدغه های خانواده عروس، زمان و نحوه بردن جهیزیه عروس می باشد. اصولا خانواده ها از چند هفته به مراسم عروسی یک سری درگیری های خاصی را دارند؛ از جمله: هماهنگی با تالار، خریدن کارت عروسی، رزرو لباس عروس، سالن زیبایی و … . در این صورت خانواده عروس، زمان کافی برای حمل و اسباب کشی جهیزیه عروس را ندارند. با توجه به اینکه اکثر وسایل جهیزیه عروس سنگین و بزرگ است از این رو، به هیچ عنوان خودتان اقدام به جابجایی نکنید.کارگران شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان به دلیل تجربه ای که دارند تمام اثاثیه شما را بدون کوچیکترین آسیبی جابجا می کنند. پس می توانید با خیال راحت تمام حمل اثاثیه و جهیزیه عروس را به شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بسپارید.

کافیست برای همکاری با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

حمل جهیزیه عروس با خدمات ویژه:

همانطور که در مطالب بالا گفته شد بسته بندی و حمل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. اکثر شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار) از خدمات ویژه ای برای اسباب کشی جهیزیه عروس استفاده می کنند

۲ نمونه از خدمات ویژه شرکت های حمل اثاثیه عبارتند از:

۱- بسته بندی وسایل:

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بسته بندی تمام وسایل شما را بر عهده می گیرند، از جمله: بسته بندی ظروف شکستنی، لوستر، وسایل بزرگ از جمله: مبل، گاز، ویترین و… .

تجهیزاتی که برای بسته بندی مورد استفاده است عبارتند از:

 • کارتن و جعبه های ضخیم و محکم
 • سلفون
 • چسب پهن
 • کاغذ های بسته بندی

۲-  حمل اثاثیه سنگین و سخت:

· حمل یخچال ساید بای ساید

· حمل بوفه و ویترین

· حمل گاو صندوق

· حمل پیانو

حمل وسایل حساس و شکستنی

 

به دلیل اینکه کف ماشین های حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار) دارای موکت می باشد، باعث می شود از استرس شما در حمل اثاثیه منزل و جهیزیه عروس کاسته شود. اگر در فصل پاییز و یا زمستان قصد حمل جهیزیه و یا وسایل منزل را دارید حتما شرایط آب و هوا را قبل از هماهنگی با شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بررسی کنید. از وسایل آمار بگیرید و هوا را بسنجید تا ماشینی که ارسال می شود متناسب با وسایل شما و در صورت بارندگی مسقف باشد. فراموش نکنید برای انتخاب شرکت های حمل اثاثیه منل در اصفهان عجله نکنید. شرکت هایی را در اولویت قرار دهید که سابقه درخشان و دارای کارگران با تجربه باشند. حمل اثاثیه مخصوصا جهیزیه عروس بسیار مهم می باشد، چرا که تمام وسایل نو و قیمتی هستند و بیشتر با وسایل شکستنی سرو کار دارند. در انتخاب شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان تحقیق کنید.

 ۱۱نکته در مورد حمل جهیزیه عروس:

 • قبل از حمل جهیزیه منزل مورد نظر را تمیز کنید.
 • لوازم خریداری شده را از بسته بندی خود خارج نکنید.
 • ابتدا از وسایلی که قرار است خریداری کنید لیستی بدست آورید.
 • بهتر است ۱ ماه زودتر جهیزیه را به منزل داماد اسباب کشی کنید.
 • از کارگران بخواهید وسایل هر قسمت را در جای مشخص قرار دهند
 • برای حمل جهیزیه از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمک بخواهید.
 • قبل از سفارش شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان در مورد شرکت تحقیق کنید.
 • حتما روی جعبه های که وسایل شکستنی وجود دارد کلمه شکستنی نوشته شود.
 • جهیزیه عروس را زود و به صورت کامل خریداری کنید و به لحظه آخر موکول نکنید..
 • روز حمل جهیزیه را ۱هفته زودتر با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان هماهنگ کنید.
 • در صورت مشکل در بسته بندی از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بخواهید به شما کمک کنند.

خانواده عروس به دلیل اینکه وقت و هزینه زیادی برای صرف جهیزیه نموده اند، شکستن و از بین رفتن وسایل برایشان سخت می باشد. در روز جهاز برون معمولا رسم بر این بوده که چند نفر از خانواده عروس برای کمک و چیدمان جهیزیه می روند. در روز چیدمان جهیزیه افراد کار بلد و با تجربه برای کمک دعوت کنید. بهتر است از ۲ هفته زودتر از مراسم اقدام کنید و به روزهای پایانی نیندازید. برای جلوگیری از اتفاق تلخ در حین چیدمان از افراد بخواهید از آوردن بچه خوداری کنند. نظم بار پیشنهاد می کند، در صورت آماده بودن منزل بهتر است کم کم وسایل قابل حمل را برده و به آرامی چیدمان کنید. وسایل بزرگ و سنگین را در روز اسباب کشی به شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسپارید.

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)