a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان |اسباب کشی منزل در اصفهان |نظم بار

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان |اسباب کشی منزل در اصفهان |نظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان |اسباب کشی منزل در اصفهان |نظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان در مورد نقل مکان به منزل  نو بیان می دارد که ،این کار دارای  سختی کار و اضطراب و تحمل خستگی است.  ونیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. مسلما این اضطراب وسختی در  خاطر جابه جای اجناس ریشه دارد.برای زوج های جوان حمل اثاثیه منزل قطعا سخت است وبه عنوان یک قولنامه صحیح با صاحب خانه است . پس شما باید به قوانین اجاره کردن وقوانین آن آگاه باشید. و شاید منزل جدید نیاز به یکسری بازسازی و نوسازی دارد که در این صورت باید با صاحب خانه صحبت کنید.

فهرست مطالب:

حمل اثاثیه منزل در اصفهان جهت تعمیرات پیش از ورود

اندازه گیری قسمت های مختلف منزل

بسته بندی و برچسب گذاری اسباب منزل

استفاده از کارتن اسباب کشی نو

جادادن مبلمان در منزل جدید

جداسازی مبلمان

انتخاب شرکت  حمل اثاثیه منزل

توجه به قانون های آپارتمان

 

فهرست شکل:

شکل ۱:حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲:اسباب کشی منزل در اصفهان

 

کلمه کلیدی ۷ نکته در اسباب کشی آپارتمان
دپارتمان اوج شید
نویسنده سارا پورکرمعلی
تعداد کلمات ۸۹۷
زمان مطالعه  ۸ دقیقه

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان پیشنهاد می کند که، باید برای جادادن اسباب  در بخش های متفاوت منزل مانند اتاق نشیمن، واتاق ها و غیره خود را آماده کنید چون نیاز هست اندازه خونه با وسایل واثایه منزل یکسان باشد . تادچار مشکل در جادادن و چیدمان نشوید.  در بیشتر حالات برای حمل اثاثیه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید پیش از اسباب کشی منزل  از آن مطلع گردید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان جهت تعمیرات پیش از ورود

نظم بار پیشنهاد  می کند که پیش از اینکه بخواهید اسباب کشی کنید ، بهتر است ، که تمامی مکان های منزل را بررسی کنید. تصاویری مطلوب از تمامی اتاق ها و درها و لوله کشی های حمام وآشپزخانه و سرامیک حمام ودستشویی و محل نصب گاز وکنتور های گاز و آب و آبگرمکن بگیرید. تادر صورت نیاز به تعمیر آنها پیش از ورود به خانه با صاحب خانه در جریان بگذارید. و از او بخواهید تعمیر کند. تعویض لامپ هارا هم باید لحاظ کنید ودر صورت لزوم به تعویض به مالک اطلاع دهید. مواردی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند باید در قولنامه ذکر شود.وظیفه صاحب خانه است که خانه نو ومرتب به شما تحویل بدهد.

پیش از ورود به آپارتمان حتمه بخواهید که،ساختمان کاملا تمیز شود . وچنانچه احتیاجی به سم پاشی هست.این کار صورت بگیرد . وتعمیرات را هرچه سریع تر انجام دهند باتوجه به سفارشات شما.شرکت nazmbar  در این زمینه بسیار حاذق می باشد.

اندازه گیری قسمت های مختلف منزل

اسباب کشی منزل در اصفهان پیشنهاد می کند قبل از ورود به منزل جدید تمانی بخش های مختلف را اندازه بگیرید. چون برای جادادن وسایل در بخش های مختلف باید سایز بخش ها  و وسایل یکسان باشند. تا به راحتی وآسودگی  حمل اثاثیه انجام گیرد. سایز در ها اندازه گیری شود برای اینکه بتوان به راحتی اثاثیه را داخل ساختمان برد.شرکت نظم بار در خدمت شما عزیزان می باشد.

همانطور که در شکل ۱:حمل اثاثیه منزل در اصفهان می بینید.

اسباب کشی منزل در اصفهان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱:حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی و برچسب گذاری اسباب منزل

به اثاثیه منزل یک نگاه کلی بکنید . ببینید کدام را نیاز دارید  وکدام را بهتراست کنار بگذارید یعنی یا بفروشید یا به کسی بدهید  ویا بدهید برای بازیافت . به طورمثال بسته بندی اسباب کشی منزل پیشنهاد می کند که برای هرکدام ازبسته هایک برچسب بارنگ خاص انتخاب کنید یا روی برچسب ها اسم وسایل را بنویسید.مثلا nazmbar  پیشنهاد می کند که ،  بر روی  بسته  اسباب بازی کودک، برچسب قرمز با نوشته یا بدون یادداشت بزنید. بااین کار در زمان  جادادن وسایل ،  کارتان خیلی راحت می شود. بهتر است بسته بندی وسایل تان خیلی سنگین نباشد، تا در زمان  حمل  اثاثیه منزل به طبقات آپارتمان راحت تر باشید .

استفاده از کارتن اسباب کشی نو

اسباب کشی منزل اصفهان پیشنهاد می کند که، از کارتن های چند بار مصرف استفاده نکنید. و بهتر است از کارتن نو استفاده کنید .  زیرا کارتن قدیمی قابلیت انعطاف پذیری و مقاومتش رااز دست داده است . و چسب ها  کارتن از بین رفته اند. ویا اگر اثاثیه منزلتان دارای کارتن هستند ،از همان ها استفاده کنید.  رای وسایل سنگین از کارتن های ۵ لایع استفاده کنید . چون توانایی و ظرفیت بالایی در حمل بار دارند.

جادادن مبلمان در منزل جدید

سایز مبلمان خودرا اندازه بگیرید، پهنا و درازا و ارتفاع هربخش که ممکن است مشکلی به وجود آورد را اندازه گیری کنید. و دربرگه ای بنویسید.

نقشه ی منزل نو  جدید را روی برگه طراحی کنید . و مبلمان راروی طرح ،یعنی جایی که جا میشود بگذارید.  با اندازه ی مطلوب  می شود  وسایل خود را مانند تکه کاغذی بوجود آورید  و با قراردادن آنها روی نقشه مکان مطلوب را، جهت جا دادن آنها،  بدست آورید. در زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان به نکاتی که در این خصوص وجود دارند دقت کافی و لازم را داشته باشید.

جداسازی مبلمان

جدا سازی مبلمان هم ،مانند خود اسباب کشی منزل در اصفهان حائز اهمیت هست. به خاطر هزینه اقتصادی مناسب تر است که با حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید و یک مجموعه حرفه ای بازسازی وحمل را انتخاب کنید. که عمل جداکردن مبل هارا داشته باشند.  زیرا کار جداسازی مبل های بزرگ وجا دار کادر مجرب می خواهد.  و پس از جدا کردن بخش ها به بخش های قابل حمل دوباره آنهارا به راحتی ودرستی سرهم می کنند.  Nazmbar   در زمینه جداسازی مبل ها با کادر مجرب در خدمت شما می باشد. همانگونه که شکل ۲:اسباب کشی منزل در اصفهان ملاحظه می کنیید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان دد اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲:اسباب کشی منزل در اصفهان

انتخاب شرکت  حمل اثاثیه

انتخاب کنید که برای حمل اثاثیه منزل با یک شرکت اسباب کشی منزل  تماس بگیرید ویا از آشنایان کمک بگیرد . البته اسباب کشی اصفهان پیشنهاد می کند جهت محافظت ومطمئن بودن از حمل  اثاثیه با شرکت تماس بگیرید. شرکت حمل اثاثیه منزل پیشنهاد می کند که با وجود داشتن هزینه؛ بهتراست از کادر شرکت استفاده کنید ، چون کارگران کاربلد وبامهارت ، توانایی حمل اثاثیه رابه خوبی را دارند. واحتمال خسارت به اثاثیه منزل خیلی پاین می آیید .  چون متحمل شدن هزینه های خسارت  در حمل اثاثیه منزل توسط خودتان خیلی بالاتر است.

توجه به قانون های آپارتمان

جهت اسباب کشی منزل در اصفهان از آپارتمان قبلی به آپارتمان جدید باید از شرایط و قانون های ساختمان آگاه باشید. به عنوان مثال ، باید  تایم حمل اثاثیه منزل را   بپرسید، تا مزاحمتی برای همسایه ها ایجاد نشود.حمل اثاثیه منزل در اصفهاننظم بار برای شما اسباب کشی عالی وراحتی انجام می دهد.

 

پیش از حمل اثاثیه آپارتمان چه کارهایی بابد انجام شود؟

باید اگر آپارتمان نیاز به تعمیرات ونمیز کردن دارد انجام شود.

تعمیرات پیش از حمل اثاثیه شامل چه مواردی است؟

تعمیر شیرآلات و لوله های آب وغیره.تعمیر کاشی وسرامیک های حمام وآشپزخانه در صورت نیاز به تعمیر.

بهترین شرکت حمل اثاثیه آپارتمان شامل چه ویژگی هایی می باشد؟

متعهد به سالم رساندن وسایل به مقصد. بسته بندی صحیح ومحکم . جاسازی درست اثاثیه در ماشین.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)