a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

درباره ما

درباره ما

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

Table of Contents

اگر قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان را دارید، شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) با بیش از یک دهه سابقه در زمینه حمل اثاثیه و اسباب کشی؛ از جمله: اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، اثاثیه شرکت و اداره، حمل وسایل سنگین از جمله گاو صندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و …  با داشتن کادر مجرب، بدون محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان و همشهریان محترم می باشد.

حمل و بسته بندی

حمل و بسته بندی اثاثیه شما در محل مورد نظر شما صورت می گیرد. می توانید سریع ترین و بزرگترین ماشین های داخل شهری و برون شهری، از جمله: کامیونت، نیسان و وانت بار را از نظم بار بخواهید. کف کلیه ماشین ها تمیز و دارای موکت برای جلوگیری از کوچکترین صدمه به اثاثیه شما می باشد.

نظم بار در بسته بندی دقیق اثاثیه کوچک و بزرگ، از جمله یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق، پیانو و … به شما کمک می کند و در سریع ترین زمان و با دقت کافی، مطابق با خواسته شما آن ها را حمل می کند. نظم بار آماده همکاری با تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی می باشد. شرکت های بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، با این وجود از جمله خدماتی که نظم بار را جزء بهترین و منحصر به فرد ترین شرکت های حمل اثاثیهمنزل در اصفهان نموده عبارتند از:

·         امضای قرار داد برای تضمینحمل اثاثیه منزل در اصفهان

·         بسته بندی کالا و اثاثیه با دقت کامل

·         داشتن بیمه نامه معتبر از اداره اصناف

·         حمل اثاثیه منزل در اصفهان توسط کادر با تجربه و متخصص

·         حمل اثاثیه منزل در اصفهان با نیسان و وانت بار داخل شهر و بیرون از شهر

·         فرستادن کارگر برای بار چینی و تخلیه بار به صورت شبانه روزی

·         حمل وسایل سنگین بصورت حرفه ای از جمله پیانو، گاو صندوق بزرگ، یخچال

·         هدف نظم بار، ارائه خدمات حمل اثاثیهمنزل در اصفهان و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان
بسته بندی اثاثیه منزلتان را به ما بسپارید

بسته بندی کالا – نظم بار

یکی از مهم ترین قسمت های شیرین در اسباب کشی، بسته بندی وسایل می باشد. بسته بندی وسایل باید به صورت اصولی انجام گیرد که نیاز به تجربه کافی دارد. وسایلی که برای بسته بندی نیاز دارید، عبارتند از: ماژیک، چسب پهن، مقداری کارتن خالی، روزنامه و … . سعی کنید وسایل شکستنی را داخل کارتن های محکم و ضخیم قرار دهید و روی آن بنویسید که شکستنی است تا کارگران شرکت اثاث کشی منزل در اصفهان در زمان جابجایی، آن ها را در جای امن ماشین قرار دهند.

بهتر است قبل از بسته بندی، همه وسایل را تمیز کرده و سپس بسته بندی کنید. برای کثیف و خراب نشدن وسایلی که کارتن ندارند، دور تا دور آن ها را سلفون کشیده و با پلاستیک حباب دار و چسب محکم کنید. اگر شما وقت کافی و تجربه ندارید، می توانید از شرکت های جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان کمک بگیرید. شرکت نظم بار به عنوان بزرگترین شرکتاسباب کشی منزل در اصفهان شناخته شده است که با داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، بسته بندی وسایل شما را بر عهده می گیرد. شما می توانید با خیالی آسوده و راحت، وسایل و کالای خود را به نظم بار بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان به صورت شبانه روزی

ساعات کاری شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان – نظم بار

نظم بار، آماده خدمت رسانی در طول شبانه روز و بدون هیچ محدودیت زمانی برای شما همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزها و ایام تعطیل، در هر مکانی که هستید تماس بگیرید؛ نظم بار، اثاثیه شما را بسته بندی کرده و وسایل شما را بدون کوچکترین آسیب، درب منزل به شما تحویل می دهد.

هزینه حمل اثاثیه – نظم بار

هزینه اسباب کشی در اصفهان بستگی به یک سری عوامل متعدد دارد. هزینه شرکت های حمل اثاثیه تعرفه مشخصی ندارد و نسبت به اثاثیه شما و ماشینی که شرکت برای شما ارسال می کند، هزینه جابجایی متغیر می شود. وسیله ای که شرکت تشخیص می دهد برای اثاثیه شما مناسب است در هزینه شما تاثیر می گذارد. هر چه اثاثیه شما کمتر باشد هزینه حمل اثاثیه شما کمتر می شود. اگر قصد حمل اثاثیه به شهرستان را داشته باشید مسلما یک هزینه اضافی میان راهی باید پرداخت کنید. نظم بار پیشنهاد می کند قبل از همکاری با شرکت های حمل اثاثیه ابتدا از آن ها مشورت بگیرید و هزینه حمل اثاثیه را پرس و جو کنید و سپس قرار داد ببندید.

نظم بار به عنوان منصف ترین و بهترین شرکت جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان، توانسته متمایزترین و بهترین خدمات حمل اثاثیه را با مناسب ترین قیمت ارائه دهد. شما می توانید مقرون به صرفه ترین هزینه ی جابجایی را با شرکت نظم بار تجربه کنید و بدون دغدغه وسایل خود را به نظم بار بسپارید.

و در آخر:

یکی از کارهایی که همه آدم ها با آن آشنا هستند و امروزه کم و بیش با آن سر و کار دارند، حمل اثاثیه و یا جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشد. اسباب کشی به معنای حمل اثاثیه و یا جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشد. در زمان های قدیم جمع کردن و بسته بندی اثاثیه را هر خانواده به کمک اعضای خانواده و همسایه ها انجام می داد و احتمال شکستن و یا از بین رفتن وسایل منزل بسیار زیاد بود. اما با گذر زمان و پیشرفت علم، به راحتی می توان اثاثیه را در کمترین زمان و بدون هیچ آسیبی به شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بسپارید. بهتر است این کار پر مشغله و حساس را به متخصصین این کار، همانند شرکت نظم بار بسپارید تا با خیال راحت شما را در حمل اثاثیه منزل همراهی کنند.

نظم بار با بیش از یک دهه سابقه در زمینه حمل اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، اثاثیه شرکت و اداره، حمل وسایل سنگین از جمله گاو صندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و … با داشتن کادر مجرب، بدون محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم می باشد. از جمله خدماتی که شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان نظم بار را جزء بهترین و منحصر به فرد ترین شرکت ها نموده عبارتند از:

·         امضای قرار داد برای تضمین اثاثیه

·         بسته بندی کالا و اثاثیه با دقت کامل

·         داشتن بیمه نامه معتبر از اداره اصناف

·         حمل تخصصی اثاثیه منزل با کادر با تجربه

·         حمل بار با نیسان و وانت بار داخل شهر و بیرون از شهر

·         فرستادن کارگر برای بار چینی و تخلیه بار به صورت شبانه روزی

·         جابجایی وسایل سنگین بصورت حرفه ای از جمله پیانو، گاو صندوق بزرگ، یخچال

هدف نظم بار، ارائه خدمات حمل اثاثیه و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)