a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

بسته بندی و آماده سازی وسایل برای حمل و نقل اثاثیه

نظم بار > بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان  > بسته بندی و آماده سازی وسایل برای حمل و نقل اثاثیه

بسته بندی و آماده سازی وسایل برای حمل و نقل اثاثیه

اسباب کشی - بسته‌بندی و آماده‌سازی - نظم بار

حمل اثاثیه در اصفهان برای مستاجران  از سری دغدغه ها ی مهم بسته بندی و آماده سازی است. یکی از مراحل کلیدی در سازماندهی یک آپارتمان یا جابجایی اداری، بسته بندی و آماده سازی مبلمان برای حمل‌ونقل است. اقلام مبلمان باید به درستی جدا شده و با دقت بسته بندی و آماده سازی شوند تا در امنیت کامل تحویل داده شوند. علاوه بر این، حمل و بارگیری مبلمان جدا شده آسان تر است. بسته های فشرده حداقل فضای پشت کامیون را اشغال می کنند. در هنگام حمل اثاثیه در اصفهان، این امر تعداد اتوبار های حمل و نقل درگیر را کاهش می دهد.

کار  بسته بندی اثاثیه یک آپارتمان یا اداره را به به تنهایی نمی توان انجام داد. از دوستان خود کمک بگیرید. همچنین ابزار و مواد بسته بندی مناسبی برای بسته بندی وسایل آماده کنید.

این سؤال که چگونه مبلمان را حمل کنید تا از شکستگی محافظت شود، هنگام بسته بندی مهم می شود. چیزهای گران قیمت به راحتی آسیب می بینند. راه حل حمل اثاثیه با ماشین توسط یک تدارکات مجرب است. این سرویس شامل گزینه های زیادی است و به شما امکان می دهد خطرات را در طول مسیر به حداقل برسانید. رانندگان و کارگران خدماتی شرکت nazmbar آماده کمک به بسته بندی و آماده سازی وسایل برای جابجایی شما هستند.

فهرست تصاویر

نکات اسباب کشی ۱  استخدام کارگر خدماتی

نکات اسباب کشی ۲ بسته بندی وسایل

نکات اسباب کشی ۳ بارگیری وسایل

اصول بسته بندی اثاثیه برای حمل و نقل

تیم‌تحریریه نظم بار برای حمل اثاثیه در اصفهان، چک لیست و اصولی برای بسته بندی و آماده سازی ایمن آماده کرده‌است. امید است با بهره گیری از این موارد بسته بندی و آماده سازی وسایل خود را به خوبی مدیریت کنید.

قطعات جداشدنی کابینت، میز، صندلی کوچک و غیره را از  هم جدا کنید. تمام مبلمان هایی که اصولاً قابل جداسازی هستند باید جدا شوند. این باعث کاهش خطر آسیب در نقاط اتصال عناصر مبلمان کابینت هنگام تکان دادن در بدنه خودرو می شود.

اگر طرح اساساً قابل جداشدن نیست یا بدون آسیب‎رساندن به آن نمی توان آن را جداکردمراحل دیگری باید انجام شود. مثل هنگامی که در  تلاش برای باز کردن، بست های تخته نئوپان، خرد می شود. در این جا باید برای بسته بندی به شرح زیر آماده شد:

آینه ها و درهای شیشه ای برداشته می شوند.

قفسه ها بیرون کشیده می شوند.

کشوها را بیرون بکشید.

دستگیره ها به سمت داخل درب ها برداشته یا پیچ خورده می شوند.

درها با نوار نصب ثابت می شوند.

هنگامی که وسایل جاشدنی کابینت کاملاً جدا می شود. همان قسمت ها در پشته های عمودی بسته بندی و آماده سازی می شوند. برای مبلمان روکش شده (مبل، صندلی راحتی)، طرفین باید برداشته شود.

اتصال دهنده های هر قطعه مبلمان در یک بسته جداگانه بسته بندی می شوند. این امر مونتاژ مبلمان را در یک مکان جدید ساده می کند.

آینه ها، قفسه های شیشه ای در یک جعبه بسته بندی می شوند. مهم است که عناصر را به خوبی ببندید تا در هنگام حمل و نقل نسبت به یکدیگر حرکت نکنند.

استخدام کارگر خدماتی - بسته‌بندی و آماده‌سازی - نظم بار

استخدام کارگر خدماتی

نکات اسباب کشی ۱  استخدام کارگر خدماتی

قوانین اساسی برای برای بسته بندی اثاثیه

حمل و نقل مناسب اثاثیه، تدوین طرحی است که تمام عوامل را در نظر می گیرد:

تعداد اتوبارها: همه اینها به میزان کار، پیچیدگی، وزن سازه های در حال جابجایی بستگی دارد. اگر افراد کمی را استخدام کنید، این روند به تعویق می افتد، اگر تعرفه ثابت نباشد، باید هزینه بیشتری بپردازید.

اتوبار های کوچک قادر به جای دادن بسیاری از اقلام نیستند. برعکس، اتوبار های بزرگ فضای زیادی دارند که شاید نیاز ندارید اما باید هزینه آن را بپردازید. پس باید برآورد درستی از  وسایل خود هنگام بسته بندی و آماده سازی برای جابجایی داشته باشید. با تماس با تیم پشتیبانی نظم بار می توانید از یک مشاوره حرفه ای و انتخاب اتوبار مناسب برای جابجایی خود بهره بگیرید.

حمل و نقل صحیح اثاثیه را نمی توان بدون ابزار حرفه ای باربری ترتیب داد.  چرخ دستی ها و سکوهای بالابر، دستگاه هایی هستند که حرکت اجسام، بارگیری و تخلیه را تسهیل می کنند.

برای محافظت از اشیابزرگ، می توانید از وسایل بداهه برای بسته بندی استفاده کنید. از وسایلی ماننند سرویس خواب، حوله، فرش سبک، پارچه برای بسته بندی استفاده کنید.

بسته بندی و آماده سازی وسایل برای اسباب کشی

قبل از بسته بندی و آماده سازی اثاثیه برای حمل و نقل، باید آن را از گرد و غبار و کثیفی تمیز کنید. این اجازه نمی دهد که ذرات کوچک به پولیش آسیب برساند، خراش ظاهر نمی شود. کارهای مقدماتی عبارتند از :

دستگیره ها و عناصر کشویی را بردارید و در کیسه قرار دهید، علامت بزنید.

قفسه ها را در جعبه های مقوایی بسته بندی و آماده سازی کنید.

آینه و شیشه های مبلمان و میز  ها را برداید.

در مرحله بسته بندی و آماده سازی، یک سری مواد برای بسته بندی هستند که باید تهیه کنید. مقوا، کاغذ، بسته بندی حباب دار، زمستان ساز مصنوعی و لاستیک فوم، اسکاچ، قیچی، پیچ گوشتی از این مواردند.

اگر تمام قسمت های سنگین سازه برچیده شود، جابجایی مبلمان عظیم آسان تر و ایمن تر خواهد شد.

علامت گذاری بسته، خطر آسیب در حین بارگیری را کاهش می دهد.

بسته بندی وسایل -بسته‌بندی و آماده‌سازی - نظم بار

بسته بندی وسایل

نکات اسباب کشی ۲ بسته بندی وسایل

وظیفه اولویت، سازماندهی صحیح فرآیند جابجایی است. درهای آپارتمان، ورودی، دفتر را از قبل اندازه گیری کنید. تجزیه و تحلیل کنید که آیا جسم می تواند از پیچ ها در راه پله عبور کند بدون اینکه آسیب ببیند. ظرفیت بالابر آسانسور، عرض باز شدن درها را مشخص کنید. اگر امکان حمل بار وجود ندارد، تمام عناصر را بردارید. در  کمک از  جابجایی های حرفه ای کوتاهی نکنید. کادر اجرایی nazmbar می توانند تمام تفاوت های ظریف را پیش بینی کند، اجسام سنگین را بدون خطر جابجا کند.

برای حمل و نقل ایمن، یک ماشین تخصصی انتخاب کنید. کامیون های مبلمان تجهیزات مناسبی برای جابجایی وسایل دارند. آن ها تسمه ها و مهارهایی برای چسباندن محکم دارند. سایبان های سرپوشیده ای دارند که از باران و باد محافظت می کند.

چگونه اثاثیه را هنگام جابجایی بهتر بسته بندی و آماده سازی کنیم؟

مبلمان کوسن دار، به بسته بندی و آماده سازی دقیق چوب و اثاثیه یا لوازم داخلی نیاز دارد.  تمام جزئیات را حذف کنید. وسایل باید با طناب ثابت شوند تا در طول سفر  حرکت نکنند. سطوح پارچه را با نایلون حباب دار، مقوای نرم بپیچید، با نوار چسب بچسبانید تا بسته باز نشود.  اقلام چرمی در زمستان عایق بندی کنید تا مواد ترک نخورند.

تحویل محموله با ارزش نیاز به آماده سازی دقیق، حمل و نقل مناسب دارد. تیم باید با تجربه باشد، بتواند اقلام را ببندد، از مواد بسته بندی مخصوص استفاده کند.

مبلمان، میز کنار تخت، کمد، درها و کشوها باید با چسب به مبلمان ثابت شوند. قفسه ها باید بیرون کشیده شوند، روی هم چیده شوند. گوشه های مبلمان را با مقوا ببندید.

عناصر شیشه ای توکار و آینه. آنها باید به صورت ضربدری به مبلمان چسبانده شوند تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری شود. سپس، عنصر شکننده را با مبلمان با مقوا یا نایلون حبابدار  بپیچید.

نکات جمع بندی بسته بندی و آماده سازی صحیح لوازم خانگی

جعبه با فوم محافظ بهترین ظرف برای حمل لوازم خانگی می باشد . اگر هنوز جعبه دارید، از آن استفاده کنید. اما اگر جعبه ها تمام شد، لازم است لوازم خانگی را به طور کامل در بسته بندی حباب دار و سپس در  سلفون بپیچید.

برای اینکه ظروف و سایر چیزهای شکننده دست نخورده برسند، باید از بسته بندی قابل اطمینان مراقبت کنید. قوانین بسته بندی و آماده سازی ظروف هنگام جابجایی عبارتند از:

بشقاب ها و نعلبکی ها: آنها را در کاغذ یا بسته بندی حبابدار   بگذارید. آن ها  را در  جعبه های مقوایی بسته بندی کنید.

لیوان ها و لیوان ها: با پوشش حباب دار بپیچید. در جعبه دراز کشیده قرار دهید و جاهای خالی را با کاغذ پر کنید.

چاقوها و چنگال ها: آن ها را در جعبه ها بسته بندی کنید.

قابلمه و تابه: در جعبه یا کیسه قرار دهید (می تواند بدون بسته بندی باشد).

بارگیری وسایل - بسته‌بندی و آماده‌سازی - نظم بار

بارگیری وسایل

نکات اسباب کشی ۳ بارگیری وسایل

سوالات متداول خوانندگان در رابطه با حمل و نقل اثاثیه

  1. آیا من نیاز به کمک باربر دارم؟

باربران می توانند اثاثیه را جدا کنند. تمام وسایلی که در حال حمل و نقل هستند را در ماشین بارگیری کرده و آنها را به درستی مرتب کنند. پس از رسیدن به محل جدید، متخصصان همه چیز را تخلیه می کنند. آنها را به آپارتمان منتقل می کنند و در محل خود قرار می دهند.

  1. چگونه در هنگام جابجایی پول پس انداز کنیم؟

چیزهای غیر ضروری را بسته بندی و آماده سازی نکنید و با خود نبرید. این باعث صرفه جویی در زمان، فضا در ماشین و پول می شود. پیشنهادات تبلیغاتی شرکت حمل و نقل را نادیده نگیرید.

  1. چه گزینه هایی برای حمل وسایل به شهر دیگر وجود دارد؟

شما می توانید وسایل را از شهری به شهر دیگر به روش های زیر حمل کنید:

با ماشین: اگر اثاثیه حجیم و چیزهای زیادی ندارید، می توانید خودتان با ماشین حرکت کنید.

حمل و نقل کانتینری: اگر اثاثیه حجیم، لوازم خانگی و چیزهای دیگری دارید که باید به شهر  دیگر منتقل شوند.

شما می توانید در سایت nazmbar از انواع خدمات و تعرفه های اتوبار شرکت نظم بار  اطلاع پیدا کنید.

موضوع مراحل بسته‌بندی و آماده‌سازی برای حمل اثاثیه
تاریخ ۱۵/خرداد/۱۴۰۲
نویسنده فاطمه حقیقی
نکات بسته بندی و آماده سازی وسایل وسایل جداشونده را جدا کنید

آینه ها و شیشه ها را چسب بزنید

پیچ و مهره ها را در نایلون جدا بسته بندی کنید

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)