a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

چگونه اسباب کشی سخت را به اسباب کشی ساده تبدیل کنیم

نظم بار > حمل اثاثیه منزل اصفهان  > چگونه اسباب کشی سخت را به اسباب کشی ساده تبدیل کنیم

چگونه اسباب کشی سخت را به اسباب کشی ساده تبدیل کنیم

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان

عنوان چگونه اسباب کشی سخت را به اسباب کشی ساده تبدیل کنیم
نویسنده محمد متولی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۹۵۸
مدت زمان مطالعه ۰۹:۵۸ دقیقه

فهرست مطالب

چگونه می توان اسباب کشی ساده ای را تجربه کرد

اولین نکته اسباب کشی ساده این است که کارتن حمل اثاثیه مناسب بیابید

قبل ازآغاز حمل اثاثیه باید وسایل شکستنی رابسته بندی کنید

برای ساده تر کردن اسباب کشی باید یک لیست کاری درست کنید

لوازمی که شبیه به هم هستند را کنار هم بسته بندی نکنید

برای اطمینان یک بار دیگر بسته بندی خود را تست کنید

فهرست اشکال

شکل ۱ کارتن حمل اثاثیه

شکل ۲ نحوه بسته بندی لوازم شکستنی

  • چگونه می توان اسباب کشی ساده ای را تجربه کرد

آرام آرم داریم به فصل بهار نزدیک میشویم و بیشتر خانواده ها دراین فکرهستند که خانه شان را نو کنند. مالکان به دنبال خانه بزرگی هستند و مستاجران هم با اتمام قرارداد شان به فکر پیدا کردن منزل جدید هستند. ولی با این حال یکی از عضو جدا نشدنی برای منتقل شدن به منزل نو حمل اثاثیه منزل اصفهان است. اگرچه حمل اثاثیه کارآسانی نیست وبایدبرنامه دقیقی داشته باشیم اما بابکارگیری راهکارهای ساده حمل اثاثیه منزل در اصفهان ساده میشود. شاید شما بخواهید حمل اثاثیه نظم بار داشته باشید ولی شاید این کار برای شما بسیار سخت و مشکل باشد. ما در این نوشتار نکاتی را میگوییم که شما با بکاربردن آن ها میتوانید اسباب کشی ساده ای داشته باشید.

  • اولین نکته اسباب کشی ساده این است که کارتن حمل اثاثیه مناسب بیابید

اولین گام در حمل اثاثیه منزل اصفهان بسته بندی لوازم می باشد گام اول برای بسته بندی یافتن کارتن خوب است. هرچه قطرکارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان زیادباشد ایمنی لوازم زیاد میشود به همین خاطرتلاش کنید تاکارتنهای باکیفیت راانتخاب کنید. کارتن نظم بار درسه سایز ازمواد با کیفیت و سطح سفید خارجی و ۵ ورقه تشکیل شده وتولید میشود. کارتن کوچک (سایز کارتن موز)(طول پنجاه -عرض سی-ارتفاع سی و پنج) که مخصوص ظروف چینی و کتاب ها می باشند. کارتن های متوسط (طول شصت-عرض چهل-ارتفاع پنجاه) سانتی متری دارند و مناسب لوازمی مثل لوازم برقی و لوازم آشپزخانه هستند. کارتن های بزرگ (طول هفتاد-عرضپنجاه-ارتفاع چهل)سانتی متر دارند و برای لوازمی مثل قابلمه ها و ظرف های پلاستکی مناسب هستند. با توجه به شکل ۱ کارتن حمل اثاثیه شما می توانید چند نمونه کارتن مخصوص اسباب کشی را مشاهده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱ کارتن حمل اثاثیه

  • قبل ازآغاز حمل اثاثیه منزل باید وسایل شکستنی رابسته بندی کنید

برای آغازبسته بندی لوازم توصیه میکنیم اول ظرفهای شکستنی رابسته بندی کنید تا ظروف حین حمل اثاثیه منزل اصفهان نشکنند. برای بسته بندی ظرف ها میتوان از روزنامه و پارچه استفاده کنید تا از آسیب دیدن ظرف ها جلوگیری شود. برای این که ازآسیب دیدن ظروف جلوگیری کنیدخوب است حوله های بزرگ راکنارکارتن های حمل اثاثیه منزل در اصفهان قراردهید. یک توصیه دیگر این است که روی کارتن ها نام شکستنی نوشته تا کارکنان نظم بار آنها رابااحتیاط منتقل کنند. تا هر موقعی که به خانه نو خود رفتید هر چه سریع تر بتوانید وسایل را سر جای مناسب بچینید. توصیه دیگر برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شکستنی این است که به صورت لایه لایه پارچه بین ظروف بگذارید.

  • برای ساده تر کردن اسباب کشی باید یک لیست کاری درست کنید

برای این که حین حمل اثاثیه منزل اصفهان گیج نشوید بهتراست فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید درست کنید. میتوان برنامه ی دقیقی برای بسته بندی لوازم ایجادکنید تا فشارهای حمل اثاثیه منزل در اصفهان را دریک روزتجربه نکنید. اینکه ناگهان شروع به بسته بندی لوازم کنید خطای بزرگی است امکان دارد باعث صدمه دیدن یاگم شدن لوازم شود. بهتراست برگه وخودکاری برداشته و به اتاق ها بروید و لیستی ازلوازمی که میخواهید بسته بندی و منتقل کنید بنویسید. این لیست با امکاناتی که شرکت حمل اثاثیه nazmbar در اختیارتان قرار می دهد میتواند برای شما بسیار سودمند باشد. این کاربسیاراهمیت دارد وبه آماده کردن خانه قبل ازاثاث کشی کمک بسیار زیادی به شما میکند بخصوص اگرمنزل شلوغ باشد.

  • لوازمی که شبیه به هم هستند را کنار هم بسته بندی نکنید

در حمل اثاثیه منزل اصفهان لوازمی که شبیه به هم هستندرابسته بندی نکنیدمثلا داروهارابالوازم کوچک آشپزخانه درون یک کارتن نگذارید. زیرا زمان بازکردن کارتن لوازم با هم مخلوط شده و موجب سردرگمی شما میشوند وجدا کردن آنها کار مشکلی میشود. برای محکم کردن لوازم می توان از پارچه ها‌ استفاده کنید تا لوازمحین حمل اثاثیه منزل در اصفهان سر نخورند. عالی ترین بسته‌ بندی موقعی است‌ که لوازم سرجای خود به وسیله لوازم دیگر پابرجا مانده ومانع افتادن آنها میشود. پس از پر کردن کارتن ها باید روی آن ها بنویسید که وسایل درون این کارتن برای چه کسی است. یا میتوانید نشانه ای رو کارتن های nazmbar گذاشته تا بدانید وسایل درون این کارتن ها برای چه کسی است. با توجه به شکل ۲ نحوه بسته بندی لوازم شکستنی شما می توانید با نحوه بسته بندی ظروف شکستنی آشنا شوید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل ۲ نحوه بسته بندی لوازم شکستنی

  • برای اطمینان یک بار دیگر بسته بندی خود را تست کنید

پس از پایان کاراستراحت کنید سپس دوری درمنزل زده تامطمئن شوید وسیله ای حین حمل اثاثیه منزل اصفهان جانگذاشته باشید. گاهی اوقات نگاه دوباره انداختن به خانه امکان دارد مواردی را به یادشما بیاورد که شما آنها را فراموش کردید. و اگرشما چیزی راپیدا کردید آن را در داخل کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان گذاشته و بسته بندی کنید. حتما دقت کنید که روی همه کارتن ها شکستنی یا غیر شکستنی بودن لوازم داخل آن و جای آن رابنویسید. برای‌همین میتوان ازماژیک های رنگی استفاده کنیدبه طورمثال رنگ سبز برای لوازم آشپزخانه قرمزبرای اتاق ها یاهرطوری که شما راحتید. کار دیگری که می توان انجام داد این است که کارتن های nazmbar رابشمارید یا روی کارتن ها شماره بچسبانید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)