a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۸نکته مهم درباره ی آسیب پذیر ترین لوازم در اسباب کشی|حمل اثاثیه منزل

نظم بار > باربری در اصفهان  > ۸نکته مهم درباره ی آسیب پذیر ترین لوازم در اسباب کشی|حمل اثاثیه منزل

۸نکته مهم درباره ی آسیب پذیر ترین لوازم در اسباب کشی|حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل اصفهان کرج | nazmbar

حمل اثاثیه منزل |باربری در اصفهان

عنوان آسیب پذیر ترین لوازم در اسباب کشی
دپارتمان اوج شید
نویسنده مصطفی کاظمی
تعداد کلمات ۱۱۳۰
زمان مطالعه ۱۱ دقیقه

 

فهرست :

#وسایل آسیب پذیر در اسباب کشی را چگونه بسته بندی کنیم؟

#برای لیوان ها چگونه دسته بندی انجام دهیم  ؟

#برای بشقاب ها چگونه دسته بندی انجام دهیم  ؟

#برای آیینه چگونه بهترین دسته بندی انجام دهیم  ؟

شکل :

شکل ۱حمل اثاثیه منزل:

شکل ۲باربری در اصفهان:

 

#وسایل آسیب پذیر در اسباب کشی را چگونه بسته بندی کنیم؟

همانگونه که می دانید خیلی از افراد اقدام به بسته بندی اثاثیه خود بدون داشتن هیچ گونه اطلاعاتی می کنند.  و بسته بندی آنها اصلا استاندارد و قابل اطمینان نبوده است. حمل اثاثیه منزل  آسان را با نظم بارnazmbar  تجربه کنید. و اغلب منتهی به اسیب دیدن وسیله و شکستن آن می شود. ما مجموعه ای از ۱۰ وسیله آسیب پذیر که معمولا در اسباب کشی آسیب می بینند.  تهیه کرده و همچنین نحوه بسته بندی و مراقبت از آنها را نیز برای شما شرح می دهیم ./باربری در اصفهان

به شکل ۱حمل اثاثیه منزل مراجعه کنید :

۱-لیوان ها

تعجبی نیست که به عنوان شماره یک معرفی می شوند. چون تجربه نشان داده که در حین اسباب کشی بیشترین میزان شکست برای لیوان ها بوده است. حمل اثاثیه منزل

#برای لیوان ها چگونه دسته بندی انجام دهیم  ؟

یکی از مهم ترین عوامل مهم در بسته بندی.  لیوان ها برای جلو گیری از شکستن و آسیب دیدن آنها استفاده از کارتن مناسب می باشد. استفاده از کارتن اسباب کشی که ۵ لایه بوده می تواند گزینه متناسبی باشد. باربری در اصفهان/ لیوان را به صورت افقی روی کاغذ بسته بندی یا نایلون حباب دار قرار دهید.  گوشه نایلون یا کاغذ را گرفته و روی لیوان قرار دهید.  و سپس لیوان را غلت دهید تا کاملا دور آن گرفته شود.

اطمینان حاصل کنید که کل آن را دربرگرفته حال با توجه به حساسیت جنس لیوان ۲ تا۴ دوربه دورلیوان بچرخانید. حتما روی آن بنویسید که در زمان باز کردن لیوان ها قاطی نشوند. انتهای کارتن اسباب کشی را با کاغذ یا یک حوله نرم پر کنید.

سپس لیوان های بسته بندی شده را به صورت عمودی قرار دهید. باربری در اصفهان /حمل اثاثیه منزل  آسان را با نظم بارnazmbar  تجربه کنید. بعد ازاینکه سطح پرشد روی لیوان ها مجدد کاغذ یا حوله نرم گذاشته و سری بعدی لیوان ها راعمودی قراردهید. عمودی قرار دادن لیوان ها بسیار مطمئن تر است. همین کار را ادامه دهید تا کارتن پر شود. و در نهایت قبل از بستن درب کارتن فضا های خالی را با کاغذ باطله پر کنید.

nazmbar

شکل ۱حمل اثاثیه منزل:

۲- بشقاب ها

بیشترین اشتباه در اسباب کشی، معمولا اکثر افراد بشقاب ها را بدون قراردادن محافظ بین آنها بسته بندی می کنند. اگر شما هم نمی خواهید صدای شکستن آنها را از داخل کارتن بشنوید پیشنهاد می کنم ادامه را مطالعه کنید.

#برای بشقاب ها چگونه دسته بندی انجام دهیم  ؟

برای جلوگیری از شکستن بشقاب ها ابتدا هرکدام را درون کاغذ بسته بندی یا نایلون حباب دار قرار دهید. حمل اثاثیه منزل  . اطمینان حاصل کنید که کل بشقاب پوشیده شده. روی بسته بندی نوع بشقاب را بنویسید. باربری در اصفهان. همیشه مقدار زیادی چسب برای بستن بالا و پایین کارتن اسباب کشی استفاده نمایید تا کاملا محکم شود.  و در جا به جایی باز نشود. کارتن را در دو جهت چسب بزنید.

قبل از اینکه بشقاب های بسته بندی شده را درون کارتن قرار دهید.  حتما کف آن را با کاغذ باطله یا حوله نرم پوشش دهید. بشقاب ها را به صورت افقی قرار دهید.  و پس از پر شدن لایه اول مجدد روی آنها را کاغذ باطله یا حوله قرار دهید. و دوباره ردیف دیگری بچینید تا کارتن پر شود. باربری در اصفهان /و قبل از بستن درب کارتن حمل حتما فضا های خالی را با کاغذ باطله پر کنید.

به شکل ۲باربری در اصفهان مراجعه کنید :

۳-اثر هنری

اغلب آثار هنری شکننده بخاطر فضای خالی موجود در کارتن و نبود کافی محافظ می شکنند.  و یا اسیب می بینند.

نحوه بسته بندی : برای بسته بندی اشیاء هنری ابتدا کف کارتن را با حوله نرم، نایلون حباب دار بپوشانید. سپس وسیله مورد نظر را درون کارتن قرار داده.  و کناره و جلو عقب و در نهایت بالای آن را کاملا با نایلون حبابدار محافظ بپوشانید. اطمینان حاصل کنید که هیچ فضای خالی در کارتن وجود ندارد. حمل اثاثیه منزل

۷- آینه

بزرگترین اشتباه در مورد بسته بندی آینه این است.  که اغلب آنها را در کارتن قاب عکس بدون هیچ محافظ و نایلون حبابداری قرار می دهند. اگر جلوی اینه روبه روی دیواره کارتن قرار بگیرد قطعا می کند. /باربری در اصفهان

#برای آیینه چگونه بهترین دسته بندی انجام دهیم  ؟

حتما از یک کارتن صاف و تخت استفاده نمایید. دیواره کارتن را با کاغذ، حوله یا نایلون حبابدار بپوشانید. آینه را کاملا با کاغذ و نایلون حبابدار بپیچانید و در نهایت روی آن را با استرج پوشش دهید.  تا کاملا محافظت شود. آینه را داخل کارتن قرار دهید و تمامی فضا های خالی را با کاغذ باطله پر کنید. حمل اثاثیه منزل  آسان را با نظم بارnazmbar  تجربه کنید.

۸- قاب عکس های شیشه ای

قاب عکس های شیشه ای در صورتی که به درستی بسته بندی نشوند به راحتی می شکنند. وهیچ یک از ما نمی خواهیم که عکس های خاطره انگیزمان آسیب ببینند./ باربری در اصفهان راحت ترین اسباب کشی را با ما تجربه کنید.

نحوه بسته بندی : یک کارتن اسباب کشی آورده و کف آن را با کاغذ یا حوله نرم بپوشانید. هر یک از قاب عکسها را به صورت جداگانه با نایلون حبابدار بپوشانید.  و یک یک درون کارتن به صورت عمودی قرار دهید. و بین هر کدام کاغذ باطله یا حوله نرم قرار دهید. و مطمئن شوید هیچ فضای خالی در کارتن وجود ندارد. حمل اثاثیه منزل  آسان را با نظم بارnazmbar  تجربه کنید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان شهرکرد | nazmbar

شکل ۲باربری در اصفهان:

۹-وسایل صوتی و تصویری

دلیلی که اغلب باعث آسیب دیدن وسایل صوتی و تصویری می شود این است که افراد تکه های مختلف وسیله را باهم بسته بندی و در یکجا قرار می دهند و بین آن ها لایه محافظ قرار نمی دهند./ باربری در اصفهان

نحوه بسته بندی:  اگر ممکن است وسایل صوتی و تصویری را در کارتن های خودشان بسته بندی کنید. و اگر کارتن های فابریک خودشان را ندارید حتما از کارتن اسباب کشی محکم استفاده نمایید. کارتن را کاملا چسب زده از تمامی جهات تا محکم و آماده بسته بندی شود. سپس کف کارتن را با حوله نرم یا نایلون حبابدار پوشش دهید.

هر قسمت از وسایل صوتی تصویری را به صورت جدا گانه با نایلون حبابدار پوشش داده و سپس با استرج دور آن بپیچید تا کاملا محکم شود. حمل اثاثیه منزل  آسان را با نظم بارnazmbar  تجربه کنید با ما همراه باشید./ باربری در اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)