a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۶ نکته که قبل از بسته بندی باید رعایت شود

نظم بار > نکات بسته بندی  > ۶ نکته که قبل از بسته بندی باید رعایت شود

۶ نکته که قبل از بسته بندی باید رعایت شود

بسته بندی وسایل

یکی از مهم ترین قسمت های شیرین در اسباب کشی، بسته بندی وسایل می باشد. بسته بندی وسایل باید به صورت اصولی انجام گیرد که نیاز به تجربه کافی دارد. وسایلی که برای بسته بندی نیاز دارید، عبارتند از: ماژیک، چسب پهن، مقداری کارتن خالی، روزنامه و … . سعی کنید وسایل شکستنی را داخل کارتن های محکم و ضخیم قرار دهید و روی آن بنویسید که شکستنی است تا کارگران شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان در زمان جابجایی، آن ها را در جای امن ماشین قرار دهند. بهتر است قبل از بسته بندی، همه وسایل را تمیز کرده و سپس بسته بندی کنید.

برای کثیف و خراب نشدن وسایلی که کارتن ندارند، دور تا دور آن ها را سلفون کشیده و با پلاستیک حباب دار و چسب محکم کنید. اگر شما وقت کافی و تجربه ندارید، می توانید از شرکت های حمل اثاثیه کمک بگیرید. شرکت نظم بار به عنوان بزرگترین شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان شناخته شده است که با داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، بسته بندی وسایل شما را بر عهده می گیرد. شما می توانید با خیالی آسوده و راحت، وسایل و کالای خود را به نظم بار بسپارید.

۶ نکته در بسته بندی وسایل

قبل از اینکه با شرکت حمل اثاثیه (نظم بار) تماس بگیرید از خودتان بپرسید، آیا آمادگی کامل برای بسته بندی وسایل را دارید یا نه؟ اگر آمادگی کامل برای شروع کار را دارید، در اسرع وقت با نظم بار تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان کارگران خود را برای کمک رسانی به شما در جمع آوری و بسته بندی وسایل اعزام نمایند. کارگران با تجربه نظم بار به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به شما دوستان و همشهریان عزیز می باشند. اگر جزء خانواده هایی هستید که ترجیح می دهید با کمک اعضای خانواده خود، بسته بندی را انجام دهید، این ۶ مرحله به شما کمک می کند تا بسته بندی را به بهترین نحو ممکن انجام دهید:

بسته بندی وسایل

۱-      وسایل را فهرست بندی و لیست کنید

اینکه به طور ناگهانی و بدون هیچ مقدمه ای اقدام به بسته بندی می کنید، کاملا اشتباه و استرس آور است. بهتر است قبل از بسته بندی و حمل اثاثیه، از آن ها فهرستی تهیه کنید. ابتدا با استفاده از کاغذ و قلم، اتاق به اتاق رفته و همه ی وسایل را فهرست بندی کنید و تا پیش از رسیدن روز اسباب کشی و شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان، این فهرست وسایل را نگهداری کنید. مخصوصا اگر خانه ی شلوغی دارید و یا فرد فراموش کاری هستید این کار کمک بزرگی می کند تا قبل از بسته بندی و اسباب کشی آماده باشید و استرس نداشته باشید. برای سریع تر نوشته شدن فهرست وسایل بهتر است از اعضای خانواده کمک بگیرید. در فهرست وسایل نوشته شود چه وسیله هایی مهم و شکستنی هستند و یا هر وسیله در کدام قسمت از مکان جدید گذاشته شود.

۲-      تا حد امکان وسایل را کاهش دهید

بعد از اینکه، موفق شدید از همه وسایل منزل فهرستی به دست آورید، در مرحله بعدی تا حد امکان در بسته بندی، وسایل غیر ضرروری را کاهش دهید و وسایل مورد نیاز را بسته بندی کنید. از وسایل غیر ضروری و بیهوده صرف نظر کنید و وقت خود را برای بسته بندی این وسایل هدر ندهید؛ به طور مثال: مبلمان قدیمی، لباس هایی که سایزتان نمی شود و یا وسایلی که نو هستند، اما مورد استفاده شما قرار نمی گیرند. بهتر است از این وسایل صرف نظر کرده و آن ها را به افراد نیازمند ببخشید.

۳-      از سخت ترین اتاق ها شروع کنید

بعضی از اتاق ها، هنگام جمع کردن و بسته بندی، بیشترین انرژی و وقت را می گیرند. بهتر است تا انرژی دارید از سخت ترین و شلوغ ترین اتاق ها، شروع کنید و در آخر به اتاق های راحت و خلوت بروید. در این صورت فشار کمتری به شما و اعضای خانواده وارد شده و حمل اثاثیه برای شما راحت تر می شود؛ برای مثال، بسته بندی یک سری از وسایل از جمله لوستر و یا وسایل شکستتنی، نیاز به وقت و دقت بیشتری نسبت به جمع آوری کتاب و یا بالش دارد. بهتر است از شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بخواهید که در بسته بندی این وسایل به شما کمک کنند.

۴-      هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه را کاهش دهید

در زمینه هزینه حمل اثاثیه، هر چه وسایل شما کمتر باشد، قطعا هزینه اسباب کشی شما کمتر خواهد شود؛ به طور مثال، ارسال کامیون نسبت به ارسال وانت بار هزینه بیشتری را در بر دارد. هر چه وسایل شما بیشتر باشد به وسیله نقلیه ی بزرگتری نیاز خواهید داشت. همچنین نکته قابل توجه این است که هر چه وسایل شکستنی و ظریف زیادتر باشد، در حمل اثاثیه و باربری آن دقت بیشتری باید صرف کرد؛ لذا، این کار وقت زیادی را می طلبد و مسلما هزینه بیشتری را در بر دارد.

بسته بندی وسایل

۵-      اثاثیه غیر ضروری را حمل نکنید

مسلما اگر تعداد اسباب و اثاثیه شما کمتر باشد، هزینه و زمان کمتری را برای بسته بندی و حمل اثاثیه باید صرف کنید. همه ما وسایلی داریم که غیر قابل استفاده بوده و باعث اتلاف فضای خانه و یا اتاقمان می شود؛ پس بهتر است از بسته بندی این وسایل خودداری کنیم. به خصوص افرادی که مشغله کاری زیادی دارند، نباید وقت گران بهای خود را برای جمع و بسته بندی این وسایل صرف کنند.

بسته بندی وسایل

۶-      وسایل انباری:

بهتر است برای سریع پیش رفتن کارهای خود، اول از انباری شروع کنید چرا که وسایل داخل انباری تا زمان جابجایی قابل استفاده نیستند و شما به آن ها نیازی ندارید. حتی می توانید وسایل تزئینی و یک سری از وسایل برقی که به ان نیاز ندارید را زودتر بسته بندی کنید. وسایلی را در روزهای پایانی بسته بندی کنید که به آن ها نیاز دارید، مثل وسایل آشپزخانه، کمد لباس ها و … .

بسته بندی وسایل

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)