a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی لوازم آرایشی(نظم بار)

نظم بار > نکات بسته بندی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی لوازم آرایشی(نظم بار)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی لوازم آرایشی(نظم بار)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی لوازم آرایشی

حمل و بسته بندی لوازم آرایشی در جابجایی برای آن کسانی که از لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم پوست و مو استفاده می کنند و اصولا بسیاری از این محصولات شامل شامپو، ماسک، کرم و … را در خانه دارند، می تواند مفید باشد. اگر فردی باشید که حتی یک روز هم بدون آرایش نمی توانید زندگی کنید، نظم بار توصیه می کند برای بهتر بسته بندی و حمل لوازم آرایشی با ما همراه باشید.

بیشتر لوازم آرایشی یا به صورت مایع است و یا نیمه جامد. پس شما به یک بسته بندی صحیح نیاز دارید. در این مقاله نظم بار به شما نکات صحیح بسته بندی را آموزش داده که می توانید خیلی راحت لوازم آرایشی خود را برای اسباب کشی منزل در اصفهان و یا مسافرت بسته بندی کنید.

مواردی که در بسته بندی لوازم آرایشی باید توجه کرد عبارتند از:

لوازم آرایشی خود را مرتب کنید

 • ابتدا سعی کنید لوازم آرایشی را دسته بندی کنید.
 • قبل از شروع هر کاری لوازم آرایشی خورد را بررسی کنید.
 • کرم ها، شامپوها، قوطی ها، جعبه ها، اسپری ها و … را جداگانه دسته بندی کنید.
 • بهتر است بدنه تمام لوازم آرایشی را تمیز کرده تا هیچ لکه ی روی محصولاتتان نباشد.

 

اقلامی هستند که ارزش جابجایی ندارند

یک سری از محصولات، امکان دارد تاریخ گذشته، آسیب دیده، فاسد شده و یا تاریخ آن محصولات از بین رفته و شما نمی دانید قابل استفاده است یا نه، بهتر است آن ها را دور بریزید و از بسته بندی بپرهیزید. احتمالا بسیاری از محصولات از جمله شامپوها، کرم ها و یا لوسیان ها مقدار کمی اضافه مونده و داخل قوطی های بزرگی قرار دارند، اگر استفاده نمی کنید داخل جعبه های بهداشتی کوچک تر ریخته تا فضای زیادی را اشغال نکند.

اقلام غیرمجاز

یکسری از محصولات آرایشی و یا پاک کننده ها حاوی الکل و مواد مضری هستند، از جمله شوینده های قوی، لاک پاکن، استون و …  که برای حمل و اسباب کشی مناسب نیستند. چرا که آتش زا بوده و در معرض انفجار قرار دارند. نظم بار توصیه می کند یا آن ها را استفاده کنید و یا راهی دیگر برای بسته بندی و حمل آن پیدا کنید. البته بهتر است تا می توانید اقلام گران قیمت و با ارزش را جابجا کنید. فراموش نکنید، بخاطر اینکه حمل این اقلام خطرناک است به هیچ وجه شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بارگیری این محصولات را به عهده نمی گیرد و حمل آن ممنوع است.

کافیست برای مشاوره با نظم بار با این شماره ها تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

اقلام ضروری

محصولاتی که تا لحظه آخر به آن‌ها نیاز دارید؛ مانند:

 • برس مو
 • صابون دست
 • دستمال‌کاغذی
 • شامپوها، ژل حمام
 • کرم‌های ضد آفتاب
 • مسواک و خمیردندان
 • محصولات مراقبت از چشم

محصولات آرایشی و لوازمی که روزانه ازآن استفاده می کنید، را در جعبه وسایل ضروری بگذارید و مطمئن شوید که این محصولات را خودتان حمل می کنید. به صورتی که همیشه در دسترس شما باشد.

۶نحوه بسته بندی لوازم آرایشی

مقداری سلفون، جعبه بسته بندی، پلاستیک حباب دار، چسب و در صورت داشتن کیف و یا چمدان آماده کنید. نظم بار توصیه می کند، محصولات آرایشی و بهداشتی را دسته بندی کنید؛ به طور مثال می توانید محصولات پوست را از محصولات مو جدا کرده و به طور جداگانه بسته بندی کنید.

۱-        لوازم را داخل جعبه یا کیف پرتاب نکنید

در بسته بندی لوازم آرایشی، یکی از اشتباهات اساسی این است که لوازم را بدون هیچ نظمی داخل جعبه و یا کیف پرتاب می کنید. اگر نمی خواهید محصولات خود خراب شوید از این کار اجتناب کنید. بهتر است ابتدا وسایل سنگین و بعد وسایل سبک و کوچکتر را داخل جعبه قرار دهید.

 ۲-     قوطی‌ها و محفظه‌های پلاستیکی را هواگیری کنید

داخل محفظه های پلاستیکی، جعبه های شامپو و کرم  مقداری هوا وجود دارد که در شرایط آب و هوایی امکان خروج ناگهانی محصول داخل قوطی وجود دارد. بهتر است درب قوطی ها را باز کرده و کمی قوطی را فشار دهید تا هوای موجود درآن خارج شود و دوباره درب آن را محکم ببندید. این کار از بیرون ریختن محصولات آرایشی به طور ناگهانی جلوگیری می کند.

 ۳-    سلفون و نحوه بسته بندی مطلوب لوازم آرایشی

برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی و جلوگیری از ریخته شدن نرم کننده ها، ژل ها، شامپو ها، محلول ها و حالت دهنده موها می توانید از یک لایه سلفون استفاده کنید. بهتر است یک لایه از سلفون را روی درب قوطی محصولات قراره داده و با چسب محکم کنید و سپس درب آن را محکم ببندید.  فراموش نکنید، قوطی محصولات نباید کاملا پر باشد و یک چهارم از حجم آن باید خالی بماند و به هیچ وجه روی آن ها وسایل سنگین قرار نگیرد.

۴-        نحوه بسته بندی لوازم آرایشی شیشه‌ای

بسته بندی لوازم آرایشی که شیشه ای هستند از جمله مام، ادکلان، عطر، لاک و … که داخل شیشه قرار دارند، باید از پلاستیک حباب دارد و جعبه های مخصوص بسته بندی کرد. می توانید از کیسه های پارچه ای و یا کیف های کوچک هم برای بسته بندی ان ها استفاده کنید.

۵-       نحوه بسته بندی لوازم آرایشی برای مسافرت

هنگامی که می خواهید به مسافت هوایی بروید و لوازم آرایشی خود را داخل چمدان قرار دادید. لازم است تمام وسایل از جمله مایعات، ژل ها، کرم ها و … را داخل جعبه های کوچک و محکم قرار دهید و مطمئن شوید که درب قوطی ها محکم است. بهتر است همگی را داخل کیسه های زیب داربسته بندی کنید.

۶-        کیف بسته بندی لوازم آرایش

بسته بندی یک سری از وسایل مثل مداد چشم، رژ لب، ریمل، لاک و… می توانید از کیف های کوچک آرایشی و ضد آب استفاده کیند.

 

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)