a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | پلاستیک ضربه گیر حباب دار

نظم بار > اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان | پلاستیک ضربه گیر حباب دار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | پلاستیک ضربه گیر حباب دار

پلاستیک ضربه گیر حباب دار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | پلاستیک ضربه گیر حباب دار

پلاستیک ضربه گیر حباب دار چیست؟

کاربرد پلاستیک ضربه گیر حباب دار

انواع پلاستیک ضربه گیر حباب دار

قیمت پلاستیک ضربه گیر حباب دار

خرید پلاستیک ضربه گیر حباب دار

شکل ۱ کاربرد پلاستیک ضربه گیر حبابدار

شکل ۲پلاستیک ضربه گیر حباب دار

پلاستیک ضربه گیر حباب دار | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

پلاستیک ضربه گیر انواع مختلف دارند که یکی از انواع آنها پلاستیک ضربه گیر حباب دار می باشد؛ که در فروشگاه های پلاستیک توزیع می شود. پلاستیک ضربه گیرحباب دار از ساختار متفاوت نسبت به سایر پلاستیک ها ساختاری متفاوت دارد. اکثر این نوع پلاستیک ها درصنایع و حمل اثاثیه منزل در اصفهان جهت بسته بندی کالاها مورد استفاده قرار می گیرند؛ که همه آن ها دارای سطحی صاف می باشد؛ اما پلاستیک حباب دار ضربه گیر اینگونه نیست و دارای حباب های برجسته ای بر روی خود میباشد؛ که در حقیقت همین حباب ها باعث جلوگیری از وارد شدن ضربه به محصولات شما میشوند.

پلاستیک ضربه گیر حباب دار چیست؟

در این حباب ها ازهوا پرشده است. و این حباب ها سبب شده که پلاستیک های حباب دار بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. حداقل محصولی را میتوان پیدا کرد که توسط پلاستیک های حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده است. هیچ یک از پلاستیک های به کار رفته در بازار از مقاومتی مانند پلاستیک های ضربه گیر حباب دار روبرو نیستند. پلاستیک های ضربه گیر دارای انواع مختلف دو لایه،‌سه لایه و پنچ لایه تهیه شده. و هر چه اندازه تعداد لایه ها بیشترباشد مقاومت آن نیز بیشتر می شود.

سایز حباب ها در پلاستیک ضربه گیرحباب دار متفاوت است. سایزهای به کار رفته درضربه گیر ها بین ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ میلیمتر قابل تغییر است. نسبت به صورت پلاستیک حباب دار ضربه گیر را به روش های برش خورده، پاکت، کیسه و کاور تهیه میکنند.

کاربرد پلاستیک ضربه گیر حباب دار

از پلاستیک ضربه گیر حباب دار برای موارد زیر استفاده میشود:

  • بسته بندی محصولات چوبی مثل مبلمان و دکوراسیون اداری.
  • صنایع خودرو سازی و همچنین وابسته به خودرو سازی از این نوع ضربه گیر استفاده زیادی میکنند.
  • صنایع تولید کننده انواع لوازم خانگی.
  • صنایع الکتریکی و الکترونیکی.
  • کلیه کسانی که در حمل اسباب کشی ها حمل اثاثیه منزل در اصفهان فعالیت میکنند.
  • صنایع تولید شیشه.
  • بسته بندی قطعات کامپیوتر.
  • در صنایع کابینت سازی برای حمل کابینت استفاده میکنند.
کاربرد پلاستیک حباب دار ضربه گیر

شکل ۱ کاربرد پلاستیک ضربه گیر حبابدار

پلاستیک ضربه گیر حباب دار برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات تولید شده. در کارخانه و یا حتی یک کارگاه تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد؛ که یکی از پرکاربرد ترین آنها پلاستیک ضربه گیر حباب دار است. پلاستیک ضربه گیر حباب دار از لحاظ ظاهر و مانند ساختار تفاوت زیادی با دیگر پلاستیک ها دارد؛ و ضریب ایمنی محصولات را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد. پلاستیک ضربه گیر حبابدار مانند پلاستیک های شفاف و البته ضربه گیر است. که برای بسته بندی محصولات آسیب پذیر و شکستنی مورد استفاده قرار گرفته. پلاستیک حباب دار میتواند ضربه های وارد شده به محصول را تا حد زیادی رفع کرده؛ و در نتیجه از شکستگی، خش دار شدن و همینطور از فرورفتگی آنها جلوگیری کند. حباب هایی که برروی پلاستیک ضربه گیرحباب دار استفاده شده اند دارای اندازه های مختلفی هستند؛ و میتوانند در اندازه کوچک و یا بزرگ باشند. از پلاستیک ضربه گیر حباب دار با حباب های کوچک برای بسته بندی محصولات کوچک؛ و از پلاستیک ها با حباب های بزرگ برای بسته بندی محصولات بزرگتر استفاده میشود.

انواع پلاستیک ضربه گیر حباب دار

انواع مختلف پلاستیک ضربه گیر حباب دار در اسباب کشی منزل در اصفهان تولید و در بازار عرضه میشوند. که از مهمترین آنها میتوان به پلاستیک دو حباب بزرگ، سه حباب بزرگ و سه حباب کوچک نام برد. پلاستیک دو لایه حباب بزرگ یکی از انواع پلاستیک حباب دار است؛ که از پهنا و حباب های درشت تری برخوردار است و میتواند از محصولات به خوبی محافظت نماید. پلاستیک سه لایه حباب دار دارای ضریب ایمنی بالاتری نسبت به نوع دو لایه حباب دار می باشد؛ زیرا یک لایه بیشتر دارد. پلاستیک سه لایه حباب کوچک از ضریب امنیتی بالا در حد و اندازه سه لایه بزرگ برخوردار است. با این تفاوت که کاربرد این نوع پلاستیک ها جهت بسته بندی محصولات کوچکتر استفاده میشود.

قیمت پلاستیک ضربه گیر حباب دار

قیمت پلاستیک ضربه گیر حباب دار نسبت به نوع آن مختلف است. در این مقاله به انواع پلاستیک های حبابدار اشاره شده؛ و باید به این موضوع توجه داشت که هر یک از آن ها قیمت متفاوتی دارد. قیمت پلاستیک حباب دار بستگی به کیفیت آن نیز بستگی داشته و هر چه پلاستیک های حباب داراز کیفیت بالایی برخوردارباشد. در قیمت آن نیز تأثیر گذار خواهد بود. بعضی از فروشندگان هستند که قیمت پلاستیک حباب دار را با اینکه محصولات بسیار بی کیفیت را عرضه میکنند. بسیارغیرمنصفانه در نظر میگیرند و تنها به فکرسود بیشتر هستند. برای اینکه مناسب ترین وبهترین قیمت های پلاستیک حباب دار را به دست آورید. میتوانید ابتدا استعلام قیمت از چندین فروشنده بدست آورده؛ و سپس خرید خود را از طریق شرکت هایی که بهترین قیمت را ارائه میدهند خرید کرد.

خرید پلاستیک ضربه گیر حباب دار

اولین نکته ای که در خرید پلاستیک حباب دار باید به آن دقت کرد انتخاب بهترین نوع پلاستیک می باشد. برای خرید پلاستیک ضربه گیر حباب دار باید به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید. از پلاستیک حباب دار برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده میشود که کیفیت آن بسیار حائز اهمیت قرار میگیرد. و میتواند ایمنی محصول شما را افزایش دهد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲پلاستیک ضربه گیر حباب دار

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)