a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۴ تدبیر امنیتی که باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد!

نظم بار > بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان  > ۴ تدبیر امنیتی که باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد!

۴ تدبیر امنیتی که باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد!

حمل و نقل ایمن - ایمنی در جابجایی - نظم بار

ایمنی در جابجایی مسئله مهمی برای مستاجرانی است که می‌خواهند جابجا شوند. برای حمل اثاثیه در اصفهان جعبه های سنگین، ظروف شکننده  و مبلمان چالش های معمولی هنگام جابجایی هستند.  همه چیز تا حد امکان به طور مؤثر در وسایل نقلیه موجود یا حمل‌ونقل اجاره‌ای بارگیری می‌شود.  مهم نیست که مسافتی که باید طی شود چقدر کوتاه است، ایمنی در جابجایی جعبه هاضروری است.

یک سری نکات کاربردی نیز وجود دارد که برای ایمنی در جابجایی شما باید رعایت کنید. مهم است که بدانید چگونه وسایل را در جعبه‎ها قرار دهید و بارگیری کنید که ایمنی در جابجایی حفظ شود. تیم باربری نظم بار  چند ترفند کلیدی برای حمل اثاثیه در اصفهان و ایمنی را به شما توصیه می کند. برای یادگیری این موارد در این مقاله  با ما همراه باشید.

فهرست تصاویر

حمل و نقل ایمن  ۱ بارگیری وسایل

حمل و نقل ایمن  ۲ چسب زدن جعبه ها

حمل و نقل ایمن  ۳ بارگیری وسایل سنگین

نکات ایمنی در جابجایی هنگام حمل و نقل وسایل

برای ایمنی در جابجایی می توانید از یک شرکت حمل و نقل کمک بگیرید. آن ها دقیقا می دانند که وسایل را چگونه بارگیری کنند. همچنین مراقب هستند که وسایل محکم سر جای خودشان  بمانند که در حین حرکت تکان نخورند. آن ها خیال شما را از ایمنی در حابجایی راحت می کنند. برای حمل اثاثیه در اصفهان، بهتر است وسیله نقلیه را تا حد امکان نزدیک به خانه پارک کنید. این کار مسیر حمل و نقل وسایل به کامیون را کوتاه می کند.

با این حال، مطمئن شوید که فضای کافی پشت ماشین وجود دارد .  هنگامی که نیاز به چرخاندن وسایل بزرگ و حجیم مانند کمد ها دارید، نباید به ماشین پارک شده آسیب برسانید. برای ایمنی در جابجایی بهتر است یکی از باربر ها در ماشین منتظر بماند .  از یک طرف، می توانید مطمئن باشید که چیزی به سرقت نخواهد رفت .  از طرفی دیگر این شخص می تواند تمام اشیاء را گرفته و مستقیماً در کامیون جاگذاری کند .

برای ایمنی در جابجایی، هنگام تخلیه هم باید با این سیستم کار کنید. اگر هنگام بارگیری ترافیک وجود دارد، باید ازآن اطمینان حاصل کنیدهیچ شیئی در مسیر آپارتمان تا ماشین وجود ندارد .   جعبه ها یا اثاثیه را کنار بگذارید تا جلوی پای خودتان و باربرها نباشد. برای ایمنی در جابجایی شما باید وسایل با ارزش، اسناد مهم و پول هایتان را خودتان حمل کنید .

کارهایی که باید قبل از بارگیری و جابجایی وسایل انجام داد

در روز جابجایی هر چیزی که باید بارگیری شود باید برای حمل و نقل آماده باشد. قبل از شروع بارگیری وسایل باید تمام جعبه‌ها و قطعات مبلمان را برای حمل و نقل آینده آماده کنید. برای ایمنی در جابجایی جعبه ها را خیلی سنگین بسته بندی نکنید. اگر جعبه ها خیلی سنگین باشند احتمال پاره شدن کارتن ها وجود دارد. از وسایل شکننده در جعبه ها با روزنامه و پوشش حباب دار محافظت کنید. استفاده از ملحفه یا لباس های قدیمی بین وسایل به ایمنی در جابجایی کمک می کند. در صورت امکان، قطعات بزرگ مبلمان (مانند تخت، کمد بزرگ، کاناپه چند قسمتی) را جدا کنید . درهای کمد و کشوها را با نوار چسب ببندید.

برای جلوگیری از بهم ریختگی وسایل پس از جابجایی محتویات جعبه ها با یک ماژیک روی آن بنویسید. این کار به شما در سازمان دهی وسایل هنگام تخلیه در آپارتمان جدید کمک می کند. شما می توانید از باربران خود بخواهید مطابق نوشته روی جعبه ها آن ها را در اتاق مربوطه یا آشپزخانه قرار دهند. همچنین اگر می خواهید دنبال وسیله ای خاص بگردید با دنبال کردن نوشته‌ها کار شما راحت تر خواهد شد.

بارگیری و بسته بندی وسایل - ایمنی در جابجایی - نظم بار

بارگیری و بسته بندی وسایل

حمل و نقل ایمن  ۱ بارگیری وسایل

برای ایمنی در جابجایی فضاهای خالی بین وسایل درکامیون را با کوسن پرکنید

برای ایمنی در جابجایی و بارگذاری صحیح تیم‌خدماتی نظم بار  به چند نکته اشاره می‌کنند که بهتر است رعایت کنید. برای ایمنی در جابجایی همیشه جعبه های سنگین ، لوازم خانگی و مبلمان را در پایین قرار دهید. علاوه‌براین، قطعات سنگین مبلمان و لوازم‌خانگی مانند ماشین‎لباسشویی و مانند آن را  طوری محکم کنید که در کامیون تکان نخورد. تا حد امکان از فضاهای خالی بین بار خودداری کنید و آن‌ها را با بالشت، کوسن‌مبل و پتو پر کنید .آینه‌ها ، درهای کمد ساخته‌شده از شیشه یا حتی میزهای شیشه‎ای را در پتو یا روکش حباب‎دار برای ایمنی در جابجایی بپیچید.

لوازم خانگی هنگام جابجایی نیاز به مراقبت بیشتری دارند، زیرا معمولاً سنگین و حجیم هستند و باید برای حمل و نقل به خوبی آماده شوند و  ایمنی در جابجایی حفظ شود.  موارد زیر در مورد ایمنی در جابجایی همه لوازم خانگی صدق می کند. اکثر وسایل برقی بزرگ باید یا باید در حالت ایستاده معمولی خود حمل شوند و نباید درحالت خوابیده حمل شوند. علاوه بر این، ماشین لباسشویی، فر، یخچال و غیره در ون کامیون باید با طناب محکم شود. این کار کمک می کند که وسایل هنگام حرکت نتوانند تکان بخورند.

ماشین لباسشویی خود را حداقل ۲۴ ساعت قبل از حمل و نقل برنامه ریزی شده خاموش کنید. شلنگ آب و شلنگ فاضلاب را جدا کنید (قبل از آن آب را قطع کنید!). اجازه دهید آب باقیمانده از شیلنگ ها تخلیه شود. کابل ها و شیلنگ ها را با نوار چسب به دستگاه ببندید. آب باقیمانده را از دستگاه تخلیه کنید. تخلیه آب باقیمانده می تواند مدت زیادی طول بکشد. به همین دلیل است که این فرآیند یک روز قبل از حرکت توصیه می شود .

برای ایمنی در جابجایی هنگام بارگیری ابتدا وسایل بزرگ را درکامیون قرار دهید

طبق تجربه کارگران خدماتی nazmbar اصولاً بهتراست ابتدا وسایل سنگین را بارگیری کرده و مستقیماً پشت کابین راننده قراردهید. پس از آن جعبه های سنگین باید در پایین و جعبه های سبک تر در بالا قرار گیرند. برای صرفه جویی در فضا می توان آنها را روی هم قرار داد. می توانید فضای باقی مانده زیر سقف کامیون را با پتو، فرش یا بالش پر کنید . اجسام مسطح و قطعات مبلمان ولوازم داخلی، مثل تشک ومیز  برای ایمنی در جابجایی بر روی دیوارهای جانبی ثابت می‌شوند.

برای ایمنی در جابجایی اقلام شکننده مانندآینه یا لامپ باید از قبل در پتو یا مواد دیگر  محافظتی پیچیده شوند. همه مبلمان حجیم در وسط قرار می گیرند. مبلمان وسط باید به هم چسبانده شوند تا در فضا صرفه جویی شود تا همدیگر را خراش ندهند. در اینجا نیز می توانید شکاف ها را با اجسام نرم تری پر کنید. برای مثال، میزها را می توان در وسیله نقلیه طوری قرار داد که سطح میز محافظت شده رو به پایین باشد. بنابراین هنوز هم می توانید موارد زیادی را روی آن قرار دهید.

اگر ماشین لباسشویی، خشک کن و… جلوی مبلمان باشد، می توان آن ها را زودتر  هم تخلیه کرد.  بنابراین هنگام خالی کردن وسایل، از مسدود شدن مسیر با لوازم خانگی جلوگیری می کنید.  لوازم خانگی معمولاً سنگین هستند و بنابراین باید ایمنی در جابجایی برای حمل و نقل آن ها رعایت شود .  پس از بارگیری همه وسایل اکنون می توانید گیاهان را در  کامیون بارگیری کنید.  از آنجایی که آنها به اکسیژن و نور نیاز دارند، باید در  آخر  بارگیری و ابتدا تخلیه شوند . برای جلوگیری از واژگونی گیاهان از اشیای کوچکتر بین گلدان ها استفاده کنید. با پلاستیک روی گیاهان را بپوشانید. این کار می تواند از کثیف شدن ماشین با خاک یا برگ جلوگیری کند.

چکیده مطلب ایمنی در جابجایی را در زیر بخوانید

اگر می خواهید حرکت خود را خودتان سازماندهی کنید، باید از قبل برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. اگر مجبور به حمل و نقل وسایل زیادی هستید، یک لیست ایجاد کنید تا مسیر کارها را گم نکنید. می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی کنید که چگونه مبلمان را می توان به آسان ترین و مطمئن ترین راه حمل کرد. این کار در زمان و هزینه صرفه جویی می کند و ایمنی در جابجایی را حفظ می کند.  چیدمان اثاثیه در کامیون را به شیوه ای منطقی و کارآمد سازماندهی کنید. با کمک گرفتن از  تیم باربری نظم بار می توانید یک جابجایی راحت داشته باشد. برای اطلاع از هزینه و انواع اتوبار های ما به سایت nazmbar مراجعه نمایید.

از قبل مواد بسته بندی و طناب را تهیه کنید تا مبلمان را در حین حمل و نقل محکم کنید. برای اینکه بتوانید اثاثیه خود را به خانه جدید حمل کنید، به یک اتوبار با ظرفیت بارگیری کافی نیاز دارید. حتی با بزرگ‌ترین اتوبارها، معمولاً نمی‌توان همه اثاثیه را به یکباره حمل کرد. از کارگران باربری برای جابجایی وسایل بزرگ و سنگین کمک بگیرید.

چسب زدن جعبه ها - ایمنی در جابجایی - نظم بار

چسب زدن جعبه ها

حمل و نقل ایمن  ۲ چسب زدن جعبه ها

از سری سولات متداول خوانندگان برای ایمنی در جابجایی وسایل

  1. قبل از بارگیری وسایل چه کاری باید انجام داد؟

شما ابتدا باید وسایل خود را در جعبه ها قرار دهید. برای ایمنی در جابجایی از جعبه های محکم استفاده کنید.

  1. چه کار کنیم که هنگام حرکت کامیون وسایل آسیب نبینند؟

تا جایی که می توانید فضای خالی بین وسایل را با پتو و بالشت بپوشانید. همچنین وسایل سنگین را با طناب ثابت کنید و زیر پایه های آن ها پتو قرار دهید که سر نخورند. باربران با تجربه nazmbar به شما در بارگیری مطمئن وسایل در کامیون کمک می کنند.

  1. برای بارگیری اقلام شکننده مثل شیشه و آینه ها چه کاری انجام دهیم؟

اگر قابل جداشدن هستند آن ها را جدا کنید و در وسایل محافظتی بپیچید. اگر جدا نمی شود با چسب نواری به صورت ضربدری آن ها را ثابت کنید.

بارگیری وسایل سنگین - ایمنی در جابجایی - نظم بار

بارگیری وسایل سنگین

حمل و نقل ایمن  ۳ بارگیری وسایل سنگین

عنوان مقاله ۴ تدبیر امنیتی که باید در حمل اثاثیه منزل رعایت کرد!
نویسنده فاطمه حقیقی
تاریخ ۰۵/تیر/۱۴۰۲
تدابیر امنیتی هنگام جابجایی وسایل وسایل را از قبل آماده کنید

فضاهای خالی را با کوسن پرکنید

ابتدا وسایل بزرگ و سنکین را در کامیون قرار دهید

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)