a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۲۰ نکته داشتن اسباب کشی منزل در اصفهان اقتصادی و ارزان

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > ۲۰ نکته داشتن اسباب کشی منزل در اصفهان اقتصادی و ارزان

۲۰ نکته داشتن اسباب کشی منزل در اصفهان اقتصادی و ارزان

20 نکته برای داشتن یک اسباب کشی اقتصادی و ارزان در اصفهان

باکس بندی و جعبه کردن اثاثیه در اسباب کشی منزل در اصفهان

باکس و مرتب کردن اسباب نرخ حمل و نقل را Low-offو کیفیت تحویل را افزایش میدهند .  با استفاده از باکس هایی با اندازه مناسب این کار را انجام بکنید . این باکس ها که به صورت تقاضا تهیه می شوند ، را میشود از شرکت های حمل اثاثیه تهیه کرد . همچنین فروش این باکس ها در فروشگاه های سراسر شهر نیز به فروش میرسند .

با خرید این باکس ها و جمع کردن اسباب خود ، آن ها را از آسیب دیدن جلوگیری کنید .

با  تهیه باکس کردن برای وسایل چوبی و مبلمان اثاثیه ای پایدار و محافظ ، از خود حفظ کنید .  آیا حمل و نقل وسایل یا حمل و نقل شخصی شما در هنگام حمل و نقل اهمیت دارد. تحویل جعبه ها یا سینی های قوی ، با حوصله و آسیب ندیده به شما کمک میکند .این کار نه تنها به محافظت از آنها بلکه در بودجه های شما نیز بسیار عالی است .  شما میتوانید اسباب کشی منزل در اصفهان خوبی داشته باشید .

نگرانی از بودجه و نگهداری ابزار دو امر مهم در این حوزه میباشند. کمپانی ها ماشین های خوب را دارند  که برای کاربرد شما آماده  می شوند. ما به شما نگهداری و مراقبت از اسباب را آموزش میدهیم . پشتیبانی ما به صورت فنی و  شبانه روزی در تمامی ایام هفته  ارائه می گردد.

مبلمان

باید مبلمان را مناسب و بی آسیب انتقال دهیم .در واقع مبلمان بخش مهم و اصلی تزئینات شما را فرا میگیرند . با رعایت اصول از آسیب به آنها پیشگیری کنید . خسارت به مبلمان بسیار بد و غیر قابل جبران میباشد . مبلمان استیل و سلطنتی با منبت کاری های موجود در آن نیاز به توجه بیشتر دارد . جابه جایی آنها  مخصوصا هنگام انتقال با پله ها دشوارتر و پر هزینه تر میباشد . برای مبلمان بزرگ و حجیم نمیشود که آنها را در آسانسور گذاشت  . بدین صورت مجبوریم آنها را با پله جابه جا کنیم .

انتقال این مبلمان با پله و به صورت تکی کاری دشوار است . به تنهایی نمیشود یک کاناپه ی ۴ نفری را به طبقه ی هفتم برد  . نمیشود هیچگونه آسیبی به آن نزد  . برای انتقال مبلمان در اسباب کشی منزل در اصفهان بهتر است آنها را به متخصصین این امر بسپارید .

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۱ مبلمان

این کمپانی ها با ارائه ی عمله ی آموزش دیده ی این امر کار، عمل را برای شما هموار میکنند . این عمله ها برای این چیز یادگیری دیده اند و انتقال به طبقه ی هفتم برای آن ها دشوار نیست . حتی آنها  این امر را بدون هیچ آسیبی انجام میدهند . این عمله ها با دریافت مبلغ به صورت ساعتی کار را پیش میبرند .

آشپزخانه

قبل از رفتن به منزل جدید باید قلب منزل یعنی kitchen را شستشویی کنید . آشپزخانه به خاطر اینکه اصلی ترین بخش منزل به شمار می آید باید بسیار تمیز و عاری از میکروب باشد . باید قبل از شروع به چیدن وسایل در آن با مواد شوینده این کار را انجام دهیم . مرتب کردن kitchen با موارد زیر انجام میشود :

کابینت ها

باید به صورت کامل آنها را خارج کنیم . آنها با ید عاری از میکروب ها و کثیفی ها باشند . برای راحتی میتوان آن ها را با شوینده های مخصوص که برای کابینت های چوبی و غیره  اند تمیز کنیم . تمامی نکات را برای اسباب کشی منزل در اصفهان انجام دهید .

اصول را رعایت کنید .

باید توی Cabinetsها را با روزنامه و یا نایلون های ویژه پر کنیم . هر Cabinets را به یکی از اسباب تان اختصاص دهید . اسباب پر کاربرد را در Cabinets های نزدیک قرار دهید . اثاثیه ی خود را دسته بندی کنید . با این کار نظم امور نیز افزایش میابد .

کف

با شستن و تی کشیدن کف میکروب ها در اسباب کشی منزل در اصفهان از سر راه بردارید .

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ آشپزخانه

نکته :

این را بدانید که شاید فردی که قبلا در منزل شما سکونت داشته قوانین مناسبی برای خود نداشته باشد . شاید ساکن قبلی فردی بی انظباط باشد یا قوانینش مخالف قوانین شما باشد . برای پیشگیری از بیماری ها و میکروب ها باید به تمیزی این قسمت از منزل توجه ویژه ای داشت .

اسباب سنگین

این اسباب شامل پیانو و گاوصندوق و یخچال یا ساید شما میباشد .ما در اینجا به توضیح یکی از آنها یعنی یخچال میپردازیم .

یخچال

این مورد جزو موارد اصلی و پرهزینه در انتقال میباشد . Refrigerator به خاطر قطعات مهم و برقی به صورت اصولی انتقال شوند . برای انتقال Refrigerator  در اسباب کشی منزل در اصفهان این کار را با دقت و حساسیت انجام دهید .

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)