a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان

نظم بار > اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان nazmbar

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان

تهیه لیستی از وسایل منزل  در حمل اثاثیه منزل اصفهان

شستن و یا تمیز کردن وسایل در تسریع و نظم بهتر

تمیز کردن منزل جدید قبل از اثاث کشی و جابجایی

تفکیک کردن وسایل الکتریکی و گازی ازهم در

خرید وسایل کمک کننده در جابجایی و حمل اثاثیه

کمک گرفتن از شرکت های باربری برای جابجایی

تهیه جعبه کمک های اولیه در حمل اثاثیه منزل اصفهان

تفکیک وسایل شکستنی و گران قیمت از سایر وسایل

شناسایی وسایل اضافی و بدون کاربرد از دیگر لوازم

شکل ۱حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل ۲اسباب کشی در اصفهان

عنوان نکاتی که قبل از اسباب کشی اصفهان باید رعایت شود
نویسنده راضیه عبداللهی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۹۱۷
مدت زمان مطالعه ۰۰ : ۰۹ :۰۰

ما قصد داریم نکاتی که قبل از اسباب کشی اصفهان باید رعایت شود را بررسی کنیم.

تهیه جعبه کمک های اولیه در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اتفاق هیچگاه خبر نمیکند. بنابراین قبل از اسباب کشی اصفهان جعبه کمک های اولیه مثل شکل ۱ اسباب کشی اصفهان که شامل چسب وباندوقیچی و غیره است را تهیه کنید. هرچند اکثر شرکت های باربری حمل اثاثیه منزل در اصفهان به این تجهیزات مجهز هستند. اما جهت اطمینان بیشتر همراه داشتن آن توصیه میشود.

تمیز کردن منزل جدید قبل از اثاث کشی و جابجایی

خانه جدید برای هرکسی ذوق و شوقی دارد. اما اگر به جایی  بی نظم مبدل شود ممکن است ذوق و شوق را کور کند. پس بهتر است قبل از چیدن وسایل در منزل جدید آن را مثل شکل ۲حمل اثاثیه منزل در اصفهان تمیز کرده که دوباره کاری نشود. نظافت نشانه شخصیت آدمی است. بنابراین  توصیه میشود منزل کنونی را هم تمیز و مرتب کرد.

تهیه لیستی از وسایل منزل  در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بهتر است وسایل منزل را در دسته هایی جداگانه تهیه کرد. برای آن ها عنوان انتخاب کرد. و وسایل را از بزرگ به کوچک نوشته و و تمام اتاق ها را جستجو کرد . که وسیله ای از قلم نیوفتد. این کار حتی میتواند به شکما کمک کند که وسیله را فراموش نکنید. یا اگر اساس نیاز داشتید تهیه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان nazmbar

شکل ۱ اسباب کشی اصفهان

تفکیک کردن وسایل الکتریکی و گازی ازهم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

وسایل بزرگ و کاربردی منزل مهم ترین بخش وسایل یک منزل است. که البته جابجایی آن ها هم کار مشکلی است. زیرا ممکن است به آن وسایل تا لحظه آخر نیاز پیدا کرد ازجمله تاجاق گاز و یخچال. بنابراین بایدازقبل برای آن ها برنامه ای تهیه کرد. ضمنااین وسایل رابعدازجدا کردن آن ها از برق باید بمدت ۲۴تا ۷۲ ساعت استراحت داد. برای اینکارمجبورید چندروزی با غذاهای بیرون تحمل کنید. وبرای وسایل فریزری از دیگری کمک بگیرید. تفکیک کردن این وسایل وانشعابات آن ها در امری مهم و ضروری است. زیرا میتواند با کوچکترین جرقه یا نشتی گازی فاجعه ای جبران ناپذیر اتفاق بیوفتد. بنابراین باید تمهیدات لازم را اندیدشید که از بروز خطر پیشگیری کرد.

خرید وسایل کمک کننده در جابجایی و حمل اثاثیه

قبل از جابجایی و اسباب کشی استفاده از یک سری وسایل میتواند خیلی مفید باشد. مثلا چسب و کارتن در بسته بندی وسایل. یا یا طناب برای کشیدن وسایل سنگین و محکم کردن وسایل. یا حتی روزنامه و پارچه برای پر کردن خلأهای بین وسایل شکستنی. بنابراین توصیه میکنیم قبل از اقدام به حمل اثاثیه منزل در اصفهان و جابجایی اینگونه ضروریات را تهیه کنید.

شستن و یا تمیز کردن وسایل در تسریع و نظم بهتر

بهتر است قبل از اینکه وسایل خود را جمع و جور کنید آنها را تمیز کنید. اگر نیازی به شستشودارد بشورید. با این کار از انتقال سوسک ها و شرات اتمالی دراسباب کشی اصفهان خانه جدید به شما کمک میکند. همچنین به چیدمان سریع وسایل در منزل نو کمک میکند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی اصفهان nazmbar

شکل ۲حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کمک گرفتن از شرکت های باربری برای جابجایی

جابجایی و اسباب کشی کاری نیست که به تنهایی و تک نفره انجام شود. شرکت های باربری به این منظور احداث شده اند. که به سهولت در باربری به مستاجران کمک خواهد کرد. اما باید قبل از این کار موعد و تایم جابجایی و هزینه را با آن شرکت پیش بینی کرد. توصیه میشود که قبل از اسباب کشی اصفهان با شرکتی قرارداد ببندید که بتوانید با هزینه آن کنار بیاید. و همچنین امکاناتی از جمله تضمین سلامت باربری و همچنین بیمه باربری را داشته باشد. مدیریت این شرکت ها را فردی بااخلاق و خبره انجام دهد.

تفکیک وسایل شکستنی و گران قیمت از سایر وسایل

هر شخصی مممکن است وسایلی داشته باشد که از نظر اقتصادی ارزش مالی بالایی دارد. ظورف آشپزخانه هم که غالبا شکستنی و ظریف هستند. پس قبل از اقدام به جابجایی این وسایل را از دیگر وسایل جدا کنید. پیشنهاد میکنیم آن ها را با خودرو خود جابجا کنید. که از هرگونه آسیب رسیدن و مفقودی اینگونه وسایل جلوگیری شود.

شناسایی وسایل اضافی و بدون کاربرد از دیگر لوازم

قطعابرای هریک ازماپیش آمده که یک سری وسیله اضافی داشته باشیدکه کاربردی برای ما ندارند. و سال های سال است بلا استفاده در یک گوشه از کمدهایمان خاک میخورد. پیشنهاد میشود اینگونه این وسایل را در حمل اثاثیه منزل در اصفهان جدا کرد و آن را دور بیندازید. یا آن را به کسی که شاید نیاز داشته باشد بدهید. اینکار هم اسباب کشی اصفهان را منظم تر میکند. و هم فضای اضافی از کارتن ها و ماشین باربری و خانه جدید نمیگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)