a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

وسایل مورد نیاز اسباب کشی#۶ حمل وسایل سنگین

نظم بار > حمل اثاثیه منزل در اصفهان  > وسایل مورد نیاز اسباب کشی#۶ حمل وسایل سنگین

وسایل مورد نیاز اسباب کشی#۶ حمل وسایل سنگین

وسایل مورد نیاز اسباب کشی

وسایل مورد نیاز اسباب کشی را آماده کنید. وقتی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان آماده می شوید، باید تصمیم بگیرید آیا قرار است اثاثیه سنگین را برای اثاثیه منرل در اسبابکشی  ۱ جابجا کنید. به خاطر داشته باشید که به دلیل بزرگی و وزن بیشتر مبلمان، جابجایی اثاثیه دشوار و حتی خطرناک است .حتی می‌تواند هزینه‌های اضافی را نیز برای شما به همراه داشته باشد.گاهی اوقات بیشتر از ارزش مبلمان. یکی از وسایل اتاق خوابی که ممکن است بخواهید همراه خود داشته باشید، یک کمد است. به خصوص اگر یک وسیله ی باکیفیت باشد. یا اگر  یک وسیله منزل با ارزش دوست داشتنی است، نمی توانید آن را رها کنید. باید یک باربر با تجربه را استخدام کنید تا این کار را انجام دهد. آنها کار خوبی برای ایمن کردن واحد و جابجایی ایمن آن به هر کجا که بخواهید انجام می دهند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱

فهرست مطالب

اسباب کشی ایمن  اثایه منزل با استفاده از وسایل مورد نیاز اسبابکشی

بسته بندی اثاثیه و ظروف شکننده  برای جلوگیری از آسیب در اسبابکشی

وسایل مورد نیاز اسبابکشی  حمل اثاثیه سنگین منزل در زمان اسبابکشی

استفاده از کادر مجرب برای جابجایی  ایمن اثاثیه منزل

جابجایی سریع و راحت  اثاثیه منزل با استفاده وسایل مورد نیاز اسبابکشی

نتیجه گیری درباره روشهای اسبابکشی آسان و حمل وسایل سنگین

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱

اسباب کشی ایمن و سریع توسط کادر نظم بار ۲

جابجایی اثاثیه منزل سریع مطمبن در اصفهان ۳

عنوان وسایل مورد نیاز اسباب کشی
نام نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۱۶۵۱
زمان ۱۶ دقیقه

 

با این حال، در برخی از سناریوهای جابجایی، جابه‌جایی کمد به‌ویژه اگر به صورت محلی حرکت می‌کنید، منطقی‌تر است. در این مورد،  باید بدانید که چگونه کمد لباستان را بسته بندی و جابجا کنید  یعنی بدون هیچ کمکی. بنابراین، چگونه کمد لباس خود را به خانه جدید خود منتقل می کنید؟.این مراحل را دنبال کنید تا مطمئن شوید  مبلمان و اثایه ی شما ایمن به خانه جدید شما می رسد.**

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱وسایل مورد نیاز اسباب کشی

اسباب کشی ایمن  اثایه منزل با استفاده از وسایل مورد نیاز اسباب کشی

مبلمان کمد دیواری تکانشگری در هنگام حرکت اغلب می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. بله، شما عاشق کمد لباس خود هستید و اولین غریَزه شما این است که آن را جابجا کنید. تا بتوانید آن را در اتاق خواب خود در مکانی جدید قرار دهید . شما باید تا حد امکان عملگرا باشید. از منظر مالی و عملی ارزیابی کنید. قبل از اینکه برای مرتب کردن و وسایل مورد نیاز اسباب کشی کمد خود عجله کنید، به نکات زیر توجه کنید.الان کمد لباس چطوره؟ آیا آنقدر قدیمی، یا آسیب دیده است که ارزش بسته بندی و جابجایی را داشته باشد؟. آیا تنه درختان برای شما ارزش احساسی دارند؟.حساب کنید هزینه حمل و نقل مبلمان شما بیشتر از خرید یک مبلمان جدید پس از جابجایی است. این امر به ویژه برای ورزش های طولانی صادق است. اسباب کشی ایمن و سریع توسط کادر نظم بار ۲

آیا کمدها با چیدمان اتاق خواب جدید مطابقت دارند و با طراحی داخلی آن همخوانی دارند؟ اگر ارزیابی کمد شما نشان می‌دهد که آماده رفتن هستید، زمان مرحله ۲ است . وسایل مورد نیاز اسباب کشی را تهیه کنید. آیا بعد از اسباب کشی باید اسباب کشی کنید یا نو بخرید؟مواد بسته بندی را جمع آوری کنید تصمیم  جابجایی کمد ،  اقداماتی را برای ایمن نگه داشتن مبلمان آغاز کرد. حقیقت این است که باید مطمئن شوید که  مبلمان اتاق خواب به خوبی در جاده ناهموار پیش رو محافظت شود. زیرا مبلمان خانه می تواند خطرات زیادی را برای کمد پنهان کند.مطمئناً نمی‌خواهید برای واحد مبلمان شما اتفاق بدی بیفتد. بنابراین راز محافظت حداکثری از وسایل این است که قبل از شروع فرآیند بسته‌بندی، مواد بسته‌بندی مناسب را آماده کنید.

اسباب کشی ایمن و سریع توسط کادر نظم بار ۲وسایل مورد نیاز اسباب کشی

 

بسته بندی اثاثیه و ظروف شکننده  برای جلوگیری از آسیب در اسباب کشی

مواردی وجود دارد که برای بسته بندی کمد خود هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمد خود را هنگام جابجایی مرتب کنیم. برخی از کمدها زیباتر از بقیه هستند. پتو مبلمان.اینها پتوهای محافظ ضخیم هستند که کمد را احاطه کرده و آن را از هر نیروی مضر خارجی محافظت می کنند. لایه بالشتک نرم نیز هرگونه ضربه و ارتعاش را در طول حمل و نقل جذب می کند.کلاه پلاستیکی برای بسته بندی کشو باهدف نگهداری آن که داخلش است بدون نیاز به بیرون آوردن آن عالی است. برای اطلاعات بیشتر بخش های زیر را بخوانید.تکه های مقوا برای محافظت از ظریف ترین قسمت های مبلمان اتاق خواب خود به ورقهای مقوای سنگین نیاز دارید. نوار ماسک برای جلوگیری از باز شدن کشوهای کابینت از آن استفاده کنید  زیر را ببینید.چسب بسته بندی. برای محکم کردن پتوی مبلمان روی کمد به نوار بسته بندی  وسایل مورد نیاز اسباب کشی نیاز دارید

. اسلایدر مبلمان را بخرید قبل از اینکه کمد خود را جمع کنید و حرکت کنید. باید این تکه مبلمان را از روی دیوارها جدا کنید. حتی اگر تمام کشوهای کمد را خالی کرده باشید، ممکن است چمدان برای شما و دستیارتان خیلی سنگین باشد. و نتوانید به راحتی آن را بلند کنید و به مرکز اتاق بروید. برای تسهیل این کار، در استفاده از لغزنده مبلمان تردید نکنید. سرسره‌های مبلمان از پلاستیک بادوامی ساخته شده‌اند که اصطکاک بین اجسام سنگین و کف را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. به شما این امکان را می‌دهد که اجسام بزرگ را در یک اتاق با کمترین آسیب صفر بچرخانید . نوع مناسب گلایدر مبلمان را تهیه کنید برای کف های چوبی و کاشی، گلایدری با احساس در پایین نیاز دارید. روش دیگر، برای کف های فرش شده، می توان از ریل مبلمان یا از وسایل مورد نیاز اسباب کشی  استفاده کرد.

وسایل مورد نیاز اسباب کشی  حمل اثاثیه سنگین منزل در زمان اسباب کشی

نحوه انتقال مبلمان به حالت دیگر: ۱۰ مرحله یک عروسک مبلمان بخرید.بسته به نوع کمد لباسی که جابجا می کنید، مبلمان ممکن است بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ پوند وزن داشته باشد. وزن دقیق هر واحد به جنس آن چوب جامد  و اندازه آن بزرگی کمد بستگی دارد.همانطور که می بینید، حتی اگر در روز جابجایی کمک بگیرید، توصیه نمی شود که با دست خالی حرکت کنید. بدون استفاده از تجهیزات جابجایی مناسب. بنابراین، برای جابجایی کمد به کامیون در  حرکت، بهتر است از گاری یا از وسایل مورد نیاز اسباب کشی استفاده کنید.

گاری یک سکوی سطح پایین – ساخته شده از چوب یا فولاد – با ۴ چرخ چرخان در پایین است.نکته در مورد گاری های مبلمان این است که می توانند بارها تا هزار پوند یا بیشتر را حمل کنند.یک گاری اسباب کشی از یک شرکت حمل و نقل  اجاره کنید یا از نزدیکترین فروشگاه لوازم منزل خود بخرید.از یک حرکت دهنده ملایم بخواهید که به شما کمک کند کمد لباس خود را جابجا کنید.اگر نمی توانید حداقل یک یاور قابل اعتماد پیدا کنید، کار معقول را انجام دهید و یک باربر استخدام کنید. جابجایی کمد لباس به این معنا نیست که باید وسایل بزرگ و سنگین را کاملا خودتان جابجا کنید. یعنی تصمیم می گیرید به جای پرداخت هزینه وسایل را با استفاده از وسایل مورد نیاز اسباب کشی با دوستان جابجا کنید. جابجایی اثاثیه منزل سریع مطمبن در اصفهان ۳

استفاده از کادر مجرب برای جابجایی  ایمن اثاثیه منزل

بنابراین، از یک دوست خوب بپرسید که آیا می تواند به شما در جابجایی مبلمان سنگین اتاق خواب کمک کند. علاوه بر کمد لباس، احتمالاً چندین مبلمان دیگر نیز دارید. بنابراین یک کمک قابل اعتماد ضروری است. اگر بتوانید چندین کمک جمع آوری کنید برای شما بهتر است.اگر نمی توانید کسی را پیدا کنید که به شما کمک کند، منطقی باشید و سعی نکنید قهرمان تنها باشید. در عوض، برای جلوگیری از سردردهای شدید، با فردی با تجربه تماس بگیرید.چگونه از یک دوست بخواهید که به شما برای بسته بندی وسایل مورد نیاز اسباب کشی کمک کند حرکت کنید.هر چیزی را از بالای کمد برداریدوقت آن است که کمد خود را برای حرکت آینده مرتب کنید.

در حال حاضر، اولین مرحله در فرآیند بسته بندی کمد، حذف هر چیزی از بالای کمد است . شمع، عطر، آرایش، جواهرات، عکس های قاب، گلدان، چراغ ها، یا هر چیز دیگری که برای دکوراسیون مناسب است.بسته به ماهیت این اقلام، از کاغذ بسته بندی یا نایلون (برای وسایلی که به راحتی می شکنند) استفاده کنید. و آنها را در جعبه های جداگانه بسته بندی وسایل مورد نیاز اسباب کشی جای دهید. کمد لباس نباید چیزی روی آن باشد، فقط آینه بزرگ باقی مانده باید با خیال راحت برداشته شود. و بعداً جداگانه بسته بندی شود.برای ارسال کمد لباس خود می توانید از خدمات ترانسفر تهران استفاده کنید.

جابجایی سریع و راحت  اثاثیه منزل با استفاده وسایل مورد نیاز اسباب کشی

خالی بودن کشوهای کمد.سوالی که باید از خود بپرسید این است که می توانید هنگام حرکت لباس ها را در کمد  نگه دارید؟. این یک سوال خوب است . به هر حال، داشتن لباس در کشو تا حد زیادی روند بسته بندی وسایل مورد نیاز اسباب کشی را سرعت می بخشد.و این درست است که هنگام حمل چمدان، لباس ها آسیب نمی بینند، پس آیا باید کشوها را خالی کنید؟

لباس ها ممکن است وزن زیادی نداشته باشند، اما وقتی لباس ها در کشوهای متعدد زیاد باشد. وزن آن افزایش می یابد. فقط به خاطر داشته باشید که هر وزن اضافی، جابجایی کمد خود را به خانه جدید دشوارتر می کند.بنابراین، روش پیشنهادی این است که با وسایل مورد نیاز اسباب کشی کشوهای کمد لباس را خالی کنید تا مبلمان سبک تر و راحت تر شود. لباس ها، ملحفه ها، حوله ها، پتوها و هر چیز دیگری را داخل این کشوها بردارید.  آنها را به صورت جداگانه در جعبه های مقوایی متوسط ​​تا بزرگ قرار دهید.

نتیجه گیری درباره روشهای اسباب کشی آسان و حمل وسایل سنگین

زمانی که قصد دارید به منزل جدید بروید ، قبل از اسباب کشی باید اسباب و اثاثیه را بسته بندی کنید . اسباب کشی آسان و ایمن داشته باشید .

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و ایران توسط پرسنل حرفه ای نظم باروسایل مورد نیاز اسباب کشی

سوالهای متداول درباره ی اسباب کشی ایمن و آسان

چگونه وسایل مورد نیاز اسباب کشی را آماده کنیم ؟

می توانیم با کارشناسان مجرب در نظم بار تماس بگیریم

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان  از چه  روش هایی استفاده کنیم ؟

می توانیم با کارشناسان مجرب در نظم بار تماس بگیریم

از چه روش هایی برای حمل وسایل سنگین استفاده کنیم ؟

نظم بار با استفاده از کادر مجرب حمل و نقل وسایل و اسباب منزل را آسان می کند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)