a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل | ۴ اصل مهم در چیدمان منزل بعد از اسباب کشی

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > حمل اثاثیه منزل | ۴ اصل مهم در چیدمان منزل بعد از اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل | ۴ اصل مهم در چیدمان منزل بعد از اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل | ۱۰ اصل مهم در چیدمان منزل

حمل اثاثیه در اصفهان | ترتیب دهی به کارتن های اسباب

اسباب کشی منزل در اصفهان | زدن لوازم حائز اهمیت به الکتریسیته

اثاث کشی منزل در اصفهان | کل چین جزء مون (کلی ها رو بچین جزئی ها رو بزار بمونن)

شرکت اسباب کشی ارزان در اصفهان | چیدمان آشپزخانه

شکل ۱ حمل اثاثیه در اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان

 

حمل اثاثیه منزل | ۱۰ اصل مهم در چیدمان منزل

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | ترتیب دهی به کارتن های اسباب

یکی از مهمترین اموری که به شما در امر سرعت دهی به کارهایتان کمک میکند همینه. شما باید همه ی کارتن ها و جعبه هایی که در مراحل ابتدایی اوکی کردید رو بچینید. بعد از اون کاری که به شما کمک میکنه اینه که به ترتیب اولویت اونا رو باز کنید.

باید دقت کنید که ابتدا یه جعبه رو باز کنید و به ترتیب در قسمت هایی که باید قرار بدید بزارید. بعد از اون باید برید سراغ جعبه بعدی که اونم مثل همین کامل در جایی که باید قرار بگیره.

حمل اثاثیه منزل

به همین ترتیب وسایل دیگه رو میارید و میچینید. اولویت بندی آنها را میتوانید بر اساس نامی که بر روی کارتن و یا جعبه نوشته اید انجام بدید. این کار به شما کمک میکنه که بهترین و مهمترین وسایل رو در اولیت یک در جای خود قرار دهید. بعد از آن مواردی که در مرحله ی بعدی هستند را قرار دهید.

دقت داشته باشید که در اولیت بندی کارتن هایی که محتویات شکستنی و یا آسیب پذیر دارند بسیار حساس میباشند. پس بهترین کاری که میتوانید انجام بدید اینه که امور مربوطه را به درستی انجام دهید. جعبه های حاوی وسایل شکستنی را در کارتن قرار بدهید.

شما میتوانید در شکل ۱ حمل اثاثیه منزل و نیز در شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان تصاویری را مشاهده نمائید.

حمل اثاثیه منزل

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی منزل در اصفهان | زدن لوازم حائز اهمیت به الکتریسیته

خب در این بخش یکی دیگر از مواردی که باید بعد از انتقال وسایل انجام دهید را به شما خواهیم گفت. شما ممکن است وسایل زیادی داشته باشین. از طرفی هم اگه دست تنها باشین ممکنه چند روزی طول بکشه که وسایلتون رو بچینید. خب حالا شما اگه مواد غذایی ای داشته باشین که خراب بشن رو باید بزارید در یخچال یا فریزر. در غیر اینصورت ماده های غذایی تون رو از دست میدید.

پس یکی از اعمال مهم پس از انتقال وسایل اینه که لوازم برقی مهم رو به الکتریسیته متصل کنید. یخچال یکی از این نمونه هاست. شما باید سریعا یخچالتون رو به برق وصل کنید و وسیله هایی که باید رو بزارید  توش.

شاید روزی که شما حمل اثاثیه منزل رو انجام میدید، بازی استقلال و پرسپولیس نیز باشه. خب آیا کاری مهم تر از این هست که تلوزیون تون رو وصل کنید به برق و فوتبال رو ببینید؟

خب تلوزیون هم یکی از این وسایل است که شما باید بعد از انتقال متصل کنید به الکتریسیته. یا در مثالی دیگه اگه شما آکواریوم ماهی داشته باشید. و این ماهی ها هم بسیار حساس به محیط باشن. ممکنه تاخیر در راه اندازی آکواریوم باعث بشه که ماهی های شما از بین برن. و این اصلا به نفع شما نیست.

پس سعی کنید که بعد از انتقال لوازم منزلتان حتما وسایل مهم. که با برق کار میکنند را به الکتریسیته متصل نمائید.

اثاث کشی منزل در اصفهان | کل چین جزء مون (کلی ها رو بچین جزئی ها رو بزار بمونن)

بعد از اینکه حمل اثاثیه منزل رو انجام بدید، شما به مرحله ی چینش کارتن ها میرسید. در این مرحله شما باید کارتن رو باز کنید و محتویات اون رو بچینید. خب رای اینکه این کار شما رو با مشکل روبرو نکنه و وقت و زمان شما رو زیاد نگیره. باید ابتدا وسایل کلی رو در جای خود قرار بدید. جزئیات چینش رو بزارید برای بعد از این مرحله.

البته نکته ای که هست باید دقت کنید که نباید یک وسیله ی جزئی رو در بیارید و کنار بگزارید. اگر آن یک وسیله ی جزئی به حساب می آید، آنرا در جعبه یا کارتن قرار بدهید. سپس بر روی جعبه یاد داشت کنید که خالی نست. اینگونه بعد از اینکه وسایل کلی و کلیات منزل رو قرار دادید به سراغش میرید.

بعد از اون هم سر جاش قرار میدید و کارتون باهاش تموم میشه. پس به این نکته که کلیات رو ابتدا بچینید و جزئیات رو سر جاش بزارید دقت کنید.

در مثالی به شما میتوان گفت که فرض کنید، یک جعبه دارید که محتویات داخل اون وسایل دکور شما است. خب قطعا وسیله های کلی به حساب نمیاد و نیازی هم نیست که اونو بزارید تو جای خودش. اما کمد و دکور کلیات به حساب میان و باید در ابتدا بزارید سر جاشون. بعد از اون میتونید محتویات کارتن رو خارج کنید.

پس به این نکات دقت کنید.

حمل اثاثیه منزل

شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل

شرکت اسباب کشی ارزان در اصفهان | چیدمان آشپزخانه

گل کار خونه آشپزخونه اس. این قسمت که هم وقت گیر و هم چالش بر انگیزه قورباقه ی شما به حساب میاد. در علوم روانشناسی شما باید ابتدا اون غورباقه ای رو بخورید که از همه بزرگته. این اصطلاح به معنای اونه که شما باید برای اولین اقدام سختترین کاری که باید انجام بدید رو انجام بدید.

آشپزخونه همونطور که گفتم سخت ترین قسمت خونه است که باید چیدمانش رو انجام بدیم. پس ابتدا وسایلی که باید تو آشپزخونه چیده بشن رو میاریم. بعد از اینکه کارتن ها و جعبه ها رو یکی یکی گشودیم اونا رو تو جای خودشون قرار میدیم.

خب در اینجا ما چهار کاری که در چیدمان حمل اثاثیه منزل باید انجام بدید رو گفتیم. در ذیل شما میتونید با کلیک بر روی عبارات میتونید مطالب مربوطه رو مطالعه نمائید.

شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

اثاث کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی ارزان در اصفهان

چگونگی اسباب کشی منزل

حمل اثاثیه در اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)