a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

نظم بار > اسباب کشی منزل در اصفهان  > اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

Table of Contents

اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

بسته بندی  و حمل اثاثیه لوازم قدیمی و با ارزش همیشه دشوارترین کارها در زمان اسباب کشی بوده است. آیا تا کنون یک شئ عتیقه با ارزش و قدیمی را از نزدیک دیده اید؟

آیا تا اکنون به این فکر کرده اید که این شی با ارزش در طول عمر خود با چه اتفاقاتی روبرو شده است و چه ماجراهایی داشته است؟

اشیای عتیقه نه تنها خیلی زیبا و با ارزش است، ایضاً دارای خاطرات و احساسات فراوان و خیلی خوب هستند.

اکثر اشیای عتیقه نسل به نسل بین خانواده ها میچرخد. این نوع اشیا به عنوان یادگاری و ارثیه خانوادگی محسوب میشوند. این اشیا یک یادگاری با ارزش و گرانبها بوده که خاطرات زیادی پشت آن است از جمله شادی ها و غم نسل قبل خانواده.

این اشیا تغییر روند مد، گذر زمان، هنجارهای اجتماعی و تغییر سلیقه ها و سبک های گذشته را تحمل کرده. تا امروزه به دست ما برسد.

بدین جهت، زمانی که با یک تغییر بزرگ و اساسی در زندگی خودتان روبه رو شدید؛ مثل: اسباب کشی به یک منزل جدی یا منزل نوساخته، حتما دوست دارید لوازم و اشیای عتیقه و گرانبهای خودتان را تضمین کنید. و آن را به منزل جدیدتان منتقل کنید. ولی بدون هیچگونه آسیب دیدگی و یا خراشیدگی.

چگونگی حرکت یک شی عتیقه به صورت ایمن و کارآمد

چگونه در حین انجام اسباب کشی در آن شلوغی و هرج و مرج از اشیای عتیقه خود محافظت کنیم؟

بسته بندی و اسباب کشی وسایل و اشیای عتیقه و گرانبها در یک شهر و یا شهری به شهر دیگر یک چالش کاملا دشوار است. که باید از برخی متخصصی کمک بخواهید تا بتوانید با موفقیت اشیا و لوازم با ارزش خود را منتقل کنید.

نگاهی تیزتر به اصول درست و مفید برای حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم و اشیای عتیقه در زیر برای دریافت نظریه ای بهتر از آنچه در آن هستید مفید می باشد.

اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

بسته بندی لوازم و حمل اثاثیه منزل یک فرایند:

 • کاملا چالش برانگیز
 • سخت
 • استرس زا
 • وخطرناک

موارد زیادی هستند که میتوانند غلط از آب در بیایند. خیلی از شرایط ممکن است فراتر از کنترل شما باشند که حتی می تواند برنامه های جابجایی دقیق از قبل را خراب کند.

با این حال این وحدت و یکپارچگی شما حین حمل و نقل وسایل است که باید نگرانی اصلی شما در طول اسباب کشی باشد. اللخصوص زمانی که نوبت به لوازم خیلی ظریف و حساس و آسیب پذیر مثل عتیقه جات و یا وسایل خیلی گرانبها میرسد. وسایلی که کم نظیرند و هیچ مقدار پولی نمیتواند جای ارزش بزرگ این اشیای عتیقه و ارزشمند شما را بگیرد.

بنابراین ما هرگونه تلاش برای حفظ و نگهداری اشیای قیمتی شما در زمان حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم شما به کار میبندیم. همچنین آماده کردن وسایل مناسب و ایمن برای حفظ ایمنی این اشیا خیلی مهم است.

تهیه فهرست اشیای عتیقه

برای اینکه بتوانید نمای وسیع تری را مشاهده کنید و از اشیای گرانبها و با ارزش خود بهتر محافظت کنید. پیشنهاد می شود فهرستی دقیق از اشیای قدیمی و عتیقه ی باارزش خود تهیه کنید.

از یک اتاق به اتاق بعدی بروید و فهرست اشیای گرانبها و عتیقه در منزل خودتان را ثبت کنید. مطمئن شوید که نه تنها نام و مکان هر مورد را مشخص می کنید. بلکه تمامی اطلاعات مربوط مثل:

 • سال و مکان تولید
 • نام هنرمند سازنده
 • جنس
 • مالک اولی
 • ارزش تقریبی
 • و….

از همه مهمتر، توضیح واضحی از وضعیت کنونی وسیله گرانبهای مورد نظر شرح دهید. هر آسیب موجود در شیء را مشخص کنید. و چندین عکس با وضوح بالا از وسیله مورد نظر (عکس آن را از اطرف و در زوایای مختلف به طوری که شواهد جامعی از وضعیت واقعی شیء خود داشته باشید بگیرید) تهیه کنید.

این کار خیلی مفید خواهد بود اگر شما بعد از اسباب کشی، باید ادعای شرکت اسباب کشی منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم را اثبات کنید.

اشیای عتیقه خود را ارزیابی کنید

اسباب کشی و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

شما باید ارزش واقعی وسایل عتیقه و با ارزش خود را پیش از شرکت اسباب کشی منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم به صورت تأیید ارزش این وسایل ارزشمند ارزیابی کرده و به دست آورید.

مطمئن شوید که یک ارزیابی کننده با اعتبار و مناسب برای ارزیابی و تخمین دقیق ارزش واقعی وسایل در شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم پیدا کرده اید به طوری که این فرد در زمینه اشیای عتیقه و آنتیک نیز متخصص است.

مسئله مهم دیگر در هنگام شرکت اسباب کشی منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه بیمه است.

مهم است که عتیقه های ارزشمند خود را هنگام حمل بار و جابجایی اثاثیه به طور کامل بیمه کنید.

گزینه های خود را با نماینده بیمه و شرکت خدمات اسباب کشی که برای انجام امور حمل و نقل استخدام کرده اید مطرح کنید و نوع پوشش بیمه ای که در مورد وسایل خاص شما مناسب است انتخاب کنید.

یک برنامه از پیش طراحی شده

بهتر است شما آمادگی لازم برای انجام امور مربوط به شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم منزل به خصوص اشیای عتیقه را داشته باشید، احتمال وقوع مشکلات غیرمنتظره در هنگام حمل شرکت اسباب کشی منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم و اشیای عتیقه شما با این کارها کمتر میشود:

مسیر های مطمئنی از خانه قدیمی خود به سمت خانه جدیدتان پیدا کنید و یکی از آنها را انتخاب کنید .

اندازه و ابعاد اشیای عتیقه خود و ابعاد درها را اندازه گیری کنید تا مطمئن بشید که وسایل و اشیای عتیقه شما به راحتی می توانند از درها عبور کنند.

اگر قطعه های ظریف شما نمی توانند به آسانی از درها خارج شوند، شما باید خدمات ویژه تخصصی را ترتیب دهید یا لولای درها را باز کنید. شما میتوانید لوازم قدیمی خودتون رو بفروشید اگر ارزش هزینه های شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم، زمان و تلاش برای حمل و انتقال به منزل جدیدتان را ندارید.

اگر در طبقات بالا زندگی می کنید. یک طرح و نقشه حساب شده و اصولی برای خارج کردن اشیای عتیقه ایجاد کنید. و بهترین روش را برای انجام این کار انتخاب کنید.

شرایط محیط (درجه حرارت و رطوبت) را در محل جدید خود بررسی کنید. تنظیمات لازم را انجام دهید (از رطوبت گیر، تهویه هوا و غیره استفاده کنید. محل جدیدتان را از نظر تمامی این موارد بررسی کنید. زیرا کوچکترین اثری از رطوبت و … می تواند به اشیای گرانقیمت شما آسیب برساند.

آماده کردن اشیای عتیقه برای حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم

وسایل قدیمی خود را خالی کنید، به این ترتیب آنها سبک تر و راحت تر حمل و جابجا می شوندو (بنابراین خیلی کمتر حساس به آسیب می باشند) و چند روز قبل از حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم آنها را تمیز و پاک کنید.

هر قسمت مشکل ساز مثل عناصر ضعیف، قطعات داخلی شل، قطعات غیرقابل قفل، و غیره را مورد بررسی قرار دهید و مواردی را که نیاز به دستکاری یا حرکت خاصی دارند، مورد توجه قرار دهید.

همه این اطلاعات را در اختیار  شرکت اسباب کشی منزل اصفهان (نظم بار) و بسته بندی لوازم که استخدام کرده اید قرار دهید

چگونگی حمل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه برای جابجایی

باعث دشواری در زمان  اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) و بسته بندی لوازم برای جابجایی اثاثیه به یک قسمت دیگر شهر یا کشور می شود.

برای جلوگیری از این گونه خطرات غیر ضروری و مشکلات بالقوه، به شدت پیشنهاد می شود که یک شرکت خدمات بسته بندی حرفه ای را استخدام کنید.

– شرکت اسباب کشی منزل اصفهان (نظم بار) و بسته بندی لوازم منزل و محل کار با تجربه از مناسب ترین متریال و تجهیزات بسته بندی و روش های کارآمد بسته بندی برای ایمنی اشیای عتیقه ارزشمند شما برای سریعترین باربری و ایمن ترین اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده خواهد کرد.

شما با استخدام شرکت اسباب کشی منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم نه تنها صرفه جویی در وقت و انرژی خود خواهید داشت، بلکه همچنین آرامش خاطر خود را در طول جابجایی اثاثیه منزل تان ضمانت می کنید.

این شرکت اشیای گرانبهای شما را در شرایط عالی به خانه جدید تان تحویل میدهد.

خدمات شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) و بسته بندی لوازم

در صورت نیاز به شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم قدیمی خودتان، به شما توصیه می شود:

قطعات جدا شدنی اشیای عتیقه را تا حد امکان از آن جدا کنید.

عناصر قابل جدا شدن از جمله کشو، درب ها، قفسه ها، پایه ها، پانل های شیشه ای، و غیره را بردارید و آنها را به طور جداگانه بسته بندی کنید.

قطعات سخت افزاری کوچک مانند پیچ، مهره، دستگیره و غیره را در کیسه های پلاستیکی زیپ شده قرار دهید و آنها را به بدنه اصلی وسیله بچسبانید یا آنها را در جعبه همانند سایر اجزای وسیله آنتیک مورد نظر بسته بندی کنید.

در زمان شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم از اشیای عتیقه خود به خوبی محافظت کنید
برای هر نوع قطعات شل، قفل درها در صورت امکان را جداگانه بسته بندی کنید، از بسته بندی پلاستیکی برای نگهداشتن تمام قطعات مبلمان به طور ایمن در جای خود، و غیره استفاده کنید.

اطمینان از حفاظت مناسب

به طور کلی توصیه می شود که در حین حمل و نقل و شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم و اشیای عتیقه سه لایه حفاظتی ارائه شود:

حفاظت مناسب در شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه

حفاظت از سطح

شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه خود را با کاغذ بسته بندی نرم و یا وسایل بسته بندی پلاستیکی نازک حباب دار برای نگهداری و محافظت از سطوح آسیب پذیر وسیله به صورت محکم در محل انجام دهید. این کار از سطح ظریف اشیای عتیقه در مقابل رطوبت، گرد و غبار، خاک، خش، و دیگر آسیب های سطحی محافظت می کند.

حفاظت از شوک

شما نیاز به ارائه کفپوش مناسب دارید که جذب هر گونه شوک و ارتعاشات نامطلوب در طول حمل و نقل را به صفر برساند. بهترین گزینه شما این است که از ورق های فوم یا پتو های نرم در شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم استفاده کنید.

مطمئن شوید که کلیه قسمت های لوازم عتیقه شما به طور کامل پوشیده شده اند و روکش های محافظتی را با کمک نوار چسب یا طناب بسته بندی کنید.

حفاظت بیرونی

یک پوسته نهایی سخت (ترجیحا ضد آب)، مانند یک کارتن حمل بار و یک جعبه سفارشی طراحی شده. برای بسته بندی نهایی لوازم قدیمی شما به طور کامل مورد نیاز است. مناسب ترین حفاظت ممکن ایمنی اشیای شما را در طول حمل و نقل تضمین می کند. می توانید برا تهیه کارتن با شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) و بسته بندی لوازم با ما شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان (نظم بار) تماس بگیرید.

یک نکته مهم شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار)

خوب است به یاد داشته باشید:
هنگام شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم آنتیک و گرانقیمت تان ، از نوار چسب بسته بندی به طور مستقیم بر روی سطوح ظریف آن استفاده نکنید.

نوار چسب می تواند جای چسب را در انتهای کار روی سطوح این اشیای ظریف باقی بگذارد. این نشانه ها به سختی پاک می شوند و بعضی اوقات پاک کردن آن باعث اسیب رساندن به این لوازم ظریف می شود.

اکنون ، وقت آن رسیده است که اشیای عتیقه خود را به خوبی بسته بندی کرده و با روش های ایمن آنها را به خانه جدید خود ببرید.

شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه شما، البته، خطرناک ترین مرحله فرایند اسباب کشی است، بنابراین هنگام جابجایی اثاثیه عتیقه و گرانبها باید مراقب باشید و نهایت دقت را به کار ببرید.

شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه چگونه انجام می شود؟

از افراد قابل اعتماد کمک بگیرید

امیدوارم، این فکر که شما می توانید به تنهایی اشیای عتیقه و حساس خود را جابجا کنید به ذهن شما خطور نکند. برای به حداقل رساندن خطر آسیب دیدن اشیای حساس و عتیقه خود در هنگام شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی ، شما به کمک افراد قابل اعتماد نیاز دارید.

شما می توانید از چندین دوست قابل اعتماد برای کمک به خود جهت جابجایی و شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم قدیمی تان از خانه قدیمی کمک بگیرید و آنها را به درون ماشین باربری بارگذاری کنید، اما شما با این کار وسایل ارزشمند خود را در معرض خطر قرار می دهید.

گزینه ایمن تر و راحت تر برای شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم عتیقه شما این است که به یک شرکت اسباب کشی تخصصی اشیای عتیقه اعتماد کنید.

کارشناسان دارای مهارت های عالی و روش های حرفه ای مورد نیاز برای جابجایی وسایل آنتیک شما به شیوه ای امن و کارآمد می باشند.

فقط برای این کار شرکت های شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم معتبر و متخصص در حمل اشیای عتیقه که تجربه قابل توجهی در جابجایی؛

 • اقلام عتیقه
 • کلکسیون ها
 • و آثار هنری زیبا
 • دارند، را مقایسه و انتخاب کنید،
 • پیشنهادات خود را مقایسه کنید،
 • جزئیات مربوط به حرکتتان را مرور کنید
 • بهترین وسایل بسته بندی را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید.

حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان و بسته بندی لوازم و مراحل بعدی

 • آماده سازی مناسب
 • بازرسی و حذف هر گونه
 • موانع
 • آوار
 • آب
 • یخ زدگی
 • و یا هر چیز دیگری که می تواند باعث بروز خطر در روز اثاث کشی شود.

کودکان و یا حیوانات خانگی خود را نیز دور نگه دارید.

 • تسمه
 • ریل ها
 • یا چرخ

برای حرکت بهتر این اشیا استفاده کنید.

هنگام بلند کردن اشیای عتیقه از خانه خود و بارگیری آنها در وسیله نقلیه و ماشین حمل بار، هر گونه احتیاط را در نظر بگیرید تا از لغزش، ضربه، یا سایر حوادث جلوگیری کنید.

اطمینان حاصل کنید که آنها با سایر وسایل خانگی در کامیون ارتباط برقرار نکنند و آنها را با طناب یا تسمه به خوبی نگه دارید تا در حین فرایند شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم حرکت نکنند.

نیازی به گفتن نیست، هنگام تخلیه اشیای عتیقه و حمل آنها به محل اقامت جدید خود، باید مراقب باشید.

بعد از بسته بندی و اسباب کشی وسایل عتیقه با آنها چه میکنیم؟

پس از پایان کار شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) هنگام رسیدن به مقصد وسایل عتیقه مورد علاقه خود را از نظر خسارت بررسی کنید. در صورت لزوم اقدامات مربوطه را انجام دهید با شرکت بیمه خود تماس بگیرید، جهت ادعای خسارت و غیره.

اشیای عتیقه خود را پس از شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل (نظم بار) و بسته بندی لوازم به مکان های تعیین شده خود منتقل کرده و به درستی مجددا نصب کنید.

قطعات ارزشمند خود را به طور کامل تمیز کنید و هر گونه تلاش برای حفظ اشیای عتیقه و قدیمی خود را در شرایط عالی برای سال های بسیاری دیگر در نظر بیاورید!

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)