a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ۷ نکته اسباب کشی به خارج از کشور!

نظم بار > اسباب کشی منزل  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ۷ نکته اسباب کشی به خارج از کشور!

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ۷ نکته اسباب کشی به خارج از کشور!

حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار nazmbar
عنوان : ۷ نکته اسباب کشی به خارج از کشور
نویسنده : مرتضی سهرابی (دانشجوی کامپیوتر)
دپارتمان : Oj shid
تعداد کلمات : ۹۹۴
مدت زمان مطالعه : ۱۰ دقیقه

۷ نکته اسباب کشی به خارج از کشور

جابجایی اثاثیه به خارج از کشور به دودسته اصلی تقسیم بندی میشود:

۱- کارگو (cargo)
۲-  فریت بار  (freight)

.

به عبارت دیگر  فریت بار مختص اشخاص حقیقی انجام میپذیرد  که قصد دارند به خارج از کشور اسباب کشی و وسایل زندگی خود را ارسال کنند. برای مثال اگر شخصی بخواهد به خارج از کشور مهاجرت کند.

در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات فریب بار به کشور مقصد اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکت نظم بار شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان که خدمات فریت بار به اروپا را انجام می دهد، برای وی خدمات ذیل صورت می پذیرد . ( شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان )

۱- مهمترین خدمت یعنی بسته بندی لوازم
۲- ارسال به فرودگاه، بندرگاه و … و سپس کشور مورد نظر

Nazmbar  = کلیه خدمات با بهترین کیفیت خدمات :

جهت اسباب کشی لوازم به خارج از کشور، پر اهمیت ترین اقدامی که توسط nazmbar باید صورت گیرد بسته بندی درست و صحیح  میباشد. بسته بندی لوازم بسته به جنس و نوع لوازم  تنوع دارد ولی اغلب مناسب ترین روش، استفاده از صندوق های چوبی مختص این کار است. همه ی لوازم ظریف و شکستنی در درون صندوق های چوبی مختص اسباب کشی جای داده میشوند و در اخر صندوق پلمپ میشود. ( شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان )

خدمات فریت بار شرکت نظم بار باید چند روز قبل از پرواز مورد نظر انجام می شود. مثلا اگر نیت مهاجرت به اسپانیا را دارید، باید ضمن اینکه تناسب های اولیه را انجام میدهند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار nazmbar

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 خدمات بسته بندی و ارسال آنها برای شرکتها و ادارات:

کارگو:

خدمات بسته بندی  و ارسال آنها برای شرکتها و ادارات.

به عبارت دیگر کارگو در حقیقت بسته بندی و فرستادن لوازم و کالاهای تاجرهایی است که به دلیل تجارت، (صادرات) کالا این خدمات را درخواست میکنند. کارگو در nazmbar  دارای طیف گسترده ای از انواع کالاها میباشد. از موجودات زنده تا لوازم یدکی خودرو از وسایل تحریر تا اثاثیه ساختمان و… . در یک جمله اگر بخواهم خلاصه کنم شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان هر کالایی که مشاهده میکنید را به وسیله کارگو ارسال میکند. در این زمان کارگو مهمترین نقش از خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان به خارج از کشور را بازی میکند.

حمل بار به خارج از کشور از طریق هوایی:

کارگو در نظم بار یا ارسال بار تجاری از طریق ارسال هوایی، به وسیله هواپیماهای باربری غول پیکر و مختص این کار انجام میشود. دو نمونه از هواپیماهای آنتونوف و ایلیوشین که در شرکت حمل اثاثیه در اصفهان ( نظم بار ) از انها برای حمل بار استفاده میشود که امنیت پرواز بالایی دارند و همچنین دارای  گنجایش زیادی جهت حمل بار در سطح بین الملل هستند.
و اما فریت بار در شرکت ما ( اسباب کشی منزل در اصفهان که کلیه خدمات ارسال بار در سراسر جهان را انجام میدهد) که ارسال لوازم زندگی عزیزانی  است ک قصد مهاجرت را دارند با استفاده از هواپیماهای مسافربری صورت میگیرد.
این نوع از ارسال لوازم و کالاها ( حمل بار سه نوع است ۱-هوایی ۲-زمینی ۳-دریایی )بعنوان پر طرفدارترین  نوع آن مطرح میباشد.

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی:

 Nazmbar این روش را برای ارسال بار به کشورهای همسایه مورد استفاده قرار میدهد. پس می توان نتیجه گرفت  تاجرها و یا مسافرانی که میخواهند ازخدمات حمل بار به خارج از کشور استفاده کنند. ما بهترین خدمات و کیفیت
را با نازل ترین قیمت برایشان انجام میدهیم. اما باید توجه داشت که برای خدمات کارگو زمینی و حمل اسباب اثاثیه از این روش نیاز به پرداخت همه هزینه های خودرو های باری است. پس اگر حجم کالاها  و یا اجناس شما عزیزان خیلی زیاد نمیباشد. و برای فرستادن بار به سرزمین مورد نظر عجله دارید، از این روش استفاده نکنید زیرا فرستادن بار بصورت هوایی باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان شما میشود. ( حمل اثاثیه منزل  در اصفهان )

به شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان توجه کنید

حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار nazmbar

حمل بار به خارج از کشور از طریق دریایی:

مسافران نظم بار از این روش اغلب در خدمات کارگو استفاده میکنند زیرا که بیشتر استفاده حمل دریای برای صادرات انجام میشود. در این روش کالاها و یا وسایل مسافران و یا تجار بسته بندی وبرای ارسال به مقصد خود اماده میشوند و توسط کانتینر های فولادی و بوسیله کشتی های حمل بارارسال میگردند. ( اسباب کشی منزل در اصفهان )

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)