a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نکته‌ای که باید بدانیم!

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نکته‌ای که باید بدانیم!

اسباب کشی منزل در اصفهان | ۵ نکته‌ای که باید بدانیم!

اسباب کشی منزل در اصفهان

5 نکته‌ای که باید پیش از اسباب کشی منزل در اصفهان بدانیم!

۱- از سخت‌ترین اتاق‌ها شروع کنید

۲- هزینه جابه‌جائی را کاهش دهید

-۳ اثاثیه غیرضروری را حمل نکنید

۴- وسایل انباری

۵- وسایل ارزشمند

۶-اقدامات روز جابجایی

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

۵ نکته‌ای که باید پیش از اسباب‌کشی منزل در اصفهان بدانیم!

اسباب‌کشی منزل دراصفهان وسایل به مکان جدید، کاری سهل و آسان نیست، یکی از مسائل مهم است که نیاز به آمادگی و برنامه‌ریزی خاصی می طلبد. کمپانی نظم بارحمل سریع و امن وسیله‌های شمارا مهیا کرده و با اطمینان خاطر آن‌ها را بسته‌بندی کرده، توجه کنید که از چندین روز پیش از جابجایی، به‌پیش بینی‌های مربوطه دقت کنید و همه موارد لازم را طی کنید تا حمل اثاثیه با تمام اصول ونکت ایمنی صورت گیرد.

عده‌ای، اثاث کشی را یک کار پرزحمت و با تنش می‌دانند. باید بدانید که شرکت‌های بی‌شماری در این رابطه می‌توانند یاریگر شما باشند. پیشنهاد نظم بار، با اعتماد به این شرکت نظم بار، حمل باربری راحت و آسانی را تجربه کنید. شرح اقدام‌های ضروری پیش و بعد از اسباب‌کشی باید خاطرنشان کنیم، عبارت‌اند از:

 

۱-اسباب کشی منزل در اصفهان از سخت‌ترین اتاق‌ها شروع کنید

بعضی از اتاق‌ها هنگام اسباب‌ کشی منزل دراصفهان و بسته‌بندی، بیشترین انرژی و وقت را می‌گیرند تا انرژی‌دارید بهتر است، از سخت‌ترین و شلوغ‌ترین اتاق‌ها آغازکنید و در آخر به اتاق‌های راحت و خلوت بروید؛ و بدین ترتیب فشار کمتری به شما و نزدیکانتان وارد می‌شود و با شرکت نظم بار حمل بار برایتان آسوده‌تر می‌گردد. برای نمونه، بسته‌بندی خیلی از تجهیزات و لوازم حساس، لازم به تمرکز و زمان بیشتری دارد. شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان تصویری به ما نشان می دهد.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

۲- اسباب کشی منزل در اصفهان هزینه جابه‌جائی را کاهش دهید

درزمینهٔ قیمت اسباب‌ کشی منزل در اصفهان، هرچه وسایل شما کمتر باشد، حتماً نرخ انتقال اثاثیه شما پائین تر خواهد شود؛ به‌طور مثال، در شرکت نظم بار ارسال کامیون به‌تناسب بار نسبت به وانت‌ بار هزینه بیشتری را در بردارد. هر چه اثاث زیادتر باشد به‌ وسیله ای باربری بزرگ‌ تری نیازارید. همچنین نکته این است که هر وسیله‌ای شکستنی و ظریف زیادتر باشد، در اسباب کشی منزل دراصفهان و باربری آن دقت بیشتری باید صرف کرد؛ که وقت و هزینه زیادی دارد. توجه به شکل دو

-۳ اسباب کشی منزل در اصفهان اثاثیه غیرضروری را حمل نکنید

مسلماً اگر تعداد اسباب و اثاثیه شما به‌ اندازه باشد، نرخ و فرصت کمی را برای بسته‌بندی باید اتلاف کنید. همه ما اسبابی داریم که بلااستفاده بوده و باعث هدر رفتن فضای خانه می‌شود؛ پس نظم بار پیشنهاد می‌کند از بسته‌بندی این وسایل باید اجتناب کرد. به‌خصوص افرادی که کارهای زیادی دارند نباید زمان ارزشمند خود را برای جمع‌آوری این وسایل صرف کنند.

۴- اسباب کشی منزل در اصفهان وسایل انباری

نظم بار پیشنهاد می‌کند که برای تسریع روند اسباب‌کشی منزل در اصفهان ، ابتدا انباری را جمع‌آوری کنید به دلیل این‌که وسایل انباری تا زمان انتقال بلااستفاده می‌باشند و نیازی به آن‌ها ندارید. زیورآلات و تعدادی از لوازم الکتریکی را که بلااستفاده ابتدا گردآوری کرد. وسایلی را درآور جمع‌آوری کنید که نیاز مبرم به آن‌ها احساس می‌شود مانند وسایل آشپزخانه، کمد لباس‌ها و ….

به شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان دقت کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۵- وسایل ارزشمند

اسباب‌ کشی منزل دراصفهان از همیت زیادی برخورداراست. امکان دارد برای بعضی از اثاثیه در فضای تازه مکانی نباشد و از طرفی آن کالای برای شما ارزشمند باشد. پیشنهاد نظم بار این است که در ابتدای حمل بار، راه‌حلی پیدا کنید. اگر در منزل جدید انباری وجود دارد، داخل آن قرار دهید؛ در غیر این صورت به‌طور موقت، در خانه‌ یکی از اعضای خانواده یا دوستان بگذارید. بهتر است در جمع‌آوری وسایل زیاده‌ روی نکنید. لوازم بلااستفاده و مستهلک را به خانه تازه انتقال ندهید. برخی اثاث که نگهداری آن‌ها اهمیتی ندارد را اهدا کنید.

۶-اقدامات روز جابجایی

ساعات آغازین اسباب کشی منزل در اصفهان برای شما و خدمات باربری نظم بار لحظه مهمی به شمار می‌آید در این لحظه خونسردی خود را از دست ندهید

و بدون استرس بسته‌بندی و انتقال وسایل خود را به شرکت بسپارید. یکی از اولویت‌های مهم جابجایی اثاثیه منزل و بدون نقص به مقصد رساندن آن‌ها هست کمپانی نظم بار با داشتن افراد متخصص، لوازم شمارا جمع‌آوری کرده و بااحتیاط به ماشین باربری حمل می‌کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)