a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه % ۴ نکته در مورد جابجایی!

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه % ۴ نکته در مورد جابجایی!

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه % ۴ نکته در مورد جابجایی!

جابجایی بهتر حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه زمانی که افراد قصد دارند خانه و مکان خود را تغییر دهند. پیدا کردن یک مرکز جابجایی و جابجایی قابل اعتماد از اهمیت بیشتری برخوردار است. در گذشته زمانی که افراد اسباب کشی می کردند، فقط مرکز باربری را انتخاب می کردند. و با کمک افراد غیرحرفه ای اثاثیه را جابجا می کردند.

اما امروزه با تغییر شرایط زندگی و سبک زندگی، امکان جابجایی اثاثیه و کالا به روش قدیمی برای افراد غیرممکن است. و باید به خدمات شرکت های باربری و اسباب کشی در این زمینه اتکا کرد. اغلب، هنگامی که مردم برای جابجایی اثاثیه و کالا از شرکت‌های حمل‌ونقل کمک می‌گیرند. مطمئن هستند که وسایل و کالاهای خانگی‌شان سالم می‌مانند.

فهرست مطالبی در مورد جابجایی و حمل اثاثیه شما

حمل اثاثیه منزل اصفهان  در کمترین زمان ممکن

اغلب افراد هنگام حرکت احساس استرس می کنند و نمی دانند چه کنند؟

حمل اثاثیه منزل اصفهان  و ایجاد لیست کار ها:

وسایلی که برای جابجایی اثاث مورد نیاز شما خواهد شد

حمل اثاثیه منزل اصفهان  وانواع کارتن ها و وسایل بسته بندی

اقلام بسته بندی و موارد مورد نیاز در بسته بندی

حمل اثاثیه منزل اصفهان   نحوه جابجایی مبلمان و کمد

نکاتی در مورد جابجایی اشیا قیمتی و لوازم های بهداشتی

حمل اثاثیه منزل اصفهان نکاتی در باره جابجایی گیاهان شما

نتیجه گیری در مورد حمل اثاثیه شما درکوتاه ترین زمان

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه ۱حمل

حمل اثاثیه ۲ حمل وسایل

حمل اثاثیه ۳ جابجایی

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه در کمترین زمان ممکن

اگر می خواهید به زودی محل کار و زندگی خود را تغییر دهید، بدون نگرانی از نظم بار کمک بگیرید. به شما توصیه می کنیم از خدمات باربری و اسباب کشی نظم بار استفاده کنید. اسباب کشی و حمل اثاثیه شما را از ۰ تا ۱۰۰ انجام می دهد. کافی است درخواست جابجایی و حمل اثاثیه و کالا را ثبت کنید.

عنوان حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه
دپارتمان اوج شید
نویسنده محمد حسین شانظری
تعداد کلمات ۱۹۷۶
زمان مطالعه ۱۹

اغلب افراد هنگام حرکت احساس استرس می کنند و نمی دانند چه کنند؟

سختی جمع آوری وسایل، بسته بندی و جابجایی اشیا و… باعث می شود اسباب کشی یکی از سخت ترین کارها و دغدغه بسیاری تلقی شود. همه شما حداقل یک بار تجربه اسباب کشی را داشته اید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان و هر آنچه در اصفهان نیاز دارید. به خاطر سپردن این تجربه، خاطرات دردناک و طاقت فرسایی را برای اکثر افراد زنده می کند.  حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه  برای جابجایی وسایل شما در اصفهان برای اینکه جابجایی و حمل چمدان تبدیل به بدترین خاطره زندگی نشود، باید اصولی و برنامه ریزی شده حرکت کرد. اگر می خواهید مبلمان خوب و مطلوبی داشته باشید باید به نکات زیر توجه کرده و آنها را اجرا کنید. میتوانید مقاله قبلی ما مربوط به کارگر حمل اثاثیه منزل اصفهان را مطالعه کنید. می توانید حمل اثاثیه ۱ را ببینید.

تمیز کردن خانه ممکن است بگویید، اگر قرار است خانه را ترک کنیم. و اثاثیه را به خانه جدید منتقل کنیم. چرا خانه ای ترتیب دهیم؟ اگر اینطور فکر می کنید، باید بگویم که در اشتباه هستید.حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه را به ما بسپارید. اگر خانه شما نامرتب است، نمی خواهید مبلمان را مرتب کنید. به عنوان مثال، شما نمی توانید همه چیز را مرتب نگه دارید.  و ممکن است با لباس های کثیف مخلوط با لباس های شسته شده مواجه شوید و مجبور شوید دوباره آن را انجام دهید.

وسایل سنگین حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه

وسایل سنگین حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه |نظم بار

حمل اثاثیه ۱حمل

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه و ایجاد لیست کار ها:

هنگامی که خانه خود را بسته بندی کردید، ایده خوبی است که یک چک لیست مناسب تهیه کنید. در این لیست، مواردی را که باید بسته بندی شوند، یادداشت کنید. به عنوان مثال، می توانید موارد زیر را یادداشت کنید و جزئیات مربوط به آنها را یادداشت کنید:

 1. بسته بندی ظروف شکننده
 2. بسته بندی ظروف نشکن
 3. بسته بندی مواد غذایی خشک
 4. بسته بندی کنسرو ترشی و مربا
 5. بسته بندی لباس و لباس
 6. بسته بندی لوازم آرایشی
 7. کارخانه بسته بندی
 8. بسته بندی لوازم خانگی
 9. بسته بندی وسایل بزرگ و سنگین
 10. فرش ها و قالیچه ها را مرتب و جمع آوری کنید یا آنها را برای تمیز کردن بفرستید
 11. پرده ها را بردارید یا برای تمیز کردن خشک بفرستید
 12. بسته بندی کتاب و لوازم التحریر
 13. بسته بندی سایر لوازم

با تهیه چک لیست چیزی را از دست نخواهید داد تا بدانید چه چیزی را در کجا قرار می دهید. و می توانید پس از جمع آوری و بسته بندی لوازم، آنها را در چک لیست علامت بزنید. حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه و هر آنچه که در اصفهان برای جابجایی نیاز دارید را به ما بسپارید.

وسایلی که برای جابجایی اثاث مورد نیاز شما خواهد شد

اکنون زمان آماده سازی جدی برای جابجایی اثاثیه و بار است. برای جابجایی اثاثیه و بسته بندی به وسایل زیر نیاز دارید:

 1. اندازه های مختلف کارتن و جعبه های مخصوص
 2. قیچی
 3. طناب مخصوص بستن برخی وسایل
 4. علامت گذاری
 5. نایلون حباب دار
 6. کاغذ باطله

بسته به میزان اثاثیه منزل خود، جعبه ها و کارتن هایی را برای جابجایی اثاثیه و سایر لوازم آماده داشته باشید. کارتن های بسته بندی در سایزها و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. که می توانید به راحتی آنها را با قیمت مناسب خریداری کنید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه وانواع کارتن ها و وسایل بسته بندی

کارتن معمولی این کارتن ها در کارخانه ها و کارگاه ها با استفاده از دستگاه های مخصوص کارتن سازی تولید می شوند. و می توانید به صورت مستقیم آنها را خریداری کنید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان و هر آنچه که ما نیاز داریم. توجه به این نکته ضروری است که این کارتن ها حداقل ۳ کیلوگرم تحمل دارند. و حمل اثاثیه ۲ مشاهده کنید

کارتن های مدل شده یا برش خورده. این کارتن ها نسبت به کارتن های معمولی کیفیت بهتری دارند و در صنعت کاربرد فراوانی دارند. این کارتن ها دارای دسته هستند و برای حمل بار و اثاثیه مناسب هستند. کارتن لوکس همانطور که از نام آنها مشخص است، از این کارتن ها برای نگهداری لباس استفاده می شود. حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه و مواردی که در شهر اصفهان به آن نیاز دارید. وقتی از جعبه‌ها و جعبه‌های مقوایی استفاده می‌کنید، لباس‌هایتان چروک یا کثیف نمی‌شوند. لازم به ذکر است که انواع کارتن های دیگری مانند کارتن سه لایه و کارتن چند لایه در بازار وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز خود برای اسباب کشی و جابجایی کالا از آنها خریداری و استفاده نمایید. همچنین می توانید این کارتن ها را پس از جابجایی در انباری نگهداری کنید تا در هنگام جابجایی بتوانید از آنها استفاده کنید.

جابجایی وسایل حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه

جابجایی وسایل حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه | نظم بار

حمل اثاثیه ۲ حمل وسایل

اقلام بسته بندی و موارد مورد نیاز در بسته بندی

مهمترین قسمت اسباب کشی مربوط به بسته بندی است. شما باید بسته بندی وسایل را در اولویت قرار دهید. نحوه بسته بندی ظروف آشپزخانه برای اسباب کشی توصیه می کنیم. حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه و هر آنچه در اصفهان نیاز دارید. هر آنچه بسته بندی را با وسایل داخل کمد شروع کنید. به عنوان مثال، تمام ظروف از برگ تا کوچک را در داخل کارتن بسته بندی قرار دهید. مراقب باشید ظروف شکننده را با کاغذ باطله یا پلاستیک مخصوص بپیچید.

همچنین فضاهای خالی بین ظروف را با کاغذ باطله پر کنید تا از جابجایی و شکستن ظروف جلوگیری شود. همیشه به اقلام شکننده روی کارتن‌های حاوی اقلام شکننده توجه کنید تا با دقت کار کنید. با توجه به لیست، تمام اقلام را در جعبه های مخصوص قرار دهید. سپس ظرف غذا را بسته بندی کنید. مواد غذایی نگهداری شده در یخچال باید در مرحله آخر بسته بندی شوند تا از فساد آن جلوگیری شود. زمانی که کارتن بسته بندی را پر می کنید، حتما آن را با چسب پهن محکم بپوشانید و در جای خود قرار دهید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه  نحوه جابجایی مبلمان و کمد

از کشوی لباس شروع کنید و لباس های خود را مرتب کنید. فراموش نکنید که محتویات آن را روی کارتن بسته بندی یادداشت کنید. تمام وسایل شکننده اتاق مانند مجسمه ها و قاب عکس ها را با احتیاط در جعبه مبلمان قرار دهید تا خرد نشوند. روش های بسته بندی تجهیزات لابی و پذیرایی فروشگاه مبلمان درست مانند بقیه خانه، اقلام شکننده را طبق نکات بالا بسته بندی کنید و در کارتن های مخصوص قرار دهید. توصیه می کنیم قبل از هر کاری قسمتی از پذیرایی را خالی کرده و کارتن های بسته بندی را به ترتیب در آنجا قرار دهید. میتوانید تصویر حمل اثاثیه ۳ مربوط را ببینید.

نکاتی در مورد جابجایی اشیا قیمتی و لوازم های بهداشتی

برای جمع آوری وسایل مورد استفاده در توالت و حمام، تمام نکات بهداشتی را رعایت کنید و از پلاستیک های مخصوص استفاده کنید. وسایل باید به گونه ای قرار داده شوند که هنگام جابجایی آسیبی نبینند. حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه  و هر آنچه  که باید بدانید باری وسایل گران قیمتتان. قبل از اسباب کشی باید کلیه مدارک با ارزش مانند شناسنامه، گذرنامه، اسناد ملی و بانکی، اوراق بهادار، مدارک تحصیلی و پزشکی، طلا و جواهرات و … را جمع آوری کرده و در محیطی امن قرار دهید.

توصیه می کنیم در صورت پذیرش خدمات اسباب کشی از شرکت های معتبر، دقت بیشتری داشته باشید و برای جابجایی این گونه وسایل از خودروی شخصی خود استفاده کنید.  حمل اثاثیه منزل در اصفهان شرکت نظم بار یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در اصفهان می باشد. قبل از انتقال جعبه ها و کارتن های بسته بندی شده به مکان جدید، باید محل را تمیز کنید.

جابجایی حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه

جابجایی حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه | نظم بار

حمل اثاثیه ۳ جابجایی

حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه نکاتی در باره جابجایی گیاهان شما

اگر به باغبانی و گیاهان آپارتمانی علاقه دارید باید در هنگام اسباب کشی و جابجایی کالا به مناسب بودن بسته بندی و مراقبت از گیاهان و گل ها توجه کنید. شکی نیست که نمی توان گل و گیاه را در جعبه و کارتن بسته بندی کرد و روی درب آن را چسب زد. حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه برای رفاه شما در نزدیکی شماست. برای بسته بندی گل و گیاه باید از جعبه های مخصوص استفاده کرد و درب آن را برای حمل آن باز کرد. حتماً فاصله بین گلدان های کوچک را با نایلون حباب دار پر کنید تا از ترکیدن آن ها جلوگیری کنید.

نتیجه گیری در مورد حمل اثاثیه شما درکوتاه ترین زمان

شما باید برای جابجایی اثاثیه خود را به درستی بسته بندی کنید و وسایل شکستنی و حجیم را نیز به وسیله ی افراد با تجربه انجام دهید.

سوالات متداول:

 1. برای جابجایی گیاهان چه نکاتی مهم است ؟

اگر به باغبانی و گیاهان آپارتمانی علاقه دارید. باید در هنگام اسباب کشی و جابجایی کالا به مناسب بودن بسته بندی و مراقبت از گیاهان و گل ها توجه کنید. شکی نیست که نمی توان گل و گیاه را در جعبه و کارتن بسته بندی کرد و روی درب آن را چسب زد. حمل اثاثیه منزل اصفهان و حومه برای رفاه شما مرم عزیز در نزدیکی شماست.  برای بسته بندی گل و گیاه باید از جعبه های مخصوص استفاده کرد و درب آن را برای حمل آن باز کرد. حتماً فاصله بین گلدان های کوچک را با نایلون حباب دار پر کنید تا از ترکیدن آن ها جلوگیری کنید.

 1. اثاثیه گران قیمت خود را چه کنیم؟

قبل از اسباب کشی باید کلیه مدارک با ارزش مانند شناسنامه، گذرنامه، اسناد ملی و بانکی، اوراق بهادار، مدارک تحصیلی و پزشکی، طلا و جواهرات و … را جمع آوری کرده و در محیطی امن قرار دهید.

 1. چند مورد از تجهیزات اسباب کشی را نام ببرید؟
  1. اندازه های مختلف کارتن و جعبه های مخصوص
  2. قیچی
  3. طناب مخصوص بستن برخی وسایل
  4. علامت گذاری
  5. نایلون حباب دار
  6. کاغذ باطله

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)