a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۷ نکته در جابجایی گیاهان و گل های آپارتمانی

نظم بار > نکات اسباب کشی  > ۷ نکته در جابجایی گیاهان و گل های آپارتمانی

۷ نکته در جابجایی گیاهان و گل های آپارتمانی

حمل اثاثیه منزل در اصفهان - گل و گیاه آپارتمانی

یکی از نکات مهم در باربری، جابجایی گیاهان و گل های آپارتمانی می باشد. خیلی از افراد نگران این هستند که در هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان ، گیاهان و گل های آپارتمانی خود را چطور جابجا کنند که سالم به مکان جدید برسد. گیاهان در زندگی نقش بسیار مهمی دارند و باعث لطافت و طراوت روحیه افراد می شوند. نظم بار توصیه می کند که حتما در منزل و محل کارتان از گل های آپارتمانی استفاده کنید.

آیا گل های تان در حین جابجایی خراب می شود؟

برای افرادی که علاقه به گل و گیاه دارند، اینکه در حین جابجایی گل های شان خراب نشود اهمیت زیادی دارد. در نظر بگیرید که توسط شرکت نظم بار هم قصد حمل اثاثیه منزل را دارید و هم نیاز است که گیاهان و گل های آپارتمانی خود را جابجا نمایید. حتما برای شما سوال پیش می آید که چطور گیاهان و گل های آپارتمانی را جابجا کنم بدون اینکه آسیب ببینند؟ مخصوصا اگر قرار باشد به بیرون از شهر اسباب کشی کنید. جابجایی گیاهان و گل های آپارتمانی بیشتر شما رو نگران خواهد کرد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان - گل و گیاه آپارتمانی

قطعا هیچ کسی دوست ندارد که شاخ و برگ گل های آپارتمانی اش از بین برود و یا گلدان های او بشکنند. پس نگران نباشید. با رعایت ۷ نکته در جابجایی گیاهان و گل های آپارتمانی، خیلی راحت می توانید گل و گیاهان خود را جابجا کنید.

نکات ۷ گانه:

  1. اول از همه ظروف گل های آپارتمانی را بنا به جنس آن ها بسته بندی کنید. اگر گلدانتان شیشه ای است، نهایت دقت را در حین بسته بندی و جابجایی داشته باشید.
  2. قبل از اسباب کشی به گیاهان آب بدهید تا خاکشان کمی مرطوب شود و ریزش نکند. همچنین تا چند روز نیازی به آب نداشته باشند.
  3. بهتر است از گلدان های کوچک استفاده کنید تا فضای کمتری در بسته بندی بگیرند. فضای خالی بین گلدان ها را حتما با فیبر یا پلاستیک حباب دار پر کنید تا در هنگام حرکت ماشین تکان نخورند.
  4. توجه کنید در مرحله آخر، گیاهان را با مشورت شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان در خودرو بگذارید و از آن ها بخواهید که آن ها را با دقت جاسازی و سپس حرکت کنند.
  5. حتما در انتخاب روز اسباب کشی دقت فرمایید و زمانی را انتخاب کنید که آب و هوا مناسب باشد. گیاهان و گل های آپارتمانی بر اثر گرما پلاسیده و یا در اثر سرما دچار مشکل می شوند.
  6. در صورتی که تعداد گل هایتان کم و سایز گلدانتان کوچک است، می توانید با وسیله نقلیه شخصی خودتان آن ها را جابجا نمایید.
  7. در صورتی که خاک گلدان ها ریخته و از سطح خاک آن ها کم شده است، خاک گلدان ها رو اضافه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)