a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

اصول مهم اسباب کشی در اصفهان

نظم بار > نکات اسباب کشی  > اصول مهم اسباب کشی در اصفهان

اصول مهم اسباب کشی در اصفهان

اصول مهم اسباب کشی در اصفهان

اصول مهم اسباب کشی در اصفهان

گاهاً از آخرای فصل بهار و خرداد ماه تا شهریور و حتی مهرماه، بسیاری از خانواده ها با کمک شرکت های اسباب کشی اصفهان، اقدام به اسباب کشی می کنند و می خواهند که در منزل جدید استقرار یابند. مسلما این کار علاوه بر زمان، هزینه هایی را در بر دارد.

بابت اسباب کشی به منزل جدید، انجام یک سری اصول کاملا ضروری است تا این کار نه فقط در زمان مناسب بلکه با بهترین کیفیت و با بدست آوردن نتیجه مناسب انجام شود و باعث فشار آمدن و ایجاد ناراحتی و یا خسارت برای شما نشود.

این نکته را در خاطر داشته باشید که اسباب کشی با وجود برخی سختی ها، کار خیلی شاقی نیست و به سادگی می توانید از پس آن بر بیایید.

پس در درجه اول، نگرانی و استرس را از خودتان دور کنید و سعی کنید تا جهت اسباب کشی درست و اصولی، از قبل برنامه ریزی کرده و پس از آماده سازی مقدمات اولیه، اقدام به این کار کنید.

اما بطور خلاصه می توان گفت که با استفاده از بهترین شرکت های حمل اثاثیه اصفهان، به آسانی می توانید اقدام به بسته بندی و سپس جابجایی اسباب و اثاثیه به منزل جدید در اصفهان و یا حمل بار به شهرستان کنید.

در اکثر موارد مشتریان ما، مبداء و مقصدشان اصفهان است و این امر کار را ساده تر می کند، اما باز هم نکات مهمی را باید رعایت کنند تا بتوانند براحتی از عهده اسباب کشی و جابجایی اثاثیه به منزل جدید بر آیند. در درجه اول مهم این است که ببینید آیا نیاز به استفاده از خدمات یک شرکت فعال در زمینه  باربری در اصفهان، دارید یا خیر؟

این سوال از این سو دارای اهمیت است که امکان دارد بعضی از اشخاص وسایل کمی داشته باشند و نیازی به استفاده از خودروهای باربری نداشته باشند. ولی بیشتر مواقع انجور نیست و تعداد زیاد وسایل منزل و بخصوص سنگین بودن بعضی از آنها مثل مبلمان، تخت خواب، یخچال، ماشین لباسشویی و… استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی منزل و باربری جهت حمل آنها را ضروری می سازد.

همچنین باید قبل از جابجایی و بردن وسایلتان به خانه جدید، از نظافت و مرتب بودن همه چیز مطمئن شوید. قطعا کسی نمی خواهد به منزلی اسباب کشی کند که هنوز مشکلات فراوانی و اساسی دارد. مثلا سوسک و حشرات  در آن خانه باید و دیوار و پنجره های و یا کف خانه کثیف باشد. و یا مسکلات دیگری ….

بهتر است از قبل فکر همه چیز را بکنید و سپس با آمادگی کامل پس از آماده شدن محل جدید اسکانتان اقدام به اسباب کشی کنید. در مرحله بعد باید به فکر استفاده از خدمات یک شرکت اسباب کشی منزل مناسب باشید.

از این رو با استفاده از روش های انتخاب شرکت اسباب کشی منزل قابل اطمینان، می توانید براحتی یک شرکت مناسب و فعال در این زمینه را انتخاب و از قبل هماهنگی های لازم را با آنها انجام دهید.

همچنین این نکته هم اهمیت دارد که بدانید آن شرکت، میزان ارائه خدماتش چقدر است و چند شعبه در اصفهان دارد، آیا تعداد پرسنل آن به حد کافی حرفه ای هستند. و تجهیزات لازم را دارد و اینکه از چه ماشین های حمل بار (وانت بار، کامیون و یا کامیونت) استفاده می کند.

پس از این کار هم نوبت به تهیه و تدارک کارهای مربوط به بسته بندی و گذاشتن وسایل تان یک به یک و با دقت در جعبه و کارتن های مربوطه است. بقیه کارها را کارگران باربری انجام می دهند.

روز اسباب کشی، کارگرهای شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) با استفاده از خودروهای باربری به منزل شما آمده و پس از بسته بندی و جابجایی لوازم شما به خودروی مربوطه، آنها را به دقت در بخش عقب ماشین اسباب کشی (کابین عقب) گذاشته و به مقصد حمل می کنند. سپس تک تک وسایل شما را به دقت پیاده و به داخل منزل جدید می برند.

جهت راحتی کار و همچنین نزدن خسارت به وسایل و اموالتان، بهتر است از روزهای قبل سر فرصت و با حوصله اقدام به بسته بندی وسایل شکستنی ها مثل: کریستال ها، ظروف غذاخوری و … کنید. روی جعبه و کارتن ها برای راحتی کار، بهتر است درشت بنویسید که محتویات درون آنها چیست تا زمان باز کردن و گذاشتن آنها در محل جدید، دچار سردرگمی نشوید.

بعد از اسباب کشی پایان کار، حتما باز هم نیاز به نظافت هست اما در این کار عجله نکنید ور روزهای اول و دوم پس از اسباب کشی بهتر است در ابتدا همه چیز را سر جای خود قرار بدهید و بعد اقدام به جارو زدن و نظافت اتاق های خانه کنید.

بهتر است از همان زمانی که در منزل جدید ساکن شدید، حواستان به درب ورودی خانه و رفت و آمدها باشد

یک نکته مهم در این میان یخچال است. جدا از اینکه این وسیله با برق کار می کند و زمانی که برای چند ساعت برق نداشته باشد، به مرور امکان دارد مواد غذایی فاسد شوند، پس زمانی که یخچال را جابجا می کنید، حواستان به مواد غذایی باشد و اگر در زمان اسباب کشی خراب و فاسد شدند آنها را سریعا دور بریزید.

روزهای پس از اسباب کشی سر فرصت می توانید مجددا این مواد غذایی را براحتی از سوپرمارکت ها و فروشگاه های غذایی تهیه کرده و در یخچال قرار دهید.

در مجموع بطور خلاصه می توان موارد بالا را بصورت زیر جمع بندی کرد:

– تمیز کردن خانه جدید پیش از اسباب کشی و در صورت نیاز سم پاشی

– تهیه کارتن و جعبه جهت قرار دادن وسایل کوچک منزل در آنها و نوشتن محتویات آنها با حروف درشت

– گذاشتن پول، طلا و اشیاء قیمتی در محل مناسب و مطمئن (مثلا منزل بستگان و یا در گاو صندوق)

–  ریختن وسایل قدیمی و کهنه و بدرد نخور به دور

– رزرو یک شرکت مناسب باربری اصفهان

– خالی کردن و سبک کردن یخچال و فریز (پیش از اسباب کشی)

– پس از جابجایی وسایل به مکان جدید، چک کردن آنها (از این جهت که چیزی در محل قبلی جا نمانده باشد و یا گم نشده باشد)

– تهیه و خریداری مجدد برخی از مواد غذایی و گذاشتن آنها در یخچال

– باز کردن کارتن های حاوی وسیله و گذاشتن وسایل کوچک در جای مناسب (مانند کتاب ها و لوازم شخصی)

– چک کردن اینکه لوازم حساس شکستنی هیچ آسیبی در طول حمل و جاباجایی بارها ندیده باشند.

– ادامه دادن نظافت و تمیز کردن خانه جدید

اصول مهم اسباب کشی در اصفهان

اصول اسباب کشی

اسباب کشی منزل یا محل کار یکی از کارهای سخت است که برای هر شخصی حداقل یک بار در زندگی پیش می آید. در این مقاله سعی می کنیم با آموزش اصول اسباب کشی سختی این کار را برایتان کم کنیم.

پیدا کردن شرکت اسباب کشی مناسب

قبل از شروع به انجام اسباب کشی ابتدا یک شرکت اسباب کشی خوب برای اسباب کشی یتان انتخاب کنید.

جابجائی لوازم سنگین مثل یخچال، لباس شوئی و … برای کارگران باربری ها که فوت و فن این کار را می دانند و تجربه و تخصص این کار را دارند کار آسانی است. در حالی که جابجائی وسایل سنگین برای شما خطرات جانی و مالی جبران ناپذیری دارد.

بعضی از شرکت های اسباب کشی منزل خدمات بسته بندی لوازم را نیز ارائه می دهند با فن جدید و مهارتی که دارند. می توانید، با خیال راحت کار بسته بندی لوازم تان را نیز به آن ها بسپارید.

سعی کنید قبل از بستن قرارداد از نحوه محاسبه هزینه آگاه بشید. در حال اسباب کشی سعی کنید از کارگرها خوب پذیرائی کنید تا خستگی مانع از کارشان نشود.

تهیه لیست کارها

قبل از شروع به بسته بندی لوازم تان اول فهرستی از کارهایی که می خواهید انجام دهید تهیه کنید. کارها را بین اعضاء خانواده تقسیم کنید. لوازم تان را دسته بندی کنید. لوازم آشپزخانه را در یک گروه و لوازم حمام و دکوری و … را در گروه های دیگر به صورت منظم دسته بندی کنید. برای بسته بندی هر گروه زمانی را در نظر بگیرید تا خسته نشوید. تهیه لیست کارهایی که می خواهید انجام دهید با در نظر گرفتن اولویت کارها، در پیشروی و منظم بودن کار تأثیر زیادی دارد.

تهیه لوازم مورد نیاز بسته بندی

وجود ابزارهایی مثل جعبه های کارتنی یا پلاستیکی میوه، چسب پهن، طناب های محکم و ضخیم، پلاستیک های حباب دار، روزنامه باطله و ماژیک برای بسته بندی لوازم تان الزامی است. بنابراین قبل از شروع به بسته بندی اول این لوازم ها را تهیه کنید.

بسته بندی

برای بسته بندی لوازم تان در تهیه کارتن ها دقت زیادی کنید. کارتن های بزرگتر و سالم تر باشند، اسباب تان سریع تر و امن تر جابه جا می شود. اصلا از کارتن شل یا کهنه استفاده نکنید. جعبه های کوچک کریستال، لباس، گل های تزئینی و.. را نیز داخل کارتن ها بگذارید.

پس از بسته بندی لوازم تان در کارتن ها، زیر و در کارتن ها را با چسب پهن محکم کنید. روی هر کارتن جنس لوازم داخل کارتن را بنویسید. این کار باعث می شود کارگران با احتیاط لوازم حساس را حمل کنند و پس از اسباب کشی راحت تر لوازم تان را پیدا کنید. اگر کارتن ها را با طناب ببندید حمل شان راحت تر می شود.

سعی کنید لوازم شکستنی را قبل از قرار دادن در کارتن ها با پلاستیک های حباب دار یا روزنامه باطله بپیچید. گیاهان گلدانی کوچک را داخل جعبه های چوبی یا پلاستیکی که محکم هستند بگذارید، یک تکه چوب به بلندی ارتفاع گیاه داخل گلدان بگذارید، سپس دور جعبه پلاستیک بکشید.

توجه داشته باشید جای تنفس برای گیاهان بگذارید. لباس هایتان را می توانید درون چمدان، بقچه های زیپ دار یا داخل ملافه ی ضخیم و بزرگ با چوب لباسی بسته بندی کنید. لوازم ضروری تان مانند مسواک، حوله و…. را دریک ساک دستی یا کارتن قرار دهید که دم دست باشد. اشیا گران قیمت و مدارک تان را با ماشین شخصی یتان حمل کنید.

تمیز کردن منزل جدید قبل از اسباب کشی

پیش از حمل وسایلتان محل جدید را خوب تمیز کنید، از پودرهای ضد سوسک و حشرات موزی استفاده کنید تا برایتان دوباره کاری نشود. پس از جا به جایی و باز کردن بسته بندی ها کارتن ها را سریع از منزل تان بیرون کنید.

چیدمان درست ماشین حمل بار

ابتدا وسایل های بزرگ و سنگین را به کارگرها بسپارید تا پشت ماشین حمل بار قرار دهند. روی این لوازم بزرگ و سنگین می شود لوازم کوچکتر و سبک تر را جا داد. در غیر این صورت سرویس حمل و نقل اضافه می شود.

زمان مناسب اسباب کشی

بهترین زمان برای اسباب کشی اول روز است. کارگرها و خودتان در اول روز توان بیشتری نسبت به آخر وقت دارید. کارگران شرکت اسباب کشی منزل اصفهان پس از انجام چند اسباب کشی توان کاریشان پایین می آید.

زیر نظر گرفتن کارگرها

در حال قرار دادن بار پشت ماشین باربری خودتان دقت کنید کارگرها بارها را کنار هم قرار بگذارند، برای جلوگیری از سرویس اضافه و پرداخت هزینه بیشتر از فضای ماشین استفاده بهینه کنید.

اتمام اسباب کشی

بعد از تموم شدن اسباب کشی خودتان دوباره به محل برگردید کمدها، کابینت ها، اتاق و انباری را دوباره چک کنید تا وسیله ای جا نمانده باشد. موقع اسباب کشی در اصفهان چند کارتن خالی برای اسباب هایی که جامانده‌اند کنار بگذارید.

” سعی کنید خانه را تمیز و مرتب به نفر بعدی تحویل دهید.”

اسباب کشی در اصفهان نظم بار آماده ارائه باربری مطمئن در زمان انتقال،بارگیری و تخلیه بار به شما عزیزان میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)