a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ۹ مورد جلوگیری از گم نشدن وسایل در اسباب کشی

نظم بار > اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ۹ مورد جلوگیری از گم نشدن وسایل در اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ۹ مورد جلوگیری از گم نشدن وسایل در اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل در اصفهان حمل اثاثیه دراصفهان نظم بار nazmbar
عنوان مقاله ۹ مورد جلوگیری از گم نشدن وسایل در اسباب کشی
دپارتمان اوج شید
گردآوری مصطفی خدامی
تعداد کلمات ۹۱۴
زمان مطالعه ۹ دقیقه

اسباب کشی آسان را تجربه کنید | نظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان/ شاید به نظرتان عجیب بیاید که بتوانید در مدت زمان کوتاهی اسباب‌کشی کنید و به خانه جدیدی نقل مکان کنید؛ اما افرادی هستند که در این زمینه رکود دارند و در کمتر از یک یا دو هفته جابجا شده‌اند. البته اگر می‌خواهید اسباب‌کشی خوبی داشته باشید و به احتمال زیاد وسایلتان آسیب نبیند، باید ترفندهایی را به کار ببرید. حمل اثاثیه دراصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان حمل اثاثیه دراصفهان نظم بار nazmbar

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۹ تا از مواردی که در گم نکردن وسایل موثرند:

گام اول: خونسردی خودتان را حفظ کنید | nazmbar

به یاد داشته باشید که اولین اصل در هر کاری و از جمله در اسباب‌کشی این است که از کارها نترسید و خونسردی خودتان را حفظ کنید. اگر دست‌وپایتان را گم کنید و سردرگم شوید، نمی‌توانید عملکرد خوبی داشته باشید و کارها زمان بیشتری می‌برد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به ما بسپارید.

گام دوم: در سریع‌ترین زمان ممکن دست به کار شوید

اگر می‌خواهید اسباب‌کشی راحتی را تجربه کنید، توصیه ما این است که در اولین فرصت کارتان را شروع کنید. هر چه کارها را عقب بیندازید، کارتان سخت‌تر می‌شود. حمل اثاثیه دراصفهان را با ما تجربه کنید.

گام سوم: خودتان را از شر وسایل اضافه خلاص کنید

اسباب‌کشی فرصت خوبی است که وسایل اضافی را دور بریزید و آن‌ها را با خودتان به خانه جدید نبرید. می‌دانیم که دل کندن از برخی از وسایل قدیمی و غیرضروری سخت است، اما با این کار می‌توانید به خودتان کمک کنید.

گام چهارم: از شرکت‌های معتبر حمل و نقل کمک بگیرید

در صورت امکان از شرکت‌های معتبر برای جابه‌جایی وسایل خانه کمک بگیرید. این شرکت‌ها تجربه بیشتری در زمینه اسباب‌کشی دارند و از سوی دیگر، معمولا به موقع کارتان را انجام می‌دهند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به ما بسپارید.

گام پنجم: بر عملکرد کارگران نظارت کنید | حمل اثاثیه دراصفهان

توجه داشته باشید که ممکن است برخی از کارگران شرکت‌های حمل و نقل، توجه چندانی به سلامت وسایل خانه نداشته باشند. پس روی عملکرد انها نظارت داشته باشید. مخصوصا اگر در خانه‌ای با راه‌پله‌های باریک زندگی می‌کنید یا قرار است به خانه‌ای با راه‌پله‌های باریک نقل مکان کنید، بهتر است مبل، یخچال و سایر وسایل را بسته‌بندی کنید و یا در پتو بپیچید تا آسیب نبینند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به ما بسپارید.

گام ششم: نظم و ترتیب و مرتب بودن را از یاد نبرید

درست است که می‌خواهید سریع اسباب‌کشی کنید، اما این بدان معنا نیست که نظم و ترتیب را از یاد ببرید. به یاد داشته باشید که هر چه مرتب‌تر باشید و کارها را با نظم بیشتری انجام دهید، سرعت و کیفیت کارتان بالاتر می‌رود. حمل اثاثیه دراصفهان را با ما تجربه کنید. حمل اثاثیه دراصفهان را با ما تجربه کنید.

گام هفتم: از ظروف شکستنی شروع کنید | nazmbar

ظروف شکستنی حساسیت بیشتری دارند و باید با دقت آن‌ها را بسته‌بندی کنید. توصیه ما این است که ابتدا از این وسایل شروع کنید و بعد به سراغ دیگر وسایل بروید. توصیه می‌کنیم وسایل شکستنی را در نایلون‌های محافظ بپیچید تا هنگام جابه‌جایی آسیب نبینند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به ما بسپارید.

گام هشتم: کشوها را خالی نکنید | نظم بار

یکی از ترفندهایی که می‌خواهیم به شما بگوییم این است که لازم نیست کشوهایتان را خالی کنید. آن‌ها را از جایشان در بیاورید و رویشان را بپوشانید و به همان ترتیب جابجایشان کنید. با این کار از سنگین شدن درآورتان هم جلوگیری می‌کنید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به ما بسپارید. حمل اثاثیه دراصفهان را با ما تجربه کنید.

گام نهم: وسایل کوچک را در جای مناسب قرار دهید | نظم بار

اگر دکوری یا تزیینات کوچک و زیبا یا گرانبهایی دارید، توصیه می‌کنیم که این تزیینات را در جعبه کوچکی بگذارید و روی آن یک رمز را یادداشت کنید. همچنین می‌توانید این تزئینات کوچک را در کشوی قفل‌داری بگذارید و پس از عزیمت به خانه جدید از آنها برای تزئین خانه استفاده کنید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به ما بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان حمل اثاثیه دراصفهان نظم بار nazmbar

شکل ۲: حمل اثاثیه دراصفهان

جمع‌بندی | nazmbar

حمل اثاثیه دراصفهان/ در پایان باید یادآور شویم که شما می‌توانید تمام کارها را با تغییر دیدگاه خودتان به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به نظر بعضی از افراد اسباب کشی یک کار سخت و طاقت‌فرساست، حال آنکه برخی سعی می‌کنند با خلاقیت و داشتن نظم و ترتیب، آن را به کاری لذت‌بخش تبدیل کنند. وقتی با خوشی به خانه جدید رهسپار می‌شوید و در کمال آرامش کارها را انجام می‌دهید، احساس بهتری خواهید داشت. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را با ما تجربه کنید. حمل اثاثیه دراصفهان را با ما تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)