a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انتقال اسباب سنگین منزل

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انتقال اسباب سنگین منزل

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انتقال اسباب سنگین منزل

حمل اثاثیه منزل در اصفهان نظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انتقال اسباب سنگین منزل | اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | پیانو، وسیله ای حساس و مهم

حمل اثاثیه منزل | نقل و انتقالات یخچال و فریزر

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل مبلمان منزل

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاث سنگین منزل

شرکت نظم بار که بزرگترین کمپانی حمل اثاثیه منزل در اصفهان میباشد. در جهت رفاه حال مشتریان خویش، اسباب سنگین منزل که چالشی در حمل اثاثیه میباشند را برای مشتری ها به راحتی انجام میدهد. ما در این مقاله تصمیم داریم که به اطلاعتون برسونیم که این کار رو چجورس انجام میده.

برای اینکار در ذیل تعدادی از اسباب منزل که میتونن در اسباب کشی منزل در اصفهان مشکل ایجاد کنند رو به همراه توضیحات کامل ارائه کرده ایم.

در ادامه مطالبی که به آنها نیاز دارید را مطالعه خواهید کرد. همچنین شما قادر خواهید بود در شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان و نیز در شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان تصاویری از نظم بار را مشاهده نمائید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | پیانو، وسیله ای حساس و مهم

یکی از وسایلی که احتمالا در منازل شما وجود داشته باشد که در حمل شما رو با مشکل روبرو کنه پیانو میباشد.

این آلت موسیقی به دلیل بزرگی و حساسیتی که در جابجایی داره. باید در اثاث کشی منزل در اصفهان با احتیاط بسیار منتقل شود. چرا که وارد شدن ضربه به آن، یا حتی تکون خوردن و وارد شدن شوک. میتونه اون رو دچار اختلال کنه. حتی میتونه باعث بشه که شما مجاب به پرداخت هزینه ی بسیاری بشوید.

حتی امکان این وجود داره که با رخ دادن یه اتفاق کوچیک، باعث از کار افتادن اون بشه. اما شرکت نظم بار با ارائه روش های استاندارد، از رخ دادن چنین اتفاقی جلوگیری میکنه. در ذیل به شما خواهیم گفت که این اقدام را چگونه انجام میدهد.

در کمپانی نظم بار خودرو های حمل اثاثیه منزل در اصفهان وجود دارد که در مخصوص به حمل وسایل سنگین و چالش بر انگیز ساخته شده است. وسایلی نظیر همین پیانو که مشکل ساز است. در آن خودرو ها، قسمت هایی وجود داره که در اون ها جای پایه های پیانو و ابزار های دیگه مستقر میشه. اینجوری از انتقالات نابهنگام در اون جلوگیری میشه.

در کناره های دیواره ها دستگیره مانند هایی وجود دارد که با استفاه از طناب، وسایل رو در خودرو ساکن میکنند.

همچنین نظم بار یونولیت و فیبر هایی را در بین وسایل سنگین شما قرار میده تا از وارد شدن فشار بین اونها جلوگیری کنه. این خود برتری ایه برای نظم بار تا اون رو نسبت به دیگر شرکت ها برتر کنه.

در ادامه به بررسی انتقال وسایل دیگه و روش های نظم بار، خواهسم پرداخت. پس همراه ما باشید.

حمل اثاثیه منزل | نقل و انتقالات یخچال و فریزر

یخچال ها و فریزر ها در جابجایی بسیار دچار مشکل میشوند و  ممکن است حتی دلیل اون رو هم ندونید.

بعضی مواقع ممکنه برخورد یه وسیله موجب این اشکال بشه. بعضی مواقع ممکنه که برخورد یخچال با دیواره ها باعث ایجاب این ایراد بشه. و دلایل بسیار دیگه ای که میتونه باعث اختلال در کار شما بشود.

شرکت نظم بار گونه ای جدید از کارتن رو برای مشتریان گرامی خود آماده نموده است که از یخچال های اونها در زمان حمل اثاثیه منزل مراقبت کنه.

این کراتن در قشمتی که روی کمپرسور قرار میگیره، از ۷ لایه ورقه نرم استفغده کرده است. این باعث میشود که ضربه ای مانند پرت شدن یک گلدون سفالی نتونه به اون آسیبی وارد کنه.

همچنین کارتنی که نظم بار اوکی میکنه برای یخچال شما، در صورتی که سالم باشد، پس گرفته و هزینه ی ناچیزی برا کرایه ی کارتن از شما گرفته میشه.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، نظم بار، تمام تلاش خودش رو میکنه که شما با کمترین هزینه. اسبابتون رو جابجا کنین.

اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار

شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل مبلمان منزل

شرکت نظم بار برای رفع مشکل حمل مبلمان، به مشتریان خدمتی را در حفظ این وسیله ارائه میدهد.

مبلمان بیشتر در طی حمل اثاثیه منزل در اصفهان دچار کثیفی و یا گردی میشن. این باعث میشه که شما مجبور بشید یا خودتون مبل هاتون رو بشویید. و یا به یه شوینده مبل بگید این کار رو براتون انجام بده.

نظم بار برای حل این مشکل کاور هایی رو مانند کارتن برای یخچال، برای مبلمان مشتریان ارائه میکنه. کاور هایی در اندازه های متفاوت و اشکال متفاوت. مشتری های نظم بار این کار رو به این شکل انجام میدهند که حین تماس با ما٬ کاور مبل را نیز سفارش میدهند. سپس تصویر و اندازه به همراه تعداد مبلشون رو به ما اطلاع میدهند. ما نیز پس از دریالت اطلاعات، کاور های مناسب رو به همراه متخصاصنمون ارسال میکنند.

در پایان عملیات حمل اثاثیه منزل در اصفهان، در صورتی که مشکلی برای کاور ها پیش نیامده باشد، پس گرفته شده و درصد زیادی از هزینه ی دریافتی به مشتری بازگردانده خواهد شد.

در پایان باید بگیم که نظم بار برای بهبود کار های شما، در صورتی که مبلمان شما آُسیب دیده باشند. و یا در حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان دچار آسیب شوند، با استفاده از تیمی که دارد، آن ها را احیا مینماید.

همچنین باید بگوییم که در صورتی که به مبلمان شما آسیبی وارد گردد و مقصر، کمپانی نظم بار باشد. ما آن را درست کرده و مانند روز اولش بهتون تحویل میدیم. ما بهترین در نوع خودمونیم. پس ما رو به امتحان بزارید.

شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی ارزان در اصفهان

حمل اثاثیه منزل ارزان در اصفهان

حمل اثاثیه منزل اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)