a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

شرکت‌ها و خدمات حمل و نقل اثاثیه

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > شرکت‌ها و خدمات حمل و نقل اثاثیه

شرکت‌ها و خدمات حمل و نقل اثاثیه

اسباب کشی - شرکت حمل و نقل - نظم بار

شرکت‌ها و خدمات حمل و نقل اثاثیه

حمل اثاثیه در اصفهان با شرکت حمل و نقل بهتر است یا به تنهایی؟ چه به تنهایی، چه با خانواده یا با شرکت حمل و نقل، یک جابجایی همیشه با چالش های زیادی همراه است. اگر به موقع برنامه ریزی نکنید، این حرکت می تواند به یک رویداد استرس زا تبدیل شود. برای جلوگیری از این وضعیت ناخوشایند، چک لیستی با مهم ترین فرآیندهای یک حرکت موفق را آماده کرده ایم.

حمل اثاثیه در اصفهان معمولاً دشوارتر از آن چیزی است که فکر می کنید. اغلب سوالاتی مانند آیا مبلمان باید جدا شوند یا به طور کلی حمل شوند؟!، چگونه مبلمان را برای حمل و نقل ایمن بسته بندی کنید؟!، یا اثاثیه ای را که دیگر نمی خواهید کجا قرار دهید؟!. تیم تحریریه شرکت حمل و نقل نظم‌بار نکاتی را برای شما آماده کرده است. با رعایت این نکات با مطمئن باشید که مبلمان شما با خیال راحت به خانه جدید شما می رسد. و عامل استرس را تا حد امکان پایین نگه می دارید.

فهرست تصاویر

حمل و نقل وسایل ۱ بسته بندی

حمل و نقل وسایل ۲ چک لیست

حمل و نقل وسایل ۳ بارگیری اثاثیه

 

 نکات مهم در حمل و‌نقل اثاثیه همراه یا بدون شرکت حمل و نقل

برای هر خانواده ای، حمل اثاثیه یکی از دردسرسازترین کارهایی است که نیاز به تلاش زیادی دارد. به هر حال، یک مبل یا یک ست آشپزخانه که هزینه زیادی دارد باید تا حد امکان با دقت حمل شود. این کار بسیار دشواری است. به خصوص اگر مبلمان باید در طول مسیرهای باریک از پله ها حمل شود، که اغلب باید انجام شود. اما حتی اگر یک میز کنار تخت کوچک باشد که به طور کامل در آسانسور قرار می گیرد. در این کار باید از نیروی متخصص و یا شرکت حمل و نقل کمک گرفت. حمل اثاثیه در اصفهان مستلزم آگاهی از قوانین خاصی است. بدون آن، شانس رساندن آن به مقصد به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. بنابراین این عملیات تنها در نگاه اول ساده به نظر می رسد. از آنجایی که باید اغلب با این کار مقابله کنید، دانستن تفاوت های ظریف حمل و نقل مبلمان اضافی نخواهد بود.

آماده سازی خوب باعث صرفه جویی در زمان می شود

اگر می خواهید تمام وسایل خود را با خود به خانه جدید ببرید، باید آن را به موقع برای شرکت حمل و نقل آماده کنید. مهمتر از همه، شما باید به این سوال بپردازید که کدام قطعات باید جدا شوند و کدام نه؟ این نکته مهمی است. زیرا همه مبلمان را نمی توان به طور کلی از طریق موانعی مانند درها و راه پله ها مانور داد. علاوه بر این، می توان از آسیب به مبلمان و درها یا راه پله ها نیز جلوگیری کرد.

یک برنامه خوب بهتر است شامل یک یا دو روز اضافی باشد. تا بتوانید مبلمان خود را برای روز جابجایی آماده کنید.  این باعث صرفه جویی در زمان کاری ارزشمندشما و پرداخت هزینه کمتر به شرکت حمل و نقل  می شود. به کاهش استرس نیز کمک می کند.

همه مبلمان را از قبل بررسی کنید تا مطمئن شوید که ابزار مناسب برای جدا کردن قطعات دارید. به این ترتیب وقتی متوجه می شوید که پیچ‌گوشتی خاصی گم شده است، از استرس غیر‌ضروری جلوگیری می کنید. نکته مهم دیگر این است که شما مواد بسته بندی کافی برای بسته بندی ایمن اثاثیه خود در دسترس دارید.

وسایل و ابزار و مواد بسته بندی را برای جابجایی آماده کنید

جداسازی مبلمان (قطعات) :

در گام اول، مبلمان بزرگ و سنگین شما باید مورد بررسی قرار گیرد، زیرا قطعات جداگانه زیادی وجود دارد. گاهی اوقات منطقی است که مبلمان فقط تا حدی برچیده شود تا بدون هیچ مشکلی از طریق راه پله حمل شود. حمل و نقل کشوهای کمد و کمدی که همراه با محتویاتشان در نایلون حباب دار پیچیده شده اند آسان تر است.

حمل و نقل ایمن بسته بندی مبلمان (قطعات) :

مرحله دوم بسته بندی است. مهمترین چیز در اینجا این است که از مبلمان خود در برابر خط و خش، تراشه و ضربه محافظت کنید. همچنین باید از کالاهای خود در برابر کثیفی محافظت کنید. شرکت حمل و نقل از مقوا یا پتو و روکش حباب دار برای این کار استفاده می‌کنند. و حمل و نقل را ایمن می سازند.

شرکت حمل و نقل nazmbar اثاثیه سنگین و بزرگتر را ابتدا بارگیری می‎کنند.سپس با نصب آن با تسمه روی دیواره های خودرو به جلوگیری از لیز خوردن آن کمک می کند. برای محافظت از قطعات شکننده مانند ویترین می توان از کوسن ها یا کوسن های مبلمان استفاده کرد. به عنوان مثال، می توانید یک آینه را در یک پتو بپیچید و آن را بین کوسن ها ببندید.

حمل و نقل وسایل ۱ بسته بندی

چگونه برای حمل و نقل وسایل خود برنامه ریزی کنم؟

اولین قدم در سازماندهی جابجایی باید این باشد که آیا می خواهید به تنهایی نقل مکان کنید. و یا یک شرکت حمل و نقل استخدام کنید. اگر به تنهایی این حرکت را انجام دهید، در هزینه صرفه جویی می کنید. اما برنامه ریزی زیادی دارید و باید از نظر فیزیکی بسیار سخت باشید. و اگر یک شرکت حمل و نقل استخدام کنید، بارگیری و حمل و نقل کالای شما را به عهده خواهد گرفت. برای اطمینان از اینکه همه چیز با حرکت شما به خوبی پیش می رود، باید نکات زیر را در نظر بگیرید. کادر اجرایی شرکت حمل و نقل nazmbar توصیه هایی را برای شما دارد.

چک لیست آماده سازی :

با صاحبخانه قدیمی خود قرار ملاقات بگذارید. همین امر در مورد صاحبخانه جدید نیز صدق می کند.

به موقع برای بسته بندی جعبه ها شروع کنید. تجربه نشان داده است که باید سه تا چهار هفته قبل از تاریخ جابجایی شروع کنید. از قبل مطمئن شوید که جعبه و روزنامه کافی دارید. وبا شرکت حمل و نقل هماهنگ کنید.

چک لیست - شرکت حمل و نقل - نظم بار

چک لیست

حمل و نقل وسایل ۲ چک لیست

حداکثر یک هفته قبل از حرکت، باید اولین حرکت را شروع کنید. برای جدا کردن قطعات مبلمان بهتر است قطعات کوچک یا پیچ ها را در یک کیسه کوچک پر کنید. و آن ها را به قسمت های مبلمان مربوطه وصل کنید.

برچسب ها مفید هستند. کلماتی مانند «سایر» چندان معنادار نیستند. بلکه روی آن «آشپزخانه»، «حمام» یا «کتاب» بنویسید. علاوه بر این، جعبه‌هایی را با محتویات شکننده را علامت‌گذاری کنید تا عوامل شرکت حمل و نقل مراقب آن باشند.

چک لیست روز جابجایی

مراقب خود، دوستان و کارگران شرکت حمل و نقل باشید. قهوه، آب و ساندویچ کافی هرگز اشتباه نیست.

هنگام تخلیه اثاثیه، باید مطمئن شوید که جعبه ها و اثاثیه در جای مناسب تخلیه می شوند. اتاق مناسب تخلیه، شما را از استرس بعد نجات می دهد. بنابراین، از قبل به کسانی که در جابجایی به شما کمک می کنند و یا افراد شرکت حمل و نقل اطلاع دهید.

چک لیست چند روز اول پس از انتقال اثاثیه

اگر شرکت حمل و نقل را برای جابجایی استخدام کرده اید، مبلمان خود را بررسی کنید. آسیب جابجایی را ظرف ۳ روز به شرکت حمل و نقل گزارش دهید.

تمام قرائت های مهم در آپارتمان جدید را یادداشت کنید.

در صورت مشاهده نقصی که از طرف مستاجر قبلی آمده و در گزارش قبولی ثبت نشده است! در مدت زمان توافق شده (از جمله عکس) به صاحبخانه اطلاع دهید تا بعداً مجبور به پرداخت هزینه آن نباشید.

نهایتا برای یک جابجایی آسان و راحت آماده شوید

تمام پیشنهادات شرکت حمل و نقل را مطالعه کنید. قیمت ها، شرایط، در دسترس بودن خدمات اضافی را مقایسه کنید. شما می توانید جابجایی شرکت حمل و نقل را با ماشین شخصی خود کنترل کنید.  اگر می خواهید همه چیز را در یک روز جابجا کنید، بهتر است جابجایی را در آخر هفته برنامه ریزی کنید. اگر این کار غیرممکن است، توصیه می شود وسایل را به صورت مرحله ای حمل کنید. یک روز یک بخش خاص، سپس یک روز دیگر.

اگر تصمیم دارید که شرکت حمل و نقل را درگیر نکنید، برنامه حرکت را به دقت دنبال کنید. تاریخ های انتخاب شده را تجزیه و تحلیل کنید. در غیر این صورت این خطر وجود دارد که نتوانید کل جابجایی را بدون شرکت حمل و نقل در آخر هفته به پایان برسانید. شرکت حمل و نقل nazmbar مسئولیت هر نوع محموله را براساس نوع حجم و نیاز مشتری به عهده می گیریم. به لطف ناوگان بزرگ، مشتری ماشین مناسبی را انتخاب می کند که هزینه چندین جابجایی را کاهش می دهد.

 

حمل و نقل وسایل ۳

بارگیری اثاثیه - شرکت حمل و نقل - نظم بار

بارگیری اثاثیه

از سری سوالات متداول در حمل و نقل اثاثیه

۱٫یک حرکت چقدر زمان می برد؟

بستگی به اندازه آپارتمان و اینکه آیا شما خودتان این جابجایی را انجام می دهید یا با کمک شرکت حمل و نقل، دارد.  این پروسه می تواند ۳-۵ روز طول بکشد. با یک شرکت حمل و نقل، می توانید ظرف یک روز جابجا شوید. شرکت حمل و نقل نظم‌بار با ارائه انواع خدمات حمل‎ و نقل در کمترین زمان به کمک شما می‌آید. برای اطلاع از تعرفه های حمل و نقل به سایت ما نگاهی بیندازید.

۲٫برای حرکت به چند کمک نیاز دارید؟

بسته به میزان حرکت و فاصله فیزیکی، حداقل دو تا سه کمک کننده قوی توصیه می شود. دراین مورد نیز شرکت حمل و نقل نظم‌بار با نیروی خدماتی باتجربه وماهر در جابجایی به شما کمک می‌کند.

۳٫چگونه می توانم برای حرکت خود به بهترین وجه آماده شوم؟

به عنوان یک قاعده، برنامه ریزی برای انتقال قبل از اینکه کلید آپارتمان جدید به شما تحویل داده شود، آغاز می شود. با این وجود، باید قبل از تاریخ نقل مکان بررسی کنید که آیا آپارتمان جدید نیاز به بازسازی دارد یا خیر. نقاشی و تعمیرات کوچک در صورت عدم مبلمان بسیار سریعتر و موثرتر انجام می شود. سپس برای جابجایی با شرکت حمل و نقل تماس بگیرید.

عنوان شرکت‌ها و خدمات حمل و نقل اثاثیه
نویسنده فاطمه حقیقی
تاریخ ۱۰/خرداد/۱۴۰۲
نکات مهم در حمل و‌نقل اثاثیه همراه یا بدون شرکت حمل و نقل آماده سازی چک لیست

بسته بندی وسایل

رزرو شرکت حمل و نقل و یا کمک گرفتن از دوستان

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)