a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

کارتن های اسباب کشی و نکاتی در باره ی آن ها که نمی دانستید #۶ مورد

نظم بار > حمل اثاثیه منزل در اصفهان  > کارتن های اسباب کشی و نکاتی در باره ی آن ها که نمی دانستید #۶ مورد

کارتن های اسباب کشی و نکاتی در باره ی آن ها که نمی دانستید #۶ مورد

حرکت کردن – مانند کشیدن دندان یا رانندگی در مسافت های.  طولانی در مناظر غیر جالب – یکی از آن تست هایی است .  که تقریباً همه باید با آن روبرو شوند. گاهی اوقات ناخوشایند، هرگز بسیار سرگرم کننده  . اما معمولا با نتایج مثبت. کارتن های اسباب کشی البته، به‌ویژه زمانی که صحبت از جابجایی  حمل اثاثیه منزل دراصفهان . به میان می‌آید، موفقیت یک تلاش واقعاً به اجتناب  . از اشتباهات حرکتی و برنامه‌ریزی پیش‌رو برای آسان‌تر کردن فرآیند بستگی دارد . از قبل آماده کنیدخوشبختانه، از آنجایی که تقریباً همه در نهایت در نقطه‌ای حرکت می‌کنند . نکات حرکتی ثابت شده زیادی وجود دارد که می‌تواند کل فرآیند را آسان‌تر کند. پیروی از یک چک لیست متحرک می تواند به شما کمک کند .  مطمئن شوید که همه چیز قبل، در حین و بعد از حرکت شما مرتب است؛

عنوان کارتن های اسباب کشی
نام  نویسنده امیر رضامحضب
دپارتمان اوجشید
تعداد کلمات  ۱۴۳۳
زمان مطالعه  ۱۴ دقیقه

 

فهرست مطالب

برخی از نکات در باره کارتن های اسباب کشی نمیدانستید !

نکاتی در باره ی  کارتن های اسباب کشی موقع اسباب کشی !

  1. چه گونه از شر همه ی مشکلات خلاس می شوید !
  2. برای برای مرتب ماندن اسناد موقع اسباب کشی چه کنیم !
  3. مدتی که خانه نداریم با چه کنیم
  4. چه وسایلی در کارتن های اسباب کشی با خودمان به بریم !

     ۷٫روی چه وسایلی سرمایه گذاری کنیم و روی کدام سرمایه گذاری نکنیم!

  1. از چه کامیونی و کارتن های اسباب کشی برای حمل وسایل مان استفاده کنیم !

 

فهرست تصاویر

 

حمل اثاثیه منزل  ۱

حمل خانه منزل  ۲

حمل اثاثیه خانه ۳

 

برخی از نکات در باره کارتن های اسباب کشی نمیدانستید !

برخی از نکات جابجایی بر نحوه بسته بندی کامیون در حال حرکت به بهترین نحو تمرکز می کنند . در حالی که برخی دیگر یادآوری هایی برای لغو .  خدمات مختلف یا برنامه ریزی کارهایی که باید در خانه جدید آماده شوند ارائه می دهند؛ بیشتر روی جزئیات کوچک تمرکز کنید، مانند نحوه مراقبت از حیوانات خانگی در حین جابجایی. یا اگر حرکت دیر انجام شد چه باید کرد مدیریت کنید. با این حال، مهم ترین مهارت های حرکتی .  ممکن است به خود حرکت فیزیکی مربوط باشد . مطالب مرتبط: ۲۶ درصد از آمریکایی‌ها به دلیل کووید-۱۹ به مهاجرت فکر می‌کنند . حمل اثاثیه منزل  ۱ را مشاهده کنید

نکاتی در باره ی  کارتن های اسباب کشی موقع اسباب کشی !

در حین جابجایی ممکن است همه چیز به اشتباه پیش برود. با تمام جزئیات و قطعات متحرک، هیچ راهنمای یکسانی با نکات . حرکتی برای هر سناریویی که ممکن است در حین حرکت ایجاد شود وجود ندارد . افراد مختلف نیازها یا نگرانی‌های خاصی خواهند داشت   .  مانند نحوه بسته‌بندی ظروف چینی برای جابجایی، نحوه جابجایی  . ایمن مبلمان چوبی با ارزش یا ارثیه‌های ظریف خانوادگی  .اما در بیشتر موارد، این راهنمای کلی برای نکات  . و ترفندهای جابجایی. فهرست کمک خواهد کرد . نگاهی بیندازید و برای تحرک نرم‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر آماده شوید.

حامل اثاثیهحمل اثاثیه منزل  ۱

۱٫ چه گونه از شر همه ی مشکلات خلاس می شوید !

بسته بندی همه وسایل خود در جعبه ها، کیسه ها و غیره می تواند طاقت فرسا باشد. کارتن های اسباب کشی  تا جایی که ممکن است شلوغی را به حداقل برسانید  . و کار را برای خود کمی آسان کنید. قبل از بسته بندی جعبه .   اقلام استفاده نشده یا غیر ضروری را کاملاً جدا کنید. شما کار کمتری برای بسته‌بندی، جابجایی  . و باز کردن بسته‌بندی خواهید داشت – یک زندگی کاملاً   . جدید را در یک فضای جدید شروع خواهید کرد.

۲٫ برای برای مرتب ماندن اسناد موقع اسباب کشی چه کنیم !

شروع به جمع آوری آدرس های جدید، اسناد اجاره یا خرید، انتقال قراردادها و موارد دیگر در یک پوشه کنید.  (در صورتی که باتری رایانه یا تلفن شما در حین جابجایی تمام شود  .  به جای یک کپی دیجیتال، از نسخه چاپی استفاده کنید.) اگر در طول فرآیند برنامه ریزی یا در حین حمل اثاثیه منزل دراصفهان سؤالی پیش آمد، پاسخ هایی خواهید داشت .  (همراه با سوابق توافق نامه، پرداخت ها). و غیره) در دست است. کارتن های اسباب کشی  در حالت ایده‌آل، شما هفته‌ها یا حتی ماه‌ها قبل از حرکت خود می‌دانید . (حتی اگر از مقصد نهایی خود مطمئن نیستید). با بسته بندی اقلام خارج از فصل و مواردی که از دست نخواهید داد، شروع کنید. اگر در تابستان جابه‌جا می‌شوید، می‌توانید لباس‌های زمستانی خود .  را زودتر از موعد بسته بندی کنید – و احتمالاً کتاب‌ها و سایر اقلام موردی حمل خانه منزل  ۲

۴٫  مدتی که خانه نداریم با چه کنیم

اگر خدمات جابجایی را استخدام می کنید، لوازم را  اجاره می کنید یا افراد حرفه ای مانند نقاش یا نظافتچی را برای کار  . در خانه استخدام می کنید، زودتر رزرو کنید. انتظار برای انجام این کار می تواند به معنای پرداخت .  کارتن های اسباب کشی  هزینه بالاتر یا عدم امکان خرید کامیون یا باربری باشد، به خصوص در فصل اوج جابجایی.

  1. ۵٫ وسایل برقی را برای مکان جدید خود ترتیب دهید !

پس از تعیین تاریخ، با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید تا خدمات را در خانه جدید خود ترتیب دهید.  کارتن های اسباب کشی شما نمی خواهید که از حرکت خسته شده اید به آنجا برسید . فقط متوجه می شوید که برق، آب یا گرما قطع است. از قبل برنامه ریزی کنید و درخواست خود را در پوشه موبایل خود ثبت کنید. در همان زمان، درخواست خدمات برای توقف در تاریخ نقل مکان در خانه فعلی شما.

حمل اثاثیه در اصفهانحمل خانه منزل  ۲

۶٫  چه وسایلی در کارتن های اسباب کشی با خودمان به بریم !

شب قبل از حرکت، مایحتاج روزانه خود را مانند تعویض لباس، مسواک، حیوانات عروسکی یا اسباب  . بازی برای بچه ها، داروها، کاغذبازی ها و غیره را در یک چمدان .  یا کیفی که در ماشین، کامیون با خود حمل می کنید، بریزید. و غیره در کابین یا هواپیما. اگر فاجعه ای رخ دهد و یک کامیون در حال حرکت گم شود . حداقل برخی از وسایل ضروری را با خود خواهید داشت.

۷٫روی چه وسایلی سرمایه گذاری کنیم و روی کدام سرمایه گذاری نکنیم!

چند روز قبل از حرکت بزرگ، منابع را ذخیره کنید. آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید  . این است که در حالی که جعبه‌های متحرک را بسته‌بندی می‌کنید یا مطمئن می‌شوید  . همه چیز بیرون است، به فروشگاه بدوید. چاقوهای کاربردی، چسب زخم، نشانگرهای دائمی  . نوار بسته بندی، دستمال کاغذی و کیسه های زباله را سفارش   کارتن های اسباب کشی . دهید یا بخرید. (اگر همه آنها در حین جابجایی استفاده نشوند، پس از آن هنوز مفید هستند!)برای تجهیزات جابجایی بزرگتر، ابزار جابجایی را از یک شرکت حمل و نقل اجاره کنید. (اگر سرویس جابجایی را استخدام می کنید، ممکن است خدمات خود را داشته باشند.) اگر مرتب جابجا می شوید، بهتر است این ابزارها را خریداری کنید. با خرید، اجاره یا قرض گرفتن، مطمئن شوید که یک گاری مبلمان، لنت یا روکش مبلمان و بند یا طناب در حین جابجایی ببندید.

۸٫ از چه کامیونی  و کارتن های اسباب کشی  برای حمل وسایل مان استفاده کنیم !

اگر شما یک حرکت DIY هستید، به یک tr کاملا نیاز داریداین می تواند  . یکی از بدترین اتفاقاتی باشد که ممکن  . است برای کسی که در حال جابجایی است بیفتد، به خصوص اگر همه چیز .  بسته بندی شده و به مکان جدید ارسال شده باشد. تصور کنید ساعت‌ها صرف بسته‌بندی وسایلتان به  . درستی، جابجایی اثاثیه سنگین و صرف زمان برای ارسال همه چیز  . حمل اثاثیه منزل دراصفهان به یک مکان جدید می‌کنید، فقط متوجه می‌شوید  . که به درستی تمیز نشده است، یا بدتر از آن – آماده استفاده نیست. علائم یک خانه “ناآماده” عبارتند .  از رنگ هنوز مرطوب، نرده های قفل شده، کف های گرد .  و غبار پر از سیمان، پنجره های صیقلی نشده یا داربست های قابل مشاهده. گاهی حتی کلید خانه هم تهیه نمی شود! حمل اثاثیه خانه۳

حمل بار در اصفهان و کارتون های اسباب کشیحمل اثاثیه خانه۳

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)