a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه در اصفهان|حمل اثاثیه منزل اصفهان

نظم بار > حمل اثاثیه منزل  > حمل اثاثیه در اصفهان|حمل اثاثیه منزل اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهان|حمل اثاثیه منزل اصفهان

کارتن مناسب در بسته بندی اسباب کشی

نکات مهم در استفاده از کارتن اسباب کشی

ابعاد مختلف کارتن های مخصوص اسباب کشی چگونه می باشد؟

انواع کارتن ها  برای حمل وجابجایی وسایل منزل حمل اثاثیه در اصفهان:

کارتن های دایکاتی:

خدمات اساب کشی حمل اثاثیه در اصفهان

شکل ۱حمل اثاثیه در اصفهان

شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

عنوان : کارتن مناسب در بسته بندی اسباب کشی

 

نویسنده : زهرا معینی
دپارتمان: اوج شید
تعداد کلمات : ۱۰۱۴

 

کارتن مناسب در بسته بندی اسباب کشی

 

نکات مهم در استفاده از کارتن اسباب کشی

حمل اثاثیه در اصفهان در نظر دارد که وسایل های سنگین مانند ظروف چینی و یا کتاب ها ازکارتن کوچک استفاده کنند. چونکه اگر کارتن بیش از حد سنگین شود حمل کردن ان برای افرادی که میخواهند ان را جابجا کنند مشکل می شود. همانند تصویر شکل ۱حمل اثاثیه در اصفهان مشاهده می کنید.بنا براین شما می توانید از کارتن های  مناسب این اثاثیه استفاده کنید و وسایل سنگین را بسته بندی کنید. ودر شرایطی که کارتن های بزرگ دارید باید از وسایل هایی با وزن عادی همراه با اثاثیه با وزن سنگین  کنار یکدیگر استفاده کنید که فضای خالی کارتن را پرکند. دقت کنید که برای اسباب کشی حمل اثاثیه منزل اصفهان بدون دردسر باید کارتن های مناسبی استفاده کنید.

حمل اثاثیه در اصفهان نظم بار

شکل ۱حمل اثاثیه در اصفهان

اگر در شرایطی قرار دارید که امکان دارد رطوبت وارد کارتن شود. میتوانید قبل از اینکه وسایل را در کارتن بگذاریم ، پلاستیکی بزرگی درون کارتن قرار دهیم. وبعد از ان به چیدن اثاثیه مشغول شویم و بسته بندی خود را به اتمام برسانیم.

تمامی این خدمات در اجرای کار توسط ارکنان حمل اثاثیه در اصفهان انجام می گیرد. قبل از اینکه به قسمت ابعاد برویم توصیه میشود که در زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان با ما تماس بگیرید.

 ابعاد مختلف کارتن های مخصوص اسباب کشی چگونه می باشد؟

کارتن های حمل بار در ابعاد مختلفی می باشد. که با استحکامترینش کارتن هایی با لایه هایی بیش از ۴لایه هستند که برای حمل وسایل با حساسیت بالا بسیار کارایی خوبی دارد. در حمل اثاثیه منزل اصفهان کارتن هایی با تمام مشخصات مورد نیاز شما ارائه می شود. که می توان در بسته بندی تمام اثاثیه در ابعاد و وزن های مختلف بکاربرد. خرید کرد انواع کارتن ها از حمل اثاثیه در اصفهان امکانپذیر می باشد

مجهزترین مجموعه کارتن های مورد نیاز برای اثاث کشی را میتوان در  حمل اثاثیه منزل اصفهان خریداری کرد. بنابر ابعاد و تعداد،استحام،اندازه در قیمت کارتن ها تاثیر دارد. برای کمتر شدن قیمت کارتن ها باید به طور مستقیم از کارخانه مربوطه خریداری شود. در ادامه در مورد حمل اثاثیه منزل در اصفهان خواهید خواند.

  • کارتن کردن وسایل سنگین
  • کارتن کردن وسایل حساس
  • کارتن کردن وسایل ها با اشکال مختلف

بعضی از افراد از کارتن های دست دوم خریداری می کنن که درصد صدمه دیدن اثاثیه بسیار بالا می باشد. براین اساس کارتن ها باید بصورتی باشد که در هنگام جابجا کردن وسایل ها از آنها حفاظت کند. در این شرایط اگر برای کم شدن هزینه حمل اثاثیه در اصفهان میتواند کارتن های دست دوم فراهم کند.

حمل اثاثیه منزل اصفهان با دراختیار گذاشتن کارتن های با مقاومت بالا ودسته اول در دسترس همگان می باشد.  وبرطرف کردن نیازهای اولیه افراد وبسته بندی استاندارد اثاثیه ب حمل و نقل آسان در اختیار تمام افراد می گذارد.

انواع کارتن ها  برای حمل وجابجایی وسایل منزل حمل اثاثیه در اصفهان:

کارتن های معمولی که در کارخانه و مکان های ساخت کارتن تولید می شود که دارای قطر دومیلی متر است.

کارتن های دایکاتی:

این نوع ازکارتن ها با توجه به شکل وظاهر بار بدون استفاده ازقیچی وتیغ موکت بری  برش خورده می باشد. بلکه توسط ماشین های دایکات میتوان با اندازه دقیق ایجاد کرد.

صنعت دایکات بکار رفته درحمل اثاثیه در اصفهان بصورتی است که در وقت و زمان صرفه جویی می کند. و بسیار دقیق  وبه یک اندازه می باشد که این صنعت در بسته بندی بسیار حائز اهمیت است. که در انواع صنعت ها کاربرد دارد که شامل چند دسته می باشد که در حمل اثاثیه منزل اصفهان بکار میرود.

کارتن موزی (که برای حمل انواع میوه استفاده میشود)

کارتن دسته دار(برای جا بجایی قطعات فلزی کوچک است. )

کارتن دارای یک در (که در نمایشگاه ها برای نمایش وسایل ها استفاده میشود.)

کارتن بدون درب(که برای بسته بندی لوازم با وزن بالا که نیازی به بلندکردن انها نباشد مانند یخچال ، گاز…)

کارتن های تازه (استفاده ازکارتن های تازه  مناسب است که درحمل اثاثیه منزل اصفهان فراهم کرد)

اگر سوالی برایتان یجاد شده که کارتن تازه چه اثری در اسباب کشی دارد؟

همانطور شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان مشاهده می کنید. جواب سوال این است که کارتن های تازه با توجه به اینکه دارای چندلایه می باشد .  برای جلوگیری از ضربه های بوجود امده در زمان جابجایی ایجاد می شود. که بعد از استفاده از کارتن ها این فضای خالی فشرده میگردد. حمل اثاثیه در اصفهان با توجه به استفاده از وسایلی که در آن قرار دارداین فضای خالی را فشرده میکند. که با این وجود خاصیت خود را در برابر ضربه های ایجاد شده از دست می دهد.  امکان استفاده مجدد بستگی به وسایلی که جابجا شده ودفعات استفاده وآب وهوایی که کارتن درآن قرارگرفته دارد.

بر فرض مثال در یک کارتن وسایل سنگین قرار گرفته که در زمان جابجایی ضربه هایی وارد می گردد. اگر شرایط آب هوایی نا مناسب باشد ودر حین جابجایی در معرض رطوبت قرار بگیرد. در این شرایط این کارتن برای حمل وسایل حساس استفاده نمی شود. زیرا این کارتن خاصیت ضربه گیری خود را از دست داده و نمی توان برای جابجایی وسایل حساس استفاده کرد. کارتن هایی که درحمل اثاثیه منزل اصفهان استفاده می شودبا لایه های بالا امکان استفاده بیش از ۱۴باررا تضمین می کند.

حمل اثاثیه در اصفهان

شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان

خدمات اساب کشی حمل اثاثیه در اصفهان

برای جابجایی اثاثیه وتهیه کارتن های مورد نیاز با حمل اثاثیه منزل اصفهان تماس بگیرید. که شرکت تمام خدمات موردنیاز شما را فراهم میکند.

انواع خدمات شامل: کارتن های مورد نیاز، بسته بندی اسانخدمات جابجای وباربری ، فراهم کردن لوازم مورد نیاز….

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)