a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انواع کارتون حمل اثاثیه

نظم بار > حمل اثاثیه منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انواع کارتون حمل اثاثیه

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انواع کارتون حمل اثاثیه

کارتون حمل اثاثیه نظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | انواع کارتون حمل اثاثیه

کارتون های پنج لایه | محکم و با صرفه اقتصادی

کارتون های مخصوص لباس و کتاب | نوعی دیگر از کارتون اثاثیه

کارتون های مخصوص حمل وسایل اشپزخانه و لوازم ارایش | شرکت حمل اثاثیه

کارتون های ۵ لایه برای وسایل سنگین | حمل اثاثیه

کارتون های دست دوم | حمل اثاثیه منزل اصفهان

شرکت حمل بار | حمل اثاثیه منزل

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ کارتون حمل اثاثیه

 

کارتون های پنج لایه | محکم و با صرفه اقتصادی

در هنگام جابجایی به منزل جدبد بسته بندی وسایل از مهم ترین کارها است. زیرا اگر وسایل بسته بندی درستی نداشته باشند باعث شکستن وسایل میشوند. نظم بار به شما کارتون هایی معرفی میکند تا شما نسبت به وسابل در جریان باشید از کدام کارتون استفاده کنید.

بهترین نوع کارتون ها کارتون های پنج لایه است. این کارتون ها برای ظروف شکستنی و اسباب های حساس مانند تابلو ها و مجسمه ها اسثفاده میشود. بعد اینکه شرکت حمل اثاثیه منزل به شما این نوع کارتون به شما تحویل میدهد. وسایل را همراه با فوم هایی که به شما تحویل داده میشود درون کارتون ها قرار دهبد. و با چسب های نواری در کارتون ها را محکم ببندید. این کارتون ها علاوه بر وسایل شکستنی انواع وسایل خود را در ان جای دهید. به شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهانتوجه فرمایید.

این نکته شایان به ذکر است که کارتون های nazmbar حمل اثاثیه منزل در اصفهان دارای اندازه های متفاوت میباشد. شما میتوانید کارتون هایی با اندازه مختلف خریداری کنید. اما با توجه به اینکه بهتر در هر کارتون وسایل متفاوت قرار دهید بهتر است کارتون های یک اندازه خریداری کنید. این کار باعث میشود که علاوه بر اینکه وسایل خود را بدون هیچگونه استرسی درون کارتون حمل اثاثیه میگذارید. صرفه اقتصادی دارد و شما با کمترین مبلغ ان را خریداری میکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتون حمل اثاثیه نظم بار

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتون های مخصوص لباس و کتاب | نوعی دیگر از کارتون اثاثیه

در شرکت ما نوعی دیگر از کارتون وجود دارد. این کارتون دارای رگال هایی میباشد که شما میتوانید با خیالی راحت ازاینکه لباسهایتان چروک نشود. ان ها را درون این کارتون ها به رگال ها اویزان کنید. این کارتون ها توسط شرکت نظم بار تولید میشود. شما میتوانید کارتون های رگال دار را با کمترین قیمت از شرکت ما بخرید.

علاوه بر کارتون های نام برده شرکت nazmbar یک کارتون حمل اثاثیه دیگر را به شما معرفی میکند. کارتون خاص حمل کتاب است. این کارتون ها را شما با تماس با شرکت ما میتوانید خریداری کنید. این کارتون ها مخصوصا برای حمل کتب و مدارک مهم است. شما این کارتون های قفسه دار رار خریداری کنید. و وسایلی مانند کتاب را درون ان قرار دهید. برای اطمینان بیشتر شما میتوانید این کارتون ها را خودتان با وسیله نقلیه شخصی حمل کنید. شما نباید از کارتون های بزرگ برای حمل کتب استفاده کنید. زیرا باعث میشود که همانطور که وسایل زیادی درون ان جای میگیرد. و ان را خیلی سنگین کند و حمل ان را سخت کند. و همچنین جای زیادی را در کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان بگیرد.

کارتون های مخصوص حمل وسایل اشپزخانه و لوازم ارایش | شرکت حمل اثاثیه

وسایل اشپزخانه عموما جز وسایل مهم خانه میباشد. و حمل انها مشکل است. به علت اینکه انها به تعداد زیاد و وزن انها زیاد هستند. شرکت ما کارتون هایی مخصوص حمل این وسایل طراحی کرده است. این کارتون حمل اثاثیه در سایزهای متفاوت هستند. شما میتوانید طبق وسایل اشپزخانه تان و اندازه انها کارتون های متفاوت تهیه کنید. مربوط به حمل اثایه منزل است . ازشکل ۲ کارتون حمل اثاثیه ان دیدن فرمایید.

لوازم ارایش و لوازم اتاق خواب برای بانوان عزیز اصفهانی مهم و حیاتی است. شرکت ما حمل اثاثیه منزل در اصفهان قالب کارتون هایی را بگونه ای طراحی کرده است. که لوازم شکستنی انها مانند اینه میز توالت و وسایل ارایشیش در امان از شکستن هستند. با اینکار بانوان ایرانی با خیالی راحت وسایل خودشان را تقدیم به کارگران شرکت ما میدهند.

کارتون حمل اثاثیه

کارتون حمل اثاثیه نظم با

شکل ۲ کارتون حمل اثاثیه

کارتون های ۵ لایه برای وسایل سنگین | حمل اثاثیه  

کارتونهایی وجود دارد که برای حمل وسایل سنگین مانند یخچال و گاز و تلویزیون و… استفاده میشود. این کارتون ها پنج لایه هستند. یعنی از پنج لایه مقوا تشکیل شده است. و بسیار محکم هستند و برای حمل کمک کننده خوبی است. شما برای سفارش ان میتوانید به سایت نظم بار مراجعه کنید.

این کارتون ها طرفداران زیادی دارند. و برای کارگران شرکت ما بهتر است. البته تاکید میکنیم که در این رابطه سود با مشتری است.

کارتون های دست دوم | حمل اثاثیه منزل اصفهان

بعضی از افراد فقط یکبار در طول عمر خود میخواهند اسباب کشی کنند. پیشنهاد ما به انها این است که کارتون های دست دوم اجاره سا خریداری کنند. در کشور ما دست دوم طرفداری نداردند. زیرا مردم فکر میکنند که اجناس دست دوم قابل استفاده نیست. ولی شرکت ما با اطمینان کامل به شما کارتون هایی مناسب شما برای شما ارسال میکند.

چگونه کارتون های شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را دریافت کنیم؟

شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت ما در قسمت سفارش کارتون حمل اثاثیه با قیمت مناسب خرید کنید. علاوه بر خرید کارتون شما میتوانید درمورد کامیون های شرکت ما و کارگرهای ان را درخواست دهید.

شرکت حمل بار | حمل اثاثیه منزل

یکی از شرکت های مطمین برای تحویل وسایلتان به انهاست. احتمالا تا به الان اتفاق افتاده است که در هنگام اسباب کشی با مشکل مواجه شوید. و حتی فکر ان هم شما را ازارداده است. هدف شرکت nazmbar از تاسیسش راحتی خیال شما در هنگام وقوع اسباب کشی است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)