a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل | ۵ نکته مهم هنگام چیدمان لوازم منزل!

نظم بار > اسباب کشی منزل  > حمل اثاثیه منزل | ۵ نکته مهم هنگام چیدمان لوازم منزل!

حمل اثاثیه منزل | ۵ نکته مهم هنگام چیدمان لوازم منزل!

حمل اثاثیه منزل اسباب کشی اصفهان نظم بار nazmbar

Table of Contents

عنوان مقاله ۵ نکته مهم هنگام چیدمان لوازم منزل
دپارتمان اوج شید
گردآوری مصطفی خدامی
تعداد کلمات ۸۹۰
زمان مطالعه ۹ دقیقه

مقدمه ایی بر چیدمان منزل | نظم بار

حمل اثاثیه منزل/ اگر بخواهیم محیط پیرامونی که در آن زندگی می‌کنیم و لوازمی که در آن قرار دارند را جاگذاری و چیدمان کنیم، شاید حداقل به ۶ روش ممکن بتوان این چیدمان را انجام داد. حتی ممکن است بعد از مدتی که از تغییر دکوراسیون منزلمان می‌گذرد به این نتیجه برسیم که باید رنگ مبل‌ها یا پرده‌ها را طور دیگری انتخاب می‌کردیم. طراحی دکوراسیون و چیدمان منزل از اصول مشخصی پیروی می‌کند. در متن زیر در مورد بایدها و نبایدهای چیدمان اصولی دکوراسیون منزل گفته‌ایم. اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید.

بایدها و نبایدها | اسباب کشی اصفهان nazmbar

باید برای طراحی دکوراسیون منزل به شیوه درست و اصولی و البته دل‌نشین موارد مختلفی را مد نظر قرار داد. در حقیقت برای یک چیدمان اصولی و زیبا لازم است بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون را بدانیم تا حتی اگر مدتی مدید هم تغییری در چیدمان منزل ایجاد نکردیم، باز هم از فرم خانه خود خسته یا از انتخاب جزئیات آن پشیمان نشویم .طراح های منزل از قانون خاصی پیروی نمی کنند و قانون های سختی وجود ندارد. ما باید خلاقیت، اکتشافات و تصورات را بالا ببریم. حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید.

حمل اثاثیه منزل اسباب کشی اصفهان نظم بار nazmbar

شکل ۱: چینش منزل

 توصیه کاربردی برای چیدمان منزل | اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید.

وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید: خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می خواهند از بودجه کم استفاده کنند و لازم نیست همه ی فضاهای خانه را با وسایل پر کنید. بودجه را صرف وسایل زیاد نکنید بلکه صرف وسایل با کیفیت کنید. اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید. حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید.

پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید :در گالری ها و موزه ها پوستر را در وسط و مرکز ۵۷ اینچ تا ۶۰ اینچ آویزان می کنند. (چشم متوسط انسانها سطح ۵۷ اینچ می بیند.) حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید. نظم بار

چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید: سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می شود که منزل اشرافی تر بنظر بیاید. می توانید ۱۲ تا ۱۸ اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه های کوچک. فقط پایه های جلویی صندلی ها را روی فرش قرار دهید. حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید.
جلب توجه ایجاد کنید :جلب توجه شما می تواند یک هود زیبا در آشپزخانه باشد یا یک تکه هنری در اتاق نشیمن یا یک تابلو در اتاق خواب باشد. چیزهایی را انتخاب کنید که جلب توجه می کنند مثل :شومینه و چراغ چون با هم جلب توجه می کنند. حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید. اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید.

سوی دید را در نظر بگیرید: جلب توجه از هر اتاق به اتاق دیگر متفاوت است. بهترین گزینه برای جلب توجه درست کردن ورودی خانه است چون هر شخصی در ابتدا ورودی منزل را تماشا میکنند. حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید. اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید. nazmbar

ویرایش وسایل: اگر وسایلتان با هم تطبیق ندارد از آن استفاده نکنید، آن را کنار بگذارید شاید جای دیگر به کار آمد، مثلا منزل خود را عوض کردید و به جای بزرگتر نقل مکان کردید. اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید.

نکات مهم چیدمان آشپزخانه و راهکارهایی که برای آن وجود دارد:

  • گام اول: وسایل اضافی را مشخص کنید
  • گام دوم: استفاده از ظروف مناسب برای ذخیره مواد غذایی
  • گام سوم: پشت درب‌های کابینت بی‌مصرف نیستند
  • گام چهارم : استفاده از میله‌های تنظیم شونده
  • گام پنجم: رهایی از فضاهای مرده و فرسوده
  • گام ششم: مشخص کردن جای هر وسیله و مواد غذایی
  • گام هفتم: نگهداری منظم مواد غذایی در یخچال
  • گام هشتم: همه‌چیز باید در دیدرس شما باشد
  • گام نهم : ایجاد محدوده کاری در آشپزخانه
  • گام دهم : جایگذاری منطقی لوازم آشپزخانه
حمل اثاثیه منزل اسباب کشی اصفهان نظم بار nazmbar

شکل ۲: دکوراسیون منزل بعد از اسباب کشی

نتیجه گیری اصول دکوراسیون و چیدمان منزل | نظم بار

تمامی نکاتی که در بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون گفته شد بخش کوچک اما مهمی از مواردی است که باید در هنگام طراحی چیدمان منزل به آن‌ها توجه کنید. توجه داشته باشید که فقط خرید لوازم گران‌بها صرف زیبایی و نمای کلی چشم‌نواز را تأمین نمی‌کند. باید لوازم را با ترکیب رنگ، اندازه درست و کاربری صحیح انتخاب کرد تا دکوراسیونی بی نقص و تمیز داشت. حمل اثاثیه منزل را از ما بخواهید. اسباب کشی اصفهان را از ما بخواهید. nazmbar

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)