a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و مزایای آن #۵

نظم بار > حمل اثاثیه منزل در اصفهان  > قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و مزایای آن #۵

قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و مزایای آن #۵

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتن سازی یکی از نیازهای مهم صنعت امروز ایران در کشور عزیزمان است. این اعتقاد ماست زیرا اگرچه تولیدکنندگان محصولات مختلفی تولید می کنند . و نیاز مبرمی به بسته بندی محصولات خود دارند . قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان اما کارتن سازی و کارتن سازی به موارد مهم و ضروری تبدیل شده اند. سلام و به وب سایت صنایع بسته بندی BTM خوش آمدید. در زیر قصد داریم به بررسی کامل کارتن سازی و جعبه های راه راه و مواردی که در زیر لیست کرده ایم . به شما عزیزان بپردازیم تا بتوانیم در این زمینه مشاوره خوبی به شما بدهیم. حمل اثاثیه منزل  ۱

عنوان قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده امیر رضا محضب
تعداد کلمات ۱۵۰۰
زمان مطالعه ۱۵ دقیقه

فهرست

قیمت کار تن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و مزایای آن

قیمت کار تن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و راه راه

نکاتی در باره ی کارتون سازی و مشکلات آن

قیمت کار تن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و نوع فلوت ها

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل  ۱

حمل اثاثیه خانه  ۲

نظم بار  ۳

 

قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و مزایای آن

کارتن ها و کارتن ها امروزه یکی از بهترین راه های بسته بندی و توزیع کالا هستند . که همیشه با ما در ارتباط هستند و نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارند. این جعبه ها را در بسته بندی محصولات مصرفی مختلف . در بازار و حتی در پشت کامیون هایی که اداره پست را حمل می کنند، می بینیم. اگرچه فراگیر بودن آن ما را به این فکر می‌کند . که جعبه‌های مقوایی همیشه نقشی در زندگی ما داشته‌اند، اما حقیقت این است . که تا اواسط قرن نوزدهم اختراع نشده بود و اولین استفاده از آن با آنچه امروز می‌دانیم فاصله زیادی دارد.

حمل اثاثیه منزل  ۱

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهانصنعت کارتن در ابتدا تعریف ساده ای از فرآیند ترکیب کاغذ راه راه . قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان  (کاغذ راه راه) با دو ورق کاغذ صاف است . که به عنوان آستر در دو طرف کاغذ راه راه قرار می گیرند. در نهایت طی این فرآیند یک کارتن سه لایه ساخته می شود. ثانیاً، تولید کارتن می تواند ضخامت های متفاوتی داشته باشد . تقسیم به سه لایه، پنج لایه، هفت لایه، برش به ورق با اندازه های مختلف . برای ساخت کارتن استفاده می شود. محصولات نوآورانه و خلاقانه سفارشی شده، ما در این زمینه محکم هستیم.

امروزه کارتن ها نقشی حیاتی در زندگی ما دارند . و ما از آن در بسته بندی و توزیع محصولات خود استفاده می کنیم. اگرچه وجود آن در همه جا باعث می شود فکر کنیم .. اما حقیقت این است که تا اواسط قرن نوزدهم اختراع نشده بود . قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و اولین استفاده از آن با آنچه امروز می دانیم بسیار فاصله دارد. همه چیز در انگلستان در سال ۱۸۵۶ آغاز شد، زمانی که ادوارد جی هیلی و ادوارد ای.

فرایند موج گذاری و تا کردن کاغذ  را چه کسی اختراع کرد

آلن فرآیندی را برای موج‌گذاری و تا کردن کاغذ اختراع کردند. هدف آنها قرار دادن کاغذ در کلاه است . که باعث انعطاف پذیری، دوام بیشتر و پوشیدن آن آسان تر می شود. تقریباً ۲۰ سال بعد، نیویورک شروع به استفاده . از کاغذ موجدار برای بسته بندی کرد و همانطور که امروزه می شناسیم . کاغذ راه راه به دلیل استحکام بالا و مقاومت در برابر ضربه برای محافظت از کالاها استفاده می شود. در سال ۱۸۷۱، آلبرت ال جونز در استفاده . قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان از کاغذ راه راه برای بسته بندی و محافظت از کالا پیشگام شد.

او از کاغذ راه راه برای بسته بندی بطری های شیشه ای و لامپ های رشته ای استفاده کرد. در سال ۱۸۷۴، یک آمریکایی دیگر به نام الیور لانگ، ایده آلبرت جونز را مطرح کرد . و دو صفحه صاف در زیر و بالای کاغذ راه راه اضافه کرد. ایده کاغذ راه راه الیور لانگ، انعطاف پذیری و پوسیدگی آن را بدون تغییر شکل افزایش داد . و در نهایت کاتونی که امروز می شناسیم متولد شد، اما پتانسیل کامل آن هنوز محقق نشده است. در سال ۱۸۹۴، هنری نوریس و رابرت تامپسون اولین جعبه مقوایی را در ایالات متحده ساختند. حمل اثاثیه خانه  ۲

یک سال بعد، Wells Fargo از جعبه ها برای حمل و نقل استفاده کرد. این کارتن‌ها نه تنها ارزان‌تر و سبک‌تر از جعبه‌های چوبی سنتی هستند، بلکه نگهداری از آنها نیز آسان‌تر است. در نهایت، تجربه و استفاده ثابت کرده است که جعبه های مقوایی به دلیل وزن سبک . انعطاف پذیری خوب، هزینه کم و استحکام بالا، مواد بسته بندی ایده آلی هستند. در آغاز قرن بیستم، محبوبیت جعبه‌های مقوایی همچنان رو به افزایش است . و امروزه همچنان به‌طوری باقی مانده است که مترادف با قابلیت اطمینان و دوام هستند.

قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و راه راه

 

جعبه های راه راه یا جعبه های راه راه از دو جزء اصلی تشکیل شده . اند که عبارتند از: کاغذ راه راه و آستر. هر دو از کاغذهای سنگین وزن مخصوص به نام “مقوا بسته بندی” ساخته شده اند. لاینر نوعی کاغذ صافی است . که در قسمت بیرونی کارتن ها و داخل ساختار برخی از کارتن ها استفاده می شود. به این کاغذها « اوراق پشتیبان » نیز می گویند. کاغذ ماسه ای، کاغذ راه راه یا کاغذ راه راه است .

حمل اثاثیه خانه ۲

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

معماران سال‌ها می‌دانستند که قوس‌هایی با منحنی‌های مناسب قوی‌ترین راه برای پوشش یک فضای معین هستند. مخترعان تخته راه راه همین اصل را هنگام استفاده از قوس در قسمت نوار میانی اعمال کردند. در کارتن سازی به این قوس ها فلوت می گویند و در صورت چسباندن . به کاغذ پشتی در مقابل خمش و فشار در هر جهت مقاومت می کنند. قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان هنگامی که کاغذ پشتی روی کاغذ راه راه قرار می گیرد  . ستون های تشکیل شده توسط قوس کاغذ راه راه می توانند وزن زیادی را تحمل کنند. شیارها آستر را جدا می کنند و استحکام کارتن را به حداکثر می رساند.

اگر به کارتن فشار وارد شود، فضای بین شیارها به عنوان یک بافر برای محافظت از محتویات جعبه عمل می کند. شیارها همچنین به عنوان عایق برای محافظت از برخی محصولات در برابر تغییرات ناگهانی دما عمل می کنند. در عین حال، بالشتک با افزایش مقاومت از فلوت در برابر آسیب محافظت می کند. فلوت انواع مختلفی دارد. قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان هر یک از این شیارها نامگذاری شده و ابعاد یکسانی دارند . اما ممکن است مشخصات شیارها و تعداد شیارها در هر پا متفاوت باشد. نظم بار  ۳

نکاتی در باره ی کارتون سازی و مشکلات آن

در مبحث کارتون سازی و کارتن سازی زیر شیارها را تعریف می کنیم:طرح اصلی الگوی موجی است که ضخیم است. این پروفیل ضخامت و استحکام بالایی دارد و می توان از آن برای بسته بندی محصولات شکننده استفاده کرد. تعداد دانه: ۳۳ دانه در پا ضخامت: ۴٫۵ تا ۵ میلی مترفلوت B برای بسته بندی محصولاتی مانند قوطی های خود ایستاده توسعه یافته است. در مقایسه با فلوت A، فلوت B دارای شیارهای بیشتر و ضخامت کمتری است. فلوت B دارای سطح سخت با مقاومت در برابر سوراخ شدن خوب و کیفیت خوب هنگام برش و چاپ است. تعداد شیار: ۴۷ شیار در هر پا ضخامت: ۲٫۱ تا ۲٫۹ میلی متر

این فلوت به عنوان فلوت همه کاره شناخته می شود .  و به همین دلیل پرمصرف ترین فلوت در تولید کارتن است. این فلوت به طور گسترده برای حمل و نقل، بسته بندی کالاهای شکننده، محصولات لبنی و غیره استفاده می شود. تعداد فلوت: ۳۸ فلوت در هر پا ضخامت فلوت: ۳٫۵ تا ۳٫۷ میلی مترفلوت E سطح نسبتاً صاف و کیفیت چاپ عالی دارد. این اسلات ضخامت کمی دارد و برای نگهداری مناسب است. فلوت E در کارتن های تاشو برای بسته بندی لوازم آرایشی ظریف استفاده می شود. قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان تعداد شیار: ۹۰ شیار در هر پا ضخامت: ۱٫۱ تا ۱٫۶ میلی متر

نظم بار  ۳

 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

قیمت کارتن ۵ لایه حمل اثاثیه منزل دراصفهان و نوع فلوت ها

فلوت F همچنین برای بسته بندی های کوچک تاشو برای کفش، جواهرات و موارد دیگر مناسب است. تعداد اسلات: ۱۲۵ اسلات در هر پا ضخامت: ۰٫۸ میلی متر علاوه بر گسترش . مداوم پروفیل های شکاف، در سال های اخیر روش های اندازه گیری فلوت افزایش یافته است. پروفیل های فلوت بسیار متفاوت هستند زیرا برای مقابله با جنبه های مختلف .

 

(مانند سرعت، ویژگی های کارتن، اقتصاد و غیره) استفاده می شود.تصویر زیر چهار نوع جعبه راه راه (کارتن کامپوزیت) را نشان می دهد . که با استفاده از آستر و فلوت ساخته شده اند: دو لایه (یک رو): شامل کاغذ موجدار چسبانده شده به آستر . سه لایه (تک دیوار): از کاغذ راه راه راه راه بین دو آستر (لاینر) تشکیل شده است. پنج لایه (دولایه): شامل سه ورق پشتی (لاینر) با دو ورق کاغذ کنگره در بین آنها است. هفت لایه: شامل چهار پد (پد) با سه مقاله کنگره در بین آنها است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)