a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۱۰ چیز که در اسباب کشی منزل در اصفهان مورد نیاز است

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > ۱۰ چیز که در اسباب کشی منزل در اصفهان مورد نیاز است

۱۰ چیز که در اسباب کشی منزل در اصفهان مورد نیاز است

اسباب کشی منزل در اصفهان

10 چیز که در اسباب کشی مورد نیاز است. Refrigerator  احتمالاً یکی از آخرین مواردی است که قبل از اسباب کشی منزل در اصفهان  را بارگیری می کنید.

تغییر دما ، عدم گردش هوا و حرکت پر سرعت  در حین حرکت روی Refrigerator شما تأثیر منفی بگذارد. پاک کردن و آماده سازی مناسب به آماده بودن  برای استفاده در هنگام رسیدن به مقصد کمک می کند.

مرحله اول: بارگیری و تمیز کردن در حین اسباب کشی منزل در اصفهان

شما می توانید قبل از بسته بندی آن ، Refrigerator  خود را تمیز کنید.ابتدا می خواهید همه وسایل قابل خراب شدن را از محفظه داخلی دستگاه حذف و دور بیندازید . پس از خالی بودن Refrigerator  ، دستگاه یخ زده و همه یخ و رطوبت اضافی آن را از بین ببرید. توجه داشته باشید مخزن سرریز شما ممکن است برای مقابله با مقدار آب ایجاد شده توسط چرخه ناکافی باشد . برای بهبود حتماً شیلنگ تخلیه را در قسمت پایین دستگاه خود قرار دهید . راه حلی برای کانال انتقال آب اضافی به دور از واحد را مشخص کنید. تمامی اصول مناسب را برای اسباب کشی منزل در اصفهان رعایت کنید .در  شکل ۱ سری اصول را مناسب ببینید .

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل

قسمت بیرونی دستگاه را با یک دستمال مرطوب و صابون ملایم پاک کنید .با این کار باقیمانده مواد غذایی حذف شود. قطعات داخلی مانند قفسه ها و کشوها را برای خیساندن در آب گرم و مواد شوینده جدا کنید. سینی های یخ و سطل های ذخیره یخ فقط باید در آب ولرم شسته شوند.

سرانجام ، شما می خواهید حداقل ۲۴ ساعت در را باز کنید تا همه رطوبت تبخیر شود.

مرحله دوم: سخت افزار لوازم خانگی ایمن

برای اطمینان از اینکه همه چیز در حین اسباب کشی منزل در اصفهان در جای خود باقی مانده است . لازم است تمام قسمتهای سست و متحرک را ایمن کنید. قفسه های شیشه ای برای جابجایی ایمن باید در یک کارتن جداگانه جدا ، تمیز و بسته بندی شوند.

یک جاذب بو و کپک مانند جوش شیرین را در یخچال و فریزر خود قرار دهید. همه کشوها و محفظه ها را ببندید . قبل از اینکه دستگاه را ببندید ، تمام سطوح را با یک حوله خشک پاک کنید.

مرحله سوم: لوازم خانگی پیش از اسباب کشی منزل در اصفهان سرویس دهید

قبل از حرکت ، یک تکنسین حرفه ای لوازم خانگی را برای سرویس دهی دستگاه خود استخدام کنید. این خدمات از طریق یک شخص سوم  خوب  ارائه می شود . به عنوان هزینه اضافی به صورتحساب اسباب کشی منزل در اصفهان اضافه می شود.

در تهیه Refrigerator  برای سرویس دهی پوشش پایه و گرد و غبار را از خازن یا کمپرسور جدا کنید. آب اضافی را از تابلو تبخیر کننده خالی کنید و قبل از تعویض پوشش مطمئن شوید که دستگاه خشک است.

اگر دستگاه آب سردکن یا یخ ساز اتوماتیک دارید ، آب را خاموش کرده و خط آب را جدا کنید. باید مخزن آب را خالی کنید.

اگر Refrigerator  شما یک مدل قدیمی تر است ، شاید نیاز به خاموش شدن موتور یا کمپرسور داشته باشید. امروزه اکثر یخچال ها واحدهای پلمپ شده هستند که نیازی به این سرویس ندارند.

در محل جدید حداقل یك ۲۴ ساعت پس از تحویل Refrigerator  كار نكنید. این کار باعث می شود تا زمان روغن تنظیم شود و از آسیب احتمالی کمپرسور جلوگیری می کند.

یخ سازان و دستگاههای پخش آب باید به یک خط آب وصل شوند. خدمات نصب یا قطعات را می توان از نمایندگی مجاز دریافت کرد. ممکن است لوله مس ، شیر خاموش و اتصالات مورد نیاز باشد.

لطفاً هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان توجه کنید

هنگام آماده شدن برای حرکت ، لوازم خانگی نیاز به توجه ویژه دارند. بسیاری از واحدهای بزرگ دارای اتصالات ولتاژ بالا یا گازرسانی هستند .این اسباب نیاز به توجه یک تکنسین لوازم خانگی دارد. نماینده نمی تواند در قطع ارتباط ، سرویس یا نصب مجدد وسایل در این گروه کمک کنند. در یک شکل ۲ نمونه آن را میبینید .

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ تجهیزات

شما می توانید به نماینده خود اجازه دهید قبل از حرکت خود از قبل سرویس لوازم را ترتیب دهد. این سرویس از طریق یک سرویس شخص سوم خوب ارائه می شود .با این حساب به عنوان هزینه اضافی به صورتحساب بار اضافه می شود.

وسایل (دستگاه یخ ساز ، واشر ، خشک کن و غیره) را جدا کنید .اگر این کار را نکردید ، آنها را در محل جدید وصل کنید.

ارتباطات در اسباب کشی منزل در اصفهان را قطع کنید

وسایل تعمیر

تهویه هوا پنجره یا آنتن های تلویزیونی و رادیویی را حذف یا نصب کنید.

خدمات سیم کشی ، لوله کشی ، برق یا نجاری را انجام دهید.

از نماینده خود در مورد سرویس لوازم شخص سوم سؤال کنید .  بیش از ۲۰ کیت متحرک واشر مختلف از تولید کنندگان لوازم مختلف موجود است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)