a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۸ مورد حمل اثاثیه سایز بزرگ #و طرفندهای ان

نظم بار > حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز  > ۸ مورد حمل اثاثیه سایز بزرگ #و طرفندهای ان

۸ مورد حمل اثاثیه سایز بزرگ #و طرفندهای ان

حمل اثاثیه منزل اصفهان اردبیل| نظم بار

حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز | حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان | نظم بار | nazmbar

عنوان حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز
نویسنده حامد مطلب زاده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۱۰۳۴
زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

فهرست مطالب:

اثاثیه بلند را بالا و پایین حمل کنید!

قلاب های صندلی گوشه ای را با دستور العمل زیر حمل کنید!

نحوه حرکت نیمکت، نیمکتهای ایستاده را به طور کامل انجام دهید!

حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان و استفاده از پتو!

ساختن یک طناب و یا زنجیر دور تشک!

تا کردن فنر مارپیچ تخنخواب!

برنامه ریزی جایی که وسایل قرار است انجا تخلیه شود!

جدا کنید هرچیزی را که میتوانید هنگام اثاث کشی!

 

فهرست تصاویر:

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان

 

اثاثیه بلند را بالا و پایین حمل کنید!

مدیریت کمدهای بلند،  پر کردن کابینت یا مدیریت قفسه ها بسیار مهم است. آن را برای دو نفر کار کنید جسم را با زاویه به عقب نشان دهید. و اجازه دهید یک نفر به سمت بالا حرکت کند در حالی که دیگری به سمت پایین حرکت می کند. وزن را متمرکز می کند و از خارج شدن چیزها از کنترل جلوگیری می کند. پله ها نیز به آسانی به بالا یا پایین حرکت می کنند ، زیرا زاویه ارتفاع تقریباً با صندلی پله ها هماهنگ است. حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز را با ما تجربه کنید. شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز را مشاهده کنید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان ارومیه نظم بار

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز

قلاب های صندلی گوشه ای را با دستور العمل زیر حمل کنید!

یک صندلی بزرگ می تواند برعکس حرکت آسان باشد. از مثال فن و زاویه “قلاب” صندلی بزرگ پیروی کنید. صندلی را شبیه یک Lکنید ، آن را به یک طرف تا کنید و از پشت در جلو بکشید. سپس آن را دور قاب در (با قلاب) بکشید. حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان را با شرکت نظم بار تجربه کنید. صندلی های بزرگ و سبک را با قلابی که دارند تا بزنید و حمل کنید. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا مشاور امین شما باشیم در امور حمل و نقل.

نحوه حرکت نیمکت، نیمکتهای ایستاده را به طور کامل انجام دهید!

اگر ملزم باشید کاناپه ای را در راهرو و از طریق دریچه حرکت دهید. ممکن است جابه جایی آن به صورت افقی و چرخاندن به درون اتاق تقریباً غیرممکن باشد. قبل از ورود به راهرو ، نیمکت را در انتها آن قرار دهید و آن را به سوی در ورودی بکشید. اگر کمی بلندتر از باز شدن درب است ، قسمت بالایی را از درب شروع کرده و چندین اینچ فاصله داشته باشید. حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز نیاز به بارنامه حمل دارد و شرکت باربری موظف به صدور ان میباشد.(nazmbar) . شکل ۲ حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان را مشاهده بفرمایید.

حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان و استفاده از پتو!

از پتوهای خود به عنوان محافظ وسایل خود استفاده کنید. حمل پتو به تنهایی بی ارزش است و از ان به عنوان محافظ استفاده کنید. اطراف وسایل و خرده ریزهای شکستنی پتوها را بپیچید. به وسیله پتو لبه های شکننده و گوشه های کاناپه و چوبها را بپوشانید. وسایل را به طور کامل با پتو ها بپیچانید. بعد از اثاث کشی میتوانید پتوها را به طور کامل بشویید. حمل اثاثیه اصفهان شیراز به دلیل بعد مسافت و جابه جا شدن در دست اندازها امکان دارد اسیب ببیند. از پتوهای خود برای محافظ قرار دادن وسایل استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان | nazmbar | نظم بار

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان

ساختن یک طناب و یا زنجیر دور تشک!

اگرچه تشک ها زنجیری در خود دارند ولی کافی نیست. میتوانید با استفاده از یک طناب کار حمل را اسان کنید به دو طرف تشک طناب بگذارید. این عمل کمک میکند تشک به راحتی حمل شود و با استفاده از یک زنجیر این کار اسان میشود. طول طناب در دو طرف بسته به نوع تشک ۱۳ سانت کفایت میکند. البته این میتواند بسته به نوع تشک متفاوت باشد. حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان از خدمات شرکت ما میباشد. با توجه به دارا بودن خودروهای متعدد کار اسباب کشی شما را راحت و اسان میکنیم. متشکریم از اعتماد شما به باربری ما.

تا کردن فنر مارپیچ تخنخواب!

برای حمل راحت و مناسب تشک اول تختخواب را تا کنید. با توجه به داشتن فنر مارپیچ تختخواب ان را تا کرده و اماده حمل کنید. تشک را از تختخواب جدا کنید و دو طرف راست و چپ را جدا کنید. زمانیکه تشک از طرف راست و چپ جدا شود، اکنون زمان حمل ان فرا رسیده است. با یک طناب فنر مارپیچ را حمایت کنید تا فنر به طور ناگهانی در نرود. حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز نیاز به بیمه باربری دارد. شرکت باربری مورد نظر باید بیمه را برای شما فراهم کند. در کنار شما اسباب کشی را تبدیل به سرگرمی میکنیم.

برنامه ریزی جایی که وسایل قرار است انجا تخلیه شود!

بعد از بازدید مکانی که در ان قصد تخلیه اثاثیه را دارید پلن و نقشه ای اماده کنید. اینکه وسایل شما در کدام محل باید تخلیه شوند، مشخص است و کارگران اثاثیه را در محل تعیین شده خالی میکنند. میتوانید کپی نقشه را در هر اتاق بر روی دیوار اویزان کنید تا کارگران ان را ببینند. بر روی کارتن وسایل نام محل را بنویسید که هم برای شما و هم برای کارگران قابل تشخیص باشد. قبل از حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان محل مورد نظر خود را بازبینی کنید و مشخصات منزل جدید خود را داشته باشید. شرکت باربری ما در خدمت شما عزیزان میباشد.

جدا کنید هرچیزی را که میتوانید هنگام اثاث کشی!

زمانیکه که قصد حمل اثاثیه منزل اصفهان شیراز هستید، تا حد امکان وسایل را جدا کنید. برای مثال تمامی کشوها و دراور های میز چوبی را از هم جدا کنید. این عمل باغث میشود وزن میز کمتر و برای حمل راحت تر باشد. اگر امکان در اوردن ان نبود میتوانید با چسب زدن بر روی تکه هایی که امکان باز شدن دارد جلوگیری کنید. درهای کمدهای مورد نظر با چسب بچسبانید تا در زمان حمل و به خصوص در راه پله ها باز نشود. میتوانید از یک مشاور درباره نحوه چیدمان اثاثثیه در خودرو کمک بگیرید. این مشاور میتواند شرکت باربری حمل اثاثیه منزل شیراز اصفهان باشد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان یکی دیگر از خدمات شرکت باربری نظم بار میباشد.(nazmbar)

اثاثیه بلند را چگونه حمل کنید؟

به صورت بالا و پایین حمل شود

نیمکتهای ایستاده را چگونه حمل کنیم؟

به صورت افقی

وسایل را با چه چیزی بپوشانیم؟

پتو و لباسهای غیر ضروری

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)