a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۶ اقدام لازم در حمل اثاثیه اداره ها و شرکت ها

نظم بار > نکات اسباب کشی  > ۶ اقدام لازم در حمل اثاثیه اداره ها و شرکت ها

۶ اقدام لازم در حمل اثاثیه اداره ها و شرکت ها

حمل اثاثیه ادارات و شرکت ها

جابجایی، اسباب کشی و حمل اثاثیه و لوازم اداره ها و شرکت ها ممکن است کاری سخت و زمان بر به نظر برسد. نظم بار در این مقاله به شما راهکارهایی ارائه می دهد که به کمک شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بتوانید با بهره گیری از خدمات بسته بندی و خدمات اسباب کشی، حمل اثاثیه و اسباب کشی اداره و شرکت خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. در هنگام حمل کالا و اسباب کشی در اداره ها و شرکت ها به یاد داشته باشید که باید اصول اسباب کشی رعایت گردد.

با نظم بار، بدون دردسر و صرف هزینه زیاد می توانید به راحتی جابجایی وسایل اداره و شرکت رو بطور مطمئن انجام دهید. توصیه می کنیم برای جابجایی و اسباب کشی اداره و شرکت، به نکات زیر توجه کنید تا بهترین نتیجه را برای جابجایی با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان داشته باشید.

۱٫ اقدامات قبل از جابجایی به مکان جدید

بهتر است ابتدا طرح و نقشه دقیقی از اینکه چه وسایلی را باید در کجا قرار دهید، داشته باشید. سپس شروع به بسته بندی و اسباب کشی منزل و لوازم اداره یا شرکت کنید. اقداماتی که برای این منظور باید انجام دهید، عبارتند از:

· قبل از اینکه بخواهید اسباب کشی کنید و جابجا شوید، محل جدید اداره یا شرکت را تمیز و مرتب کنید.

· لوازم و وسایلی را که قرار است به محل جدید ببرید؛ از قبل مشخص و بسته بندی کنید.

برخی از لوازم جانبی اداره ها یا شرکت ها بسیار حساس و مهم می باشند. در هنگام حمل اثاثیه به مکان جدید باید با شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان  هماهنگ کنید که چه وسایلی برای جابجایی وجود دارند. به طور مثال: حمل گاو صندوق، حمل میزها، کامپیوترها و … تا از قبل آمدن به محل اسباب کشی، برنامه ریزی کرده و ماشین مناسبی برای حمل اثاثیه در نظر بگیرند. برای اینکه اسباب کشی منزل راحت و سریعی داشته باشید، از قبل مشخص کنید که هر کدام از وسایل مورد نیاز در کدام قسمت اداره یا شرکت قرار بگیرد. به طور مثال، مشخص کنید که کارگران حمل اثاثیه (نظم بار)، میز کنفراس را در کدام اتاق و یا پرینتر و میز کارمندان را در کجا بگذارند. فراموش نکنید در صورت داشتن دستگاه حضور و غیاب و تلفن سانترال، آن ها را قبل از انتقال به مکان جدید نصب کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان - جعبه و کارتن

۲٫ استفاده از جعبه و کارتن مخصوص

بسیاری از شرکت ها، جعبه های مخصوص حمل پرونده و فایل ها را در انبار خود نگهداری می کنند. در غیر این صورت همانند حمل اثاثیه منزل، می توانید برای بسته بندی وسایل داخل شرکت و اداره نیز از جعبه و کارتن استفاده کنید. در برخی از کشور های خارجی برای جابجایی وسایل، پرسنل و کارمندان از جعبه های مخصوصی جهت جابجایی فایل ها بنام توت (tote) استفاده می کنند. شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) این جعبه ها را برای شما فراهم می نماید.

۳٫ دقت در بسته بندی لوازم الکترونیکی و کامپیوتری

یکی از نکات مهم در اسباب کشی اداره ها و شرکت ها، حمل و نقل لوازم الکترونیکی و کامپیوتری از جمله پرینتر، فکس، مانیتور و … می باشد. بسته بندی، جابه جایی و زمان ارائه این دستگاه ها توسط شرکت هایاسباب کشی اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه کنید که لپ تاپ ها، مانیتور و کیس کامپیوتر، حساس و شکستنی هستند و باید در کارتن و جعبه های مخصوص خود گذاشته شوند.

هنگام قرار دادن دستگاه های پرینتر، فکس و اجزای کامپیوتر از جمله کیس، مانیتور و یا صفحه کلید، بهتر است در داخل جعبه از مواردی مانند فوم و یا پلاستیک حباب دار پر کنید تا در طول اسباب کشی در اصفهان، جابجایی و حمل اثاثیه، میزان ضربه وارده به آن ها به حداقل برسد. البته در نظر داشته باشید که کارگران با تجربه و حرفه ای شرکت حمل اثاثیه نظم بار، به خوبی از عهده این کار بر می آیند و کاملا به اهمیت چنین مواردی واقف هستند.

۴٫ آماده کردن پوشه ها و فایل ها

قبل از اینکه با پرسنل شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان جهت اسباب کشی و باربری تماس بگیرید، بهتر است پوشه ها و فایل ها را از جای خود بیرون آورده و آن ها را برای جابجایی به مکان جدید آماده نمایید. همانطور که گفته شد، تمام فایل ها، پوشه ها و پرونده های شرکت را آماده کنید و در کارتن و جعبه های مخصوص بسته بندی، قرار دهید. البته در صورتی که به کارتن و جعبه برای بسته بندی در اداره و شرکت نیاز داشتید، می توانید از هر کدام از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان که با آنها قرارداد بستید، بخواهید که جعبه و کارتن های مورد نیاز شما را تهیه کرده و در اختیار شما و کارمندانتان قرار دهد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان - پوشه و فایل
حمل اثاثیه منزل در اصفهان - زدن برچسب

۵٫ زدن برچسب به روی جعبه ها

از جمله اقداماتی که به شما و همکارانتان کمک می کند تا جعبه ها و کارتن ها در جای مشخصی در مکان جدید قرار بگیرند، نوشتن محتویات داخل جعبه بر روی آن ها می باشد. نظم بار توصیه می کند که همانند حمل اثاثیه منزل، جهت انتقال و جابجایی وسایل شرکت، حتما با استفاده از ماژیک روی جعبه ها، محتویات داخل جعبه نوشته شود.

همچنین می توانید برای این کار از برچسب رنگی استفاده کنید. به منظور هر چه آسان تر و راحت تر شدن حمل اثاثیه شرکت، با پرسنل حمل اثاثیه هماهنگ کنید که هر جعبه و کارتن را در کدام قسمت از مکان جدید بگذارند. اگر برای مشخص کردن محتویات هر جعبه و کارتن، ماژیک و یا برچسب به اندازه کافی در دسترس نداشتید، می توانید محتویات هر جعبه و کارتن را روی یک کاغذ نوشته و با چسب بچسبانید.

۶٫ تماس با شرکت های حمل اثاثیه

حتما توجه داشته باشید که قبل از اسباب کشی در مورد شرکت حمل اثاثیه، تحقیق و پرس و جو کنید. سعی کنید شرکت هایی را که قابل اعتماد هستند و در کار خود حرفه ای عمل می کنند انتخاب کنید. همچنین در مورد نحوه کار آن ها و هزینه ای که دریافت می کنند نیز اطلاعات لازم را به دست آورید. برای این کار می توانید از دوستان و آشنایانی که اخیرا اسباب کشی کرده اند پرس و جو و تحقیق کنید. همچنین می توانید به سایت ها و انجمن های باربری سر بزنید و نظرات کاربران را در مورد شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان مشاهده کنید.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)، همواره با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط کادر مجرب و حرفه ای، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، شرکت و اداره ها و همچنین حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری در اصفهان، مفتخر به همکاری با تمام ارگان های دولتی و غیر دولتی و همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)