a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۷ تا از #مهمترین دلایل حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت!

نظم بار > حمل اثاثیه منزل اصفهان به سایر استان ها  > حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت  > ۷ تا از #مهمترین دلایل حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت!

۷ تا از #مهمترین دلایل حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت!

حمل اثاثیه منزل اصفهان به بجنورد | نظم بار | nazmbar

حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت | حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت | نظم بار | nazmbar

عنوان اسباب کشی
دپارتمان اوج شید
نویسنده محمد حیدری
تعداد کلمات ۱۰۰۰ کلمه
مدت زمان مطالعه حدود ۱۰ دقیقه

فهرست مطالب:

۳٫۳٫ محدودیت های مربوط به مشتری

 1. فاز I: مدل سازی LP برای کران پایین

کجا iZ1,.,n (nZتعداد انواع پالت موجود برای بارگیری)

فهرست تصاویر:

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت

شکل ۲ : حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت

۳٫۳٫ محدودیت های مربوط به مشتری

 1. جعبه های محموله باید بر اساس جهت گیری حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت مشخص شده توسط مشتری قرار داده شوند. اگر لازم است که جعبه های بار باید در موقعیت رو به راست قرار گیرند، باید مطابق با آن قرار گیرند. اگر محدودیت جهت گیری اعمال نشود، می توان آن را با هر سطحی در جهت بالا قرار داد.
 2. گاهی اوقات مشتریان اجازه شکستن یک جعبه محموله حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت بزرگ را می دهند که جعبه های بار کوچکی در داخل آن وجود دارد. این شکستگی ممکن است به بارگیری آسان جعبه های کوچک در مکان های مناسب روی پالت ها کمک کند. الگوریتم پیشنهادی باید توانایی بررسی شکستن جعبه‌های بار را داشته باشد تا ترتیب بارگیری بهتر را ارائه دهد.
 3. محموله باید طبق موعد مقرر توسط مشتریان در مقصد تحویل شود.
 4. با در نظر گرفتن تمام این محدودیت ها، تصمیم گیرنده باید یک nazmbar طرح بارگذاری ایجاد کند که می تواند ACLP را برای حداقل هزینه بهینه کند. تصمیم گیرنده به یک سیستم پشتیبانی حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت تصمیم نیاز دارد که بتواند به حل بهینه سازی ACLP کمک کند. برخی از ویژگی های سیستم پشتیبانی تصمیم باید به شرح زیر باشد:
 5. † سیستم خبره باید عمومی باشد تا بتواند به نظم بار راحتی ت حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت وسط تصمیم گیرندگان برای تغییر نیازمندی ها سفارشی شود.
 6. ۴۷۶ T.S. چان و همکاران / سیستم های خبره با برنامه های کاربردی ۳۱ (۲۰۰۶) ۴۷۲-۴۸۵
 7. † باید بتواند محدودیت ها را مطابق میل تصمیم گیرنده گنجانده یا حذف کند.
 8. † این می تواند به تصمیم گیرنده کمک کند تا در صورت وجود ترکیبات مختلف پالت ممکن، تجزیه و تحلیل “چه می شود-اگر” را انجام دهد.
 9. † باید بتواند انعطاف پذیری را برای تغییر مقادیر متغیرها و ثابت های مورد استفاده در ماژول های مختلف برای تعریف شرایط اولیه یا هر شرایط خاص دیگری فراهم کند.
 10. † باید بتواند بینشی از ACLP به تصمیم گیرنده ارائه دهد.
 11. حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت
 12. † باید کاربر پسند باشد، جایی که ورودی و خروجی باید یک رابط کاربری برای درک آسان داشته باشد.
 13. حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت
 14. † واحد ورودی باید بتواند با دستگاه های ورودی مختلف ارتباط nazmbar برقرار کند. خروجی ترجیحاً باید به شکل جدول/گراف/CAD باشد تا پیاده سازی آن آسان و قابل فهم باشد.

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت

سیستم اکتشافی سیستم پشتیبانی تصمیم ارائه شده در این مقاله محدودیت های ذکر شده در بالا را در نظر می گیرد و ACLP را بهینه می کند. سیستم دارای دو فاز است. فاز-I فرمول LP مسئله را تنها با در نظر گرفتن محدودیت‌های کمی ارائه می‌کند و حد پایین جهانی را برای حداقل هزینه تعیین می‌کند. همچنین انتخاب پالت ها را از میان پالت های موجود با این حداقل هزینه فراهم می کند. این به عنوان ورودی اولیه برای فاز-II تکرار شونده در نظر گرفته می شود. اکتشافی فاز II خروجی فاز I را می گیرد و جعبه های محموله را با در نظر گرفتن محدودیت های مربوط به پالت ها، مشخصات خطوط هوایی و مشتریان به پالت ها اختصاص می دهد. اگر بتوان تمام جعبه های محموله را به کانتینرهای انتخابی تخصیص داد، می توان به محلول کران پایین دست یافت. از سوی دیگر، اگر همه جعبه‌های محموله قابل تخصیص نباشند، بسته به وزن و حجم جعبه‌های محموله تخصیص‌نخورده باقی‌مانده، یک پالت جدید مجدداً توسط حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت مدل LP مطابق با کد فاز I انتخاب می‌شود. در مرحله بعد، تخصیص جعبه های محموله به پالت ها مجدداً در مرحله دوم حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت از نو شروع می شود. این فرآیند تکرار زمانی متوقف می شود که تمام جعبه های محموله با موفقیت به پالت های انتخابی تخصیص داده شوند. مراحل مختلف سیستم پشتیبانی تصمیم پیشنهادی در دو بخش زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است.

۴٫ فاز I: مدل سازی LP برای کران پایین

برنامه ریزی خطی (LP) برای یافتن راه حل کران پایین برای حداقل هزینه استفاده خواهد شد. تنها محدودیت‌های اصلی مانند حداکثر حجم و وزن پالت‌ها در LP در نظر گرفته می‌شوند نظم بار و سایر محدودیت‌ها شرایط ایده‌آل دارند. همچنین فرض بر این است که در دسترس بودن پالت ها یعنی. تعداد و نوع پالت ها در روز خاص از قبل مشخص است. نامگذاری استفاده شده در LP به شرح زیر است:

ai تعداد پالت های پالت نوع i در دسترس برای بارگیری حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت. xi تعداد پالت های نوع پالت i انتخاب شده برای بارگیری. xEi اضافه وزن (به تعداد کیلوگرم) بالاتر از nazmbar وزن محوری

 • بارگذاری شده بر روی پالت نوع i.
 • وزن محوری WiP (بر حسب کیلوگرم) پالت نوع i;
 • WiMحداکثر وزن مجاز (بر حسب کیلوگرم) در پالت نوع i.

شکل ۲ : حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت

Ci Pivot-هزینه پالت نوع i در وزن محوری شارژ حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت می شود. CiE هزینه هر کیلوگرم برای وزن اضافی بالاتر از وزن محوری برای

پالت نوع i;

Vi حجم پالت نوع i;

TW وزن کل جعبه های باری که باید بارگیری شوند. تلویزیون حجم کل جعبه های باری که باید بارگیری شوند.

کجا iZ1,.,n (nZتعداد انواع پالت موجود برای بارگیری)

در فاز I فرض بر این است که تمام جعبه های باری که نظم بار باید بارگیری شوند از مواد همگن با وزن و چگالی یکنواخت ساخته شده اند. این ماده می تواند هر شکلی (مانند مایع) داشته باشد حمل اثاثیه منزل اصفهان رشت تا در فضای موجود با توجه به حجم جا شود. محدودیت‌های مربوط به بارگذاری پالت‌ها در فرمول LP در نظر گرفته می‌شوند. هیچ محدودیت دیگری مربوط به خطوط هوایی و مشتریان در نظر گرفته نمی شود. تابع هدف Z برای به حداقل رساندن حمل اثاثیه منزل اصفهان به رشت هزینه را می توان به صورت زیر تعریف کرد:

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)