a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۳روش برای تسهیل حمل و نقل اثاثیه در اصفهان!

نظم بار > بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان  > ۳روش برای تسهیل حمل و نقل اثاثیه در اصفهان!

۳روش برای تسهیل حمل و نقل اثاثیه در اصفهان!

تحویل خانه - تسهیلات حمل و نقل - نظم بار

حمل اثاثیه در اصفهان و عدم خراشیدن آن در حین جابجایی آسان نیست. جداسازی وسایل و بسته بندی آن ها نیز سخت است. از این رو لازم است تسهیلات حمل و نقل را برای خود آماده کنید تا یک جابجایی آسان داشته باشید. صرف نظر از اینکه قصددارید در فاصله‌کوتاهی جابجاشوید یا اثاثیه را به شهردیگری منتقل کنید، اجزای بزرگ باید جدا شوند.   چگونه می توان با کم ترین دردسر و بدون آسیب رساندن به مبلمان حرکت را انجام داد؟! توصیه می شود مبلمان را جدا کنید، حتی اگر واقعاً نمی خواهید. در قطعات جدا شده، قطعاً می تواند از لرزش در جاده ها دوام بیاورد. برای آسان شدن حمل اثاثیه در اصفهان بهتراست ازکارگران خدماتی نظم بار بهره بگیرید.

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل ۱   بارگیری وسایل

حمل اثاثیه منزل ۲ برچسب زدن جعبه ها

حمل اثاثیه منزل ۳ آماده شدن از قبل

تسهیلات حمل و نقل برای یک جابجایی کم دردسر

برای هر خانواده ای، حمل اثاثیه در اصفهان یکی از دردسرسازترین کارها است.  به هر حال، یک مبل یا ست آشپزخانه که هزینه زیادی دارد باید تا حد امکان با دقت حمل شود. به خصوص اگر مبلمان باید در طول مسیرهای باریک از پله ها حمل شود.  حمل و نقل واقعی اثاثیه همچنین مستلزم آگاهی از قوانین خاصی است که تسهیلات حمل و نقل در آن گنجانده شده باشد.  این عملیات تنها در نگاه اول ساده به نظر می رسد. پس شما باید با دانستن نکته های ظریف تسهیلات حمل و نقل مبلمان را فراهم کنید. تیم پشتیبانی نظم بار مواردی برای تسیلات حمل و نقل را در مقاله زیر برای شما گرد آورده اند.

بهترین راه برا ی تسهیلات حمل و نقل استفاده از کمک افراد حرفه ای است. هزینه آنقدر بالا نیست که برای اکثر مردم غیرلازم تلقی شود. وجود تعداد کافی از افراد برای تسهیلات حمل و نقل تضمین جابجایی مطمئن است. در بسیاری از موارد، یک مبل عظیم به تنهایی و بدون جداکردن قطعات قابل جابجایی نیست. یکی از تسهیلات حمل و نقل مبلمان این است که ابتدا قطعات از هم جدا می شوند. این کار مونتاژ مجدد مبلمان را بدن دردسر می کند. اگر  راهی برای جدا کردن مبلمان وجود نداشت، حداکثر اتصالات را بردارید و خود درها را با نوار چسب بچسبانید. برای شروع بسته بندی و تسهیلات حمل و نقل باید با کارهای مقدماتی شروع کنید.

بارگیری وسایل - تسهیلات حمل و نقل - نظم بار

بارگیری وسایل

حمل اثاثیه منزل ۱   بارگیری وسایل

کارهای مقدماتی برای تسهیلات حمل و نقل اثاثیه منزل

با توجه به تجربه کارگران خدماتی nazmbar آسیب پذیرترین مکان برای اسباب کشی در هنگام حمل و نقل گوشه ها است. آن ها نیاز به حفاظت اضافی دارند. مقوا و چند لایه نایلون حباب دار ظاهر آپارتمان یا دفتر شما را حفظ می کند. سخت ترین کار بسته بندی عتیقه جات است. لازم است همه چیز را در چندین لایه بسته بندی کنید، آن را با دقت بسته بندی کنید. به طور کلی شرکت های جابجایی تسهیلات حمل و نقل زیادی دارند. جابجایی های باتجربه به سرعت اثاثیه را جدا می کنند، بیرون می آورند. حمل می کنند و به ترتیبی که نیاز دارید مرتب می کنند.

اگر امکان جدا کردن قطعات بزرگ و عظیم وجود دارد، باید آن ها را جدا کنید. اما فقط در مواردی که مهارت های مناسب و ابزار با کیفیت بالا را داشته باشید . در غیر این صورت ممکن است آسیبی به آن ها وارد شود. هنگام بسته بندی مبلمان یا قطعات آن، می توان از انواع مواد بسته بندی مثل بسته بندی حباب دار  استفاده کرد.  حتی می توانید از  پتو یا پارچه استفاده کنید. تیم‎ خدماتی nazmbar به شما استفاده از پتو یا پارچه را توصیه می کنند.

پتو و پارچه از خط و خش و افتادن روی وسایل چوبی جلوگیری می کنند.تسهیلات حمل و نقل با برچسب زدن جعبه های بسته بندی شده  بالا می رود. نوشتن وسایلی که داخل جعبه است به پیدا کردن وسایل پس از جابجایی کمک می کند. حتی می توانید بنویسید که هر جعبه متعلق به کجاست . با این کار  هنگام خالی کردن وسایل از کامیون بدانید هر جعبه را کجا بگذارید.

حمل اثاثیه از پله ها در هر دو حالت عمودی و افقی

بسته به نوع مبلمان و ابعاد آن و همچنین نوع راه پله حمل و نقل مبلمان متفائت است. یکی از روش های تسهیلات حمل و نقل این است که بدانیم وسایل را عمودی یا افقی درپله جابجا کنیم. قرار دادن مبلمان در حالت افقی (موازی با راه پله) یا عمودی برای بالا رفتن یا پایین آمدن از پله ها مهم است.

حمل و نقل اثاثیه در حالت افقی موازی با پله : اگر مجبور هستید یک وسیله بلند مانند کمد، مبل یا میز مرمر آشپزخانه را حمل کنید، ناگزیر باید آن را به صورت “افقی” یعنی موازی با پله ها قرار دهید. این برای جلوگیری از گرفتار شدن آنها در سقف پله است.

حمل و نقل اثاثیه به صورت عمودی در پله : اگر قطعه مبلمان به خصوص بلند نیست، باید از روی پله ها در موقعیت “عمودی” حمل شود. با این حال، باید آن را کمی کج کنید تا از پایداری بیشتر اطمینان حاصل کنید و در نتیجه از افتادن آن در حین حمل و نقل جلوگیری کنید.

برچسب زدن جعبه ها - تسهیلات حمل و نقل - نظم بار

برچسب زدن جعبه ها

حمل اثاثیه منزل ۲ برچسب زدن جعبه ها

بهترین روش حمل و نقل اثاثیه روی پله کدام است؟

اگر مبلمان کمتر از ۲ متر ارتفاع (یا عرض) است بهتر است که در حالت عمودی از روی پله ها حمل کنید. تا بتوانید آن را راحت تر روی پله ها بچرخانید. در واقع، تنها در صورتی امکان انجام چرخش کامل در پاگردهای باریک وجود دارد که کابینت به صورت عمودی حمل شود. در نتیجه بهترین تسهیلات حمل و نقل اثاثیه روی پله چیست؟! هیچ راهی جهانی برای حمل مبلمان شما از پله ها وجود ندارد. شما باید ویژگی های مبلمان و راه پله را بررسی کنید.

مبلمان بسیاربلند مانندکمدها و همچنین درها و پنجره ها باید در حالت افقی یعنی موازی با پله ها حمل شوند. اگر طول مبلمان از دو متر تجاوز نمی کند، همیشه توصیه می شود که آن را در حالت عمودی حمل کنید. این کار چرخش را در حین حمل و نقل از پله آسان تر می کند. سایر اثاثیه مانند مبل ها و کمدها را می توان به صورت عمودی حمل کرد. اگر مبلمان شما واقعاً بسیار سبک و کمتر از ۲۵ کیلوگرم وزن داشته باشید، باید به صورت دستی حمل کنید. اگر می خواهید اثاثیه سنگین را از پله ها بالا ببرید، بهترین گزینه شرکت حمل و نقل است.  کارگران باربری نظم بار به تسهیلات حمل و نقل شما کمک می کنند.

آماده شدن از قبل - تسهیلات حمل و نقل - نظم بار

آماده شدن از قبل

حمل اثاثیه منزل ۳ آماده شدن از قبل

نتیجه گیری تسهیلات حمل و نقل اثاثیه منزل را در زیر بخوانید.

شما قطعات مبلمان خود را جدا کرده اید. به جعبه های وسایل برچسب چسبانده اید و از سطوح حساس محافظت کرده اید.  ابتدا با بارگیری اثاثیه سنگین شروع کنید. وقتی هوا بد است، سازماندهی خوب اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا نمی توانید مبلمان خود را در پیاده رو رها کنید و اجازه دهید باران ببارد. به محض خروج از آپارتمان، طبق لیستی که از قبل تعیین شده است پیش بروید.  اثاثیه سنگینی را که باید ابتدا بارگیری کنید تا آخر فضای کافی داشته باشید.

در حین اسیاب کشی استراحت کنید.  پشت هم کار کردن شما را بسیار خسته می کند. از خود و کسانی که به شما کمک می کنند با نوشیدنی و خوراکی سبک پذیرایی کنید.  بیشترین آسیب به اثاثیه در اواخر کار و هنگام خستگی اتفاق می افتد. پس بهتر است به استراحت توجه ویژه ای داشته باشید.

سولات متداول در رابطه با تسهیلات حمل و نقل اثاثیه منزل

  1. بارگیری وسایل در کامیون را با کدام وسایل شروع کنیم؟

برای بارگیری بهتر است با وسایل سنگین و بزرگ شروع کنید.

  1. حمل و نقل اثاثیه در پله ها بهتر است عمودی یا افقی باشد؟

هیچ راه حل کلی ای وجود ندارد. شما باید با توجه به راه پله و وسیله خود تصمیم بگیرید.

  1. برای جلوگیری از آسیب وسایل چوبی چه کار باید کرد؟

تیم خدماتی nazmbar استفاده از پوشش حباب دار، پتو یا پارچه توصیه می کند.

موضوع ۳روش برای تسهیل حمل و نقل اثاثیه در اصفهان
تاریخ ۳۱/خرداد/۱۴۰۲
نویسنده فاطمه حقیقی
روش های تسهیل حمل و نقل مبلمان جداسازی قطعات مبلمان

برچسب زده بسته ها

استفاده از کمک افراد حرفه ای

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)