a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود فرزند

نظم بار > نکات اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود فرزند

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود فرزند

اسباب کشی با وجود کودک

حمل اثاثیه با وجود فرزند ممکن است؟

بعضی از خانواده ها به دلیل شرایط اقتصادی، مستجر بوده و این امکان وجود دارد که سالی یک بار یا هر دو سال یک بار مجبور به حمل اثاثیه منزل در اصفهان شوند. اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل، یه کار سخت و طاقت فرساست که استرس زیادی را بر فرد وارد می کند. خیلی از خانواده ها، با وجود بچه کوچک سختی زیادی را متحمل می شوند. بنابراین می توانید از شرکت نظم بار برای اسباب کشی منزل در اصفهان کمک بگیرید؛ منتهی، فرزند کوچک خود را قبل از شروع به جمع آوری و بسته بندی نزد یک فرد مورد اطمینان (آشنایان، دوستان، همسایه ها) بسپارید تا با خیال راحت به کارهای خود بپردازید.

شکل ۲: حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود کودک

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود کودکان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود کودکان زیر ۵ سال

کودکان زیر ۵ سال، خیلی راحت تر از بچه های بزرگ تر با موضوع حمل اثاثیه منزل کنار می آیند. فقط کافیست توجه و حس امنیت را از والدین خود دریافت کنند. بهتر است والدین موضوع اسباب کشی را خیلی آسان برای کودکان خود بیان کنند و یا به صورت داستان کودکانه برای آن ها توضیح دهند. والدین می توانند در زمان بسته بندی وسایل فرزند خود، از کارتن های رنگی استفاده کنند. همچنین از فرزند خود در جمع کردن اسباب بازی کمک بگیرند و آموزش بدهند چگونه وسایل شخصی خود را جمع کنند.

در زمان بسته بندی، جلوی چشم کودک خود اسباب بازی هایش را جمع کنید تا مطمئن شود همه وسایلش را بسته بندی می کنید. اگر دیدید فرزندتان با موضوع حمل اثاثیه منزل کنار نمی آید به هیچ عنوان قولی ندهید که نتوانید از عهده آن بر بیایید چرا که روی روحیه فرزند خود تاثیرات بسیاری می گذارید. حتی اگر منزل جدید شما فضای کافی ندارد تا حد امکان سعی کنید تمام وسایل کودک خود را جابجا کنید. کودکان شما به وسایل خود حس مالکیت دارند و وابسته شده اند. به آن ها این اطمینان و حس امنیت را بدهید که تمام وسایل آن ها را جابجا خواهید نمود.

۳ تاثیر منفی روی کودکان زیر ۵ سال در هنگام حمل اثاثیه منزل:

۱٫ وابسته شدن به مادر

۲٫ پریدن از خواب

۳٫ شب ادراری

آیا فرزند شما می تواند از دوستان خود دور شود یا نه؟ (در هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان یکی از بزرگترین دغدغه ها برای همه افراد می باشد. مخصوصا اگر فرزند مدرسه ای داشته باشید، این دغدغه ۲ برابر می شود. مهمترین کار این است که قبل از حمل اثاثیه منزل به دنبال مدرسه ای مناسب در اصفهان برای فرزند خود باشید و مطمئن شوید که آیا فرزند شما می تواند از دوستان خود دور شود یا نه؟ آیا با دوستان، محیط و مدرسه جدید می تواند کنار بیاید؟ به دلیل اینکه نصف روز کودکان شما در مدرسه سپری می شود خیلی مهم است که مدرسه جدید را قبول کند.

 قبل از اقدام به جابجایی فرزند خود به مدرسه جدید، با آن ها صحبت و مشورت کنید. فراموش نکنید در مورد حمل اثاثیه منزل، جابجایی و منزل جدید با کودکان خود صحبت کنید و آن ها را در جریان اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل قرار دهید. دلیل اسباب کشی و حمل اثاثیه را برای کودکان خود توضیح دهید و نظر آن ها را بپرسید و به نظرشان احترام بگذارید. تا حد امکان سعی کنید فصل تابستان را برای جابجایی انتخاب کنید تا کودک شما زمان کافی برای کنار آمدن با موضوع حمل اثاثیه و مدرسه جدید را داشته باشد و لطمه ای به درس آن ها وارد نشود.

شکل ۳: حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود نوجوان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود کودکان

۴ تاثیر منفی روی کودکان مدرسه ای در زمان حمل اثاثیه و جابجایی منزل

۱٫ نداشتن تمرکز کافی در مدرسه و درس خواندن در هنگام حمل اثاثیه منزل

۲٫ خجالتی شدن و امتناع از حرف زدن در جمع

۳٫ داشتن استرس در حین حمل اثاثیه منزل

۴٫ داشتن رفتارهای عصبی و پرخاشگری

۵٫ نداشتن خوراک کافی

تاثیرات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل روی نوجوان

اسباب کشی با وجود نوجوان، ممکن است برای بعضی از خانواده ها سخت و بعضی از خانواده ها آسان باشد. بعضی از نوجوانان با موضوع اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل خیلی راحت کنار می آیند و حمل اثاثیه را یک تجربه خوب در زندگی خود می دانند. ممکن است در بعضی از خانواده ها با اسباب کشی، فرزند از دوستان خود دور شود و احساس تنهایی کند. در این صورت نمی تواند خیلی راحت با موضوع حمل اثاثیه منزل کنار بیاید. عوض کردن مدرسه و محله جدید برای نوجوانان سخت است و با این موضوع به راحتی کنار نمی آیند.

حتما قبل از حمل اثاثیه منزل و جابجایی با نوجوان خود صحبت کنید و نظرش را در مورد جابجایی بپرسید که موافق هست یا نه؟ ممکن است برای حمل اثاثیه و جابجایی آمادگی نداشته باشد و با شما مخالفت کند، به هیچ عنوان جرو بحث نکنید و به نظرش احترام بگذارید. فراموش نکنید، فرزند شما کودک نیست که بتوانید با قول و وعده آن را مجاب کنید؛ پس بهتر است با این موضوع کنار بیاید. به هیچ وجه مسئله جابجایی را از نوجوانان خود مخفی نکنید و حتما با آن ها در میان بگذارید. احساسات نوجوان خود را درک کنید و به آن ها احترام بگذارید.

۵ تاثیر منفی روی نوجوانان در حین اسباب کشی منزل در اصفهان

۱٫ احساس تنهایی و افسردگی در حین حمل اثاثیه منزل

۲٫ بی خوابی پی در پی شبانه در هنگام حمل اثاثیه

۳٫ پناه بردن به سمت گوشی و اینترنت

۴٫ حالت عصبی و پرخاشگری

۵٫ مخفی کاری و دروغ گفتن

شکل ۴: حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود نوجوان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود کودکان

۸ اقدام به منظور کاهش استرس فرزندان در هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱٫ قبل از حمل اثاثیه منزل، جابجایی و اسباب کشی با فرزندان خود صحبت کنید و نظر آن ها را در مورد حمل اثاثیه بپرسید که آیا آمادگی دور شدن از دوستان خود را دارند یا نه؟

۲٫ با فرزند خود به دنبال مدرسه جدید باشید تا راحت تر با این موضوع کنار بیایند. با احساس ترس نسبت به مدرسه و دوستان جدید مقابله کند؛

۳٫ قبل از حمل اثاثیه منزل، با مد نظر داشتن تعداد فرزند خود، منزلی را انتخاب کنید، تا بتوانید اتاقی را در اختیار آن ها قرار دهید؛

۴٫ اگر فرزند کوچک دارید بهتر است به منزل شخص قابل اطمینان خود ببرید و از آن ها بخواهید کودک شما را نگهداری کنند؛

۵٫ اگر در سنی هستند که بتوانند اثاث شخصی خود را جمع کنند اجازه دهید خودشان اثاثیه را بسته بندی کنند؛

۶٫ بیشتر از هر زمانی به آن ها اهمیت بدهید و برای آن ها وقت بگذارید؛

۷٫ به خواب و خوراک کودکان خود دقت کنید و آن ها را خسته نکنید؛

۸٫ بهتر است با یک مشاوره خانواده مشورت کنید.

به منظور سفارش حمل اثاثیه منزل در اصفهان یا خارج از شهرستان کافیست با شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)