a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل | ۱۰ راه حل اسباب کشی منزل در عید نوروز

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل | ۱۰ راه حل اسباب کشی منزل در عید نوروز

حمل اثاثیه منزل | ۱۰ راه حل اسباب کشی منزل در عید نوروز

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی

اسباب کشی

انواع بسته بندی ها

بسته بندی اثاثیه به صورت عادی:

بسته بندی خوب و دقیق:

بسته بندی صحیح

وسایل ضروری برای اسباب کشی

اسباب کشی چیست؟

بسته بندی اصولی و دقیق

روش صحیح و اصولی چیدمان اثاثیه منزل

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل

 

حمل اثاثیه منزل در عید نوروز چگونه انجام میشود؟

بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه یکی از اصلی ترین دلایل تعیین کننده یک اسباب کشی موفق است. اگر این عمل به خوبی و درستی به انجام نرسد باعث آشفته شدن شما در هنگام چیدمان دوباره اسباب و وسایل خواهد شد. بسته بندی اثاثیه یکی ازمهم ترین دلایلی است که باعث میشود. یک حمل اثاثیه منزل خوب و موفقی داشته باشیم ناگفته نماند که در غیر این صورت یعنی اسباب کشی نادرست موجب سردرگمی شما میشود.

اسباب کشی

اسباب کشی منزل یکی از سخت و دشوار ترین کارهای زندگی میباشد. از همین رو است که علاقه چندانی به انجام ان نداریم. ولی بد تر آن است که گاهی افراد در شرایط هایی قرار میگیرند. که برخلاف میل خود مجبور به جابجایی وسایل خود و اسباب کشی میشوند. و در این شرایط دیگر به هیچ عنوان کارها اصولی و باب میل شخص پیش نمیرود.

انواع بسته بندی ها

بسته بندی اثاثیه به صورت عادی:

در این روش از اسباب کشی افراد بی تجربه و غیرحرفه ای دیده میشوند. و بدون پرس و جو این کار را انجام میدهند و در نهایت هم به مشکل بر میخورند.

بسته بندی خوب و دقیق:

یک بسته بندی خوب و دقیق در ابتدای زندگی در خانه جدید تاثیر مستقیمی بر آرامش و آسایش خانه و اعضای خانه دارد. و باعث آرامش آنها درطول زندگیشان میشود.

حمل اثاثیه منزل

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل | بسته بندی صحیح

بسته بندی وسایل به صورت درست و صحیح یعنی اینکه بدانیم چه چیزی را در چه جایی قرار بدهیم. البته وسایل هایی وجود دارند که در جعبه ها جا نمیشوند. این وسایل ها را بهتر است که با نایلون های حبابدار بپوشانید. هم چنین در هنگام اسباب کشی وسلیل ها بسیار آسیب پذیر هستند. و امکان وارد شدن صدمه به انها و ایجاد خسارت بسیار بالا میرود و به اوج میرسد.

ضرب المثل انگلیسی:

ضرب المثل انگلیسی میگوید: ( سه بار اسباب کشی وسایل برابر است با یک بار آتش زدن آن ها )

پس تلاش کنین که در حین اسباب کشی وسایل هارا به درستی بسته بندی کرده. تا از بروز هر نوع خسارت جلوگیری کنید. همانطور که گفتیم وسایل های بزرگ را داخل نایلون های حبابدار گذاشته و آن ها را باچسب پهن محکم مهر و موم کنید. تا از ضربه به آن جلوگیری کند و مشکل و خسارتی را برای شما به دنبال نداشته باشد.

اسباب کشی منزل در اصفهان | وسایل ضروری

  • چسب پهن
  • جعبه محکم در سایز های متفاوت
  • ماژیک پررنگ

بر روی جعبه های وسایل باید چند نکته ضروری را رعایت کرد

  • مکان قرار گرفتن محتوای درون جعبه ها
  • محتویات داخل جعبه
  • توضیحی کوتاه از وسایل درون جعبه که شکستنی هستند یا خیر

 اسباب کشی منزل چیست؟

اسباب کشی یعنی انتقال دادن وسایل ها از جایی به جای دیگر و در این روش وسایل ها درون جعبه قرار میگیرند. و در هنگام چیدن دوباره وسایل تازه ضعف های آن آشکار میشوند و فاجعه شروع میشود.

هنگامی که اسباب کشی میکنید علائمی مانند خستگی و سردرگمی و عدم آشنایی با محیط جدید را به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این بی توجه باعث بروز مشکلات میشود. پس سعی کنین از تجربه های دیگران استفاده کنین. البته برخی از افراد هستند که فقط به تجربه خود اعتماد دارند و میخواهند آزموده را بیازمایند. اگر شما جزو اینت افراد نیستید پس سعی کنید که این متن را جدی بگیرید. هم چنین در صورت نیاز به  شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید و میتوانید از متخصص جهت انجام باربری و بسته بندی ها کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل

اثاث کشی منزل در اصفهان | بسته بندی اصولی و دقیق

افرادی هستند که تجربه زیادی در اسباب کشی منزل  دارند و این افراد از امتیازهای بسیاری برخور دار هستند. آن ها به دلیل داشتن تجربه کافی در این کار هرگز دچار سردگمی و آشوب ذهنی نشده. و اسباب کشی خود را به بهترین شکل ممکن و با کمترین آسیب به وسایل و آرامش خاطر انجام میدهند. همانطور که گفته شد این افراد با آرامش کامل کارشان را پیش میبرند و هرگز دچار استرس  نخواهند شد. این افراد با دقت وسایل های خود را بسته  بندی کرده و هرچیز را داخل جعبه مخصوص به خودش قرار میدهند. و آن وسایل ها را بدون دردسر و بدون بروز حتی کئچک ترین مشکلی  جابجا میکنند.

چند نکته در مورد اسباب کشی نووز:

 اثاث  کشی منزل در اصفهان درماه اسفند که بسیار نزدیک عید نوروز میباشد بهترین زمان برای اسباب کشی میباشد.

حمل اثاثیه منزل | روش صحیح و اصولی چیدمان

بعد از حمل اثاثیه منزل موفق نوبت به چیدمان میشود که نکته هایی  وجود دارد که میتوان زمان چیدمان را به پایین ترین زمان ممکن برساند. پس در این مطلب کلیدی و مهم مارا همراهی کنید:

اسباب کشی منزل در اصفهان | مراحل چیدماند وسایل

همه میدانند که چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی منزل  تمام شدنی نیست.

اولین کار: جعبه ها

در زمان بسته بندی بر روی جعبه ها محتویات جعبه و مکانی که باید آن ها گذاشت را مشخص کنید به عنوان مثال: جعبه کتاب ها در اتاق مطالعه

دومین کار : وسایل های برقی مهم به برق

قبل از اینکه دست به کار شوید برای چیدمان باید وسایل های مهم را به برق بزنید. از قبیل یخچال، گاز، تلفن و…  . هم چنین وسایل گرمایشی و سرمایشی را هم امتحان کنید و از سالم بودن آن اطمینان ورزید.

سومین کار : قلب خانه، آشپزخانه

همان طور که گفته شد مهم ترین قسمت خانه همان آشپزخانه میباشد.  پس بعد از تخلیه دجعبه ها از کامیونت به خانه ابتدا آشپزخانه را سروسامان بدهید.

بعد از اتمام اشپزخانه میتوانید سراغ اتاق ها و در نهایت بقیه قسمت های خانه باشید.

برای راحتی کارتان از اثاث کشی منزل در اصفهان کمک بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)