a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۱۰ نکته خیلی مهم در زمان حمل اثاثیه منزل سنگین!

نظم بار > باربری در اصفهان  > ۱۰ نکته خیلی مهم در زمان حمل اثاثیه منزل سنگین!

۱۰ نکته خیلی مهم در زمان حمل اثاثیه منزل سنگین!

حمل اثاثیه در اصفهان nazmbar

باربری در اصفهان –حمل اثاثیه منزل- نظم بار –nazmbar

فهرست مطالب

۱۰ نکته خیلی مهم در زمان جابه جای اثاثیه منزل سنگین!

حمل مبلمان سنگین توسط خودتان یا از شرکت حمل و نقل کمک بگیرید؟

چگونه مبلمان سنگین را خودمان جابه جا کنیم ؟

دو وسیله برای حمل اثاثیه منزل مانند مبلمان سنگین:

چگونه در هنگام جابه جای از مبلمان خود محافظت کنید؟

برای جابه جای وسایلی مانند مبلمان از تکنیک‌های خاص استفاده کنید!

 

فهرست شکل‌ها

شکل ۱: باربری در اصفهان

:شکل ۲: حمل اثاثیه منزل

 

عبارت کلیدی باربری – حمل اثاثیه سنگین
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده زهرا مسائلی
تعداد کلمات ۹۳۲
زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

 

در زمان جابه جای اثاثیه نکاتی را باید رعایت کنید. در این مقاله به این نکات اشاره می کنیم.

چه در حال جابجایی باشید و چه فقط در حال مرتب سازی مجدد باشید. جابجایی مبلمان سنگین کار بزرگی است. از این تکنیک های ساده برای جابجایی وسایل سنگین بدون خراب کردن کمر، خانه و اثاثیه خود استفاده کنید. یک نکته مهم در حمل اثاثیه منزل اینه که از سر خود استفاده کنید، نه از پشت. برای مشاوره می توانید از نظم بار مشاوره و راهنمای بگیرید.

۱۰ نکته خیلی مهم در زمان حمل اثاثیه منزل سنگین!

 • مبلمان بزرگ و سنگین را جدا کنید.
 • مبلمان بزرگ یک دفعه بلند نکنید.
 • از خم شدن کمر خودداری کنید.
 • برای جابجایی مبلمان سنگین از روش هول دادن استفاده کنید.
 • به جای حمل وسایل سنگین بکشید.
 • از مبلمان سنگین با پلاستیک محافظت کنید.
 • پشت صندلی چرخان را بردارید.
 • به جای بلند کردن مبلمان، آن را بکشید.
 • دو وسیله برای جابه جای وسایل منزل استفاده نمایید.
 • بهتره از شرکت باربری مشاوره بگیرید.

حمل مبلمان سنگین توسط خودتان یا از باربری در اصفهان کمک بگیرید؟

مهم نیست که کجا و چگونه زندگی می کنید. شما مبلمان سنگینی دارید که هنگام انتقال از خانه و انتقال به خانه جدید باید آنها را حمل کنید. اگر مجبور هستید پیانو یا وان آب گرم را جابجا کنید، بسیار مراقب باشید. از nazmbar راهنمای بگیرید. شکل ۱: باربری در اصفهان در زیر ببینید.

چگونه مبلمان سنگین را خودمان جابه جا کنیم ؟

برای قطعات مبلمان مانند کاناپه، صندلی، لغزنده های پلاستیکی را روی پایه های مبلمان خود قرار دهید تا لغزان شود. همچنین می توانید از یک بالشتک متحرک یا یک تکه بزرگ مقوا پهن شده استفاده کنید.

همچنین یک پتو متحرک که دور مبلمان می پیچید استفاده کنید. تا از خراش و فرورفتگی در امان بماند. به راحتی مبلمان را روی پتو پهن شده روی زمین قرار دهید. و مبلمان را بکشید. این به شما امکان می دهد تا مجبور به بلند کردن نشوید. به علاوه امکان از بین رفتن و آسیب رساندن به مبلمان را از بین می برد. از باربری در اصفهان مشاوره بگیرید. شما می توانید برای راهنمای بیشتر با nazmbar تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل nazmbar

شکل ۱: باربری در اصفهان

دو وسیله برای حمل اثاثیه منزل مانند مبلمان سنگین:

 1. تسمه متحرک:

تسمه های بالابر را می توان برای اجسام با طول های مختلف و همچنین برای حرکت دهنده ها تنظیم کرد. آنها به کاهش فشار در بازوها کمک می کنند. اگر این وسایل ندارید بهتره با باربری در اصفهان تماس بگیرید.

 1. عروسک های متحرک:

اگر وسایل بسیار سنگین مانند وسایل را منتقل می کنید بسیار مفید هستند. آنها همچنین اجازه می دهند بارهای سنگین را به راحتی از پله‌ها و محدوده‌ها بالا و پایین ببرند.

چگونه در هنگام حمل اثاثیه منزل از مبلمان خود محافظت کنید؟

اگر وسایل شکننده یا خاصی را جابجا می کنید، باید بیشتر مراقب باشید! برای محافظت از مبلمان چوبی از لنت های متحرک و نوارهای بزرگ برای بستن آنها استفاده کنید. شکل ۲: حمل اثاثیه منزل در زیر ببینید.

علاوه بر این، محافظت از کف های شما بسیار مهم است. به خصوص اگر آنها از چوب سخت، کاشی، وینیل یا موکت هستند. می توانید برای پوشاندن مسیرهای خروجی وسایل خانه خود از تکه های بزرگ مقوا ضخیم استفاده کنید. یا ورق های محافظ پلی اتیلن با دوام را روی معابر قرار دهید که می دانید ترافیک زیادی وجود دارد. می توانید از انجام تعمیرات گران قیمت منزل بلافاصله پس از انتقال به خانه جدید خود جلوگیری کنید. در هنگام جابجایی وسایل بزرگ خود باید به دیوارهای خود نیز توجه زیادی داشته باشید. زیرا ممکن است در معرض خسارت اموال نیز باشند. از نظم بار راهنمایی بگیرید.

باربری در اصفهان nazmbar

:شکل ۲: حمل اثاثیه منزل

سرانجام، برای وسایل بزرگ مانند یخچال، ماشین ظرفشویی یا ماشین لباسشویی، ضروری است. که قبل از حرکت آنها را تمیز و خشک کنید تا از جمع شدن کپک و کپک جلوگیری شود. برای حمل اثاثیه سنگین می توانید از باربری در اصفهان راهنمای بگیرید. بخصوص از شرکت nazmbar راهنمای بگیرید.

   برای حمل اثاثیه منزل مانند مبلمان از تکنیک‌های خاص استفاده کنید!

برای جابجایی کاناپه ها از داخل درها، آنها را به صورت عمودی در کنار خود حمل کنید. اگر کاناپه قدری بلندتر از دهانه درب است از قسمت بالایی دور از در شروع کنید تا چندین اینچ فاصله بگیرید.

برای جابجایی صندلی های بزرگ، آنها را به پهلو برگردانید، تا به شکل “L” درآیند. پشت را ابتدا در گوشه گوشه و از درب خارج کنید. برای گرفتن راهنمای و مشاوره از شرکت نظم بار کمک بگیرید.

برای تشک ها شاید متوجه شده باشید که بعضی از آنها دسته دارند. این دستگیره ها برای حمل ساخته نشده اند، اما می توان از آنها برای انجام این کار استفاده کرد. یک طناب را از طریق این دسته ها رد کنید. سپس قطعات لوله PVC را روی انتهای طناب بلغزانید. حلقه کنید و هر انتهای آن را ببندید و یک بند درست کنید. به این ترتیب می توانید تشک را خوب بگیرید. همچنین می‌توانید یک کیسه تشک پلاستیکی برای قرار دادن روی تشک خریداری کنید. تا مطمئن شوید در حین حرکت کثیف نمی شود. از باربری در اصفهان راهنمایی بگیرید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود

بله بسیار کارآمد و مفید بود

آیا روش جابه جای مبلمان سنگین را آموختید

بله از سایت یاد گرفتم

آیا تکنیک های حمل اثاثیه منزل را یافتید

بله تکنیک ها را پیدا کردم

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)