a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل به گرجستان

نظم بار > نکات اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل به گرجستان

حمل اثاثیه منزل به گرجستان

حمل اثاثیه منزل به گرجستان

حمل اثاثیه منزل به گرجستان

حمل اثاثیه منزل اصفهان به گرجستان و خدمات انتقال کالا و اثاثیه منزل به کشورگرجستان را از خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) جویا شوید. تجربه و تخصص شرکت اسباب کشی در اصفهان (نظم بار) در این جا به کار خواهد آمد و با پیشرفته ترین و به روز ترین راه های ممکن این کار را برای شما انجام می دهد.

از مشاوره های رایگان ما درباره هزینه انتقال وسایل منزل خود به گرجستان، «نحوه بسته بندی استاندارد » درباره اسباب کشی به گرجستان، «بیمه» انتقال به اثاثیه به گرجستان، هزینه حمل اثاثیه منزل اصفهان به گرجستان و همینطور نکات دیگر در مورد ارسال لوازم منزل به گرجستان مطلع گردید.

علاوه بر این موضوع برای بازدید کارشناس در خصوص ارسال وسایل خانه به گرجستان در تماس تلفنی با ما سوالات و مسائل را مطرح نمایید. کافی است با مشاورین ما تماس گرفته و از تجربه ما بهره مند شوید.

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

 ۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

ارسال لوازم منزل به گرجستان هوایی یا زمینی؟

برای بیشتر مشتریان ما این مسئله هست که برای انتقال و ارسال وسایل منزل به گرجستان باید از چه راهی (حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل زمینی) مراحل انتقال و  ارسال اثاثیه منزل را انجام داد. برای جواب دادن به این سوال دو نکته مهم در خصوص حمل اثاثیه منزل به گرجستان را حتما باید در یاد داشت.

 1. هزینه ارسال لوازم منزل به گرجستان
 2. مدت زمان ارسال لوازم منزل به گرجستان

حمل اثاثیه منزل به گرجستان

حمل اثاثیه منزل به گرجستان از راه هوایی

نکته: در مورد زمان ارسال اثاثیه به گرجستان حمل با هواپیما در مدت زمان خیلی کمتری انجام میشود و در لوازم منزل سریع تر از حمل از طریق زمین به گمرک شهرهای کشور زیبای گرجستان میرسد. اما این نکته را هم باید بدانید که هزینه حمل اثاثیه به گرجستان از راه زمینی و یا هوایی در موقعیت های متفاوتی از کشور مقصد گرفته تا شهر مقصد فرق دارد.

با توجه به پروازهای مستقیم به گرجستان هزینه اسباب کشی منزل به گرجستان از راه و روش هوایی معمولاً قابل رقابت و قیاس با ارسال آن به صورت کانتینری و از راه زمینی ست.

به همین علت برای اطلاع دقیق از اینکه میتوانید اثاثیه منزل را به کدام کشور و یا کدام شهر به صورت هوایی بفرستید، تنها با تماس با شماره تلفن های درج شده در وب سایت مشاوره رایگان و اطلاعات دقیق تری از همکاران ما در خصوص حمل اثاثیه منزل به گرجستان دریافت کنید.

برای اکثر مسافران زمان رسیدن وسایل منزل به مقصد به هر طریقی مهمترین و اصلی ترین دغدغه و حتی مهمتر از هزینه های حمل اثاثیه است؛ در این موقعیت هم میتوان حمل هوایی برای ارسال لوازم منزل به گرجستان را گزینه بهتری برای مردم ایران قبول کرد.

 هرچند که در این مورد در خصوص کشورهای مختلف نکات ریز و مسائل دقیق وجود دارد که باید خدمات دهندگان بین الملی قبل از ارسال این مسئله را با مشتریان به طور روشن و مشخص مطرح کنند. در عین حال همچنین بندهای زیر مهم است و باید به طور دقیق رعایت و مورد توجه شما قرار گیرند.

اخطار: برای یک نمونه به عنوان یکی از نکات مهم در حمل اثاثیه منزل به گرجستان این مورد که حمل برخی کالا ها در ارسال لوازم منزل به گرجستان مثلا یخچال یا فریزر که در لوله ها یا موتور خود گاز دارند، با هواپیما و به صورت پروازی ممنوع است؛ مگر اینکه نکات و قوانین مربوط به ارسال آن را به طور دقیق رعایت کنید.

 حمل اثاثیه منزل به گرجستان از راه زمینی

با دانش اینکه تمام نکات درج شده در بالا، متوجه شدیم که میتوان برای حمل اثاثیه منزل به گرجستان از راه زمینی و کانتینری هم هوایی و از طریق ارسال کانتینری از راه زمینی و یا از طریق پرواز اقدام کرد. حالا برای این کار در ابتدا می خواهیم بررسی کنیم هزینه ها و قیمت به چه طریقی حساب میشود و در ادامه مراحل اصلی حمل اثاثیه منزل به گرجستان را بررسی میکنیم.

اخطار:  دقت کنید که ۱۰ مرحله نامبرده در ادامه این مطالب در مورد حمل اثاثیه منزل به گرجستان به صورت زمینی و هوایی اشتراک دارند. پیشنهاد ما این است با مطالعه موارد پیشرو اطلاعاتتان در اینباره را قبل از تصمیم به حمل اثاثیه منزل به گرجستان دقیق و کاملتر کنید و با اطمینان و اتفاق نظر بیشتری اقدام به ارسال وسایل کنید.

حمل زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه به گرجستان از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی به گرجستان از شمال غربی کشور مثلا مرزهای کشور ارمنستان انجام میشود. ارسال لوازم منزل به گرجستان معمولا با کانتینرهایی با سایزهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت انجام میشود که حجم معمول این کانتینر ۲۰ فوت حدود ۳۰ متر مکعب و حجم کانتینر ۴۰ فوت حدود ۶۰ متر مکعب هست.

نکته: حداکثر ظرفیت وزنی معمول برای کانتینرهای معمولی ۲۰ تن است.

نکتهمدت زمان ارسال اثاثیه به گرجستان به صورت زمینی به طور عادی بین ۴ الی ۱۰ روز است.

هزینه حمل اثاثیه منزل به گرجستان چقدر است؟

در ارسال لوازم منزل به گرجستان برای تعداد زیادی از مشتریان عزیز این نکته که قیمت تمام شده این ارسال اثاثیه چقدر است بسیار با اهمیت است. میزان هزینه ارسال اثاثیه به گرجستان به چیزهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهرهای محل ارسال بار و … بستگی دارد.

برای آگاهی دقیق هزینه حمل اثاثیه به گرجستان، کارشناسان ما به شکل رایگان و بدون هزینه به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه برای حمل به گرجستان می پردازند و پس از ارزیابی مقدار بار، هزینه را به مشتریان گرامی حمل بار خارجی اعلام میکنند. در این شرایط اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به اسباب و اثاثیه وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.

نکته: اگر شما در اصفهان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به گرجستان را در ذهن خود دارید، تنها کافیست با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن و حجم حدودی آنها به کارشناسان، یک ارزیابی کلی از هزینه اسباب کشی منزل خود به گرجستان انجام دهید.

برای بررسی دقیق هزینه های حمل اثاثیه از کشور ایران به گرجستان، هر زمانی در طول هفته و یا روزهای تعطیلی با شرکت اسباب کشی در اصفهان (نظم بار) با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید.

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۱۰ مراحله اصلی ارسال اثاثیه به گرجستان

در هر صورت متوجه شدیم برای اسباب کشی به گرجستان لازم است از راه زمینی یا هوایی استفاده کرد.

کلاً حمل اثاثیه منزل به گرجستان توسط شرکت ها چند قدم کلی دارد که این مراحل کار به شرح زیر اند. قابل ذکر است که تمامی این مراحل توسط خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل نظم بار با دقت بالا و با نظارت کامل از طرف شما مشتری عزیز انجام میشود.

 • بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به گرجستان

در این وهله اثاثیه منزل شما از قبیل خرده ریزها، مبلمان و یا هر وسیله دیگری مورد بازدید و بررسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمین زده شده از هزینه ارسال اثاثیه به گرجستان نیز ماقبل از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میشود.

اخطار: حتما پس از بازرسی و پیش از تحویل اثاثیه برای ارسال به گرجستان در خصوص هزینه حمل اثاثیه منزل به گرجستان اعتماد خاطر بیشتری کسب کنید. در حقیقت باید گفت هیچ هزینه پنهان و یا غیرقابل پیش بینی در صورت انجام دقیق اصول بسته بندی وسایل منزل و مراحل قانونی نباید به شما تحمیل شود.

نکته: کارشناسان با سابقه ما باید در زمان بازرسی محموله ها، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی به گرجستان با توجه به ارزش اثاثیه و حساسیت کالا، نسبت به تعیین نوع روش حمل (زمینی یا هوایی) و همچنین انتخاب نوع بسته بندی اسباب و اثاثیه (جعبه چوبی، کارتن، نایلون حباب دار، با گونی، صندوق فلزی، پالت چوبی و غیره) اقدام کنند.

 • تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به گرجستان

در مورد حمل اثاثیه منزل به گرجستان مثل خرده ریزهای مربوط به لباس، مبلمان، لوازم آشپزخانه، پیانو … به صورت هوایی بارها بر روی پالت بسته بندی میشوند. در صورت ارسال با تریلی و زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر برای فرستادن به گرجستان است.

پس از اینکه بار شما بازدید و بررسی شد، سایز کانتینر مناسب که باید اثاثیه شما داخل آن قرار بگیرد و به گرجستان ارسال شود ارزیابی میشود و مخابره مییگردد. گفتنی است که خدمات حمل و نقل نظم بار دو نوع کانتینر ۲۰ فوتی و ۴۰ فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به گرجستان در اختیار مشتریان عزیز خود قرار میدهد که به شرح زیر هستند.

نکته:

 • طول یک کانتینر ۲۰ فوتی ۶ متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن ۲٫۳۰ مترست.

 • طول یک کانتینر ۴۰ فوتی ۱۲ متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن ۲٫۳۰ مترست.

طول کانتینر حمل اثاثیه منزل به گرجستان

بهتر است بدانید کانتینرهای ۲۰ فوتی HEAVY DUTY تا ۲۶ تن و کانتینر های ۴۰ فوت HIGH CUBE تا ۲/۶۰ متر ارتفاع سقف قابل بارگیری هستند. در صورتی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله های اثاثیه امکان بارگیری آن بار به کانتینرها امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا و سقف قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای و شرایط مختلفی استفاده کرد.

 • انجام بسته بندی با کیفیت استاندارد
 • یکی از مهمترین و حساس ترین حالات ارسال لوازم منزل به گرجستان به شکل زمینی یا هوایی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به گرجستان است. هرگونه کاهلی یا خطا در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها در این شرایط، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما میشود و در نهایت علاوه بر خسارت های وارد شده، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های بالا اضافه میشود.خدمات حمل و نقل نظم بار با استفاده از کادر حرفه ای و کار آزموده یکی از بهترین و با کیفیت ترین امکانات مورد نیاز را جهت بسته بندی لوازم منزل شما جهت ارسال به کشورهای گرجستان و دیگر نقاط مختلف جهان با کمترین هزینه ممکن را در یک مجموعه با سابقه گرد هم جمع آوری نموده است.

از دیگر موارد غیر قابل تکذیب که غفلت در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، عدم توجه در تهیه لیست بسته بندی اسباب است. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری دقیق کالا و ترجمه آن به زبان کشور مقصد در لیست جداگانه ای، جهت ارائه به گمرک مبدأ و مقصد آماده شود.

نکته: لازم است توجه کنید که نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه منزل برای ارائه به گمرک مقصد ضروری و لازم است.

تمامی مراحل بسته بندی و تهیه لیست اسباب منزل برای ارسال به گرجستان و کالاها توسط نیروهای آموزش دیده ی این شرکت انجام و در اختیار صاحب کالا قرار میگیرد.

 • امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین وضع شده برای ترخیص کالا در بسیاری از کشورها تمامی اسباب و اثاثیه ارسالی به ویژه بسته بندی های ساخته شده از چوبهای خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید ابتدا در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های مخصوص سمپاشی کالاها و اثاثیه در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی رسمی و معتبر برای ارسال به گرجستان صادر شود.

اخطار:  انجام ندادن امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی در کشور گرجستان منجر به پرداخت جریمه هایی سنگین شده و به علاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی در آن کشور نیز به هزینه های مذکور فوق بر مشتری اضافه میشود.

در صورت نیاز همچنین تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر صورت میگیرد.

 • بارگیری بار و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی

در اراسل زمینی بارگیری در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال زمینی اسباب و کالا به گرجستان است. درون گمرک هم چیزهایی مانند بازرسی، تخصیص تگ، بررسی لیست اثاثیه و … انجام می شود.

همچنین در صورت ارسال هوایی اثاثیه، محموله اثاثیه با وانت یا کامیونت به فرودگاه امام خمینی(ره) جهت فرستادن به شهرهای کشور گرجستان فرستاده میشود.

 • انجام تشریفات گمرکی و فرودگاه و بازرسی توسط سگ مواد یاب

در ارسال زمینی بارگیری در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال زمینی اسباب و کالا به گرجستان است. درون گمرک هم چیزهایی مانند بازرسی، تخصیص تگ، بررسی لیست اثاثیه و… انجام می شود.

همچنین در صورت ارسال هوایی اثاثیه، محموله اثاثیه با وانت یا کامیونت به فرودگاه امام خمینی(ره) جهت فرستادن به شهرهای کشور گرجستان فرستاده میشود.

 • صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به گرجستان

در این قدم از حمل لوازم منزل به گرجستان مرحله بیمه نامه های معتبر بین المللی برای ارسال اثاثیه به کشور گرجستان با همکاری شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر می شود.

نکته: بیمه و شرایط آن بر اساس ارزش بار شما به صورت حدودی و تخمین ریالی لحاظ میشود. یعنی از شما پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل شما حدودا چقدر میباشد. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما به بیمه اعلام میدارید، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش کالای مربوطه، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته شده و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، پیش از حمل لوازم منزل به گرجستان بیمه نامه ذکر شده صادر شده و ترجمه هم می گردد.

 • صدور بارنامه و تکمیل مدارک برای ارسال اثاثیه به گرجستان

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاثیه منزل به گرجستان که بسیار هم حائز اهمیت است، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور به کشورهای اروپایی مانند گرجستان است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن تعلق دارد صورت خواهد گرفت.

همچنین بارنامه بار هوایی نیز به همین شکل و با هماهنگی شرکت های ترابری بین المللی مانند خدمات حمل و نقل نظم بار صورت میپذیرد.

 • پیگیری آنلاین پس از ارسال لوازم منزل به گرجستان

این مرحله در صورت ارسال هوایی و یا دریایی اثاثیه خود، میتوانید به صورت تماما آنلاین و از طریق وب سایت ما و با لینک ارسالی به شما پس از حمل وسایل منزل به گرجستان محموله را در هر لحظه از حمل رهگیری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)