a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

چه کارهایی قبل و بعد از حمل اثاثیه باید انجام دهیم؟

نظم بار > نکات اسباب کشی  > چه کارهایی قبل و بعد از حمل اثاثیه باید انجام دهیم؟

چه کارهایی قبل و بعد از حمل اثاثیه باید انجام دهیم؟

قبل و بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه و بسته بندی وسایل به محل جدید، علیرغم ساده به نظر رسیدن، یکی از مسائل مهم است که نیاز به آماده سازی و اقدامات خاص خود دارد. شرکت های حمل اثاثیه (نظم بار) خیلی راحت وسایل شما را بسته بندی کرده و بدون هیچ آسیبی حمل می کنند. با این حال باید در نظر داشته باشید که از چند روز قبل از اسباب کشی، اقدامات ضروری را انجام دهید و همه چیز را پیش بینی کنید تا حمل اثاثیه با نهایت دقت و در کمترین زمان صورت پذیرد. بسیاری از افراد، حمل اثاثیه و اسباب کشی را یک امر خسته کننده و پر استرس می دانند. لازم است بدانید شرکت های اثاث کشی منزل در اصفهان بسیاری هستند که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. نظم بار پیشنهاد می کند، با اعتماد به این شرکت حمل اثاثیه در اصفهان، اسباب کشی راحت و آسانی را تجربه کنید.

قبل و بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۴ اقدام ضروری که قبل و بعد از اسباب کشی باید در نظر بگیرید، عبارتند از:

۱-اقدامات قبل از اسباب کشی و حمل اثاثیه

در هنگام اسباب کشی، جمع کردن بعضی از اثاثیه منزل اهمیت بیشتری پیدا می کند. ممکن است برای بعضی از  اثاثیه در محل جدید فضایی در نظر گرفته نشده باشد و از طرفی آن اشیاء قیمتی باشد و برای فرد ارزش بسیاری داشته باشد. نظم بار پیشنهاد می کند که قبل از شروع اسباب کشی و حمل اثاثیه، راه حلی برای این وسایل پیدا کنید. اگر در منزل جدید انباری وجود دارد، داخل انباری قرار دهید؛ در غیر این صورت به صورت موقت، به خانه یکی از اعضای خانواده و یا دوست و آشنا  ببرید و در آنجا بگذارید. بهتر است در کار بسته بندی اثاثیه افراط نکنید و وسایل بلا استفاده و قدیمی را به منزل جدید حمل نکنید.  بعضی از وسایل که نگهداری آن ها چندان ضروری نیست (مثل لباس هایی که دیگر سایز شما نیست و یا مبلمان قدیمی) را به افراد نیازمند اهدا کنید.

۲-اقدامات روز جابجایی

درست است روز اسباب کشی هم برای شما و هم برای شرکت بابری یک روز مهم به حساب می آید اما بهتر است در این روز آرامش خود را حفظ کنید و بدون استرس بسته بندی و حمل اثاثیه خود را به نظم بار بسپارید. یکی از اولویت های مهم شرکت جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)، سالم به مقصد رساندن اثاثیه شما می باشد. نظم بار با داشتن کادر مجرب و منظم، وسایل و اثاثیه شما را بسته بندی کرده و تک تک به ماشین حمل بار می برد.

توجه کنید بهتر است همه ی وسایل خود را آماده کنید تا کارگران شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان در اسرع وقت و با استفاده از جعبه و کارتن و یا سایر لوازم، آن ها را بسته بندی کرده و به ماشین حمل بار منتقل کنند. شما می توانید روی کارتن و جعبه های بسته بندی شده با استفاده از ماژیک، عنوان محتویات داخل بسته بندی را نوشته تا هر کدام از جعبه ها در قسمت های مخصوص خود قرار داده شود.

۳-اقدامات بعد اسباب کشی و حمل اثاثیه

سعی کنید قبل از رفتن به مکان جدید، حتما آن مکان را تمیز کنید تا در زمان حمل اثاثیه به مکان جدید فقط فرایند چیدمان را شروع کنید. بهتر است در روز تعطیل اسباب کشی کنید تا خود شما بالای سر کارگران باشید و هر جعبه و کارتن را در جای خود قرار دهید. در حین تخلیه بار و چیدمان منزل، اول از وسایلی شروع کنید که جای آن ها مشخص است؛ مانند: یخچال، مبلمان، اجاق گاز،ماشین لباسشویی، ویترین و … ؛ سپس وسایل داخل کارتن را باز کنید. توجه داشته باشید که فرش ها به خاطر کثیف شدن آخرین وسیله ای باشد که تخلیه می کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)