a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۷ روش برای کاور مناسب اثاثیه در باربری اصفهان @

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > ۷ روش برای کاور مناسب اثاثیه در باربری اصفهان @

۷ روش برای کاور مناسب اثاثیه در باربری اصفهان @

باربری در اصفهان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

فهرست مطالب:

لوازم مورد نیاز جهت بسته بندی مناسب اثاثیه

استفاده از کارتن به عنوان کاور اسباب کشی

کاور لباس برای محافظت از انواع لباس ها در باربری در اصفهان

سایز انواع کاور برای محافظت از لباس ها در حمل اثاثیه در اصفهان

کاور مناسب رختخواب در حمل اثاثیه منزل

حمل یخچال  ومحافظت از آن در حین حمل و نقل در نظم بار

بسته بندی وسایل شکستنی وبلور  حساس  در حمل اثاثیه منزل در nazmbar

استفاده سلفون برای محافظت از وسایل در هنگام حمل اثاثیه

استفاده از نایلون حباب دار جهت محافظت از وسایل در حمل اثاثیه

اقسام دستگاه چسب کش برای راحتی حمل اثاثیه منزل

توضیح و استفاده از کاور زیپ دار برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

فهرست شکل :

شکل ۱:باربری در اصفهان

شکل ۲:حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

کلمه کلیدی کاور اسباب کشی
دپارتمان اوج شید
نویسنده سارا پورکرمعلی
تعداد کلمات ۱۲۶۴
زمان مطالعه ۱۲ دقیقه

 

باربری در اصفهان از حائزترین موارد اثاث کشی می باشد. برای بسته بندی انتخاب روش مناسب بسیار مهم میباشد. دراین مطلب  مناسب ترین روش بسته بندی اثاثیه را معرفی می کنیم. مثلا روش بسته بندی اثاثیه حجیم و ظریف و شکستنی باهم متفاوتند. و لوازم و تجهیزات مختلفی می خواهد. برای بسته بندی لوازم به کاورهای اسباب کشی نیاز داریم. که دراین متن به معرفی آن ها می پردازیم.

لوازم مورد نیاز جهت بسته بندی مناسب اثاثیه

در مرحله آغازین بسته بندی حمل اثاثیه منزل در اصفهان به اثاثیه از جمله پلاستیک حباب دار، چسب پهن، اقسام طناب. اقسام کارتن و سلفون و فوم و غیره احتیاج داریم. خرید کارتن اسباب کشی:  برای خریدن کارتن نو روش‌ های زیر وجود دارد:

استفاده از کارتن به عنوان کاور اسباب کشی

برای بسته بندی و همچنین محافظت از اثاثیه منزل استفاده از انواع کارتن بسیار مفید است. انواع کارتن، شامل کارتن ۳ لایه و ۵ لایه  و۷ لایه. کارتن ۵ لایه بسیار مقاوم و از مقواهایی محکم در عین حال با انعطاف ساخته شده است. که در باربری در اصفهان کاور بسیار خوبی برای محافظت از اسباب می باشد.

کاور لباس برای محافظت از انواع لباس ها در باربری در اصفهان

کاور لباس، انواع مختلفی دارد از جمله کاور مانتو و کاور کاپشن و کاور لباس های مجلسی و غیره. برای حمل اثاثیه منزل و محافظت از لباس ها  کاور بسیار ضروری می باشد. در همه حال لباس های مجلسی و مهمانی از اهمیت ویژه ای برخوردارند. بنابراین برای مراقبت از آن ها مناسب است که از کاور استفاده کرد. تا از گرد وخاک و آسیب ها و نخ کش شدن و کثیف شدن، چروک شدن آن ها جلوگیری شود. بخشی از این کاور لباس نایلون بدون رنگ است که لباس را بدون در آوردن بتوان دید. این شکل دارای یک زیپ وسطی است که با باز و بسته کردن آن لباس را درون کاور می گذاریم. بسیار مناسب است که همیشه چند تا کاور لباس برای منظم بودن کمدتان داشته باشید. شرکت nazmbar  آماده خدمت رسانی ست.

سایز انواع کاور برای محافظت از لباس ها در حمل اثاثیه در اصفهان

کاور سایز ۱ و کاور سایز ۲ وکاور سایز ۳ انواع مختلف کاور برای لباس ها می باشد.

کاور سایز  ۱: طول ۷۵- عرض ۴۵ –  ارتفاع ۴۵٫ این کاور ۳ لایه می باشد که خیلی خوب دوخته شده است، برای لباس های مهمانی و معمولی  و اسباب بازی بچه ها. قیمت ۴۰۰۰۰ تومان.

کاور با اندازه ۲: طول ۹۵- عرض ۵۰ –  ارتفاع ۵۰ می باشد. این کاور هم ۳ لایه دارد و دوخت خیلی مطلوب و سر زیپ درجه ۱٫ مفید برای پتو و بالش و لوازم بهداشتی . قیمت۴۵۰۰۰ تومان.

کاور مناسب رختخواب در حمل اثاثیه منزل

جهت انتقال و سالم رسیدن رختخواب اقسام مختلف کاور ویژه حمل آن وجود دارد و برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده می شود

حمل یخچال  ومحافظت از آن در حین حمل و نقل در نظم بار

سیم برق یخچال را جمع کنید و به پشت آن بچسبانید. در یخچال یا فریزر را برای جابه جایی بچسبانید. جهت محافظت یخچال و فریزر از آسیب دیدگی و خراش اطراف آن هارا با فوم یا نایلون حبابدار ضربه گیر استفاده کنید. چنانچه یخچال جدید باشد، با کارتن ویژه خودش آن را جابه جا کنید. چنانچه کارتن نداشت، بهتر است  آن را با پتو بپوشانید. پیچ های زیر یخچال را که تنظیم می شوند، به طور کامل ببندید. همانگونه که درشکل ۱ : باربری در اصفهان می بینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان باربری در اصفهان

شکل ۱:باربری در اصفهان

در زمان جابه جایی به شکل عمودی جا به جاشود.  با لحاظ کردن حساس بودن یخچال به دلیل گار فریون، در زمان حمل آن ضروریست بسیار مراقب بود.

بسته بندی وسایل شکستنی وبلور حساس  در حمل اثاثیه منزل در nazmbar

باربری در اصفهان  بیان می دارد که، لازم است. وسیله های بلور وچینی را با حواس جمعی بیشتر بسته بندی و حمل کرد. بین ظرف های چینی روزنامه باطله، یا نایلون حباب دار یا فوم بگذارید و با حوصله درون کارتن قرار دهید به شکلی که آسیب نبینند و شکسته نشوند.

ته کارتن یک مقوا محگم بگذارید. تا در زمان حمل کارتن، از شدت فشار، ته کارتن سالم بماند. از کارتن های مقاوم و درسایز مناسب بهره ببرید. اطراف کارتن را با چسب محکم چسب بزنید. برچسب گذاری کنید با مداد یا ماژیک روی کارتن های وسایل شکستنی.

کارتن ظروف چینی را مجزا از سایر کارتن ها بگذارید و در زمان حمل و نقل به کارگران تذکر بدید تا مراقب باشند.

استفاده سلفون برای محافظت از وسایل در هنگام حمل اثاثیه

یکی از سختی ها در زمان اثاث کشی و حمل و نقل با آن روبرو هستیم. آسیب دیدن آن می باشد. اغلب مبلمان راحتی به خاطر پارچه ای بودن آن، مقاوم است ولی به دلیل اینکه رویه اش پارچه است. احتمال کثیف شدن و آسیب دیدن آن ها زیاد است.

یکی از کاربردی ترین لوازم بسته بندی سلفون می باشد. با اهمیت ترین کاربرد از سلفون در بسته بندی وکیوم مبلمان راحتی و همچنین تشک می باشد. و یا اشخاصی که تمایل دارند اثاثیه خود را پس از بسته بندی با هواپیما انتقال دهند. با وکیوم کردن کارتن های خویش با کاربرد از سلفون، از سالم رسیدن وسایل خود اطمینان حاصل می کنند.

سلفون استرجی ضخیم و با کیفیت متنوعی وجود دارد، برترین شکل سلفون را از شرکت نظم بار بخواهید. برا ی مشخص کردن مطلوبیت سلفون باید به عرض  و ضخیم بودن آن توجه کرد. باربری در اصفهان در خدمت شماست.

استفاده از نایلون حباب دار جهت محافظت از وسایل در حمل اثاثیه

حمل اثاثیه منزل در اصفهان اظهار می دارد که، یکی از ضروری ترین وسایل بسته بندی در اسباب کشی نایلون حبابدار است. از مهم ترین کاربرد های نایلون حباب دار ضربه گیر محافظت از خسارت دیدن  اسباب چوبی مانند مبل و ظرف های شکستنی و اسباب حساس می باشد. و می توان اثاثیه دکوری، صندلی ها و تخت خواب و غیره را که باید از خراب شدن در بسته بندی شدن حفاظت شوند. را با آسودگی خیال حمل کرد. نایلون حباب دار محافظ یا همون باب رپ انواع  متنوعی وجود دارد.  برترین شکل از نایلون موردی است که از مواد جدید تولید شده باشد. در این شکل از نایلون جنس اولیه تراز اول استفاده شده است.

اقسام دستگاه چسب کش برای راحتی حمل اثاثیه منزل

اسباب بسته بندی برای راحتی در کار بسته بندی اسباب مفید است. nazmbar بیان می دارد که، به طورحتم سخت ترین وقت، زمانی ست که، از چسب استفاده می کنید. در این زمان شما درک می کنید که چسب زدن از مشکل ترین موارد است.

به آسانی کارتن هارا چسب کاری کنید. به اثاثیه ای که می خواهید به راحتی چسب بزنید. و ناراحت چسبیده شدن لبه ی چسب به کارتن نباشید. دستگاه چسب کش دو نوع موجود است. مدل دسته دار و بدون دسته(مچی)، توانایی هر کدام یکی است و گزینش آن ها دلخواه می باشد. همانطور که درشکل ۲ : حمل اثاثیه منزل در اصفهان می بینید.

باربری در اصفهان ح باربری در اصفهان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲:حمل اثاثیه منزل در اصفهان

توضیح و استفاده از کاور زیپ دار برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

باربری در اصفهان می گوید: حمل البسه و رخت خواب از مهم ترین مراحل حمل می باشد. یکی از راهکار های مناسب کاربرد کاور زیپی یا بقچه زیپ دار است. اغلب برای البسه کت وشلوار و پرده از کاور با اندازه کوچک ومتوسط استفاده می شود.  وبرای پتو، بالش و رخت خواب از کاور زیپدار با اندازه بزرگ به کاربرده می شود. جهت سالم  ماندن کاور زیپی از زیر بقچه استفاده می شود. برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شرکت نظم بار مراجعه کنید.

انواع کاور مناسب برای اثاثیه چیست؟

کارتن کاور مناسب کتاب. نایلون حبابدار محافظ برای وسایل شکستنی و غیره

چگونه یخچال یا فریرز را کاور کنیم؟

مناسب ترین روش اول خالی کردن آن ها می باشد. سپس به درب ها چسب بزنید ، سپس از کارتن خودش استفاده کنید.

کاربرد سلفون در چه مواردی است؟

برای کاور مبلمان و تشک بسیار مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)